Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371349 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bence Aboubakar ve Demba kalsın, Cenk satılsa ve Pektemek dönse bile ben makul bulurum bu rotasyonu.

Bu arada Instagram dedin ve Babel'i de analım burada.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yahu ne pektemeği nefret ediyorum, adem büyük falan gelsin çok daha iyi olur.

Çevrimdışı tuncaboylu

pektemek deme lütfen bak buz gibi soğurum senden  :D

mümkünse semte uğramasın
Adam bizi Başakşehir-Trabzon maçında şampiyon yaptı abi.

Bak Pektemek attıkça @mylife1903'e kızıyordum, hani içerideydi bu adam diye. En kritik yerde yaptı görevini.

Geçenlerde Alen bile yönetimi eleştirdi, maaşının yarısı ödeyerek kiraladığımız adam rakibimize şampiyonluk yarışında yardım ediyor diye. Sanki sene başından belliydi Başakşehir'le yarışacağımız. Kebapçı amigolar köşe yazarlığı yapıyor.

Çevrimdışı Librarius

Sanirim dikkatlerden kacmis: 2 stoper alinacak demek Marcelo gidiyor demek. Sanirim Marcelo'ya iyi bir teklif var. Marcelo gider Vida ve Mangala gelirse iyi is cikarmis oluruz.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben Mitrovicin bu kadar olumsuz düşündürecek ne yaptı anlamıyorum? Lyon maçında o yüksek kaliteyi ölçü alacaksak birşey diyemem ama örneğin Fener maçında sol stoperde gayet iyi oynadı, Oly maçı keza aynı başarılıydı.. Sabretmek görmek lazım bence futbol zekası ve ayağı Tosicten çok daha iyi ve çok çok daha iyi olacak.
Katılıyorum. Çok sabırsız bir milletiz, önümüzdeki Aboubakar'ın durumundan bile ders çıkarmak lazım.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Mayıs 2017, 16:10:35
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Süper Lig'de 2016-17 seyirci ortalamaları

Beşiktaş 30.047
Galatasaray 23.288
Trabzonspor 17.713
Fenerbahçe 16.485
Bursaspor 16.106
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sanirim dikkatlerden kacmis: 2 stoper alinacak demek Marcelo gidiyor demek. Sanirim Marcelo'ya iyi bir teklif var. Marcelo gider Vida ve Mangala gelirse iyi is cikarmis oluruz.
hiç fena olmaz, Marcelo iyi ama o da bombacı  :D

Çevrimdışı mylife1903

şenol hoca q7 ynen bunun arasını bulmaya çalışmaktan işini yapamaz. birbirlerine kaslarını gösterir dururlar instagramdan twitterdan etiketleyip etiketleyip.
Sen hic mitrovic gibi bir oyuncunun neden marselo ile tosicin yaninda sirittigini dusundun mu?
Balotelli ile quaresma cok cok iyi anlasir, yazamiyom acik acik

Çevrimdışı tuncaboylu

yahu ne pektemeği nefret ediyorum, adem büyük falan gelsin çok daha iyi olur.
Adem santrafor değil yalnız.

Tamam Pektemek de değil

Ama en azından sözleşmesi var, alacak birini bulamazsak dursun bari. 3. santrafor zaten, Afrika Kupası da yok seneye. Arada bir yüzünü görürüz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Adem santrafor değil yalnız.

Tamam Pektemek de değil

Ama en azından sözleşmesi var, alacak birini bulamazsak dursun bari. 3. santrafor zaten, Afrika Kupası da yok seneye. Arada bir yüzünü görürüz.

abi 2 senelik maaşı 3.3 m euro + 10 bin maç başı aman diyeyim gerekirse paf takımından birini alalım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Süper Lig'de 2016-17 seyirci ortalamaları

Beşiktaş 30.047
Galatasaray 23.288
Trabzonspor 17.713
Fenerbahçe 16.485
Bursaspor 16.106
Galatasaray'ın hangi maçında 20 bin kişi vardı, çok enteresan.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sen hic mitrovic gibi bir oyuncunun neden marselo ile tosicin yaninda sirittigini dusundun mu?
çok güzel anlattın abi, tebrikler  :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yahu Başkan 2 tane stoper alacağız diyor biz hala Mitrovic iyi mi kötü mü onu tartışıyoruz madem o kadar iyi neden 2 tane adam alacağız diyor başkan hala? 1 de değil bak 2..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

niye  :alala:

Belki tosic gidicek 2 tane sol stoper vida,mangala sağ stoperler marcelo,mitrovic olucak :)

Çevrimdışı tuncaboylu

abi 2 senelik maaşı 3.3 m euro + 10 bin maç başı aman diyeyim gerekirse paf takımından birini alalım.
Haklısın, alıcı bulamazsak diyorum ben zaten.
Maaşının yarısını bile ödeyecek birini bulsak zaten yollarız.
Ha bulamazsak ve Demba ve Abou kalırsa da çok gözüme batmaz.

Çevrimdışı tuncaboylu

niye  :alala:

Belki tosic gidicek 2 tane sol stoper vida,mangala sağ stoperler marcelo,mitrovic olucak :)
Vida sağ stoper.

Çevrimdışı mylife1903

Adam bizi Başakşehir-Trabzon maçında şampiyon yaptı abi.

Bak Pektemek attıkça @mylife1903'e kızıyordum, hani içerideydi bu adam diye. En kritik yerde yaptı görevini.

Geçenlerde Alen bile yönetimi eleştirdi, maaşının yarısı ödeyerek kiraladığımız adam rakibimize şampiyonluk yarışında yardım ediyor diye. Sanki sene başından belliydi Başakşehir'le yarışacağımız. Kebapçı amigolar köşe yazarlığı yapıyor.

Operasyonun ortasinda uyandiriyordunuz adamlari
Ben derin kazdigim gibi operasyonu da derin pilanlarim, golleri siralacakkin iyice iceri girsin sonra ts macinda acilsin. O pozisyonu daha fazla dillendirmemek lazim, talihsizlik, amokachi de kacirdi valensiya macinda muhkm degil, demek lazim.
Operasyonun adini bile J koyduk ekiple beraber kimse cozemesin diye

Son hamle golcu oyuncumuzun bonservisiyle satilmasi olacak sonra gerekli aciklamalari yapariZ

Çevrimdışı tuncaboylu

Operasyonun ortasinda uyandiriyordunuz adamlari
Ben derin kazdigim gibi operasyonu da derin pilanlarim, golleri siralacakkin iyice iceri girsin sonra ts macinda acilsin. O pozisyonu daha fazla dillendirmemek lazim, talihsizlik, amokachi de kacirdi valensiya macinda muhkm degil, demek lazim.
Operasyonun adini bile J koyduk ekiple beraber kimse cozemesin diye

Son hamle golcu oyuncumuzun bonservisiyle satilmasi olacak sonra gerekli aciklamalari yapariZ
Haha, operasyonu o şekilde sonlandırabilirseniz üstün hizmet madalyası alırsınız.

Çevrimdışı atakan eraslan

:alala:
geriden okuyarak geliyorum renkli imasını kaçırdım.
bir mesajda renkli kokusu alıyorum denmiş ama o sana söylenmiş bir
kelime değil bende renkli kokusu aldım derinden ince ince hemen incelemeye başladım
bu tip mesajlar iyidir bizim gözümüzü açmamızı sağlar ama herkesin içinde değilde
şikayet butonunu kullanarak yapmak lazım. Beşiktaşlıya söylendiğinde rencide edici oluyor.

Neyse abi , ben başka şeyi kastettim demiş oldu @tuncaboylu ben de öyle anlamışımdır falan.. kapattık konuyu bitti , ben kapattım en azından.  belki ben gereksiz alınganlık göstermişimdir diyeyim , bazen telefondan takip ediyorum forumu üstü altı karışıo okurken

Çevrimdışı cursedofdragon

Vida sağ stoper.

Mitrovic ile oynadıklarında sol stoper oynamışlığda var vida nın yok mu  :alala:

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Aboubakar İçin Fenerbahçe Devreye girmiş Yıllık 3,5 milyon euro + Maç başı 10 bin euro önermişler Abou ya
Porto ile de bonservis pazarlığını başlamış Fb.
Haberi amkspor yapmış pek inanmadım ama bunların sağı solu belli olmaz lens ı alacaz diye herşeyi yaparlar
Acele edip almak lazım.
[ Son Düzenleme: 30 Mayıs 2017, 16:28:39 PrisonBreak ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Neyse abi , ben başka şeyi kastettim demiş oldu @tuncaboylu ben de öyle anlamışımdır falan.. kapattık konuyu bitti , ben kapattım en azından.  belki ben gereksiz alınganlık göstermişimdir diyeyim , bazen telefondan takip ediyorum forumu üstü altı karışıo okurken
Ben de kapattım benim açımdan.

Eğlenceli birine benziyorsun, dur bakalım

Çevrimdışı tuncaboylu

Mitrovic ile oynadıklarında sol stoper oynamışlığda var vida nın yok mu  :alala:
Mitrovic oynamış sol stoperde o maçlarda.

Çevrimdışı mylife1903

Yahu Başkan 2 tane stoper alacağız diyor biz hala Mitrovic iyi mi kötü mü onu tartışıyoruz madem o kadar iyi neden 2 tane adam alacağız diyor başkan hala? 1 de değil bak 2..
5.5 stoper olacak
Mesela
Marselo
Mitrovic
Mangala
Vida
Atinc
Tosic bujuk

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu Çin programı, bana Serdar Bilgili dönemindeki Kore programını hatırlattı.

O vizyondan Demirören vizyonuna döndük. 10 sene kaybettik be, dile kolay.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Mayıs 2017, 16:28:46
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
şampiyonluk kutlamak varken ligde kalmayı kutlamak :angryrazz:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Etiketler: