Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 352 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5160594 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Alper1903

Ben iki takımın da oynadığı oyuna bakıyorum; derbide gs'nin bize karşı kazanma olasılığı çok çok düşük. O futbolla bize karşı oynamaya kalkarlarsa yenilirler ve muhtemelen hem medya'nın gazlamasıyla hem de tudor'un bilicvari bir hoca olması sebebiyle aynen bu şekilde oynayacaklar.  Bizim o zamana kadar sağlam bir ralli yapmamız gerekiyor. Buna şl maçları da dahil hatta en önemlileri en özgüven kazandıracak maçlar onlar. Yeter ki oyuncular son şampiyonun kendileri olduklarının farkına varsınlar. Lig için artık sadece ilk yarı puan kaybı lüksümüz kalmadı hepsi bu. Evet daha zor maçlar da var ama onu paşa'ya, ts'ye ve gençlere puan vermeden önce düşünceklerdi.

Çevrimiçi Necmi

Abi seneye orada tekrar olabilmek için deliriyoruz bu kadar kaçmasın lig şampiyonluğu diye ama bu sene zaten oradayız neden gittiğimiz yere kadar gitmiyoruz fena mı olur birinci çıkıp şanslı bi 2.tur çeksekte çeyrek final hayalleri kursak? Bir de abi bişey soracağım diyelimki şampiyon olamadık sonuçta ihimal var. Peki 2. olursak öyle sert rakipler gelir mi bize ön elemede playoff kurasında seri başı olma durumumuz var mıdır?
iyide delirmemizin nedeni kupa kaldırmak değil gelecek seneninde parasını cukkalamak için.
gittiğimiz yere kadar gitsek ne olur madalyamı takacaklar gideyim derken gelecek senenin parasını kaybedeceksin.
ben hayatım boyunca hiç bir kulvarda çeyrek final hayali kurmadım kurmamda benim için bu başarı değil
kupayı kaldırabileceksem onun hayalini kurarım kaldıramayacaksam uefaya geçip orda kupa kaldırmanın hayalini kurayım
çeyrek yapsam ne olur bu hayal kurmak değilki eziklik benim için takım çeyrek finale çıktı diye mutlumu olacağım
helede bir zayıf takım çekelimde çeyrek yapalım demek işte kelimenin içinde gizli zaten herşey
neden yapayım çeyrek için zayıf takım hayali kurduktan sonra. Eleneyim gideyim ne zaman kaybı olur nede ligi riske
atmış olurum. Değermi çeyrek yapacağım diye eldeki şampiyonluğu kaybetmeye. şampiyonluk kaybedildiğinde
100 M€ üzeri bir kayıp yaşanıyor. neymiş çeyrek yapayım egom yükselsin diyemi riske atayım parayı
ne zaman ligi kolayca silip atacak bir kadro yapımız olur şl yi götürürken işte ondan sonra
böyle hesaplar içinde oluruz. Yoksa şl maçımız var diye lig maçının içine ediliyorsa ben bu işde yokum.
kayıp çok büyük olur.

Çevrimiçi tolga1903

ŞL gruptan cikarsak onumuzdeki sene seribasi oluyoruz, ligi 2. de tamamlamis olsak Arsenal Napoli vs. takimlarla degil nispeten Olympiacos, Kopenhag, Brugge gibi takimlarla eslesebiliriz.
 Sampiyon olursak 2. olan kim olursa olsun seribasi olamiyor. O iyi takimlarla eslesiyor.

Anladım hocam eyvallah ne olursa olsun zirveden kopmamamız lazım bu kadro haketmiyor şu sıralamaları. Ben güveniyorum elbet toparlayacaktır hoca ve oyuncular.

Çevrimdışı kyiv

Bizim acilen lige odaklanmamız gerekiyor yemişim şampiyonlar ligini.

Şenol Hocammmm duy şu sesi...Başakşehiri yenemiyoruz yenemiyoruz yenemiyoruz! Monaco maçının telafisi var olmasa da yenilelim sorun yok ama şu Başakşehiri rahat bir şekilde yenememek eminim büyün Beşiktaşlıları üzüyordur. Adamlar azrailimiz oldu bu maça odaklanın Başakşehir maçına hani senelerdir yenmeyi beceremediğimiz.Anlat hocam oyuncularına anlat beyinlerine kazısınlar bu Başakşehir maçının Galatasaray maçından daha önemli olduğunu anlat. Ne Mahmut ne Eprianu ne de Adabayeur ne de 36 lık emre bizim hiçbir oyuncumuzdan kaliteli değil.Bunun bilinciyle kazanalım artık.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Ben iki takımın da oynadığı oyuna bakıyorum; derbide gs'nin bize karşı kazanma olasılığı çok çok düşük. O futbolla bize karşı oynamaya kalkarlarsa yenilirler ve muhtemelen hem medya'nın gazlamasıyla hem de tudor'un bilicvari bir hoca olması sebebiyle aynen bu şekilde oynayacaklar.  Bizim o zamana kadar sağlam bir ralli yapmamız gerekiyor. Buna şl maçları da dahil hatta en önemlileri en özgüven kazandıracak maçlar onlar. Yeter ki oyuncular son şampiyonun kendileri olduklarının farkına varsınlar. Lig için artık sadece ilk yarı puan kaybı lüksümüz kalmadı hepsi bu. Evet daha zor maçlar da var ama onu paşa'ya, ts'ye ve gençlere puan vermeden önce düşünceklerdi.

Ligde bize karsi futbol oynamaya calisan bir takimin kazanma sansi 0'a yakin. Sorun bizim maclarda rakiplerin 11 kisi defans yapmalari. Kasimpasa, GB, Karabuk, Fenerbahce hepsi boyle oynadi. Bu yuzden diyoruz bize pivot ozellikleri olan, bitirici forvet lazim diye dinletemedik.

Çevrimiçi Sinan66

renklilerin kadrosu daha iyi olabilir bu sene ama bizden iyi değil bunu aklından çıkartma
iki senedir hangi hakemler yönetiyorsa şimdide aynı hakemler var farklı olan biz daha ritim tutturamadık
fazla gevşek davranıyoruz. Bu sezon farklı olan bir şey yok geçen senede puan kaybettiğimiz maçlarda
kaybediyoruz farkı arka arkaya gelmiş olması önemli olan bundan sonra ne yapacağımız. olası maç kayıplarını
yaşadık arka arkaya işte bundan sonra bunu telafi etmek gerekiyor. Bu sene farklı olan fikstürümüzün zor başlaması.
ama kayıpların telafisi var. yeterki telafisi olmayacak kadar puan kaybetmeyelim lig içinde kayıp yaşayacağın
20-22 puan var zaten 10 unu kaybettik bu biraz erken oldu bundan sonra işi sıkı tutarlar yeterki hoca
ikide bir saçma kadrolarla çıkmasın maça bu kayıpları yaşamanın ana nedeni şl sevdası. iki senedir diyorum şl nin gruplara kalma dışında bizim için bir önemi yok grupdan çıksan ne olur çıkmasan ne olur bu takım zaten her halukarda 3. olup uel e devam
eder. kaldıki onun bile bir önemi yok sadece uefa sıralamasında yükselmek için lazım uel de yıpratıcı olmayan
maçlarla bu sağlanır.
Bizim acilen lige odaklanmamız gerekiyor yemişim şampiyonlar ligini.

2 Cl maçi : 5 gol attik sadece 1 tane yedik oda kendi kalemize
2 lig maçi : 3 gol attik 4 yedik

Bizimkiler de bir vurdum duymazlik var lig maçlarinda. Kadro sekli önemli ama 4 gol yemek de nedir anlamiyorum.
Ne kadar kostugumuz da belli, degil hiç bakmadim ne kadar kosuyoruz lig maçlarinda.

Birde, bizimkiler, sanki daha ön yargili maça çikarken hakem konusunda. Tabi ki de kiyas yapiyorlardir Cl'deki yönetimle birde burdakilerle.
Bilmiyorum belki yaniliyorumdur.

Yalniz unutmamak gerekir ki biz transfer yaparken hep CL kozunu kullaniyoruz hep. Negredo ve Lens pek oynayamadilar. Eger ligde oynuyorsam o zaman hoca beni cl'de oynatmayacak diye düşünüyor buda motivasyonu etkiliyordur bana kalirsa.

Çevrimdışı Alper1903

Ligde bize karsi futbol oynamaya calisan bir takimin kazanma sansi 0'a yakin. Sorun bizim maclarda rakiplerin 11 kisi defans yapmalari. Kasimpasa, GB, Karabuk, Fenerbahce hepsi boyle oynadi. Bu yuzden diyoruz bize pivot ozellikleri olan, bitirici forvet lazim diye dinletemedik.

Abi minimum devre arasına kadar yapılacak bir şey yok. Negredo ilk yarı sonuna kadar elle tutulur bir katkı vermeli, vermek zorunda. Artık Negredo oyun stilini mi değiştirir yoksa sistem ona mı uydurulur bilemem ama Talisca'nın tek şut tehditiyle, Quaresma ortasıyla, Caner'in hunharca bindirmesiyle olmaz bu iş.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Anladım hocam eyvallah ne olursa olsun zirveden kopmamamız lazım bu kadro haketmiyor şu sıralamaları. Ben güveniyorum elbet toparlayacaktır hoca ve oyuncular.

Şu takim silkelensin onunde kimse duramaz. O yuzden Basak maci cok onemli ruhunu teslim edip o maci almali takim. Tabi taraftar da. Guzel gunler yakin emin olalim takima guvenelim yeter.

Çevrimiçi Necmi

ŞL gruptan cikarsak onumuzdeki sene seribasi oluyoruz, ligi 2. de tamamlamis olsak Arsenal Napoli vs. takimlarla degil nispeten Olympiacos, Kopenhag, Brugge gibi takimlarla eslesebiliriz.
 Sampiyon olursak 2. olan kim olursa olsun seribasi olamiyor. O iyi takimlarla eslesiyor.

hayır onlarla eşleşmezsin onlarda birinci torba takımı oluyor seneye
sen karabağ astana fener gs gibi takımlarla eşleşirsin  :evillol: sıralamada 60-70 sıralarda olan
takımlarla :bandit:

Çevrimdışı EMİR EMRE

sen karabağ astana fener gs gibi takımlarla eşleşirsin  :evillol: sıralamada 60-70 sıralarda olan

O daha da iyi o zaman :)

Necmi abi Mitrovic ligde rotasyonda is gormez mi, Tosic Pepe tamam guzel de Mitrovic e de is dusecek bence oynamasi lazim. Tolgay da daha cok oynamali.

Çevrimiçi Necmi

Abi minimum devre arasına kadar yapılacak bir şey yok. Negredo ilk yarı sonuna kadar elle tutulur bir katkı vermeli, vermek zorunda. Artık Negredo oyun stilini mi değiştirir yoksa sistem ona mı uydurulur bilemem ama Talisca'nın tek şut tehditiyle, Quaresma ortasıyla, Caner'in hunharca bindirmesiyle olmaz bu iş.
kapalı defans için negredo aslında biçilmiş kaftan yeterki sistem forvet odaklı kurulsun
bizde sistem kanat odaklı kuruluyor. kutunun çarprazında olan biri normalde ya kutuya orta keser ya şut atar yada ara pas verir
bizde ters kanada açıyor topu. Bizim oyuncular herhalde bayrak direğini kale zannediyorlar topu sürekli ora hedefli
oynuyorlar.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Selam dostlar. Cuma günü maçımızı özel bi nedenden dolayı izleyemedim ve skoru öğrenince şok oldum. Sonra özetini izledim ve çok üzüldüm. Eleştirilecek söylenecek çok şey var ama ben Şenol Hoca'ya güveniyorum. Takımı hazırlayamamış belli ki. Ligin bittiği falan yok biz yine kendi önümüze bakıp her maçı final havasında oynarsak fark çok rahat kapanır. Sadece GS'yle 2 maçımız var.. Hiç mi puan kaybetmeyecekler? Daha çok yolumuz var. Paniğe gerek yok doğru dersler çıkartılırsa hayrımıza bile olmuş olabilir.

Hedefimiz devre arasına en az kayıpla girmek olmalı. 2 beraberlik veya 1 mağlubiyet hakkımız var. Geçen sene 38 ondan önceki sene 41 puanla devre arasına girmişiz. Şimdi 14 puanımız ve 9 maçımız var.  23-24 puan alırsak geçen seneyle aynı seviyede oluyoruz.

Biliyorum herkesin aklında son 3 lig maçındaki kötü futbol geliyor ve geleceğe dair umutlar kayboluyor ama burada Şenol Hoca'nın toparlayacağına inanmak zorundayız.
Moral bozmayalım önümüzde ŞL maçı var. Bu maçı güzel bi skorla atlatalım Başakşehir maçında seyircimizle tekrar bi sinerji yakalarız.

[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2017, 21:48:48 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimdışı Alper1903

kapalı defans için negredo aslında biçilmiş kaftan yeterki sistem forvet odaklı kurulsun
bizde sistem kanat odaklı kuruluyor. kutunun çarprazında olan biri normalde ya kutuya orta keser ya şut atar yada ara pas verir
bizde ters kanada açıyor topu. Bizim oyuncular herhalde bayrak direğini kale zannediyorlar topu sürekli ora hedefli
oynuyorlar.

Necmi abi aslında burada hatalı olan Hoca bence. Negredo son gün gelmedi ağustos'un başında geldi o zamandan sonra Aboubakar'ın gelmeyeceği netleşti. Her sene forvet odaklı sistem yapıyordu, bu sene de Negredo geldiğinde ona uygun bir sistem geliştirmeliydi kendi felsefesine göre. Cenk 2 senedir 1. forvet olamayacağını kanıtladı neden inatla onun üstüne oynuyor onu anlamak mümkün değil.

Çevrimdışı Onur Küçük

Forumda iki göze çarpan kesim var. Bir kesim G.S. övücülüğü yapıp şampiyon ilan ederken diğer göze çarpan kesim de çok basit bir olaymış gibi puan kaybını rahat kapatıp öne geçeriz bakış açısına sahip. Bu iki kesim de yanlış ele alıyor olayları. Bu 2 bakış açısıyla zarar gören Beşiktaş camiası olur.

Sorunları ele alıp çözmeden puan kaybını kapatıp öne geçmek olanaksız. Çözüm sunmak lazım en başta. Çözümü uygulamana göre farklı senaryolar gerçekleşir.Kısa vadede çözüm belli. Uzun toplarla oynayan hızlı, baskın bir takım yaratmak istiyorsan takımın verimliliğini artırmak istiyorsan 1-Her topu gereksiz yere aşırı miktarda uzun oynama huyunu bırakacaksın. Doğru zamanda doğru yerde doğru pası vereceksin. 2-Uzun oynadığında topu kanatlara açacaksın.Topu alan kanat oyuncusu oyunu sete döküp takımın ileride çoğalmasına olanak sağlayacak , takım ileride çoğaldığında topu ayağında fazla tutmadan doğru kişiye doğru zamanda oyunu açacak 3-Kanat açık oyuncuları ileride çoğalmak adına daha fazla içe kat edecek, kutu civarında daha fazla bulunacak; çizgiye inip orta açma görevini daha çok bek oyuncuları yapacak.

Çevrimiçi tolga1903

iyide delirmemizin nedeni kupa kaldırmak değil gelecek seneninde parasını cukkalamak için.
gittiğimiz yere kadar gitsek ne olur madalyamı takacaklar gideyim derken gelecek senenin parasını kaybedeceksin.
ben hayatım boyunca hiç bir kulvarda çeyrek final hayali kurmadım kurmamda benim için bu başarı değil
kupayı kaldırabileceksem onun hayalini kurarım kaldıramayacaksam uefaya geçip orda kupa kaldırmanın hayalini kurayım
çeyrek yapsam ne olur bu hayal kurmak değilki eziklik benim için takım çeyrek finale çıktı diye mutlumu olacağım
helede bir zayıf takım çekelimde çeyrek yapalım demek işte kelimenin içinde gizli zaten herşey
neden yapayım çeyrek için zayıf takım hayali kurduktan sonra. Eleneyim gideyim ne zaman kaybı olur nede ligi riske
atmış olurum. Değermi çeyrek yapacağım diye eldeki şampiyonluğu kaybetmeye. şampiyonluk kaybedildiğinde
100 M€ üzeri bir kayıp yaşanıyor. neymiş çeyrek yapayım egom yükselsin diyemi riske atayım parayı
ne zaman ligi kolayca silip atacak bir kadro yapımız olur şl yi götürürken işte ondan sonra
böyle hesaplar içinde oluruz. Yoksa şl maçımız var diye lig maçının içine ediliyorsa ben bu işde yokum.
kayıp çok büyük olur.

Abi öyle de şampiyonlar liginde çeyrek finale başarı demeyecek miyiz nasıl eziklik olabilir hayalini kurmak her sene oralarda mıyız biz ? Türk kulüpleri için biraz fazla iyimserlik olmaz mı şampiyonlar ligi şampiyonluğu bilemiyorum. Kaldı ki orda son 8 oynayan takımı bu başkan muazzam pazarlar sonuçta dünya izliyor bu ligi. Tabiki öncelik şampiyonluk olmalı haklısınız ama şampiyonlar ligi çeyreğini biraz fazla küçümsediniz gibi geldi. Bir de gerçekten şl maçı olduğu için ligin içine ediyorsak vay halimize neredeyse tarihimizin en geniş ve nitelikli kadrosu bu, haftada 2 maç çıkartamıyosak neden kuruldu geçen sene babel ve quarema gayet yeterliydi lig için biz bu lensi niye aldık her halükarda götüremiyormuşuz iki kulvarı.

Çevrimdışı Berat

Hoca tavrıyla Lens ve Negredo'yu iyice bitirdi, Adriano'yu Konya maçında oynatarak ne yapmaya çalıştı bir türlü anlayamıyorum aşırı çekindi o maçtan.

Sirf Negredo'nun form durumu degil, zaten cok formsuz oldugunu dusunmuyorum. Asil formsuz olan hoca. Hah 11 oynamasi gereken macta 11 oynuyor diyecektik Negredo icin tutup bu sefer de takimi tek kanatla ve helvasi dagitilacak Oguzhan'la maca cikardi. Oguzhan asiri zayif, ustelik bos yere milli macta fazla efor harcadi hoca tutup elinde Tolgay gibi bir yedegi varken yine Oguzhan'la maca basladi. Sorun baska yerde, zaten ondan Negredo hakkinda karar vermekte acele etmiyor maci duzgun izleyenler.

Çevrimiçi underworld

Fabrika ayarlarına dönülsun mü ?
-evet

Yapılması gereken bu

Çevrimdışı Berat

Forumda iki göze çarpan kesim var. Bir kesim G.S. övücülüğü yapıp şampiyon ilan ederken diğer göze çarpan kesim de çok basit bir olaymış gibi puan kaybını rahat kapatıp öne geçeriz bakış açısına sahip. Bu iki kesim de yanlış ele alıyor olayları. Bu 2 bakış açısıyla zarar gören Beşiktaş camiası olur.

Sorunları ele alıp çözmeden puan kaybını kapatıp öne geçmek olanaksız. Çözüm sunmak lazım en başta. Çözümü uygulamana göre farklı senaryolar gerçekleşir.Kısa vadede çözüm belli. Uzun toplarla oynayan hızlı, baskın bir takım yaratmak istiyorsan takımın verimliliğini artırmak istiyorsan 1-Her topu gereksiz yere aşırı miktarda uzun oynama huyunu bırakacaksın. Doğru zamanda doğru yerde doğru pası vereceksin. 2-Uzun oynadığında topu kanatlara açacaksın.Topu alan kanat oyuncusu oyunu sete döküp takımın ileride çoğalmasına olanak sağlayacak , takım ileride çoğaldığında topu ayağında fazla tutmadan doğru kişiye doğru zamanda oyunu açacak 3-Kanat açık oyuncuları ileride çoğalmak adına daha fazla içe kat edecek, kutu civarında daha fazla bulunacak; çizgiye inip orta açma görevini daha çok bek oyuncuları yapacak.

:claps:

Çevrimdışı kyiv

Kolay takımlarla eşleşmek hoş da  :bandit: sezonu erken açmak  :alala: Bu hesaplara girmeden kendimize çekidüzen verelim. İkinci yarıda sezonu erken açmanın dezavantajını yaşayacak takımlar mutlaka olacaktır.

Çevrimdışı Ripley

Süper ligin en kaliteli en geniş ve en iyi kadrosuna sahibiz tek sorun bu geniş kadroyu yönetmekteydi hangi takımın yedekleri Medel Lens Negredo Tolgay!? Bu kadroyu şampiyonlar ligi ve süper lig diye 2'ye ayırmalıydı hoca çünkü oluru vardı yedekler çok kısa süre alınca form tutamadı. Hocaya son 3 yılın en geniş kapsamlı kadrosu kuruldu ama rotasyon yapmadı. Son maçta 2 milli maçta büyük efor sarf eden Oğuzhan 10 günde 3. maçına çıktı ilk yarı döküldü ama hoca çok geç çıkardı oysa direkt Tolgayla başlamalıydı.
Tabi birazda şans olacak son maçta ilk golde bizden birine çarpan top adamın önüne düşüyor 2. gol de aynı bizden sekip adama pas oldu. cinconların ise tam tersi gol ofsayt pozisyon kaçtı derken son şut auta giden defansa çarpıp gomisin önüne düşüyor, bu itnelerin bursa deplasmanında attığı 2 gol de böyle tam şutluk rahat vuruş için önlerine düşmüştü. gs balı gene hortluyor. Bu fbyi bilmemde gs sanki bilerek elendi uefadan, biz zor şampiyonlar ligi maçlarından sonra zorluğu yüksek maçlara çıkıyoruz 3 günde bir ,bunlar 7 gün bir maça hazırlanıyor işimiz zor keşke rotasyon kullanabilseydik.

Çevrimiçi Necmi

O daha da iyi o zaman :)

Necmi abi Mitrovic ligde rotasyonda is gormez mi, Tosic Pepe tamam guzel de Mitrovic e de is dusecek bence oynamasi lazim. Tolgay da daha cok oynamali.
mitrovic ligdedirek 11 de oynar ama işte gel görki oynadığı yerde pepe var.
solda tosiçin yerine oynayamaz sol stoper değil ve süpürücüde değil mitrovic pepenin yerini
doldurur ama tosiçin yerini dolduramaz tosiçe laf ediyorsunuz ama çok iyi kesici ve süpürücü
aslında. 2-3 maçda bir hata yapıyor herkes diz dövmeye başlıyor bir dönüp bakmıyor oynadığı ve bir hata yaptığı 3 maçta
kaç kritik top kesmiş gidiyorum maçı seyrediyorum bakıyorum tosiç bugün çok iyi oynadı diyorum
geliyorum foruma tosiç gömülüyor. Bazı arkadaşlar müthiş ön yargılı. Mitrovice gelince daha çok genç
ve bir yatırım transferi bütün stoperlere bakın iyi odukları zirveye çıktıkları dönem 26-27 den sonra başlıyor
sizin ah uh dediğiniz oyunculara o yaşa gelene kadar takımları sabrediyor tıpkı bizim mitrovice sabrettiğimiz gibi
şimdi kimbilir 3-4 sene sonra parlayacak kaç oyuncu vardır kulübede pinekleyen siz bunu görmezsiniz
ne zaman parlar ondan sonra birden ortaya çıkmış gibi konuşursunuz. yoksa her oyuncunun mitrovicin yaşadığı
süreci yaşadığıda bir gerçek alın marcelo kaç yaşında parladı adından söz ettirdi onun bir geçmişi yokmuydu.
rakitsky in adını ilk duyduğunuzda bakın kaç yaşındaydı vida nında öyle bana 25-26 nın altında yıldızı parlamış kaç stoper
sayabilirsiniz çoğunlukla aslında 27 gibi olduğunda yaşları isimleri duyulup göze batarlar iyi olarak.
daha gençken zaten kendini gösterebileni almaya para yetmez.

Biliyorum herkesin aklında son 3 lig maçındaki kötü futbol geliyor ve geleceğe dair umutlar kayboluyor ama burada Şenol Hoca'nın toparlayacağına inanmak zorundayız.
Moral bozmayalım önümüzde ŞL maçı var. Bu maçı güzel bi skorla atlatalım Başakşehir maçında seyircimizle tekrar bi sinerji yakalarız.

Bence 3 mactir kotu degiliz. Fenerbahce macinda ustun oynadik, o macta bize operasyon yapildi bunun tartismasi yok. Hadi kirmizilari gecelim hakem gozunun onundeki net penaltiyi niye vermez? Hadi gormedi diyelim ki cok net gordu, o halde 1 metre geriden gelen adama nasil ofsayt kalkar? Fener de 2 kirmizi gordu diye bazilari bunu anlayamiyor olabilir ama daha sezon baslamadan soyledik GS'yi sampiyon yapmaya ugrasacaklar cunku sampiyon olamazsa GS bitecek. Bu cok belliydi, GS'yi kurtarma operasyonu var, biz de arada kurban ediliyoruz. Oyle dusununce BJK'nin onu kesildikten sonra Fener'in kirmizi kart gorup gormemesinin cok da onemli olmadigi anlasiliyor. GS karanlik bir camia (yonetim, ust tabakayi kast ediyorum tabi, yoksa milyonlarca siradan taraftari degil), ikisini de sevmesem de en azindan FB boyle degil.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hocanın ne suçu var kardeşim? Adam şampiyon oluyor hanımköylü santrforu çekip gidiyor. Ertesi sene adama bambaşka bir santrfor veriyorsun bütün sistemi değiştiriyor yine şampiyon oluyor. Sene sonunda FFP belasına onu da kaybediyorsun. Burak Yılmaz'ı istiyor sen gidip Negredo'yu alıp koyuyorsun önüne. Sihirbaz değil bu adam da. Verim almaya çalışıyor elinden geldiğince.

Çevrimiçi Necmi

Sirf Negredo'nun form durumu degil, zaten cok formsuz oldugunu dusunmuyorum. Asil formsuz olan hoca. Hah 11 oynamasi gereken macta 11 oynuyor diyecektik Negredo icin tutup bu sefer de takimi tek kanatla ve helvasi dagitilacak Oguzhan'la maca cikardi. Oguzhan asiri zayif, ustelik bos yere milli macta fazla efor harcadi hoca tutup elinde Tolgay gibi bir yedegi varken yine Oguzhan'la maca basladi. Sorun baska yerde, zaten ondan Negredo hakkinda karar vermekte acele etmiyor maci duzgun izleyenler.
işin tuhafı tek kanatda değilki yarım kanatla çıkardı bir yerde cenk
diğer yerde zaten oynatmadığın için psikolojisini bozduğun lens le oynuyor
lens ne yapacak biliyor göze girmenin en kestirme yolu gol atmak asistle uğraşacağına gol düşünüyor.
çünkü oda kendini kanıtlama derdinde negredo dşünecek hali yok. cenk desen
kendi alemlerinde dolaşıyor. kedi olalı bir fare tuttu leipzig maçında çizgiye inip orta açtı diye hoca
hemen kanat oyuncusu yaptı. elinde kulübede iki orjin kanat otururken hele babel
orta sahayada ciddi destek verirken onla başlamazsan hem kanadın çöker hemde orta sahan çöker
tabi top gitmediği içinde forvette çöker olan buydu. 11 de cenk yerine babelle başlaması çok şeyi değiştirirdi.
ne orta saha böyle düşerdi nede kanatlar işlevsiz kalırdı. nede tüm savunma hattına negredonun üstüne çökün dememiş olurdun.
bunları kadroyu görüp maç önceside derdim. hocada bir zahmet görecek bunları bütün taraftarların cenk ne alaka dediği yerde
hocanında görmesi gerekiyor. Burası Beşiktaş burda oyuncu değil Beşiktaşı parlatmak öncelikli hedeftir.

Etiketler: