Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı
Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı Skor : Arsenal FC 1-0 Beşiktaş JK ( Alexis Sanchez ) Tarih : 27.08.2014 Saat : 21.45 Stadyum : Emirates Yayın : D-Smart İLK 11

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı  [Okunma sayısı 55220 defa] Arsenal FC - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maçı

Çevrimdışı onrbrk

Takım,defans ve orta sahada çok iyi mücadele etti ama adamların kalesine 1 tane doğru dürüst şut çekemedik,millet 50 kere söyledi bu takıma 10 numara oynayacak bir orta saha gerekli diye ama kimseyi alamadılar,öyle bir oyuncu olsaydı biz bu takımı elerdik...

Çevrimdışı Tolga

10 numara ve sağ bek almadığımız için bugün tur atlayamadık takımdaki kalite eksikliği bariz ortada şimdi gidip 4 günde merak ediyorum kimi alacaklar hoş bu saatten sonra kimi alırlarsa alsınlar farketmez ş.liginde olmadıktan sonra
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

Şunu da görmüş olduk Ki Arsenal dışında kim gelse biz süpürürmüşüz. Atletik Napoli'yi iteledi Avrupa ligine Malmö Salzburg'u.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Basel Şampiyonlar ligi 2. torbasına girdi. Küçümsediğimiz takımları daha iyi seçeriz artık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Volkan Başaran

Arsene Wenger: "Çok güçlü bir rakibi çok zorlanarak eledik. Beşiktaş sıradışı bir takım."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı ahmetx

Bu saatten sonra ne sağ bek,ne de 10 numara istiyorum.Alsınlar başlarına çalsınlar alacaklarsa da.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı ALI RIZA

İstemeyerekte olsa yazıyorum Bu takımda Veli ne işi var acaba _? 11 e almam
ismail bildiğimiz ismail bileceğimiz ismail
olcay _?????? yok ortada yok ortada yok...
Tolga gelince kardeş abi dost öyle gol yenmez ama senin gibi kaleci
Takıma gelince Hepsinin emeğine sağlık 10 numara oynadık kim olsa götürürdük sağlık olsun UEFA da uçarız...
Hakem gelince Tam bir ooooooooooooo  ççççççççççççççç 
dayanamadım penaltı nasıl verilmez sakinleşeyim @Necmi abi bana kızmasın

Çevrimdışı Çağrı

Uefa Avrupa Ligi gruplara da

Napoli Lyon Villareal Bekliyoruz hadi gelsin buradayız artık kolay takım çekmeyelim aman çekmeyelim
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı FARUK

Uefa Avrupa Ligi gruplara da

Napoli Lyon Villareal Bekliyoruz hadi gelsin buradayız artık kolay takım çekmeyelim aman çekmeyelim

torbalar belli mi bugün beklenen maç mı var

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ibrahmsr

10 numara ve sağ bek almadığımız için bugün tur atlayamadık takımdaki kalite eksikliği bariz ortada şimdi gidip 4 günde merak ediyorum kimi alacaklar hoş bu saatten sonra kimi alırlarsa alsınlar farketmez ş.liginde olmadıktan sonra

Sanırım şampiyonlar ligi için Beşiktaş'ı tutuyoruz öyle mi yani?
Bir gün değil her gün..

Çevrimdışı sallapati

Allah kahretsin.. hakemin resmen yüreği yetmedi penaltıyı vermeye.. aynısı arsenale olsaydı çok rahat çalardı.. yazıkkkkkkkkkkk

Çevrimdışı forzatunga

ilk torbadan sevilla,inter,tottenham; 3.torbadan everton,m.gladbach,l.moskova; 4.torbadan da hull city,feyenord,dinamo moskova gelmesin de şu grup aşamasını çok yıpranmadan geçelim.he bu saatten sonra kralı gelse korkmayız orası ayrı.

Çeyrek finalden aşşağısı kesmez bu takımı uefa'da.

Çevrimdışı Efe

İstemeyerekte olsa yazıyorum Bu takımda Veli ne işi var acaba _? 11 e almam
ismail bildiğimiz ismail bileceğimiz ismail
olcay _?????? yok ortada yok ortada yok...
Tolga gelince kardeş abi dost öyle gol yenmez ama senin gibi kaleci
Takıma gelince Hepsinin emeğine sağlık 10 numara oynadık kim olsa götürürdük sağlık olsun UEFA da uçarız...
Hakem gelince Tam bir ooooooooooooo  ççççççççççççççç 
dayanamadım penaltı nasıl verilmez sakinleşeyim @Necmi abi bana kızmasın

bütün türk futbolcuları gönderelim o zaman gs gibi yasini alalım :D en iyi türk oyuncular bizde şuan kaybedilen takım Arsenal hala transfer yapılmadı o olmadı bu olmadı siz baştan takıma inanmıyorsunuz ki yenseydi kral necip olcay yenilince en kötüsü bunlar ligde 5 yabancı oynayabiliyor hatırlatırım gs yasinle oynarken karşısında olcay veli ismail ersan mustafa oynayacak hatırlatırım :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı forzatunga

Çevrimdışı Tolga

Sanırım şampiyonlar ligi için Beşiktaş'ı tutuyoruz öyle mi yani?
ne alakası var sadece elimize kadar gelen turu geçemedik bu saatten sonra transfer falan beklemiyorum ben he olursa da istemeyeceğimiz adamların geleceğini düşünüyorum umarım ben yanılırım

Çevrimdışı ALI RIZA

Slaven Bilic:"hakem hakkinda konusmayacağım, yeterince ceza aldım."
 Arsen Wengere:"Beşiktaş'ın bir pozisyonu penaltıydı."
Jack Wilshere:"Penaltı pozisyonunda Motta'ya müdahelem vardı."
Söylenecek söz yok....

Çevrimdışı Burak

Şimdi Avrupa Ligi ile Şampiyonlar Ligi katılımları arasında ki ücret farkı ne kadar acaba?  :alala: :alala: Bir de şuan da 2 turdan aldığımız bir para olması lazım, buna ek olarak da Avrupa Liginde en az çeyrek final oynarsak bu yıl Avrupadan kaç para kazanmış oluruz?

Çevrimdışı ALI RIZA

bütün türk futbolcuları gönderelim o zaman gs gibi yasini alalım :D en iyi türk oyuncular bizde şuan kaybedilen takım Arsenal hala transfer yapılmadı o olmadı bu olmadı siz baştan takıma inanmıyorsunuz ki yenseydi kral necip olcay yenilince en kötüsü bunlar ligde 5 yabancı oynayabiliyor hatırlatırım gs yasinle oynarken karşısında olcay veli ismail ersan mustafa oynayacak hatırlatırım :)
ondan sonra ah vah yapıyoruz :)

Çevrimdışı Çağrı

Bilic 1.5 senedir yeterince üzülüp gözyaşı döktüğüne göre artık gerçek Beşiktaşlı olmuştur gözümde  :icool:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Şimdi Avrupa Ligi ile Şampiyonlar Ligi katılımları arasında ki ücret farkı ne kadar acaba?  :alala: :alala: Bir de şuan da 2 turdan aldığımız bir para olması lazım, buna ek olarak da Avrupa Liginde en az çeyrek final oynarsak bu yıl Avrupadan kaç para kazanmış oluruz?
uefa avrupa liginden para falan kazanılmıyor çok az yani fb yarı final oynadığında 11.5 m euro falan anca kazanabildi uefaya kaldıktan sonra parayı değil o kupayı almayı düşüneceksin yani

Çevrimdışı sallapati

abi yemin ediom şampiyonlar ligi ile uefanın zorluk açısından farkı kalmamış

Çevrimdışı Burak

uefa avrupa liginden para falan kazanılmıyor çok az yani fb yarı final oynadığında 11.5 m euro falan anca kazanabildi uefaya kaldıktan sonra parayı değil o kupayı almayı düşüneceksin yani

Şuana kadar ki oyunumuz ile bunu başarmamızın önünde bir engel yok bence, en azından yarı final görmeliyiz.

Etiketler: