Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç
Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç Skor : Beşiktaş 1-2 Braga Tarih : 24.10.2019 Saat : 19:55 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Alejandro Hernández - Teodoro Sobrino - Raúl

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç  [Okunma sayısı 25469 defa] Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç
Anket
Beşiktaş, Braga maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%42.3]
1 puan
4 [%15.4]
0 puan
11 [%42.3]

Toplam Oy Verenler: 26

Oylama kapandı: 25 Ekim 2019, 00:51:43

Çevrimiçi Necmi

Braga hakikaten iyi oynadı. Oyuncu kalitesi de öyle aman aman değil ama her zamanki gibi dengeli takım.

Portekiz'de son zamanlarda hibrid 4-4-2 moda oldu. Hareketli ve gerektiğinde pas gerektiğinde direkt oynayabilen takımlar ve genelde bunu kullanan teknik direktörler var. Zamanında Benfica bizim Talisca'yı buna uyduramamış ve elden çıkartmıştı vs.

Sa Pinto da bu tayfadan. Braga'nın hocasını 90ların futbolunu hatırlayanlar tanır. O zaman da böyle uzun saçlıydı. Bruno Lage de bu ekolden iyi işler yapıyor şu aralar Benfica'da

Yine bu 4 4 2yi yakın dönemde tekrar popülerleştirenlerden biri Rui Vitoria'ydı. Şimdi Arabistanda filan olması lazım. Şampiyonlar Lig'nde felaket bir sezon geçirince kendini çöllere vurmuştu. Bizim grupta 1-1 3-3 Benfica maçlarının olduğu sene de o vardı galiba. Hoca arayışı varsa listeye girebilir kötü hoca değildir.

:alala: braga ile biz değilde süperligdeki herhangi bir takım oynasa yeminle fark atardı. Ben bu kadar kötü bir takım görmedim
elini kolunu sallayarak pozisyona girersin bu takıma düşün bu haldeyken bile adam gibi pozisyon sayımız az.

Çevrimdışı tangaz

alakası yok caner gayet iyi oynadı bu rezaletin sorumlusu avcı sonrada ozidir.
canerin ıslıklanması taraftarın terbiyesizliği. günah keçisi yaptılar esas kötü olanlara tepki veremedikleri için caneri yemeye çalıştılar.
biraz kazanma isteği olan oyuncu varsa oda canerdi. hata yapmışda gol yemişiz oturup maçı izlesinler hata yapmayan oyuncu mu var
caner hata yapmışda ne olmuş bir kere hata yapmış oda değişiklik olup mevkisi değiştikten sonra
kimse tek bindirme yapan oydu ortaları iyiydi hep tehlikeli bölgeye düştü demiyor.
oziye forma veren biri hoca falan değildir. bu kadar netim. ikinci ligde 11de kendine yer bulamayacak birini sahaya sürüyor.
maç boyu ileri iki top attı yanlış görmediysem biri rakibe gitti çok yavaşdı diğeri isabet etti onun dışında attığı topların tamamına yakını geri pas bazılarıda yan pasdı. sinirden sahayı görmüyordum başka ileri pas attıysa görmemişimdir maç boyu sürekli topla arasında rakip oyuncu tuttu
kendisine top atılmasın diye resmen gözle takip ediyorsun nasıl kaçtığını sürekli de eli birilerini işaret ediyor topu ona at diye.

+1903

caneri değil bu maç bu sezon tüm maçlarda yuhalayan terbiyesizdir. net.

hoca maç önü canerinde ağrıları var ama ağrı eşiği daha yüksek çıkıyor oynuyor demişliği de var üstelik. adam sahaya yürek koyan ender topçulardan belki de tek. gidip başım ağrıyor oram ağrıyor buram ağrıyor demiyor ama yaranamıyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

:alala: braga ile biz değilde süperligdeki herhangi bir takım oynasa yeminle fark atardı. Ben bu kadar kötü bir takım görmedim
elini kolunu sallayarak pozisyona girersin bu takıma düşün bu haldeyken bile adam gibi pozisyon sayımız az.

ve o braga 2. devre bi 15 dk sahada ezdi bizi top göstermedi ozzi çıktı da kendimize geldik. avcı hoca filan değil kimse hikaye masal anlatmasın. bir kere inatçı ötesi biri bir insan yanlışda neden ısrar eder sürekli geçen sene robinyo inadıyla şampiyonluğu veren biri avcı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

ve o braga 2. devre bi 15 dk sahada ezdi bizi top göstermedi ozzi çıktı da kendimize geldik. avcı hoca filan değil kimse hikaye masal anlatmasın. bir kere inatçı ötesi biri bir insan yanlışda neden ısrar eder sürekli geçen sene robinyo inadıyla şampiyonluğu veren biri avcı.
Yahu abi sorgulamayin adamin hocaligini kiziyor sonra

Çevrimdışı tangaz

Yahu abi sorgulamayin adamin hocaligini kiziyor sonra

şimdi açtıracan ağzımı attıracan beni forumdan reis.