Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 126 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8370977 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

saçını boyatırız , piyasası ne acaba bunun , 3euro falan alınır mı  :alala:
Pek saçı yok ki herifin

En az 7-8 isterler, belki 1-1.5'a kiralarız

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atakan eraslan

Riberi ile benzema gelsin, stad ismini cat diye degistiriyoz, gonlumuzun alinmasi lazim ortuluden ateslesinler bunlar musluman cocuklar

örtülüden ateşlesinler de ffp yi nasıl halledicez , bağış makbuzu versek kabul edio mu uafee

Yok bu daha fena
Bi ara bi sarkici vardi adamin biriyle ask yasamaya baslamisti sonra alip
Goturup babasiyla tanistirmisti
Babasi da demisti yuh, yemeyin birbirinizi siz oz kardessiniz

Kimdi hatirlayamadim simdi adini sarkicinin

onu ben de hatırlayamadım  :alala:, ediz hun filmi falan olmasın o yauw

Pek saçı yok ki herifin

En az 7-8 isterler, belki 1-1.5'a kiralarız

ya bu kiralık işi bitsin artık  :bawling: senol hoca yönetim sen ben millet birbirine girio lease ede ede. devlet bile 4 yıldan uzun kiralamaları gider yazdırmıo aktife alacan amortize edecen dio

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu Bursa'nın kadrosuna bakayım alıcı gözle dedim. Küme düşüyorlar ya, bir şey çıkar mı diye.

Aman yani, bu nedir be. Herifler resmen enkaza dönmüş, şu kadroyla 35 puan almaları bile mucize.

Tüm takımı Fener'e peşkeş çekince iyi oldu bunlara, üzülmek yok.

Şu Bursa'nın kadrosuna bakayım alıcı gözle dedim. Küme düşüyorlar ya, bir şey çıkar mı diye.

Aman yani, bu nedir be. Herifler resmen enkaza dönmüş, şu kadroyla 35 puan almaları bile mucize.

üzülen yoktu ki başkan zaten :alala:

Çevrimdışı panic13

Aslında Kasımpaşa'dan Castro'ya çökmek lazım. Beğeniyorum adamı. Atiba'nın yokluğunda iyi bir yedek olur.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı mylife1903

örtülüden ateşlesinler de ffp yi nasıl halledicez , bağış makbuzu versek kabul edio mu uafee
Yooo gayet basit
Ortuluden bu fakir ulkelere yardim atesleyecez, sonra bunlari takimlari serbest birakacak bizde belese almis olacaz, uefayada nanik yapacaz.

Plan su ortuluden parayi atesliyoruz, ilk yuklemeyi ispanyada yapiyoruz, sonra karayoluyla alamanya, alamanyada arap faik ikinci yuklemeyi yapiyor, arabayi da turkiyeye kadar ben kullaniyorum.
Bu herifleri arabadan disari bile cikartmiyoruz araya baska takim falan girmesin diye, sureyeli kiliginda sokuyoz ulkeye, benzema konusunda sikinti cikmaz da riberiyi azicik fondotenle boyamak lazim

Çevrimiçi Necmi

Abi zaten bir turlu mubattelere giremedin. Anlasilan Antepte neler oldu bitti pek bir fikrin yok.  :D
1200 km araç kullandıktan sonra ruh gibiydim tek hatırladığım
şey koyduk geldik :D

Aslında Kasımpaşa'dan Castro'ya çökmek lazım. Beğeniyorum adamı. Atiba'nın yokluğunda iyi bir yedek olur.

bi de tunay torun boşa çıkıomuş galiba , alınabilitesi ne acep

Çevrimdışı panic13

üzülen yoktu ki başkan zaten :alala:

Valla ben üzüldüm diyemem de, kalmaları iyi olur. Bursa Es Es gibi takımlar düşünce yerlerine abidik gubidik takımlar geliyor, seyircisi geçmişi olmayan. Osmanlı, Başakşehir, Kasımpaşa falan ne Allahaşkına. Göz Göz gelsin, KSK gelsin, Ne bileyim Balkes gelsin, Malatya gelsin.

Çevrimdışı mylife1903

Sikaryone vardi onlarda o daha bi uygun bize bence

Çevrimdışı panic13

bi de tunay torun boşa çıkıomuş galiba , alınabilitesi ne acep

Tunay bir türlü patlamayı yapamadı. Bizde Aras, Ömer gibi olur bence.

Çevrimdışı panic13

Sikaryone vardi onlarda o daha bi uygun bize bence

O da olumlu ama onun da bizim takımda rolü yok. 10 desen 10 değil, 6 desen 6 değil. O daha çok Sosa tarzı ama daha yavaşı. Bizim düzende ısgarta olur.

O zaten İsrail'de değil mi la?
[ Son Düzenleme: 30 Mayıs 2017, 17:34:45 panic13 ]

Çevrimdışı mylife1903

Valla ben üzüldüm diyemem de, kalmaları iyi olur. Bursa Es Es gibi takımlar düşünce yerlerine abidik gubidik takımlar geliyor, seyircisi geçmişi olmayan. Osmanlı, Başakşehir, Kasımpaşa falan ne Allahaşkına. Göz Göz gelsin, KSK gelsin, Ne bileyim Balkes gelsin, Malatya gelsin.
Gavur izmirin takimini niye bizim lige yaziyon abi, onlar gitsin yunan liginde oynasin

Çevrimdışı Savaş

Tunay Aras'tan da Ömer'den de iyi performans verir. Tabi kulübeye transfer olur o ayrı.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Bu kasarlanmis lig topcularina sans vermek lazim. Buyuk takimin kiymetini buyuk takim oyuncularindan daha iyi bilirler. Oguzhan iki sampiyon oldu, doydu. Biz aciz, millet ac ac

Tunay torun, aydin, musa, deniz, adem buyuk bu oyuncular gelsin deneyelim. Maaslari az olacak ama oyle buyuk takim havasi alacaksin
Bir suru verimsiz var onlar oturacagina bu cocuklara ikinci bir sans verilsin

En buyuk hayalim hurriyetin bir sene oynamasi tabi, hurriyet olmadi ayman olur ikisi de olmadi murat ceylan oldu o da olumlu ujun biri gelsin.
Baktin hakem laga luga yapiyor salarsin sahaya

Çevrimiçi Necmi

Aboubakar İçin Fenerbahçe Devreye girmiş Yıllık 3,5 milyon euro + Maç başı 10 bin euro önermişler Abou ya
Porto ile de bonservis pazarlığını başlamış Fb.
Haberi amkspor yapmış pek inanmadım ama bunların sağı solu belli olmaz lens ı alacaz diye herşeyi yaparlar
Acele edip almak lazım.
abou iki gündür neden kahkaha ile gülüyor belli oldu :D

Çevrimdışı panic13

Bu kasarlanmis lig topcularina sans vermek lazim. Buyuk takimin kiymetini buyuk takim oyuncularindan daha iyi bilirler. Oguzhan iki sampiyon oldu, doydu. Biz aciz, millet ac ac

Tunay torun, aydin, musa, deniz, adem buyuk bu oyuncular gelsin deneyelim. Maaslari az olacak ama oyle buyuk takim havasi alacaksin

En buyuk hayalim hurriyetin bir sene oynamasi tabi, hurriyet olmadi ayman olur ikisi de olmadi murat ceylan oldu o da olumlu ujun biri gelsin.

Ayman gelirse Ziya Doğan'da gelir. Aralarında Hasiple Nasip gibi, Ufuk Ercan gibi güzel bir enerji mevcut.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tunay Aras'tan da Ömer'den de iyi performans verir. Tabi kulübeye transfer olur o ayrı.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eldekileri bir temizleyelim de, kulübeye adam sonra bakalım bence.

Çünkü takımda epey ağırlık yapan bir kitle var, kaçından kurulabileceğimize bakmak lazım.

ama tosun tombalak bi çocuk , güçlü kuvvetli hırslı. beleşe alınıp aras ömer giderse buna bi şans verilebilir

abi adı Adem Musa Muhammet olan topçular almayalım , adım mübarek ben de mübarekim deyip havalara mı giriyorlar nedir  :kop:
[ Son Düzenleme: 30 Mayıs 2017, 17:45:34 atakan eraslan ]

Çevrimdışı tuncaboylu

abi adı Adem Musa Muhammet olan topçular almayalım , adım mübarek ben de mübarekim deyip havalara mı giriyorlar nedir  :kop:
Musa Muhammed diye genç bir eleman alacaktık neredeyse.

Başakşehir alıp Bosna'ya kiralamış.

Çevrimiçi Necmi

Kartpostal gibi fotograf vallahi. Eleman da iyi cekmis hakkini vermek lazim. Bin de bir olacak sey basimiza geldi. Mutluyuz, sevincliyiz. Onumuzdeki deplasmanlara bakicaz. Gece 2'de bilet alanlara selam olsun.  :olmaz :D
:bandit:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Beter olsunlar ama tüm takımı fenere peşkeş falan çekmediler tam tersi feneri güzel kullandılar, yönetimden avukat mı ne bir adamları demişti karaktersiz oyuncuları kakaladık diye süperde paralar kazandılar tek yanlışları gidenler yerine uygun fiyatlı iyi oyuncu alamamalı saçma sapan transfer yapmamaları oldu.

Etiketler: