Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6649730 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

ŞAMPİYONLUĞA HAZIR MISINIZ ?!!

Nasıl kutlama yapacağını unutanlar büyüklerine sorsunlar sonra kendinizi aşağıya filan atmayın  :evillol:

Ve bundan sonra alışın devamı gelecek!
Bayraklar hazır şampiyonluk turuna çıkacağız yarın bu saatlerde   :sevinc :sevinc :sevinc

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Arkadaşlar Bursa ve Kayseri maçını tekrar seyredebileceğimiz bir yol var mı ? Hd kalitesinde tekrar seyretmek istiyorum eğer bilen varsa bana özelden ulaşabilir mi ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2016, 21:25:44
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
gs ye bağlı o..kupayı alırsa gidemez 5.

İmkansıza yakın diyorum.. Elek olmaları bile muhtemel finalde ligde zor kurtuldular elinden.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Blackmd1

:sevinc :ishock:

Çevrimdışı cursedofdragon

Bizim gomezimiz  :ishock: :ishock:

Çevrimdışı Tolga

gs ye bağlı o..kupayı alırsa gidemez 5.
UEFA'ya 3 takım gidiyor. Konya ve Başakşehir garantilediler. Kupayı kim alırsa alsın ligi 5. bitiren takım UEFA'ya gidiyor.

Gs kupayı kazanırsa cezasını çekmiş olacak tabi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı OrhanAker

Almann :D
Gitmek isteyeceğini hiç düşünmemiştim zaten.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı celiker1

Arkadaş bende mi bi sorun var yoksa Memleketim insanının %50 si aptalken bu oran &90 lara mı çıktı ?

Başkanımız kayyumluk klübü aldı mı , aldı ! O dönem 1 tane delikanlı aday olup sorumluluk aldı mı , almadı !

Türk Futbol tarihinin en önemli projesi olan Feda'yı devreye sokup takımı yeniden yapılandırdı mı , yapılandırdı.

Herkez yıkma elinizden alırlar derken bu adam o stadı yıkıp aynı yerine Yeni ve TR'nin en Çağdaş stadını yaptı mı , yaptı.

Para yokken stad yokken destek yokken , lobi yokken , tesis yokken , taraftar yokken bu takımı hep ilk 3 te tuttumu , tuttu.

Avrupa liginde çeyrek final oynattı mı oynattı.

Stadsız 3 yılın sonunda Şampiyon yaptımı , İnşallah 1 puan lazım yapacak.

Türkiye tarihinde görülmemiş bonservis bedelleriyle dışarıya oyuncu sattı mı onu da yaptı.

Şuan takımın yarısına ciddi paralar teklif ediliyor mu , takımın değeri 5 10 kat arttı mı arttı !

Daha neyin peşindesiniz arkadaşım ? Ne olabilir yani daha ne yapılabilir ? Aklımız tutulmuş düşünemiyoruz.

Ve üzülerek görüyorum ki insanlar o kadar namussuz olmuş ki , istiyorlar ki birileri bu ülke için bu millet için iyi bişe yapmasın.

Yeter artık meye veren ağacı taşladığımız. Herkez ama Herkez FİKRET ORMAN'ın arkasında durabildiği kadar sağlam durmalı.
[/quite]

Ve üzülerek görüyorum ki insanlar o kadar NAMUSSUZ olmuş ki , istiyorlar ki birileri bu ülke için bu millet için iyi bişe yapmasın.ŞU sözünden dolayı özür diler misin?Dilemezsen forum yöneticisi müdahale eder mi?Haddini aşmışsın
 :akuma:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı nusretaslanturk

UEFA'ya 3 takım gidiyor. Konya ve Başakşehir garantilediler. Kupayı kim alırsa alsın ligi 5. bitiren takım UEFA'ya gidiyor.

Gs kupayı kazanırsa cezasını çekmiş olacak tabi.
ben bunların ceza aldığını unuttum ya la :) dogrusun :)

Çevrimdışı can1903

Arkadaş bende mi bi sorun var yoksa Memleketim insanının %50 si aptalken bu oran &90 lara mı çıktı ?

Başkanımız kayyumluk klübü aldı mı , aldı ! O dönem 1 tane delikanlı aday olup sorumluluk aldı mı , almadı !

Türk Futbol tarihinin en önemli projesi olan Feda'yı devreye sokup takımı yeniden yapılandırdı mı , yapılandırdı.

Herkez yıkma elinizden alırlar derken bu adam o stadı yıkıp aynı yerine Yeni ve TR'nin en Çağdaş stadını yaptı mı , yaptı.

Para yokken stad yokken destek yokken , lobi yokken , tesis yokken , taraftar yokken bu takımı hep ilk 3 te tuttumu , tuttu.

Türkiye tarihinde görülmemiş bonservis bedelleriyle dışarıya oyuncu sattı mı onu da yaptı.

Şuan takımın yarısına ciddi paralar teklif ediliyor mu , takımın değeri 5 10 kat arttı mı arttı !

Daha neyin peşindesiniz arkadaşım ? Ne olabilir yani daha ne yapılabilir ? Aklımız tutulmuş düşünemiyoruz.

Ve üzülerek görüyorum ki insanlar o kadar namussuz olmuş ki , istiyorlar ki birileri bu ülke için bu millet için iyi bişe yapmasın.

Yeter artık meye veren ağacı taşladığımız. Herkez ama Herkez FİKRET ORMAN'ın arkasında durabildiği kadar sağlam durmalı.
Yanlış bildiğin şey o zaman 3 tane aday olmasını bilmemen. @Yado
2. Beşiktaş formasını koysan 3.lüğe oynar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cisse557

Bazı forumlarda sezonun 11 i başlığı var biz de açsak ya. Forumun degerlendirmelerini merak ediyorum.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2016, 21:41:22
  • Beşiktaş / Bodrum
Bazı forumlarda sezonun 11 i başlığı var biz de açsak ya. Forumun degerlendirmelerini merak ediyorum.

O kadarına girer miyiz bilmiyorum da sezonun adamını açacağız yarın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı OrhanAker

Sezonun hayal kırıklığı, en çok gelişme kaydenen, sezonun gölü,sezonun kurtarışı asisti bunlar da olacakmı.
:evillol:

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağatay

ŞAMPİYONLUĞA HAZIR MISINIZ ?!!

Nasıl kutlama yapacağını unutanlar büyüklerine sorsunlar sonra kendinizi aşağıya filan atmayın  :evillol:

Ve bundan sonra alışın devamı gelecek!

Naftalin kokulu bayrağımı da çıkarttım ya gülsem mi ağlasam mı bilemedim  :evillol:
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı celiker1

Ve üzülerek görüyorum ki insanlar o kadar namussuz olmuş ki , istiyorlar ki birileri bu ülke için bu millet için iyi bişe yapmasın

Ve üzülerek görüyorum ki insanlar o kadar namussuz olmuş ki , istiyorlar ki birileri bu ülke için bu millet için iyi bişe yapmasın"sözünü Fikret Orman'ı eleştirenlere mi söylüyordun?Eğer eleştirenlere söylüyorsan bu sözünden dolayı özür dileyecek misin?Dilemeyeceken forum yöneticeleri müdahale edebilir mi?
[ Son Düzenleme: 14 Mayıs 2016, 21:52:36 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı cisse557

Atiba, Gomez, Sosa, Oğuzhan çekişir. Gomez yarım boy önde kapatır :D

Çevrimdışı Arena_

Maraton'da bile Fenerin EuroLig maçından bahsediyorlar. Daha Beşiktaş'ımızın yarınki Osmanlıspor şampiyonluk maçından tek kelime edilmedi. Tam 1 saat oldu. (Hakaret Yasak)₅ LİG TV

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2016, 22:03:18
  • Beşiktaş / Bodrum
Atiba, Gomez, Sosa, Oğuzhan çekişir. Gomez yarım boy önde kapatır :D

Birisi 324823874 fake üyelikle Quaresma'ya saldırmazsa :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağatay

yok canım yunus emre yapmaz öyle şey  :kop: :kop:
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

:halay: :halay: :halay:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Kaç yıldır beklediğimiz ne meşakkatli yollardan geçtiğimiz şampiyonluk geliyor  taraftar maça mı odaklandı. Herkeste durgunluk var sanki :)
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yoh artıkk  :kop:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaç yıldır beklediğimiz ne meşakkatli yollardan geçtiğimiz şampiyonluk geliyor  taraftar maça mı odaklandı. Herkeste durgunluk var sanki :)
Büyük patlama öncesi sessizlik  :D Herkes yarına enerji topluyor  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★