2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 188 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481352 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fatih Aksoy eğer en az 20 maçta Forma giymezse Sivasspor Beşiktaşa 1 milyon TL tazminat ödeyecek

Diye bir haber gördüm ne kadar doğrudur bilmiyorum
Daha önce Pedro francodan da bu şekilde tazminat kazanmışız gittiği takımda oynatılmadigi için bundan haberim yoktu vallaha
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Rasim

Daha önce Pedro francodan da bu şekilde tazminat kazanmışız gittiği takımda oynatılmadigi için bundan haberim yoktu vallaha
nerden okuyorsun bu tür haberleri ben hicbir yerde görmedim? :alala:
Beşiktaş!

Çevrimdışı scarfright

Maç ertelenmiş sanırım

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Librarius

Hem kronik sakat , hem sakar hemde kazma

Vallahi de billahi de Ersan da Tosic de bundan çok daha iyi stoperdi

Herif habere penaltı yaptırıyor Ceza sahasında yaptığı her müdahale penaltılık , düşün yani Gs de bile bu kadar penaltıya sebep verdi , biz de olsa her maç penaltı olur o pozisyonlar

Serdar Aziz vasat altı bir stoper. Herifin cezasahası içinde yaptığı her 2 hareketin birisi penaltılık. Kazma ve hiç Zeki değil. Tipik bir Anadolu takımı topçusu.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı doganay

Maç ertelenmiş sanırım

Cok yoğun yağmur yağıyormuş

Çevrimdışı f_madida

biz önceki transfer sezonunda santrafor hamlesi yapamadığımız için v.love'un gs ye gitmesine izin vermemiştik... sanki bu transfer sezonunda gerçekleşecekmiş gibi duruyor... teklifim şöyle love +töre karşılığında serdar... hem sezon sonuna kadar faydalanamayacağımız ve sonunda kesin gidecek olan törenin maaşını kurtarmak hem de love'dan temelli kurtulmak...  şöyle bi düşündüm de çok ii yaaa...   :sevinc :sevinc  :lol: :lol: :D :D

serdar gelmesin, tore de bunlara gitmesin... onun disinda love'i itelersek birsey demem.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

serdar gelmesin, tore de bunlara gitmesin... onun disinda love'i itelersek birsey demem.
Kasimpasi galiba jagneyi satacak
Onlara love verelim tezekereyi satma ihtimallerine karsilik da toreyi verelim yedek santrafor olarak da pektoyu verelim karsiliginda popovu versinler kafi
Tolgayi fbye 3 milyona verek
Rokoyu da bi yere gondeririz artik vidayi da satip serdari aliriz yeni alacaginiz sitoperi yedekler

Çevrimiçi murat

Fatih Aksoy eğer en az 20 maçta Forma giymezse Sivasspor Beşiktaşa 1 milyon TL tazminat ödeyecek

Diye bir haber gördüm ne kadar doğrudur bilmiyorum
100 bin euro gibi birşey olur heralde o zamana kadar.

Çevrimdışı mylife1903

100 bin euro gibi birşey olur heralde o zamana kadar.
Abi naaptin bu sogukta silivri falan cekilmez perisan olursun
Bi sifir atilir avrupa dize gelir 1 milyon yuro olur gene o para yahu

Çevrimdışı alimm

töre muhtemelen sezon sonu gidecek.. love için de ne kadar nakit verebilirler :alala: muamma...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı mylife1903

töre muhtemelen sezon sonu gidecek.. love için de ne kadar nakit verebilirler :alala: muamma...
Toreyi arapistana atalim
Bilic abisi alsin
Bilice de bonservisinden pay atesleriz

Çevrimiçi Necmi

Yahu altaya mi ne geri pas cift vurusunda 50cmden tavana cakmis adamdan bahsediyoruz, tolgay gibi yerde yatarken rovosanka yapmisti adam adana macinda tusubasa golu
Bunlari da duz kosu yaparak beceriyordu ne bilem bi ronaldo gibi calisma azmi olaydi sergenin maradona gubi olurdu haylaz
bence bunlar boş şeyler artık geçmişdeki oyuncuları geçmişde bırakmak lazım o sergen bugün oynasa takıma giremez futbol o zamanki gibi oynanmıyor. büyük oyunculukları avrupaya çıkınca yerlerde sürünüyordu sergen avrupa maçları dediğimizde bir maç dışında hatırladığımız maç varmı. o dönemin Türkiye liginin büyük yıldızlarıydı işde o zamanda şimdiki gibi yurt dışından oyuncu transferleri olsa isimlerini bile hatırlamazdık
hayatımız hep abartılarla geçiyor. bugün tv de ozan yağlaması dinliyorum sayıyorlar daha adam markajı yeterli değil yer tutmayı bilmiyor adam kaçırıyor vs saydılar durdular peki o zaman bir stoperi bu kadar yağlayacak nesi iyi şişirip duruyorlar her zaman yaptıkları gibi yoksa ozan gibisini avrupanın ortalamaya yaklaşan her takımında kamyon dolusu bulursun sırf marka yaratma çabası biri yerde 3-5 verir alır diye. Geçmişdekileride sağa sola bakmadan şişirdik durduk. Bir kere bizde profesyonel nitelikleri taşıyan oyuncu yok yetenek ne olursa olsun adamlarda iş ahlakı yok genlerimizde var bu al bak avrupada yetişenlerde aynı burdan avrupaya gidenlerde emre moru görüyoruz işde avrupada yetişmedimi bu, en iyisi arda işde adamın dibi :D gerçekten iyi deneni toplasak bir elin parmakları etmiyor.
 ülkeden gidip tutunan bir tugay vardı birde nihat avrupada yetişmiş parlamış kimler var mesut yıldıray geçmişde alman milli takımına yükselmiş bir oyuncu daha vardı. Türk geninden gelipde profesyonel bakış açısına sahip olunmuyor mayamız bozuk. Türkiyede kahraman ilan ediyoruz sürekli şişir babam şişir.
oyuncu yetiştirmek için önce şakşakcılığı bırakacağız daha hiç bir şey değilkin dünya yıldızı ilan etmeyeceğiz. Ozana bak çocuk daha bırak süper ligi alt liglerde oynayacak kapasitede değil gs mecbur kaldı oynatıyor stoper alsalar forma yüzü göremeyecek. ama sorarsan avrupanın en yetenekli stoperi ilan ettiler. sergenede aynısını yaptık hep yoksa canı isterse oynayan istemezse oynamayan antrenman yapmayan bir oyuncuydu. şimdi antrenmana çıkmasın bakalım forma verirlermi. ozide büyük yetenek mesela ne işe yarıyor sahaya çıkınca tel tel dökülüyor. günümüz futbolunda sıkı çalışan hırslı fişek gibi olan oyuncular forma yüzü görüyor yetenekli olup yatanlar değil ikisi birleştiğinde zaten dünya yıldızı oluyor. aynı yaşlarda olsunlar çalışan 90 dakika mücadele eden atibayı dünyanın her takımında oziye tercih ederler çünkü alan korumak yer tutmak ikili mücadeleden galip çıkmak yetenek değil güç işi cımbızla pas vermek ara pas atmak yetenek işi ama hiç bir takım maç boyu iki ara pas atacak diye bir oyuncuyu sahada tutmaz maçlar iki ara pas atarak kazanılmıyor artık 90 dakika ayakta kalıp mücadele etmek gerekiyor. istediğin kadar yetenekli ol gücün yoksa o topa sahip olamazsınki yeteneğini gösteresin sergenede bu açıdan bakmak lazım günümüzde ona top göstermezler o yeteneklerini alır bir tarafına sokar kulübeye giderdi.
onun zamanında sahada koşan oyuncu göremezdin arada kaynıyor yeteneklerini ön plana çıkarıyordu. şimdi olsa sahada dayak yer bacağını eline verirler onun. zaten 5 dakika sahada kalsa dili ayaklarına dolanır.
cr7 o kadar çalışmasa ne yapabilir bence öyle ahım şahım yetenek yok ama büyük azim var. nasıl çalışıyorsa kas kütlesi. güçlü olunca rakip seninle baş edemiyor zaten. ozi bence sergen kadar yetenekli ama sergenden bile daha tembel biraz çalışsaydı şu anda avrupanın en iyilerinden biri olurdu yetenek kazanılmıyor diğerleri kadar çalıştığın anda zaten yetenekle onların kat kat önüne geçiyorsun. az biraz çalışsan 90 dakika ayakta kalabilsen zaten herkesin önüne geçersin ama yok.
her zaman söylüyorum bazı arkadaşlar önemsemiyor ama iyi takımsan kondisyonun çok yüksek olacak çünkü bu herkesde var. seni onlardan farklı kılan kondisyonlar birlikte yeteneğide kullanıyor olman olacak. kondisyon seni diğer takımlarla eşitler
bizim oyuncularımız yetenekli gel görki sahada işe yaramıyor çünkü senden fazla koşan ayakta kalan her takım seni dağıtıyor puan kaybettiğimiz her maç rakipler bizden fazla koşmuş. sergeni sevmem onun kadar profesyonellikten uzak bir oyuncuyu şaha çıkartmak bütün gençlere kötü örnektir. onu iyi oyuncu olarak değil yeteneklerine nasıl ihanet edilir diye örneklemek gerekiyor. biz kahraman yapıyoruz. böyle olunca çalışmadanda götürürüm diyen oziler çıkıyor işde

Çevrimiçi Necmi

Bence haklı, çok fazla frikik golü yok, Alex'den az frikik golü atmıştır mesela.
Sergen'i Sergen yapan  frikik golleri değil..
kaç frikik golü var sayan var mı?
isterse oynar istemezse oynamazdı quaresma gibi işde yetenekde zirveydi ama profesyonellik sıfır

Çevrimdışı Liquidator

Beşiktaş, PSG'nin 29 yaşındaki forveti Choupo-Moting için girişimlerde bulunuyor. (France Football)

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Liquidator

Şenol Güneş'in kampta üzerinde çalıştığı sistem;

Dorukhan, Oğuzhan ve Ljajic üzerinden yapılan paslaşmalarla Burak Yılmaz'ı araya kaçırmak.
Babel'in sürekli ceza sahasına girerek 2. forvet gibi oynaması.
Quaresma'nın bol bol Burak Yılmaz'a orta yapması. (DHA)

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Necmi

dünyada bunun benzeri var mı? messinin bile yok, artı bir çok farklı yerden frikikleri olan bir adamdan bahsediyoruz. sanırım trollük denemesi yaptı : )
sergenin çok fazla frikik golü yoktur. sergenin çok fazla golüde yoktur.
adamın futbol hayatı boyunca süzüp bir iki gol göstererek frikikçi ilan ediyorsunuz
yapmayın frikikçi dedimi hami mandıralı gibi olur iki tane atınca birini gol yapar onun frikik atması
sergenin penaltı atması gibiydi. yada kouman gibi sergen frikikçi değildiki
güzel frikik golleri vardı. ama daha çok futbol hayatının sonlarına doğru attı frikik
ama düşünüyorumda frikik atacağı zaman heyecanlanmazdım mesela talisca topun başına geçtiğinde
hissettiğin gibi bir şey olmazdı.
sergen bana fazla abartılıyor gibi geliyor. mesela hiç bir zaman bir şifo mehmet olmadı. mesela ona verilen değeri oziye
neden vermiyorsunuz sergenden daha az yetenekli değil ama farkı işde o şimdi oynuyor sergende şimdi oynasa sürünürdü.

Çevrimiçi Necmi

Şenol Güneş'in kampta üzerinde çalıştığı sistem;

Dorukhan, Oğuzhan ve Ljajic üzerinden yapılan paslaşmalarla Burak Yılmaz'ı araya kaçırmak.
Babel'in sürekli ceza sahasına girerek 2. forvet gibi oynaması.
Quaresma'nın bol bol Burak Yılmaz'a orta yapması. (DHA)

bunu ne zaman çalışmış burak içerde çalışırkenmi :alala:
burakın dublörünü falanmı kullanıyor acaba

Çevrimdışı mylife1903

adamın futbol hayatı boyunca süzüp bir iki gol göstererek frikikçi ilan ediyorsunuz
yapmayın frikikçi dedimi hami mandıralı gibi olur iki tane atınca birini gol yapar onun frikik atması
güzel frikik golleri vardı. ama daha çok futbol hayatının sonlarına doğru attı frikik
ama düşünüyorumda frikik atacağı zaman heyecanlanmazdım mesela talisca topun başına geçtiğinde
sergen bana fazla abartılıyor gibi geliyor. mesela hiç bir zaman bir şifo mehmet olmadı. mesela ona verilen değeri oziye
neden vermiyorsunuz sergenden daha az yetenekli değil ama farkı işde o şimdi oynuyor sergende şimdi oynasa sürünürdü.
Subyan halinde baslayip 4-5 sene suren ilk besiktas kariyerinde sergen 50-60 tane gol atmistir  abi
Balik yagi lazim cidden
Sergen bu konustugumuz adam
Bugun bu yasinda sahaya ciksin tolgay ile ozzi ikilisinden daha iyi oynar toplamindan da cok gol asist yapar

Çevrimiçi Necmi

1 ay kadar sonra 40 dakika Aspor izledim, adamlar hesap yapmış Eren'e GS geçen Ağustosdan beri para ödemiyormuş.
Serdar'a 3.4 milyon borç varmış filan deyip duruyorlar. (ikinci yarı alacaklarını da katmışlar), üstelik Mustafa Cengiz'in 2 ay önce hiçbir futbolcumuza senetli bile borcumuz yoktur kaydını gösteriyorlar haberi verirken.. :)

Bu Aspor'uı niye sevmiyorsunuz  anlamıyorum. Sizede yaranmak çok zor   :evillol:
bende bugün biraz açtım asporu baktım ozan güzellemesi yapıyorlar kapattım :D
izleyecek spor kanalı kalmadı artık. biraz trtspora bakıyorum arada bir bein sporun haber kanalına bakıyorum
o kadar

Çevrimiçi Necmi

Fatih ile birlikte Alpayın da  oynayacağı bir yere kiralanması lazım.Biran önce gitsin forma şansı bulabileceği bir yerde pişsin. 2 sinden biri belki önümüzdeki yıllarda Beşiktaşta oynayabilecek tecrübeyle geri döner.
alpay sakat sanırım

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş, Dijon'un 27 yaşındaki Tunuslu sol beki Oussama Haddadi ile ilgileniyor. (TRT Spor)
Oussama Haddadi, bu sezon ligde çıktığı 16 maçta 2 gol, 2 asist ile oynadı.

sol bek geliyorsa adriano gidiyor galiba.
valla gitmesede bizim sağ bekten çok sol beke ihtiyacımız var. sonuçta takımın en fazla
forma giyen oyuncusu GG oynamadığı zaman alternatif çok oyuncu var oynatacak ama sol bek mesela caneri hiç düşünmüyorum
orda o sol bek falan değil oynatacaksan sol açık oynat geriye adriano kalıyor gelecek maçta oynayacağı garantisi yok.
akhisar maçına GG oynar ama adri oynarmı diyebileniniz varmı.

Çevrimdışı mylife1903

valla gitmesede bizim sağ bekten çok sol beke ihtiyacımız var. sonuçta takımın en fazla
forma giyen oyuncusu GG oynamadığı zaman alternatif çok oyuncu var oynatacak ama sol bek mesela caneri hiç düşünmüyorum
orda o sol bek falan değil oynatacaksan sol açık oynat geriye adriano kalıyor gelecek maçta oynayacağı garantisi yok.
akhisar maçına GG oynar ama adri oynarmı diyebileniniz varmı.
Gg 30. Dakikada adelesini tutup disari cikar diyene de bisi diyemiyorjz

Çevrimdışı autopsy

Abi çok fazla golü yok dediğin adam tüm ülke tarihinde orta sahada oynayıp 100'ler kulübüne giren 3 kişiden birisi. Diğerleri için bkz. şifo mehmet ve bkz. alex de souza.  Sergen yetenek konusunda değil Oğuzhan, Hagi dışında kimseyle kıyaslanamaz bu ülkede. Tartışmaya dahi kapalıdır.  Şifo totalde daha çok şey verdi dersen katılırım da yetenek dersen üzgünüm ama yalnızca gülerim. Ayrıca Sergen'i karakter olarak zerre sevmem onu da belirteyim. Bir ara açıp Hagi'nin, Giunti'nin hatta Beckenbauer'in Sergen'le ilgili neler söylediğini bir hatırlamanda fayda var. Ayrıca Sergen hiçbir zaman diliminde sürünmeyecek kadar yetenekli bir adamdı. O kadar göbekle şampiyonlar ligi gibi bir platformda benzer performans gösteren bir oyuncu hatırlamıyorum.

Çevrimdışı scarfright

Abi beşiktaşta toplam 8 10 sezon oynadı bi 60 70 golü vardır. Bence az golü var demek haksızlık olur.

Etiketler: