2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 53 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11691135 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Hasan Akten

Töre de giderse takım bozulur. O zaman Sosa Olcay Oğuzhan Mustafa(araya sıkıştırdım çaktırmayın) Veli falan da satılsın sıfırdan kuralım takımı. Olmaz mı?  :halay:

Çevrimdışı Viviano

peki bu sezon hayal kirikligi yasatirsa, degeri dibe vurursa ne olacak?
Neden yaşatsın? 34 haftanın 30 haftası mükemmel bir formla oynamış bir futbolcudan bahsediyoruz. Son 4 hafta düşüşe geçti biraz o da tamamen motivasyon eksikliğinden, yorgunluktan. O zaman her sezon başı her futbolcuya bu sezon düşüşe geçerse naparız deyip satalım.

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

5 milyon euro istediler Bursa'dan.

yahu 200 bin euroya kiralamışlar bursaya geçen sezon. 200 bin euroya kiraladıkları adam için 5 çok. 5 istenir, istenmez demiyorum. 3 3.5 a bitirirsin transferi. Portoda bu şekil 50 tane oyuncu var. :)

Çevrimdışı Çağrı

Bu parayı gören menajerlerin iyice ağzı sulanacak çok doğru tercihler yapılması gerek.

Şu paralar elimize geçiyorsa Dzsudzsak'ı mutlaka ama mutlak almamız gerek.

Ha bu paraların üstüne bir de Ukraynalıyı alırsak efsane bir kar olur.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

yahu 200 bin euroya kiralamışlar bursaya geçen sezon. 200 bin euroya kiraladıkları adam için 5 çok. 5 istenir, istenmez demiyorum. 3 3.5 a bitirirsin transferi. Portoda bu şekil 50 tane oyuncu var. :)

Çünkü bu gelişimi beklemiyordu adamlar :D

Fernandao 250 bin euro yıllığa kiralandı bonservis ortada  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağatay

Ya ne olacak 5 istesinler
bizim baskan gider ustune 2 daha alir bi de pedroyu paketleyip gönderir :)
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Hasan Akten

Salah gelecekse Töre gidebilir bu arada. Töre'yi 13-14 e okutup aynı paraya Salah alsalar gram üzülmem.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Maksimumu olur mu Görkem minimumu bu. 1 sene adam akıllı oynadı 12 milyon teklif geldi.

Yeni gelen teknik direktörün hücumcu. Daha da alan bulacak daha da tabela yapacak bu sene bu adam.

10 gol 10 asist yapsın hem sütünden yararlanmış ol hem etini 15-18 milyon euroya sat seneye.

Töre kendini avrupada biraz daha göstersin değeri 20 Milyon bulur.

Markovic denen hıyara 25 milyon verildi bu piyasada. :tabe:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sosyalkartal

Ben senden böyle birşey okumadım.

Sen atiba imzalamazsa italyadan biri olacak dedin, atiba imzaladı, e ben yine bildim diye geldin burada laf ettin.

Varsa tarihleriyle hatırlayan senin yazdığını çıksın söylesin.

2 haziranda bunu yazmış twitler dolu. 2 hazirandan önceyse söylediğin tebrik ederim.
ben ba ya çinden 14 mil teklif geldi dediğimde banın dubaiye katara gideceği teklif olduğu haberleri vardı sende alıntı yapmıştın öyle bir teklif olmaz satılmaz diye aklımda kalmış biri hatırlıyordur inşallah o kadar geçmişe gidemeyecem çok sayfa geçti ileti geçmişinide göremiorum neyse sağlık olsun
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Kadir G.

Çevrimiçi Mehmet57

Sosa icin 6 milyon teklif varmis. Hemen satip Ziyech'e yonelmeliyiz.

Çevrimdışı Çağrı

Salah gelecekse Töre gidebilir bu arada. Töre'yi 13-14 e okutup aynı paraya Salah alsalar gram üzülmem.

Aynı paraya olmaz Töre daha potansiyelli Salah'tan.

Ama yarısına alabilirsek güzel iş olur.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kutay

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı sosyalkartal

çok da abrtmayalım ya portomuyuz biz onu sat bunu sat  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Çağrı

Töre kendini avrupada biraz daha göstersin değeri 20 Milyon bulur.

Markovic denen hıyara 25 milyon verildi bu piyasada. :tabe:

O Liverpool'un enayiliği burada kimdi hatırlamıyorum adam olmaz dedikçe eder o para demişti ama hatırlayamadım :D

Markovic 25 ise Töre 35. Keşke Liverpool alsa  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Maksimumu olur mu Görkem minimumu bu. 1 sene adam akıllı oynadı 12 milyon teklif geldi.

Yeni gelen teknik direktörün hücumcu. Daha da alan bulacak daha da tabela yapacak bu sene bu adam.

10 gol 10 asist yapsın hem sütünden yararlanmış ol hem etini 15-18 milyon euroya sat seneye.

bilmiyorum. bu cinliler belki verir ama oraya da Gökhan gitmez.

Avrupa'dan Gökhan icin 15 Milyon'u gecen bir teklifin gelecegini düsünmüyorum.

gelmesi icin beklenilmeyecek derecede verimli olmasi gerekir.

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Demba lig de kaç gol attı?

17-18 ? Minimum 5-6 sı penaltıdır.

Cenk kaç gol attı? 5 ? 6 penaltıyı buna kullandırttır, yine demba ile eşit gole ulaşırlardı.

unutmayın odun dediğimiz almeida ligde 13-14 yapıyordu zaten.

Demba ba güzel bir PR dı. Sempatikdi, çocuklar üzerinde etkisi büyüktü ama 6 ya alıp 14 e satmak büyük iştir.

ama yerine alınacak oyuncu çok daha büyük bir sınavdır.

Çevrimdışı Çağrı

bilmiyorum. bu cinliler belki verir ama oraya da Gökhan gitmez.

Avrupa'dan Gökhan icin 15 Milyon'u gecen bir teklifin gelecegini düsünmüyorum.

gelmesi icin beklenilmeyecek derecede verimli olmasi gerekir.

Şöyle düşün bu kadar kısır sistem de az gol sayısında kaldı ama iyi bir Avrupa lig iperformansı ile 13 milyon teklif aldı.

Bu takım bu sene 70 gol atsa ve Avrupa liginde yine aynı yere gelse - ki gelecektir top 16'ya en az yine

Töre lig de 10-10 totalde 15-15 görebilir. Şu rakamlar bile Töre'yi 15+ yapar seneye bence.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Hasan Akten

Vur dedik öldürdün ya, yarısına olsa babaannemi keserim sevinçten  :evillol:

İkisi de 23 yaşında. Potansiyel anlamında evet Töre daha iyi olabilir ama başarı, şampiyonluk istiyorsak Salah her türlü daha fazlasını verir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

O Liverpool'un enayiliği burada kimdi hatırlamıyorum adam olmaz dedikçe eder o para demişti ama hatırlayamadım :D

Markovic 25 ise Töre 35. Keşke Liverpool alsa  :kop:

Töre EPL'de de oynar La Liga'da da :tabe: :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kadir G.

Salaha 15 istiyorlar diye okudum. Piyasa değeri 12 bize 9 a belki verirler ama yarısına zor.

Çevrimdışı Kutay

takımın dinamikleriyle bu kadar oynanmamalı bence sonuçta töre-ba ve sosa en önemli oyuncularımız ba giderse tamam ama töre ve sosa kesinlikle kalmalı ersan ve atıncın gitmesi de sıkıntı yaratmaz zaten
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Ersoy

Porto 3 milyon euro teklif etmiş Pedro için.

Pedro - Josue takası olmaz. Üstüne para isterler.

Bu arada Josue'yi istemem. 25 milyon para varken daha iyisi alınır.

Kaldı ki öncelik savunma bölgesi.

Aynen.25 milyona Josue ironik olur.Kono'yu alalım da bi devamı gelir.Şuan herkes ona odaklanmış durumda.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı GÖRKEM

Neden yaşatsın? 34 haftanın 30 haftası mükemmel bir formla oynamış bir futbolcudan bahsediyoruz. Son 4 hafta düşüşe geçti biraz o da tamamen motivasyon eksikliğinden, yorgunluktan. O zaman her sezon başı her futbolcuya bu sezon düşüşe geçerse naparız deyip satalım.

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

30 hafta mükemmel miydi?

o zaman bam baska bir Gökhan seyrettik.

Maclarin cogunda etkili olamadi. bir cok kez hayal kirikligina ugratti. en kritik haftalarda takimi resmen yalniz birakti.

bir de saha ici ve disi tavirlarini düsünürsek bu adamin hala neden tutuldugunu anlamak cok zor.