Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 383 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8399368 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi sozkul

şenol hoca beşiktaşa tam olarak ne verdi? bunun izahını yapabilecek kimse varmı? medyanınn gazlamalarına kanmamış ona buna bakmamış salt kendi gözlemleriyle bozulmamış bir kafayla durum değerlendirmesi yapabilecek kimse varmı aramızda.

geçen sezon feda döneminden itibaren oluşan oyun hafızamız vardı. samet hocayla 3. olduğumuz sezondada güzel futbol oynuyorduk. sürekli gelişerek geldik ve gomez gibi kendini tekrar ispat etmek isteyen birinci sınıf golcümüz vardı.

bu sezon başında ise kadro kalitesiyle türkiye karmasının üzerinde olan ve doğal rakipleri perişan olmuş bir beşiktaş vardı.

şenol hoca başarının neresinde? hamaset diyerek düşüncenin önüne set koymayalım.

Acayip zor bir soru, çünkü gerçek cevabı ancak tarihi geriye döndürüp bizim Şenol Güneş ile anlaşmamamız durumunda bileceğiz ama o durumda bile binlerce değişik olasılık gündeme gelecek,  gelecek hocanın kimliği, kimi özellikle isteyeceği, Fikret Orman ile yakalayacağı uyum vs vs..
Biz kadro kalitesi ile herkesin önünde olduğumuz ne şampiyonluklar kaybettik. Cevabi çok zor bir soru sormuşssun..
Bu arada kadro kalitesi Türkiye karmasının üzerinde diyerek biraz yönlendirme yapıyorsun, hamaset mi demeliyim aslında bilemedim.

Çevrimdışı ardiles

kırmızılardanmı?lacivertlerdenmiyiz?

saygılar

kalıbınızın adamı olun

Çevrimdışı mylife1903

Geçen sene kalede ve sol bekte kimler vardı?
Atiba'nın yedeği kimdi?
Oğuzhan'ın yedeği Tolgay ne durumdaydı?
Sene başındaki stoperler sezon ortasında neredeydi?
İç saha maçlarını nerede oynuyorduk?
Fenerbahçe ne kadar para harcamış ve kimleri almıştı?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bilic konusunda da azicik haksiZlik yapiliyor. Adamin takiminda pektemek falan oynuyordu. Ismailin solbekligini biraktim sagbek oynadigi mac vardi arsenala karsi.
Yabanci adam sonucta, sen istedigin kadar anlat besiktasin buyuklugunu adamin gordugu manzara daha degisik.
O da azicik karaktersizlik sorunu cekti, ezildi, buzuldu, tokatlandi

Çevrimdışı abdusta

QUARESMA bu kupa bu sene buraya gelecek!!

Saygılar

Çevrimiçi sozkul

kırmızılardanmı?lacivertlerdenmiyiz?

saygılar

Aaaaa, o ne demek, bir Beşiktaşlının Şenol Güneş'i beğenmeme hakkı yok mu?
Ben ne kadar beğenirsem beğeneyim beğenmeyenlerimn konuşma özgürlüğünün savuncusuyum.

Saygılar

Çevrimdışı tuncaboylu

Bilic konusunda da azicik haksiZlik yapiliyor. Adamin takiminda pektemek falan oynuyordu. Ismailin solbekligini biraktim sagbek oynadigi mac vardi arsenala karsi.
Yabanci adam sonucta, sen istedigin kadar anlat besiktasin buyuklugunu adamin gordugu manzara daha degisik.
Abi Cenk varken oynatıyordu Pektemek'i. Oğuzhan'ı bitirdi adam.

Şampiyonluğu kaybettiğimiz 1-1'lik Antep maçında Oğuzhan'ı ve Cenk'i kaçar dakika oynattığına bakmanı öneririm.

Çevrimdışı mylife1903

Acayip zor bir soru, çünkü gerçek cevabı ancak tarihi geriye döndürüp bizim Şenol Güneş ile anlaşmamamız durumunda bileceğiz ama o durumda bile binlerce değişik olasılık gündeme gelecek,  gelecek hocanın kimliği, kimi özellikle isteyeceği, Fikret Orman ile yakalayacağı uyum vs vs..
Biz kadro kalitesi ile herkesin önünde olduğumuz ne şampiyonluklar kaybettik. Cevabi çok zor bir soru sormuşssun..
Bu arada kadro kalitesi Türkiye karmasının üzerinde diyerek biraz yönlendirme yapıyorsun, hamaset mi demeliyim aslında bilemedim.
Senol gunes gelmese sonuc ne olurdu bilemeyiz ama bazi seyler var tahmin edilebilir
Mesela baska hoca atiba-oguzhan oynatmazdi. Atiba necip, atiba necip ginler falan oynatirdi
Taliskayi baska hoca oynatmazdi 70. Dakikada oyuna alirdi
Samet gibi biri gelse quaresmayi gonderirdi, riza gibi biri gelse oyundan cikarken Atarlandiginda kadro disi birakirdi
Senol gunes olmasa gg ile caner gelmezdi
Baska hoca atibayi yasli diye gonderir yerine komisyon alarak baska adam alirdi
Baska hoca tosici yollardi, senol ilk11e devsirip sampiyon oldu

Çevrimdışı Sercan62

Son antep maçının Tamamını bulabileceğim bir link şeyedecek arkadaş var mı? :eyes

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca altyapıdan oyuncu çıkaracam, avrupada kupa kaldıracam ve bunlara için en az 5-10 yıl gerekli. Demek ki beni kovana kadar buradayım dedi sabah. Yönetim de kısa vadede konuşulmasın diye hemen opsiyonu bildirdi. Yakın zamanda da yeni sözleşme yapacaklarını düşünüyorum  :tabe:
Şenol Güneş ile yönetimin yüz yüze görüşmesinden sonra, kullanılan opsiyonun dışında Hoca ile uzun vadeli sözleşme yapılacak... (via. Engin Arslan)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sozkul

Genel olarak süper yorum, son cümle hariç.
Bir gün bize dönecek mecburen, Şenol Hoca sportif direktör olacak ayrıca altyapıyla ilgilenecek Biliç takımın başında olacak. Ayrıca altyapıdan gençlere gitar dersi verecek.
Son cümle yanlış olmuş, Karaktersizlik sorunu çekti değilde ülkedeki karaktersiz hakemlerle uğraşacak yeterli donanımı yoktu diyelim..

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Arkadaşlar transfer başlığımız da var. Hatırlatayım dedim

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Abi Cenk varken oynatıyordu Pektemek'i. Oğuzhan'ı bitirdi adam.

Şampiyonluğu kaybettiğimiz 1-1'lik Antep maçında Oğuzhan'ı ve Cenk'i kaçar dakika oynattığına bakmanı öneririm.

O adam cenkin antepte zaman zaman sol kanatta oynadigini bilmez @tuncaboylu
O (Küfür Yasak)₆ serisinde hakemler de mutisti onu da unutmamak lazim, lider girdik kaybeden ciktik o virajlardan
Pektemeki az cabuk oldugu icin oynatiyordu adam onu anlayabiliyorum. Asil faciasi balikesir miydi neydi o yahu

Çevrimdışı mylife1903

Genel olarak süper yorum, son cümle hariç.
Bir gün bize dönecek mecburen, Şenol Hoca sportif direktör olacak ayrıca altyapıyla ilgilenecek Biliç takımın başında olacak. Ayrıca altyapıdan gençlere gitar dersi verecek.
Son cümle yanlış olmuş, Karaktersizlik sorunu çekti değilde ülkedeki karaktersiz hakemlerle uğraşacak yeterli donanımı yoktu diyelim..
Westamla anlasmasina mahsuben o @sozkul abi.

Ben objektif bakinca adami anlayabiliyorum. Sen buyuk takimiz falan diyorsun adama, stadin yok
Buyuk takimiz cart curt diyorsun, hakemler seni dogruyor
Bu gavur gs ve fb maclarini da takip ediyordu
Senin oyuncunun bogazini sikiyorlar senin adamin atiliyor falan feto iyice bitti de azaldi bu operasyonlar.

Bilic, besiktasin buyuklugunu falan goremedi ki adam anlasin nereye geldigini

Çevrimiçi sozkul

Senol gunes gelmese sonuc ne olurdu bilemeyiz ama bazi seyler var tahmin edilebilir
Mesela baska hoca atiba-oguzhan oynatmazdi. Atiba necip, atiba necip ginler falan oynatirdi
Taliskayi baska hoca oynatmazdi 70. Dakikada oyuna alirdi
Samet gibi biri gelse quaresmayi gonderirdi, riza gibi biri gelse oyundan cikarken Atarlandiginda kadro disi birakirdi
Senol gunes olmasa gg ile caner gelmezdi
Baska hoca atibayi yasli diye gonderir yerine komisyon alarak baska adam alirdi
Baska hoca tosici yollardi, senol ilk11e devsirip sampiyon oldu

Bence Tolgay sakatlanmasa Şenol Hocada Tolgay-Atiba yapacaktı orayı.
hayatta şans tesadüf diye şeyler var, Ozi çok iyi değerlendirdi şansını

Çevrimdışı Onur Küçük

Bilic kısaca aynı hataları tekrar tekrar yapıp sonunda başarıya ulaşacağını sanan bir teknik direktördü. Potansiyeli olan ama Beşiktaş için yetersiz bir teknik direktördü. Hatalarını sorgular hatalarından dönerse gelecekte daha başarılı işler çıkarabilir.

Çevrimdışı sametbagan

O adam cenkin antepte zaman zaman sol kanatta oynadigini bilmez @tuncaboylu
O (Küfür Yasak)₆ serisinde hakemler de mutisti onu da unutmamak lazim, lider girdik kaybeden ciktik o virajlardan
Pektemeki az cabuk oldugu icin oynatiyordu adam onu anlayabiliyorum. Asil faciasi balikesir miydi neydi o yahu
Aynen balıkesir balıkesir.
Biliç iyi hoş hocaydı ama bizi kullandı.Takım avrupa maçlarında yardırıyor ligde dönüşte düşmüş balıkesire malup oluyor.
Şampiyonlar ligine 2.nin direk katılacağı senede konya maçını bitiremiyoruz.Bunlar hep biliçe yazar maalesef.
Biliçin son iki senesinde renkliler ne haldelerse şimdide o haldeler tek fark o zaman biliç şimdi Şenol hoca var.
Adam bursa maçına derbi dedi daha ötesi var mı ya

Çevrimdışı atakan eraslan

yazıklar olsun

gül geç kardeşim , gül geç. şenol hocanın katkısı konusunda aynı fikirde değilim tam olarak , senin bunu masaya yatırma hakkın var sonuna kadar, zaten insanlarda kendi fikirlerini belirtiyor karşılık olarak. o yüzden gül geç, kaale de dikkate de alma

Çevrimiçi sozkul

Bilic kısaca aynı hataları tekrar tekrar yapıp sonunda başarıya ulaşacağını sanan bir teknik direktördü. Potansiyeli olan ama Beşiktaş için yetersiz bir teknik direktördü. Hatalarını sorgular hatalarından dönerse gelecekte daha başarılı işler çıkarabilir.

Kadroda çok yetersizdi ama bugüne göre..

Çevrimiçi Necmi

kalıbınızın adamı olun
sende Beşiktaşlıyım diyorsan Beşiktaşlı gibi konuş biraz senin yazdığın mesajı anca bir renkli yazar.
resmen hoca kötüleyeceğim diye Beşiktaşın şampiyonluklarına çamur atıyorsun. renkliler kötüymüş
biz geçen sene fenerle yarışdık unuttunmu hani 70 M lik transfer yapan ve yüzyılın kadrosunu kuran fenerle yarışdık
onlar kötüyse biz iyi olduğumuz için kötü görünüyorlar sadece yönetimiyle hocasıyla kadrosuyla geçen sene renkliyi
darmadağın ettik hemde biz ffp de iken onlar değildi. evet Kalede tolga solda ismail sağda serdar ortada rudolfho ersan ile başladık marcelo alexis le bitirdik bu ne dersen de hoca başarısıdır.
Buraya gelip Beşiktaşı kötü göstermeye çalışırsan böylede bir cevap alırsın bu takım yönetimiyle hocasıyla kadrosuyla bir bütündür Başarıda bu bütünlük sonucu geliyor.
Neyin kafasındasınız anlamıyorum Beşiktaş şampiyon olmuş bunun tadını çıkaramıyorsan susda çıkaranların keyfini bozma.

Çevrimdışı atakan eraslan

Arkadaşlar transfer başlığımız da var. Hatırlatayım dedim

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onu geçen ben de şettiydim , budamıyız öteki başlıktamıyız diye, millet bu başlıktan kopamıo :) kupayı alınca mı geçicez nedir. hayır illa satırla kesip atsın @Necmi başkan kitlesin öyle geçeriz de diyor olabiliriz , ben kendim de bilemiyorum  :kop:

Çevrimdışı mylife1903

Su kadrodan tek babel ya da tek quaresma olsaydi bilicin elinde 2de1 kesin yapardi. Mac sikismis pektemek kanada falan geciyordu. Demba konusunda buyuk hata yapti, dinlendirilmesi gereken tek adamdi demba, tukenmisti adam

Çevrimdışı abdusta

Aaaaa, o ne demek, bir Beşiktaşlının Şenol Güneş'i beğenmeme hakkı yok mu?
Ben ne kadar beğenirsem beğeneyim beğenmeyenlerimn konuşma özgürlüğünün savuncusuyum.

Saygılar

Hıncal uluçu dinliyorum,Kendisi tek Şenol Güneş muhalifi olmasına rağmen
korkak futbol oynatıyor demesine rağmen bu kadar da yermedi Şenol Hocayı

Şenol hocaya muhalif olan lütfen buraya alternatifini yazsın

Quaresmayı ve Şenol hocayı yedirmem!!

saygılar

Çevrimdışı sametbagan

Öyle biliç yabancıydı türkiyeyi tanımıyorduyu falan geçeceksiniz bir.

Bulunduğu ortama en hızlı uyum sağlayan varlık olan insan evladı

Biliç efendi mi 3 senede türkiyeyi tanımadı

Şu anda biz 4. şampiyonlar ligi senesi yerine 2. şampiyonlar ligi senesi yaşıyorsak bu direk biliç efendinin suçudur.

Ama bunada şükür taliplisi çıktıda kurtulduk yoksa kontratını bitirmeden gitmezdi beyefendi. :akuma:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bilic Tudor ayarında defansif önceliği olan ilk amacı gol yememek sonra atar kazanırım diyen bir adamdı.Avrupa'da iyi tutuyordu bu taktik çünkü tam Avrupa'lık bir taktikti ama oyuncu yetersizliğinden ve motive özelliğinin kötü olmasından devamı gelmedi.
Bilic bizlik bir adam değildi winner biri değildi Samet Aybaba kalsaydı  Bilic'ten daha yararlı olurdu.

Çevrimdışı Onur Küçük

Kadro yetersizdi ama Bilic'i  kadrosu yetersiz bir takımı üçüncü yaptığı için değil eline ikincilik , şampiyonluk imkanı gelmişken saplantılarından, hatalarından dönmediği düzgün yönetemediği için eleştiriyorum.

Etiketler: