3.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş
3.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|3.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş Skor : Bursaspor 0-1 Beşiktaş ( Olcay )   Tarih : 22 / 09 / 2014 Saat : 21:30 Stadyum : Bursa Atatürk Stadyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 41992 defa] 3.Hafta / Bursaspor - Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Atınç ayak hakimiyetni geliştirirse iyi potansiyeli var
Atınç Soma turnuvasında da sağlam oynadı. Potansiyel fazlasıyla var bizim aradığımız uzun stoper olabilir. Boyu 1.96.

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Geovani

özellikle iç saha maçlarında derbiler hariç mutlaka atiba yanına iyi bi oğuzhan şart sosa tahtaya ilk yazılacak adamdır acaip kalite
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimiçi Samet Ç

Fırat Günayer ‏@firatgunayer  7 dk.
Kavga çıktı..1 taraftar tribünden indi..Güvenlik görevlileri engelledi..Koltuk yağıyor tribünden..

Yaptıklarına bak.  :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Eylül 2014, 23:40:34
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
özellikle iç saha maçlarında derbiler hariç mutlaka atiba yanına iyi bi oğuzhan şart sosa tahtaya ilk yazılacak adamdır acaip kalite

Aslında Atibanın yanına Sosa önde Oğuzhan olacak o. Sosa çok karakterli.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

Atınç Soma turnuvasında da sağlam oynadı. Potansiyel fazlasıyla var bizim aradığımız uzun stoper olabilir. Boyu 1.96.
Turk defans onemli...Biraz tecrube kazansa iyi olur.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

Aslında Atibanın yanına Sosa önde Oğuzhan olacak o. Sosa çok karakterli.
Ortasaha oyundan duser, Sosa Veli'nin isini yapacak tarzda bir oyuncu degil.

Çevrimdışı Hakan Bilgin

gelde rize maçında kaçan 2 puana yanma :s20:
Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

Çevrimdışı manyak1903

bugün 1 puan iyi derken 3 puan iyi sonuç.

bursaspoı taraftarındaki ezikliği geçtim, bu ezikliğin bursaspor futbolcularında da olması çok tuhaf.sen var mıydın o sene.hadi onu geçtim ne olduğunu nereden biliyorsun , saçma sapan kin gütmeler.

gökhan
töre ile hava topuna çıkıp düşünce gökhanın başına çenesi çarpan oyuncu ne diye çemkirir.orada töre çemkirir kafasına düşen değil.

veliyi aynı şekilde 2 kere , ceza sahasında düşüren aynı futbolcu var ve bu hakem tarafından görülmüyor.

motta diyip duruyorduk ismail de çok farklı değil.inşallah görmüştür arkadaşlar.ha ikisi de oynamalı tabii ki.sadece birini yemeden yapalım bu işi.ismail bugün pas seçimini yapamadı.bildiğin vereyim mi vermeyeyim mi oynadı bi de c.ronaldoculuk.ama iyi çalıştı diyebiliriz.

sağ bekin ne kadar önemli olduğunu gördük bu maçta.en sonunda artık değiştirmek zorunda kaldık.geçen bir açıklaması vardı fikret ormanın.sağ beki durumumuz olmadığı için almıyoruz.durumdan kasıt mali değilmiş transfer dönemi kapanmasıymış,manidar.

oğuzhan için parayı aldı oturuyor demek istemiyorum, ileri ki maçlarda ya iyi olacak ya da o forma sosanın olacak bu gidişle.

olcay attı
yine.forma numarası hariç hakkını vermeliyiz.sayesinde kaç puan kazanmışızdır.o yüzden silip atmayalım.

tolga zengin.ilk yarı kurtardığı net pozisyon ile maçı aldı diyebiliriz sanırım  :tabe: oyun sonu ne güzel yaptı.fernandao elinde kaldı.işte bize böyle 1-2 tane oyuncu lazım.tuttuğunu elinden alamayacaklar.

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Eylül 2014, 23:46:28
  • Beşiktaş / Bodrum
Ortasaha oyundan duser, Sosa Veli'nin isini yapacak tarzda bir oyuncu degil.

Sosa Veli'nin işini yapmayacak zaten Veli'nin işini Atiba yapacak. Sosa çift yönlü oynayacak bu kadar ısırmayacak ortasaha ama çok daha yaratıcı olacak maçı ilk yarılarda alacağız. İkinci yarı alsın Veli'yi çıkarsın Oziyi atsın Sosa'yı öne.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı MUSTAFA_

O değilde Olcay 3 maç 2 gol   :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Deniz

Sosa ve atinc in bu takimda her zaman yeri var.tore de cok iyiydi :claps:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Eylül 2014, 23:48:48
  • Beşiktaş / Bodrum
Olcay'ı ayırırım diğerlerinden yine sıkıştırıverir son dakika susar kalırız sezonda 10 tane atacak yine eminim ama diğerleri hem oyunda hem tabelada yok.

:claps: :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı quentine83

yalnız törenin hızına da bittim.90 lar da alıp gitmesi nazar değmesin.her zaman lazım.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Türkay

Bu takım kendine geldiği zaman ne kadar iyi oynadığını gösterdi bu maçta. Sosa ve BA takıma alışınca çok daha iyi olacaktır İnşallah.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Fatih

yalnız törenin hızına da bittim.90 lar da alıp gitmesi nazar değmesin.her zaman lazım.
O biraz da Bursa'nin ilk 45 dakika full saldirmasindan dolayi... 70'den sonra bittiler...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı f_madida

Sosa Veli'nin işini yapmayacak zaten Veli'nin işini Atiba yapacak. Sosa çift yönlü oynayacak bu kadar ısırmayacak ortasaha ama çok daha yaratıcı olacak maçı ilk yarılarda alacağız. İkinci yarı alsın Veli'yi çıkarsın Oziyi atsın Sosa'yı öne.

Atiba'nin isini kim yapar o zaman..Bir oyuncu iki kisinin tuttugu mevkiyi tek basina ayni sekilde tutamaz..Hem ben bu oyunculari ait olmadiklari pozisyonlara koyma fikrinden hoslanmiyorum, bu tarz icatlar maalesef oyunculari ve takimi gereksiz yere yipratiyor...Sosa Veli tarzi bir oyuncu degil, Melo gibi bir oyuncu da degil, hatta Sneijder gibi de degil, Sosa Olcay'in ve Oguzhan'in bir iki gomlek ustunde bir yaratici oyuncu, simdi bu adami goturup ortasahanin defansif yukunu ceken kismina monte edersek bu sefer hem ondan verim alamayacagiz hem de takim oyundan dusecek (orta saha hakimiyeti rakibe gececek). Iyi oynadigi pozisyonda devam etmeli, burada sorun Sosa'nin pozisyonu degil, ortasahaya iki yonlu oynayacak kuvvetli bir oyuncu transferi lazim (muhtemelen Veli'nin yerine). Ayrica Oguzhan da bi zahmet kendine biraz baksin eskisi gibi alternatifsiz bir kadro yok..

Çevrimdışı Geovani

biliç başakşehir stadını işaret etti derbiler harici kesinlikle doğru karar olacaktır bence,bende karşı kalede olan golü daha rahat görebilirim necmi abide pek görmüyor  :D
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Eylül 2014, 00:06:54
  • Beşiktaş / Bodrum
Atiba'nin isini kim yapar o zaman..Bir oyuncu iki kisinin tuttugu mevkiyi tek basina ayni sekilde tutamaz..Hem ben bu oyunculari ait olmadiklari pozisyonlara koyma fikrinden hoslanmiyorum, bu tarz icatlar maalesef oyunculari ve takimi gereksiz yere yipratiyor...Sosa Veli tarzi bir oyuncu degil, Melo gibi bir oyuncu da degil, hatta Sneijder gibi de degil, Sosa Olcay'in ve Oguzhan'in bir iki gomlek ustunde bir yaratici oyuncu, simdi bu adami goturup ortasahanin defansif yukunu ceken kismina monte edersek bu sefer hem ondan verim alamayacagiz hem de takim oyundan dusecek (orta saha hakimiyeti rakibe gececek). Iyi oynadigi pozisyonda devam etmeli, burada sorun Sosa'nin pozisyonu degil, ortasahaya iki yonlu oynayacak kuvvetli bir oyuncu transferi lazim (muhtemelen Veli'nin yerine). Ayrica Oguzhan da bi zahmet kendine biraz baksin eskisi gibi alternatifsiz bir kadro yok..

Anlatamadım sanırım. Sistem aynı kalmayacak zaten. Şuanki sistemde iki ön libero da defansif oynuyor. Bu yüzden tıkanıyoruz zaten oyunda.

Bu kez biri tam defansif olacak o da ATiba olacak diğeri ise yüzde 60 hücum oynayacak Sosa o da. Geçen sene VE Ondan önceki sene Fernandes ve Oğuzhan bir arada oynadığında çok etkili oluyorduk.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı manyak1903

Olcay boşa oynuyor bu adamın nereden torpili var bir çözsem bu kadar kötü oynuyor yine ilk 11 de.
erken yorum :D gol şansı dediğimiz şey = olcay

arsenal maçlarına güvenerek aynı oyun sistemine devam ettiğimiz için zaten bu tarz maçları kazanamıyoruz bilicin o maçları unutması lazım her maçın hikayesi farklıdır o maçlarda geride bekleyen bizdik şimdi kazanması gereken takım biziz.
arsenal maçlarında geride beklemedik , tuhaf olan o zaten :D

Atiba 3 haftadır resmen dibe vurdu. Bir de sözleşme yenilemkten bahsediyoruz.
en kötü yedek olur.kesinlikle takımdan ayrılacak biri değil.

Çevrimdışı manyak1903

Anlatamadım sanırım. Sistem aynı kalmayacak zaten. Şuanki sistemde iki ön libero da defansif oynuyor. Bu yüzden tıkanıyoruz zaten oyunda.

Bu kez biri tam defansif olacak o da ATiba olacak diğeri ise yüzde 60 hücum oynayacak Sosa o da. Geçen sene VE Ondan önceki sene Fernandes ve Oğuzhan bir arada oynadığında çok etkili oluyorduk.
hatayı fernandesten 10 numara yapmaya çalışarak yaptık.geride fernandes=velinin tık üstü.top alıp saklayan kapabilen fernandes iyi olurdu.ama iyi bir fernandesi sezon boyunca göremediğimiz için gitmesi iyi oldu ama para kazanılmalıydı.bir de kontenjan sorunu vardı.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Eylül 2014, 00:10:32
  • Beşiktaş / Bodrum
biliç başakşehir stadını işaret etti derbiler harici kesinlikle doğru karar olacaktır bence,bende karşı kalede olan golü daha rahat görebilirim necmi abide pek görmüyor  :D

@Necmi abi ağır taş var  :nerd:

:kop: :kop: :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Koyfuk geçtik Tolga fernando horozunu tavuk etti

Çevrimdışı asi_kartal

Arkadaslar yendik ama 2 tane net penaltimiz verilmedi simdi trtsporda izliyorum nasil verilmez arkadas  :s20:
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı Deniz

2 net penaltımızı yedi şeref yoksunları

Etiketler: