19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 81462 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Doğukan E.

Kaç haftadır düşen oyun kalitesinden dolayı şikayetçi olduğum için fenerli etiketi yapıştıran çok bilmiş arkadaşımız burda mı?
Aynen hocam aldığımız skorlar bizi kandırdı diyebiliriz resmen...

Çevrimiçi Samet Ç

İşte adamlar çıkmadan kestiler onun için. Mesela erkan sağdan alıp giderken önü hiç boş kalmadı. O yüzden trabzon gelemedi hiç. Fenerin defansı çok sağlam ve tecrübeli. Bizim savunmanın tecrübeli oyunculara ihtiyacı var. Derbilerde ve şampiyonlukta başarı istiyosak bu şart bence
çok sağlam değil bence sadece rakip teknik direktörler tecrübeli ama bir o kadar da hata yapmaya müsait defansa karşı nasıl oynayacaklarını bilmiyorlar bunu hep söyledim ve söylemeye devam edeceğim fenerin üstüne ne kadar çok gidersin o kadar fazla gol bulursun becerikli ayakların varsa dün ts de bu ayaklar bence vardı ama korktukları için beceremediler orası ayrı ciddi ciddi söylüyorum bilic kadıköydeki maçta korkmazsa önde basarsa çok rahat alırız.

Çevrimdışı doganay

Butun takim kotuydu, tek tek saymaya gerek yok. O sezon basindaki pres ,baski yok malesef. Insallah daha iyi oluruz.

Çevrimdışı atakan eraslan

Sosa da kotu ama mucadelesi eksik degil, takimda senkron yok, senkron yoksa driblingli adam cikmaz, yani gokhan cikmaz, mumkunse kerim girsin,ozinin yerine girebilir bence.ozi illa oynicaksa o zaman sosayi cikar onu oraya gonder, en azindan adam gecebilir o bolgede, orta alanda aliskanliklarindan dolayi basit oynayamiyor,surekli farkli hareketler deniyor,adam gecme o bbolgede ise yaramaz,birini gecersin oteki gelir,o bolgenin ihtiyac duydugu karakteristik baska cunku

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu düşüş iyice canımı sıkmaya başladı beyler.
Bizim artık hakikaten ligin ilk yarısındaki gibi büyük takım olarak oynamaya başlamamız lazım..
Dua edelim 2. devrede toparlansın takım.. :bandit:
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2015, 20:01:37 Yutek71 ]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı src35

Sosa bu ikinci kez vasatın altında oynuyor sadece durdugum yerden pas atayımla olmaz biraz daha hareketlenmesi lazım, sorumluluk alması lazım. ersandan bıktım artık sürekli hata sürekli hata. olcay ba oguzhan veli istekli, gökhan çok etkisiz, serdar mükemmele yakın oynuyor

Çevrimiçi Samet Ç

Tetikçi Cüneyt daha ne yapacak İki tane Bjk ye verilmesi gereken sarı kartı vermedi. Önce senin takımının sol kanadı sağ ön oyuncusu kendini maça verecek sonra hakeme sallayacaksın. Geçmişe takılıp kalmayın. Kaleye bir defa bile gidememişken hakeme sallamak Bize yakışmaz.
:claps:

Çevrimdışı Deniz

Şöyle de bir gercek var ki demba ba serdar oguzhan ve veliden baska oynamak isteyen oyuncumuz yok.bilicin takimi kendine getirmesi sart
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

çok sağlam değil bence sadece rakip teknik direktörler tecrübeli ama bir o kadar da hata yapmaya müsait defansa karşı nasıl oynayacaklarını bilmiyorlar bunu hep söyledim ve söylemeye devam edeceğim fenerin üstüne ne kadar çok gidersin o kadar fazla gol bulursun becerikli ayakların varsa dün ts de bu ayaklar bence vardı ama korktukları için beceremediler orası ayrı ciddi ciddi söylüyorum bilic kadıköydeki maçta korkmazsa önde basarsa çok rahat alırız.
İnşaAllah. Ama bu oyunu cidden yakıştıramıyorum takıma.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Türkay

Oynamak isteyen Kerim gibi oyuncuya ihtiyacımız var 2.yarı.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Evet oyunda dusus var kesin, kisisel formsuzluklarin disind bilicin b planinin olmamasi kizdiriyor insani. Sampiyonluk icin arada farkli formatlar uygulanir ya mac icinde, her takim her mac ayni standardi oynamaz ,real bile dort yiyo yeri gelio

Çevrimiçi Samet Ç

İnşaAllah. Ama bu oyunu cidden yakıştıramıyorum takıma.
şu anda çok kötü oynuyoruz sahada vasat oynayan oyuncumuz çok vasatın üstü bir kaç tane var mükemmel oynayan oyuncu hiç yok. Maç zora girdi gibi. Rize bizden iyi oynuyor şu anda.  :bawling:

Çevrimdışı Tolga

Sıkıntı aslında şurada.

Fb kötü oynuyordu yarışın içinde kaldı.Şimdi iyi oynamaya başladılar ve zor maçlarda puan kaybederler gibi gözüküyor.

Biz eğer böyle maçları kazanamazsak kendi ellerimizle Fener'i şampiyon yaparız maalesef.

Ama ben hala 2. yarıda gol ya da golleri bularak maçı kazanacağımızı düşünüyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Tetikçi Cüneyt daha ne yapacak İki tane Bjk ye verilmesi gereken sarı kartı vermedi. Önce senin takımının sol kanadı sağ ön oyuncusu kendini maça verecek sonra hakeme sallayacaksın. Geçmişe takılıp kalmayın. Kaleye bir defa bile gidememişken hakeme sallamak Bize yakışmaz.

He zaten bir tek sen goruyorsun takimin kotu oynadigini. Biz cok memnunuz haftalardir dusen takim performansindan.

Bence de ikinci yari vites artiricak takim, o ara bi gol gelse bari

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

şu anda çok kötü oynuyoruz sahada vasat oynayan oyuncumuz çok vasatın üstü bir kaç tane var mükemmel oynayan oyuncu hiç yok. Maç zora girdi gibi. Rize bizden iyi oynuyor şu anda.  :bawling:
Oyuncuların birbirine yakın oynaması lazım. Mesafe açıldıkça oyun da kopuk oluyo böyle.
Bakalım inşallah 2. yarı atıcaz gol yada goller. Önemli olan yememekte :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 20:06:07
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Tabi ki değişiklik 65'e kadar olmayacak  :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mustij1903

İnşallah gelecek bir gol Ve yemeden geçecek 10 dk. ile çözeriz işi. İkinci yarı dualarımız sizinle. Vurduğunuz gol olsun :)
şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.

Çevrimdışı Tolga

Tabi burada Bilic'e sorulması gereken şey şu ;

Neden bu takım özellikle deplasmanlarda ilk yarıları boşa oynuyor.

Neden ilk yarıda işi bir türlü bitiremiyoruz.

Şampiyonluğa oynayan takımlar maçın başından sonuna kadar böyle rakiplere karşı maça ağırlığını koyarlar ama biz çoğu maçta bunu yapamıyoruz.

Çevrimdışı Orhan_

İlk yarıdaki 11 çıkıyor ikinci yarıya. Bilic bence evertona gitsin. KORKAKSIN BİLİC!!!!! Artık Ersanı Mottayı yazmak içimden gelmiyor. O kadar tiksindim. Atınça yazık.

Çevrimdışı cisse557

Cekirge bir sıçrar iki sıçrar. Kötü oynamaya devam ederek şampiyon falan olunmaz. Biraz ağır olacak ama ilk yarıdaki futboldan tiksindim. Ve lütfen artık kötü oynayarak kazanmak gibi pozitif dusunmeyi birakalim. Kötü oynamışsan kötü oynamışındır bunu galibiyet ile örtbas edemezsin.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 20:10:31
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ZEKI

dk 50 ilk kornerimizi kullaniyoruz

Çevrimdışı Tolga

Kontradan yiyorduk az kalsın.

Çevrimdışı ZEKI

Cekirge bir sıçrar iki sıçrar. Kötü oynamaya devam ederek şampiyon falan olunmaz. Biraz ağır olacak ama ilk yarıdaki futboldan tiksindim. Ve lütfen artık kötü oynayarak kazanmak gibi pozitif dusunmeyi birakalim. Kötü oynamışsan kötü oynamışındır bunu galibiyet ile örtbas edemezsin.
:claps: :claps: :claps: dedikleirne katiliyorum ama kotu oynarken kazanmakda ilerisi icin ümit verir. İyi top oynayarak da kazansan boylede kazansan hane ne  3 puan yaziliyor. Onemli olan dersler cikarmak sanki bu dersler cikarilmiyormus gibi geliyor

Etiketler: