2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 457 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11365674 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı panic13

FB'nin "efsane" kalecisi Lukovcan'ı hatırlayanlar fav

Bizim "efsane" kalecimiz Zalad'ı hatırlayanlar rt
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı OrhanAker

Gökhan için senelik 3 milyon diye yazılmış..bu paralara istemem abi uzak olsun en çok isteyenlerdenim bu arada.
Çıkartın altyapıdan bir tane koyun beckin arkasına.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben de defans konusunda bulamadığımızı söylüyorum, Atınç ve Ersan'dan gelen parayla kimseyi alamadık, Marcelo ve Alexis diyorsan ikisi de bence yeterli değil, Boyko'nun durumu ortada zaten, Günü kurtaracak çözümler değil uzun vadeli ve takıma iş yapacak adam lazım. Şu an elimizde göndermeye çalıştığımız bonservise bize ait oyuncuların listesi aşağıda. Serdar Kurtuluş ve İsmail'den söz etmiyorum bile, Marcelo'nun bonservisi de bizde değil.

Boyko
Alexis
Franco
Milosevic

Ben de bunun kader olmadığını ve bulabileceğimizi düşünüyorum. Savunma oyuncusu transferinde 3 milyon euro'nun üzerine bir kere çıktık ve aldığımız adam da (Rhodolfo) iyi çıktı. O yüzden 4-4.5 milyon euro'ya sağlam bir stoper daha bulabileceğimizden umutluyum.

Marcelo da kötü bir transfer değil, 1 milyon euro'ya alınabilecek çok iyi bir yedek. Franco ile Miloseviç proje transferiydi ve bence hataydı. Bu ülkede genç savunma oyuncusu yetiştirmek çok mümkün değil. En azından çok zarar etmeden çıkarırız diye umuyorum.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ben de bunun kader olmadığını ve bulabileceğimizi düşünüyorum. Savunma oyuncusu transferinde 3 milyon euro'nun üzerine bir kere çıktık ve aldığımız adam da (Rhodolfo) iyi çıktı. O yüzden 4-4.5 milyon euro'ya sağlam bir stoper daha bulabileceğimizden umutluyum.

Marcelo da kötü bir transfer değil, 1 milyon euro'ya alınabilecek çok iyi bir yedek. Franco ile Miloseviç proje transferiydi ve bence hataydı. Bu ülkede genç savunma oyuncusu yetiştirmek çok mümkün değil. En azından çok zarar etmeden çıkarırız diye umuyorum.
Rhodolfo neye göre kime göre iyi çıktı? Bugün forumdaki herkes 2 tane defans yazıyor(Skertel-Glik, Glik+interdeki adam v.b) ve hiç birinde bu ikisinin adı yok. Yedekten bahsetmiyoruz as takımdan bahsediyoruz. 4-4,5 milyon euroya alacağın adam Rhodolfo gibi avrupa futboluna uzak ve temek fiziksel eksiklikleri olan birisi olur, takımda istenen etkiyi yaratmaz. 4-4,5 milyon euroya rhodolfo gibi adam alacağına git yalçın ayhan ı getir daha iyi en azından türkiye ligini biliyor..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı SLYKRT

Her gün aranmaktan yoruldu gözüm
Evet dese yeter son sözün
Bir o kadarda iyiymiş ön sezin
Nerde kaldın kamil glik

Orta açtında vurmadımı gomez
Koşar koşar yoruldum demez
Ara koşu felanda yemez
Nerde kaldın gökhan gönül

Baktımmı karşıdan gözümü alırdın
Uzaktan vin diesel sanırdım
Galiba keline yanıldım
Kop gel koca yürekli oğlan martin skrtel

Köybaşı derken koydu bize başı
Ekmeğin ardından dizdi boğaza aşı
Her şeyden vazgeçtik ne karakteri ne yaşı
Tutun kolundan getirin bir sol bek bize

Haftaya netleşir dedin haftalar saydık.
1 kuruşun hesabını yaptın paraya doyduk
Ulen şaka maka fiorentinayıda soyduk
Adamsın fikret basgan ver coşkuyu
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi Mehmet57

Stade Reims kume dustugune gore Aissa Mandi ucuza alinabilir. Sagbek ve stopper oynayabilmesi de buyuk arti. Begendigim bir oyuncu.

Çevrimiçi murat

bunu söylicek birini bekliyordum

zaten konusmaya gerek yok bu vakitten sonra çnk kıyas büyük sıkıntılar içeriyor

sizin özelinize değil bu fikirde insan sayısı çok ve asıl sıkıntıda bu
Asıl sıkıntı sizin gibi düşünen yd gibiler yüzünden başımıza gelenler.tefkifi yaparken işin bitmesi planlanan miktardan daha az olması gerekliliği oyunun kurallarındandır.ne istiyorlarsa verelim mantığı doğru diyorsanız hiç konuşmayalım çünkü anlaşamayız.oyuncunun ederi 7 civarıysa 5 civarı yoklama çok normaldir.oyuncunun ederini 12-15 civarında görüyorsanız yanlış takıma yanlış futbolcuyu almaya çalışıyorsunuzdur.

Çevrimdışı Bishamon

Leicester Ahmed Musa'ya 23M Pound teklif yapmış  Vay anasını be

Çevrimdışı UU1903

ferrero firması kinder çikolatalarında Alman futbolcularının çocukluk fotoğraflarını kullanmış.. en sağdaki Mario Gomez   :)

En sagdaki Mehmet Scholl.

Gomez bu

Bazen Sevinç Paso Keder Beşiktaşlı Olmak Yeter!

Çevrimdışı tuncaboylu

Rhodolfo neye göre kime göre iyi çıktı? Bugün forumdaki herkes 2 tane defans yazıyor(Skertel-Glik, Glik+interdeki adam v.b) ve hiç birinde bu ikisinin adı yok. Yedekten bahsetmiyoruz as takımdan bahsediyoruz. 4-4,5 milyon euroya alacağın adam Rhodolfo gibi avrupa futboluna uzak ve temek fiziksel eksiklikleri olan birisi olur, takımda istenen etkiyi yaratmaz. 4-4,5 milyon euroya rhodolfo gibi adam alacağına git yalçın ayhan ı getir daha iyi en azından türkiye ligini biliyor..

Oynadı gördük, genele göre iyi çıktı. Rhodolfo yerine adam isteyenlerin çoğu sakatlıktan nasıl döneceğini bilmediği için endişeli olanlar, diğerleri de hayallerindeki kadroyu yazıp iç geçirenler.

Ayrıca bu paralara stoper bulman için illa Avrupa futbolu dışına çıkmana da gerek yok. Tekrar aynı örneği veriyorum, bugün ayıla bayıla izlediğimiz Kjaer 2013 yazında 2.5 milyon euro'ya el değiştirdi.

Çevrimdışı WarrChief

Asıl sıkıntı sizin gibi düşünen yd gibiler yüzünden başımıza gelenler.tefkifi yaparken işin bitmesi planlanan miktardan daha az olması gerekliliği oyunun kurallarındandır.ne istiyorlarsa verelim mantığı doğru diyorsanız hiç konuşmayalım çünkü anlaşamayız.oyuncunun ederi 7 civarıysa 5 civarı yoklama çok normaldir.oyuncunun ederini 12-15 civarında görüyorsanız yanlış takıma yanlış futbolcuyu almaya çalışıyorsunuzdur.

kesinlikle bizim takıma alınamayacak adamlarla zaman kaybı yaşıyoruz aynı lanzini, ben arfa, ozan t (valenciyaya satılcak diye bir anda 8milyon bonservis konusuluyor), ospina, ve nicesi gibi unuttugum cok isim var hepsine aylar  seneler harcadık ama biliyorsunuzki bunlara ulaşmak imkansız ama illa zorluyorsunuz işte diyorumki bu yd zihniyetinden daha beter

çünkü lanziniden pektemege, ospinadan boykoya, psgoynayan  katara giden topcudan(x) eneramoya, konopdan diegodan quaresmaya evrilen bir takımız dahasıda varda unutuldu cogu istenirse hatırlamaya calısırız.. yani yd zihniyetini aratmıyor kötü transferlerlede ugrastık douglas gibi misal simdi geldi aklıma yani birde kötülerlede baya zaman kaybettik
[ Son Düzenleme: 25 Mayıs 2016, 17:46:12 WarrChief ]

Çevrimdışı Çağatay

Ortadaki de götze sanirim da bastakini çözemedim
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı sallapati

Ortadaki de götze sanirim da bastakini çözemedim

poldi

Çevrimdışı tuncaboylu

kesinlikle bizim takıma alınamayacak adamlarla zaman kaybı yaşıyoruz aynı lanzini, ben arfa, ozan t (valenciyaya satılcak diye bir anda 8milyon bonservis konusuluyor), ospina, ve nicesi gibi unuttugum cok isim var hepsine aylar  seneler harcadık ama biliyorsunuzki bunlara ulaşmak imkansız ama illa zorluyorsunuz işte diyorumki bu yd zihniyetinden daha beter

çünkü lanziniden pektemege, ospinadan boykoya, psgoynayan  katara giden topcudan(x) eneramoya, konopdan diegodan quaresmaya evrilen bir takımız dahasıda varda unutuldu cogu istenirse hatırlamaya calısırız.. yani yd zihniyetini aratmıyor

Zaman kaybı yaşayan sen değilsin, yöneticiler. Onlar da bu işi gönüllü yapıyorlar.

Senin mantığına göre Demba Ba için 13 milyon euro isteniyordu. Zaten 6.5 milyon euro'ya getirilemezdi, uğraşmaya değmezdi.
1 önceki sene CL'de final oynayan Sosa'yı 3.5 milyona getirmek mi? Ahaha, bu ne biçim teklif. Zaman kaybı resmen.
9 milyon euro istenen Mario Gomez'i bedava kiralamak mı? İlahi yani, böyle teklif mi olur.
Sene başında 3.5 milyon euro istenen Marcelo'yu 1.3 milyon euro satın alma opsiyonuyla kiralamak mı? Ahaha, kaybettiğin zamana yazık.

Transfer uğraş işidir. Uğraşmazsan, geçen sene Fenerbahçe'nin yaptığı gibi har vurup harman savurursan, sene sonunda yakana yapışırlar.

Çevrimdışı panic13

Her gün aranmaktan yoruldu gözüm
Evet dese yeter son sözün
Bir o kadarda iyiymiş ön sezin
Nerde kaldın kamil glik

Orta açtında vurmadımı gomez
Koşar koşar yoruldum demez
Ara koşu felanda yemez
Nerde kaldın gökhan gönül

Baktımmı karşıdan gözümü alırdın
Uzaktan vin diesel sanırdım
Galiba keline yanıldım
Kop gel koca yürekli oğlan martin skrtel

Köybaşı derken koydu bize başı
Ekmeğin ardından dizdi boğaza aşı
Her şeyden vazgeçtik ne karakteri ne yaşı
Tutun kolundan getirin bir sol bek bize

Haftaya netleşir dedin haftalar saydık.
1 kuruşun hesabını yaptın paraya doyduk
Ulen şaka maka fiorentinayıda soyduk
Adamsın fikret basgan ver coşkuyu

dize ölçüsü kaçlık :D
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Çağatay

Çevrimdışı atalay

Marcelo'nun bonservisini almazdım. Fakat geçmişte yapılan yanlışlar yeni yanlışları doğuruyor. Zira elde daha Alexis, Milosevic, Pedro, Rhodolfo, Tosic var.

Çevrimdışı Turco

poldi

poldi dedin de aklıma geldi keşke gs maddi durumdan ötürü satışa çıkarsa da biz alsak. podolski çok şey katar bizim takıma.

Çevrimdışı İhsan

En sagdaki Mehmet Scholl.

Gomez bu

Almanya da Kinderschokolade krize yol açtı.
Boateng ve İlkay'ın fotoları İslam ve yabancı düşmanı  :steamed: Pegida tarafından eleştirildi.

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Çağatay

Marcelo'nun bonservisini almazdım. Fakat geçmişte yapılan yanlışlar yeni yanlışları doğuruyor. Zira elde daha Alexis, Milosevic, Pedro, Rhodolfo, Tosic var.

Simdi bende haberlerde gördüm
O zaman sadece 1 tane stoper alinacak.
Tosic gitmez sanirim rhodolfo da bir ara takima katilir. Marcelo yu tamamlayacak birini arıyoruz. Şl de husran olmaz diye ummaktan baska çare kalmıyor.

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

1.1 1.5 2.2 3.1 lik stoperler ile her sene 4 5 adam alıp 1 tane kjaer performansı alamıyoruz. Bunu senelerdir yapıyoruz.
Yine aynı şeyi kaleci için de yapıyoruz.
Bir muslera çıkartıp 6 7 sene arkamıza yaşlanamıyoruz.
Hesap edin son 5 senede 10 senede kaç stoper kaç kaleci almışız maliyetleri ne.
Töre ve +1 oyuncu daha satıp total 30 milyon euro transfer hakkımız doğarsa bunun 25 ini harcamak daha mantıklı olacak. Zira 30 ın 10 unu harcayayım 20 si borçlara gitsin denir se o rakam mevcut borcun damla zerreciği falan olur. İyi oyuncular ile sürdürülebilir başarı borcun kapanması için tek alternatif olarak gözüküyor.

Yine fabricio ismi dolanıyor sıklıkla, kim ne izledi nasıl izledi bilmiyorum ama ısrarla bu ismin bu kadar gündeme gelmesinden rahatsızlık, hoş karşılamıyorum.

Bence rhodolfo asla top class stoper değil bir de onun dönüşünü kurtuluş olarak görenler var.
Marcelo yetersiz, ama o milo pedro alexis gibi isimlerden sonra marcelo da rhodolfo da bulunmaz hint kumaşı gibi geliyor insanlara buna aldanmayın lütfen.
Bize glik değil, glik ayarında 2 stoper lazım. İlk önce bunları bitirip, yani önce tuğlaları dizip sonra harcı vurmak lazım yapıya. Biz harcı hazırlayıp kerpiçten yapı kurmaya çalışıyoruz.

Geçtiğimiz sezonlarda da aynısı oldu, skrtel dendi o dendi bu dendi, iki ligin iki küme düşen takımının iki stoperini getirdik, bu sene şansın da yardımıyla minimum sakatlık ile geçirdik, seneye bunun garantisi yok, transferi yine son günlere kadar sarkıtırsak talihimiz ters dönebilir, uyarmak da boynumuzun borcu.

Yine negatifin bilmem nesin diyenler çıkacaktır bana ama ben kötüyü düşüneyim, iyisi olursa sevincim artar boşverin siz beni.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 11:09:37 atalay ]

Çevrimdışı SLYKRT

dize ölçüsü kaçlık :D
Amatör adam dize ne bilsin  :lol:
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi murat

1.1 1.5 2.2 3.1 lik stoperler ile her sene 4 5 adam alıp 1 tane kjaer performansı alamıyoruz. Bunu senelerdir yapıyoruz.

katılmıyorum armağan.
tosiç ile kjaer aynı sayıda olü kendi kalesine atmış(2). :D
kjaer i çok abartıyorsunuz.kalesinde volkan sağ ve sol beklerinde türkiyenin en iyi oyuncuları yanında top geçer adam geçmez portekizlisi.önünde dünyanın sayılı defansif ön liberolarından topal ,sozuza ve milli takımın vazgeçilmez adamı ozan tufan ile oynayan bir takımın stoperi.27 gol yemişler.biz ise ismail tolga ve stoperlerin kim olduğu belli olmadan önünde 1 tek atiba ile 35 gol yemişiz.ne kadar çok abartıyorsunuz rakibin futbolcularını.kjaer senelik 4 milyon euro kazanıyor senin defansının toplamı kadar para.emin olun kjaer bizde olsaydı muhtemelen 1.5 milyon civarına oynar ve onuda yerin dibine sokardık.

Etiketler: