42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş Skor : Göztepe - Beşiktaş Tarih : 15.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 48489 defa] 42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
39 [%63.9]
1 puan
8 [%13.1]
0 puan
14 [%23]

Toplam Oy Verenler: 61

Çevrimdışı Orhan_

Yahu son atak şansımız aptal aptal top dolandırıyoruz.

Çevrimiçi Samet Ç

Gs yeniliyor ama ne olacağı belli olmaz hoca toparla şu takımı

Çevrimiçi levitate

Yahu son atak şansımız aptal aptal top dolandırıyoruz.
ilk yarı bitsin diye yaptılar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Valla ilk yari ne izledim ben? Göztepemi sampiyonluga oynuyor yoksa bizmi?

Çevrimiçi underworld

Göstepe çok gömülüyor... Hazır öne geçmişken bu hale getirmemelşydik

Çevrimiçi yaço58

Gsnin bunlarla maçını izledim kerem ile Halili arkaya kaçırıp golleri buldular biz 1 kere bile denemedik töre yada nkwdouyu kaçırmayı yazık ederiz bu oyunla tüm sezona

Çevrimiçi kahyaoglueren

Rosiere helal olsun bu arada. Garip bir şekilde en konsantre o gibi

Çevrimdışı worns

abicim böyle bir saçmalık olamaz. ağlayacaktım maçı izlerken artık. berbat oynuyoruz yaa

Çevrimdışı Orhan_

ilk yarı bitsin diye yaptılar

O topun dönüşü olmayacağı o kadar belli ki. Şut çek, orta aç. Sanki çok iyi top dolandırıyoruz da.

Çevrimiçi ferdi1903

Gs macini izleyen varmi onlar nasil oynuyor

Çevrimdışı GreenBook

Ghezzal sezon bitsede gitsem kafasında son 4 haftadır
Defans desen evlere şenlik gol yemediği maç yok her maç gol yemeden bitiremiyorlar
En kötü huy 1-0 atınca geriye yaslanmak bunu yaptığın zaman yersin.
2-3 ü bulacaksın...

Çevrimdışı 38life

Ben Beşiktaşın defansif olarak bu kadar aciz olduğu bir dönem hatırlamıyorum. Rakiplerin her atağı tehlike. Her duran top sanki penaltı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı levent14

Kötüde oynasa çok fazla hamle şansları var..oyunu değiştirme şansları çok fazla..Bizde o yok ilk 11 ne yaptı yaptı..Suanki gidişat iyi değil..Gs nin puan kaybetme ihtimali yok bence bugün

Çevrimiçi Samet Ç

2 tane net pozisyonları var birini Ertaç kurtardı diğerini Halil kaçırdı dönme ihtimali yüksek o yüzden bizimkilerin toparlanması lazım

Çevrimiçi levitate

hoca ne dediyse diğer kulaktan çıkmış böyle panik olunmaz

atiba rosier vida gayet sakin diğerleri pas atamıyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

çok çok kötüyüz. ne önde baskıdan sonuç alabiliyoruz (bir kere aldık gibi onda da larin saçmaladı) ne de orta sahada sahipsiz topları doğru düzgün kazanabiliyoruz. fiziksel açıdan rakibi yemesi gereken pozisyonda olan takım rakibine cevap veremiyor. orta saha yok gibi bişy. gökhanda orta saha meziyetleri olmadığından atiba-josef idare edemiyor orayı. zaten gökhanda kanat gibi oynuyor topu da etkin şekilde tutamıyoruz.

orta sahaya müdahale gerekiyor. gerekirse neciple ne yapalım. mensahla değil aman onunla bişey olmaz.

Çevrimiçi ferdi1903

Mutlaka 2 bulmaliyiz, yoksa iş yaş gibi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Tek kale oynuyorlar ama Malatya çok iyi kapandı , Ademle de Golü buldular kontradan

Ertac müthiş maç çıkarıyor , 3 tane %100 Luk top çıkardı
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Orhan_

Nkodu sıfır verimle oynuyor. Heyecan kurbanı olmasın şu takım.

Çevrimdışı worns

bi fikrim yok ama onlar yener öyle böyle ikinci yarı çevirir maçı. bu maçı kazanamazsak iş biter geçmiş olsun

Çevrimiçi levitate

töre orta sahada olmadı ama yerine adam yok ki

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Nkodu sıfır verimle oynuyor. Heyecan kurbanı olmasın şu takım.
1 Gole şampiyonluk , yapabiliriz bunu , şuan averaj +3 e çıktı GS yenik olduğu için
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nkodou kötü başladığı maçta iyi olarak devam edemiyor ve şu an rezalet durumda.
En azından direnç kazandırmak için Nkodou - Rıdvan değişikliği bile yapılabilir.

Çevrimdışı Orhan_

çok çok kötüyüz. ne önde baskıdan sonuç alabiliyoruz (bir kere aldık gibi onda da larin saçmaladı) ne de orta sahada sahipsiz topları doğru düzgün kazanabiliyoruz. fiziksel açıdan rakibi yemesi gereken pozisyonda olan takım rakibine cevap veremiyor. orta saha yok gibi bişy. gökhanda orta saha meziyetleri olmadığından atiba-josef idare edemiyor orayı. zaten gökhanda kanat gibi oynuyor topu da etkin şekilde tutamıyoruz.

orta sahaya müdahale gerekiyor. gerekirse neciple ne yapalım. mensahla değil aman onunla bişey olmaz.

Takım sanki ne yapması gerektiğini bilmiyor. Pres mi yapacağız- topu kendi sahamızda mı karşılayacağız? Karman çorman bir şey var ortada.

Çevrimdışı worns

hoca bi müdahale et. en azından iyi kötü orta sahayı üçle. bak böyle olmuyor, olmaz. atak sürekliliği kuramıyoruz bir kere ki üretelim. her seken top göztepelide. aldıkça da bizim takımın mesafesini uzatıyorlar geri koşup duruyoruz. zaten defans her zamanki gibi derinde bir şey yapamıyor. ilk yarının 1-1 bitmesi şans bile sayılır. topun hakimiyetini sağlamazsak ne üretebiliriz ne savunabiliriz. önde presle filan kolay yılacak bir durumları da yok fizik olarak biz iyi görünmüyoruz, cevap veremiyoruz. gol lazımken necipi sok demem bir çoklarına garip gelebiir ama bu maç bir biçimde orta sahadaki şu boşluğu gideremezsek bize dönmez.