2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11724262 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Atınç'ı Şenol Güneş ikna etti yalnız unutmayalım bunu:)

Çevrimdışı atakan eraslan

Amokachi'li sezonda Rasim Kara'nın puan ortalaması 2.2 idi bu arada.

Niye gönderildiği anlaşılamayanlardan.

Topu ayağının altından Fevzi kaçırdı olan Kara'ya oldu.

88 gol atmışız o sezon.

Bidakka  bidakka, Fevzi topu ayağının altından kaçırdığı sezon Briegelli sezondur , karışıklık olmasın  :D Rasim Kara nın sezonu Ahmet Çakarın uyduruk penaltıyla bizi gs ile berabere bıraktırdığı , vahap beyazın yetmiş metreden penaltı çalıp gs ye istanbulspora yendirdiği sezondur.

Çevrimdışı Bertug

@mechulhaberci: WestHam Tolgay için bugün 5M GBP'luk (7M Eur) bir teklif sundu. Orman yönetiminin tavrını merak ediyorum.

Kadromuza yetersiz siz şampiyon olamazsınız diyen cahil cühela renkliler bu teklifleri görünce neler düşünüyorlar çok merak ediyorum.Yazık günah bir de Beşiktaş iyi sezon geçirdi derler geçen sene lig şampiyonluğu+avrupada yarı final hakkımızdı

Çevrimdışı Savaş

@mechulhaberci: WestHam Tolgay için bugün 5M GBP'luk (7M Eur) bir teklif sundu. Orman yönetiminin tavrını merak ediyorum.
Yooo dostum yooo Tolgay olmaz :) Takımın en önemli adamı olucak Tolgay.  Beklesin Bilic efendi seneye iki katını verir alır.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı TALAT

bence satmamak lazım ama 10'a çıkarlarsa olur
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı Çağatay

tolgay giderse yerine kimi koyarız onu da düşünmek gerek
Hope for the Best, Plan for the Worst

Yooo dostum yooo Tolgay olmaz :) Takımın en önemli adamı olucak Tolgay.  Beklesin Bilic efendi seneye iki katını verir alır.

Olcay'ı-Pektemek'i alsın bir işe yarasın:)
Aslında Necip'i de alabilir EPL'de iş yapar fiziğiyle iyi bir yedek olabilir.

Çevrimdışı Savaş

Tabikide alabilir. Sonuçta geçen seneki prensleri. Toplasın götürsün. 70 de çıkartacak adam bulamadı heralde Tolgay'ı istiyor.

Çevrimdışı atalay

Rhodolfo, İnter'in de transfer listesindeydi.

Miranda'yı aldılar.

Kayseri Erciyespor forması giyen Oğulcan Çağlayan için Aston Villa temsilcileri Türkiye'de, pazarlıklar sürüyor. (via @mehmetayan75)

Çevrimdışı talha

Ne diye satayım Tolgay'ı hem de Bilic'İn takımına? Başka İngiliz olsa anlarım.

Gerek yok.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı kaanzor

West çok istiyorsa 15m a Tolgay+Pektemek verelim Biliç severdi Pektemeği  :evillol:
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı TALAT

Tabikide alabilir. Sonuçta geçen seneki prensleri. Toplasın götürsün. 70 de çıkartacak adam bulamadı heralde Tolgay'ı istiyor.

belki de west ham'la daha önceden anlaştığı ve tolgayı da götürmek istediği için piyasasını düşürmek için çıkartıyordu. artık bu adama hiç güvenim yok zira
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı talha

O kadar çok istiyorlarsa 10M pakete Necip+Tolgay yapalım.  :icool: :icool:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Yalnız Bilic ve Tolgay hakkında çıkan ingiltereye birlikte gideriz muhabbeti doğruydu gibime geliyor.

Çevrimdışı ahmetx

2.35 dk amokachinin hızına bakın

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

Yalnız Bilic ve Tolgay hakkında çıkan ingiltereye birlikte gideriz muhabbeti doğruydu gibime geliyor.
bence de
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Savaş

West Ham'la cok önceden anlaştığına kesinlikle katılıyorum. Son haftalarda kafası burda değildi zira. Şampiyonluğumuzu yedi Bilic.  Bi kaşık su istese 2 gun kivrandirir oyle veririm. Yok ona Tolgay Molgay.

Çevrimdışı ZEKI

o paraya kiralayabiliriz ancak  :halay:

Çevrimdışı ahmetx

Rhodolfo, İnter'in de transfer listesindeydi.

Miranda'yı aldılar.
artık Rhodolfo bizde diyebilir miyiz.

Çevrimdışı Çağatay

http://www.transfermarkt.com.tr/federico-bonazzoli/profil/spieler/241527

http://www.transfermarkt.com.tr/neal-maupay/profil/spieler/217115

http://www.transfermarkt.com.tr/yassine-benzia/profil/spieler/187847

http://www.transfermarkt.com.tr/corentin-jean/profil/spieler/20463

şu verdiğim linklerdeki adamların yaş ortalaması 18-19,
bonservisleri 2-2.5M arası
birini bile satın alma opsiyonlu kiralasak
rotasyonda iş yaparlar
ayrıca gelecekleri de pırıl prırl çocuklar 
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı antiyotalip

Yahu adam o kadar önceden böyle bir plan yapmış olsa west ham yöneticilerine derdi "tolgay'ı alın gelecek sene mutlaka onu istiyorum" diye. zaten çok ucuza almıştık, herif ne diye beşiktaş'a getirip daha sonra west ham'a alırım diye düşünsün

Çevrimdışı yigitcan1903

West çok istiyorsa 15m a Tolgay+Pektemek verelim Biliç severdi Pektemeği  :evillol:
Necip+Pektemek verelim
Bedava