30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor Tarih : 16.03.2024 Saat : 20:30 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Burak Pakkan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Serkan Çimen - Alper Akarsu VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 3564 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Djuıki yerine amarteyi tercih ettik fıkra bu kadar
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Sözde forması cekiliyor (Hakaret Yasak)₅ ama öne doğru düşüyor oyuncu nedense. Yok böyle bir şey gerçekten
o pozisyon net penaltı antalyayı oyuncuya laf edeceğine ceza sahasında pozisyon bile yokken formadan çeken oyuncuya laf söyle bence nereye düştüğünün önemi varmı bu arada formadan çekip bırakınca öne düşersin düşmeside normaldi esas çekildiğinde kendini geriye bıraksa normal olmazdı

Çevrimdışı CemMert

cenki izlemeye tahammülüm kalmadı, hakkımızın yenmesine tahammülüm kalmadı size başarılar abiler ben ikinci yarıya devam edemeyeceğim malesef.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kabız herifin ilk değişikliği Muci olacak, var mı bahse giren?

Çevrimiçi levitate

Olur mu el kol yapmasi lazım. Her orta geldiğinde arkaya kaçıyor. Resmen kaçıyor.

bu ve amartey çok göze batıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

o pozisyon net penaltı antalyayı oyuncuya laf edeceğine ceza sahasında pozisyon bile yokken formadan çeken oyuncuya laf söyle bence nereye düştüğünün önemi varmı bu arada formadan çekip bırakınca öne düşersin düşmeside normaldi esas çekildiğinde kendini geriye bıraksa normal olmazdı

Abi tamam Grdsonun yaptığı mallık ötesi ama bu penaltı değil.

Çevrimiçi Samet Demir

Amarteyin altipastan bombos pozisyonda 2. uzaya top atışı.

Derbide 6 numara olduğu için Demiregeyi almayıp 8e Amarteyi aldı. Sordukları zaman Demirege 6 numara cevabını verdi. Madem öyle 2 haftadan beri neden Amartey?

Hayır bu Cenkte ne buluyorda oynatıyor ben anlamıyorum. Eğer bu yönetim cenk ile sözleşme yenilerse seneye seçimde aday falan olmasın. Cenkten o derece nefret ettim artık. Koşmaktan aciz anca sağa sola pres yapması için arkadaşlarını yönlendiriyor tuttuğu adamdan antalya atak başlatıyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

bu ve amartey çok göze batıyor
+ gedson + rashica. Bekler iyi bu arada..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenkin koordinasyonu o kadar zayıf ki normalde zımba gibi vuracağı bir kafa topunda omuz kafa karışık daldı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Samet Demir

Yemin ederim biz ne yaptıkda bu durumu hak ettik? Cami avlusuna mı işedik, yetim hakkı mı yedik? Bu nasıl bir beddua ise yakamızı bırakmıyor.

Çevrimiçi sEuL

Penaltı falan değil, bu çekmeler hemen hemen her maçta 10’larca pozisyonda oluyor. Bunlara penaltı verilse her maçta en az 5-10 penaltı olur.

Gedson zaten (...), ne diyelim ona. Sahada koşsun diye oynatiyiruz işte

Çevrimdışı Sefa Kara

Cenk,Gedson,santos ve hakemler.

Bizler seçilmiş kişileriz bu eziyeti izliyoruz.

Çevrimdışı Sefa Kara

Pozisyon penaltı filan değil bu arada bu penaltıysa raşitsaya yapılan 1000 kat daha penaltıydı sadece bizim aleyhimize işliyor VAR.Bylokcunun badem bıyıklarını kabartmayın hakkımız yeniyor.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Bir tane abimiz vardı (güneş fan club) gs maçından sonra gedsonu görün diye savunuyordu sonra kayboldu 😂😂😂
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Penaltı falan yok, dediğim gibi Portekizli kabıza bu maçın rezilliğini yıkmak için bahane çıktı o kadar.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Cenk abim üçlük atıp 3-2 alacak maçı
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Zafer55

Yedek kulubesinin önüne sığır bağlasalar en azından süt verirdi

Çevrimiçi Necmi

Abi tamam Grdsonun yaptığı mallık ötesi ama bu penaltı değil.
yok net penaltı ceza sahasında hiç bir oyuncunun böyle mallık yapma hakkı yoktur
Bu cidden umursamazlık gedson zaten gözüme çok batıyor müsait adamlar varken beş kişinin arasındaki adama pas atmalar üç kişinin içinden geçmeye çalışmalar gs maçı öncesi ucuz kart görüp cezalı duruma düşme bunlar hiç hayra alamet şeyler değil
Gerçekten bu oyuncular takımı sabote ediyor biri ikisi değil mesela sezon başından beri belki yüz top ortalamaya çalışıp en az doksanını önündeki rakibe çarptırmak için nasıl oyuncu olmak lazım her vurulan top rakibe çarparmı ha dikkatte etmiyor raşitsa bir sürü oyuncuda artık hata diyemeyeceğin işler var

Çevrimdışı Sefa Kara

yok net penaltı ceza sahasında hiç bir oyuncunun böyle mallık yapma hakkı yoktur
Bu cidden umursamazlık gedson zaten gözüme çok batıyor müsait adamlar varken beş kişinin arasındaki adama pas atmalar üç kişinin içinden geçmeye çalışmalar gs maçı öncesi ucuz kart görüp cezalı duruma düşme bunlar hiç hayra alamet şeyler değil
Gerçekten bu oyuncular takımı sabote ediyor biri ikisi değil mesela sezon başından beri belki yüz top ortalamaya çalışıp en az doksanını önündeki rakibe çarptırmak için nasıl oyuncu olmak lazım her vurulan top rakibe çarparmı ha dikkatte etmiyor raşitsa bir sürü oyuncuda artık hata diyemeyeceğin işler var

bu futbolcuların yetenekleri/kapasiteleri bu kadar sabote yok.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rashica'nin çekilmesi, gs maçındaki pozisyon derken şuna penalti verdiler.

Aksiyon alanında olsa hadi neyse de.

Çekilen adam öne düştü :) Ligdeki hakemlerin toplam IQ'su 3 basamaga ulaşmaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bu futbolcuların yetenekleri/kapasiteleri bu kadar sabote yok.

Aynen Gedson geçmişte neyse şu anda da o. Farklı bir durum yok.

Çevrimiçi gokhans

koca ilk yarı savunmacılara ileri at, geriye dön diye işaret etti. 3, 5 adım koşup boşa kaçıp pas alması gerekirken, antalyalıların arkasına saklanıyor sürekli. Arada aldığı paslarıda colley ve worral’a geri atıyor. Amartey’de aynı zaten, e biz nasıl rakip sahaya yerleşicez, nasıl hücuma çıkıcaz? Kanatlardan rakip sahaya gitmeye çalışıyoruz sürekli.. Böyle olmaz yahu.. 3 kuruşluk antalya prese rağmen topla pasla çıkabiliyor, biz 2 antalyalı sahamızdaysa pasla çıkamıyor uzun oynuyoruz. Resmen rezillik. Bu arada ceza sahasında forma çekmek kural gereği penaltı, baya forma 20-30cm esniyor ve öyle tutuyor anlıkda değil. Bu penaltı resmen futbol aptallığıdır. Cenkinki dahada penaltıydı çünkü koşu anında çekildi onun fırması..
[ Son Düzenleme: 16 Mart 2024, 21:38:52 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: