24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor
24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor

Beşiktaş Forum|24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor Skor : Beşiktaş 3-1 Eskişehirspor Tarih : 07.03.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor  [Okunma sayısı 106044 defa] 24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor

Çevrimdışı Haldun

Çevrimdışı tangaz

ligtv'nin başlığı

"Kartal uygun adım"

bide dün fener için atılan başlıklara bakın.

lig tv.nin dıııııt dııııııt...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

Marcelo kiralık, Rhodolfo dönünce iki ağır stoper nasıl olur bilmiyorum.  Daha iyisini bulabiliyorlarsa alsınlar. 

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

marcelo kiralıkta satın alma opsiyonu bizde şampiyonlar ligine bu şekilde çıkacağımızı düşünmüyorsun herhalde :)

Marceloyu seneye kesin alırız.

Çevrimdışı Tolga

Marcelo kiralık, Rhodolfo dönünce iki ağır stoper nasıl olur bilmiyorum.  Daha iyisini bulabiliyorlarsa alsınlar. 

Mutlaka savunmanın lideri olabilecek bir stoper şart. Yazın böyle bir oyuncu almamız gerekiyor.

Yanında Rhodolfo ya da Marcelo oynar.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimiçi 38life

Marcelo kötü diyen. Diyecek birşey bulamadım :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

lig tv.nin dıııııt dııııııt...
abi ismailin durumu çok güzel özetledin

Çevrimdışı Çağatay

Alexis tarafından yenilen her golde bu onun yaptığı hareket, ellerini arkaya bağlıyor, top üstüne gelince kendini çevirerek toptan kaçıyor, hem bunu yaparken de kalecinin önünü kapatıyor ve paat toptan kaçıyor !!

Birilerinin artık ona böyle davranmamasi gerektigini anlatmasi lazim
Normal savunmacilar şu hareketi yapmazlar. Yani tabi elini kolunu toptan sakinacagin pozisyonlar olacaktir ama bunlar degil...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı cursedofdragon

Quaresmanın ciddi birşeyi yoktur inşallah haftaya rize deplasmanı var.

Olcay,töre,kerim'in hali ortada.

Çevrimdışı Haldun

kötü demedim bu maçta begenmedim dedim

Çevrimdışı MrtBlgc

Allah çarpar :)

Marcelonun yanına güzel bir stoper alırsak seneye

Ronaldo,zago tandemini seneye görürüz  :ok:
O da olur ama Alexis alındığı için Marcelo Alexis Rhodolfo yeterli değil.  Rhodolfonun yanına hızlı ayağa oynayan bir stoper alırlarsa çok şukela olur. 

Beşiktaş'lı arkadaşlar her ne kadar iyi galibiyet aldıysanızda yinede 5-6 hafta önceki topsuz oyunda ısıran Beşiktaş yok. Sebebini biliyormusunuz?

Çevrimdışı b.damatoglu

Yalnız iyi kaçırdık

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi 38life

hangi takımlı olabilirim :)

Hangi takımlısın bilmiyorum ama Alexis iyi Marcelo kötü dediğine göre Beşiktaşın kötülüğünü istiyorsun demek.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Beşiktaş'lı arkadaşlar her ne kadar iyi galibiyet aldıysanızda yinede 5-6 hafta önceki topsuz oyunda ısıran Beşiktaş yok. Sebebini biliyormusunuz?

kanatlar, atiba ve ozi formsuz form tutunca normale döner

Çevrimdışı OrhanAker

Bir kuş uçtu sanki.
Korkulur sizden valla

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MrtBlgc

marcelo kiralıkta satın alma opsiyonu bizde şampiyonlar ligine bu şekilde çıkacağımızı düşünmüyorsun herhalde :)

Marceloyu seneye kesin alırız.
Valla bizim yönetim enteresan işler yapıyor :)  Yeterli de görebilirler fakat şampiyon olamazsak şampiyonlar ligi de kesin değil ön eleme oynayacağız çünkü.

Çevrimdışı berkotistis

Tam olarak bu maçtan sonra kerim freiden tüm ümidimi  kestim. Kendisi Beşiktaş'ta el freni olarak görev almakta. Birde demeden edemeyeceğim Sosa bugün harikaydı...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sence nasıldı ?
abi beklenilen performansından  uzaktı ama topsuz oyunda fena değildi geçen maçlara göre daha iyidi şut atsa biraz daha iyi olacak çok pas düşünüyor

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı tangaz

Oğuzhanı nasıl buldunuz ?

oğuzhanı özellikle ilk yarı hiç beğenmedim çok basit top kayıpları yaptı kolayca arkadaşlarına verebileceği 3 top vardı ilk 24 dakikada rakibin ayağına bıraktı klasına yakışmadı. gol ve asist anlamında yeteneklerine ihanet etmeye dewam ediyor. bu yetenekteki bir adamşuana dek 12 asisti çooook rahat geçmeliydi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

kanatlar, atiba ve ozi formsuz form tutunca normale döner

Atiba bence hala iyide Oğuzhan'da ciddi bir düşüş var. Töre mesela en önemli oyuncunuz olarak ilk 5'e girer ama ortalıkta yok. Bu kadar formsuz olması sizce doğal mı? Sanki kendine iyi bakmıyor mu ne...

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi underworld

Gölü onun sayesinde yedik.  Es es li Arap tac çizgisinden aldı götürdü içeri orta attı

Etiketler: