2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 261 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11737559 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Hicks

ANÇ neden bonservis bedelini söyler ki? Söyleme satmıyoruz de bit. Neden rakam veriyor anlamıyorum. 12 milyon euroymuş.  :s20:

Kayserili olsa söylemezdi. :money:
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimiçi Samet Ç

Konoplyanka ile uğraştığımızın yarısı kadar Dzudzsak ile uğraşsaydık şuanda bizim oyuncumuzdu adam.

Çevrimdışı f_madida

Eger Demba gidiyorsa, rahat alabilecegimiz ve is yapabilecek bir forvet, Alberto Gilardino...

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı yigitcan1903

Benim bildiğim her sene belli bir ücret veriyoruz.

3 yıla bölündü diye hatırlıyorum.
Toplam kalan 3m euro
Bu ay sonu 1,Aralıkta 1,Haziran 16'da 1
Yalnız maaşı da olmayacak 3m avro senelik
Bunun da hesaba katılması lazım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Acaba yönetim duddak transferiyle bize bi süpriz yapar mi ?
Keşke ama böyle bir beklentiye giremiyorum bknz. Opare

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bırakın Kono'yu Demba'yı. Töre satılırsa yandığımızın resmidir :akuma:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Eger Demba gidiyorsa, rahat alabilecegimiz ve is yapabilecek bir forvet, Alberto Gilardino...

Ne Gilardino'su Gilardino alacağıma Toni'yi alırım :D Adam hiç olmaz ise gol kralı oldu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

O daha ölmedi mi ya Kendimi bildim bileli oynuyor

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Deniz

ANÇ neden bonservis bedelini söyler ki? Söyleme satmıyoruz de bit. Neden rakam veriyor anlamıyorum. 12 milyon euroymuş.  :s20:
Cunku toreyi satmak istiyor.son 10 macta yaptiklarindan dolayi (yapmadiklarindan dolayi) toreye cok sinirli.acikcasi ben de torenin ederini buldugu an satilmasini isterim.2 ay parasini alamadi diye kulube ihtarame ceken,en kritik maclarda rezil top oynayan biri ile cok da devam edilmemesi gerekiyor.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi, ömer hakkında düşüncelerini biliyorum haklısın da ama Ömer Pektemek karşılaştırmasında ben Ömeri kulübede oturturum , Olcayda satılmasın zaten o gol ve asisti yapacak başkasını zor buluruz
Ömer pektemeğin kramponunun bağcığı etmez stadda adam koşsun diye arkasından itesim geliyor
ben bu yaşımda çıksam ondan fazla koşarım Bak ben ömer için Beşiktaşın oyuncusu değil demiyorum
adam PTT birinci lig oyuncusu bile değil  @Kemal
Mustafaya takıksınız ama kötü oyuncu değil ve yedeklerinde olmalı adamın kötü yanı sürekli sakatlanması
3 maç oynuyor 3 ay yok yoksa Beşiktaştaki en hırslı ve savaşçı oyunculardan biri oynayamamasıda onda psikolojik sorun
yaratıyor hırsı olumsuz etki yapıyor. Başka bir takıma gitse gönderdiğine pişman olursun tutsan tuttuğuna pişman oluyorsun öyle
bir oyuncu Mustafa
Olcaya gelince Türkiyede yerinde daha iyisi yok bu güne kadar onun verdiği istatisliği veren sol açıkmı gördük
biraz daha iyi olsa zaten elimizde tutamayız şimdi evlendi hayatıda düzene girecek çok daha verimli olacaktır

Çevrimdışı Tolga

Toplam kalan 3m euro
Bu ay sonu 1,Aralıkta 1,Haziran 16'da 1
Yalnız maaşı da olmayacak 3m avro senelik http://www.besiktasarena.com/Smileys/newicon/ismile.png
Bunun da hesaba katılması lazım
Evet öyleymiş.

Neyse en azından Aralık'a kadar rahatız o konuda :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

Töre bence de satılmalı hele 10 milyon veriyorlarsa hemen satılmalı

Çevrimdışı Türkay

Cunku toreyi satmak istiyor.son 10 macta yaptiklarindan dolayi (yapmadiklarindan dolayi) toreye cok sinirli.acikcasi ben de torenin ederini buldugu an satilmasini isterim.2 ay parasini alamadi diye kulube ihtarame ceken,en kritik maclarda rezil top oynayan biri ile cok da devam edilmemesi gerekiyor.

İyi de Deniz abi neden rakam veriyor onu anlamıyorum. "Değerini bulan her oyuncu satılabilir" gibisinden şeyler söylemeli bir yönetici.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı f_madida

O daha ölmedi mi ya Kendimi bildim bileli oynuyor

32 yasinda henuz...2013-2014'te Genoa'da, gecen sene Fiorentina'da kiralik oynamis.. Isi bitmis olan Luca Toni o 38 yasina gelmis, bu adam daha 1-2 sene oynar, attigi gollerin kalitesine bakarak, Turkiye'de de leblebi gibi gol atar bence...Golcu refleksi var, pozisyon almasini, bitirici vurus yapmasini cok iyi biliyor.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Töre satılırsa yanarmışız. ba ba ba.

Töre ne yapmış allah aşkına ya. Aldığı 10 topun 8ini ezmiş gitmiş.

Ama sizde haklısınız, Biliç efendinin yegane taktiği ver gökhana çakıl olduğun yere birşey yaparsa yapsın olduğundan, takım için çok önemliymiş gibi gözüktü.

Aslında kazın ayağı öyle değildi.

Oyun zekası olan, taktiksel disipline sadık herhangi bir kanat oyuncusu törenin verdiği katkıyı fazlasıyla verir. Biz beşiktaşız.

Çevrimdışı Deniz

Töre bence de satılmalı hele 10 milyon veriyorlarsa hemen satılmalı
Aynen öyle 10 milyona direk satilsin.onun bize yaptığını ecnebi sosa yapmadı adam son haftaya kadar mucadele etti..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Samet abi son noktayı koydu bence. Konu kilitlenebilir  :kop:

Samet ‏@SDemirsoy_  25 sn.25 saniye önce
hayatımızda belki euro görmemişiz teklif edilen paraları tartışıyoruz

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Mitroglou'na hayal diyenlere şaşırıyorum arkadaş bugün Fulham'a 5-6 milyon teklif yap yarın oyuncuyu İstanbul'a gönderirler. :D

Kendin söylüyorsun 5-6 milyon veren yok demek ki...Adamın ederinin 2 katı para verirsen tabi göndermek isterler...Makul fiyatlara bunları getirmek hayaldir, konoya da 5-6 milyon imza parası yıllık 3 milyon euro, dniproya 100de 40 satış karı sözü verirsen onu da yarın istanbula gönderirler.

Çevrimdışı atalay

Sevilla; Kakuta'yı, Chelsea'den sıfır maliyetle ile transfer diyor.

Hani nerede Chelsea ile iyi ilişkiler?   :eyes

Çevrimdışı Türkay

Başkan sadece maçlarını izliyor Chelsea'nin başka bir icraat yok :D

Çevrimdışı Deniz

İyi de Deniz abi neden rakam veriyor onu anlamıyorum. "Değerini bulan her oyuncu satılabilir" gibisinden şeyler söylemeli bir yönetici.
Çünkü direk satilmasini istiyorlar :)

Su an yonetimde torenin kalmasini isteyen hickimse yok.herkesteki kredisini bitirdi.onder ozen varken onun kaprisleriyle o ilgileniyordu.o da gidince yöneticiler uğraşmak zorunda kaldi ,onlardaki kredisini de doldurdu.

Su an satilmamasinin tek sebebi gelen tekliflerin dusuk olması ederini buldugu an satilacaktir..

Çevrimiçi Samet Ç

Kendin söylüyorsun 5-6 milyon veren yok demek ki...Adamın ederinin 2 katı para verirsen tabi göndermek isterler...Makul fiyatlara bunları getirmek hayaldir, konoya da 5-6 milyon imza parası yıllık 3 milyon euro, dniproya 100de 40 satış karı sözü verirsen onu da yarın istanbula gönderirler.
:tabe:  :bandit:

Çevrimdışı yigitcan1903

Ömer pektemeğin kramponunun bağcığı etmez stadda adam koşsun diye arkasından itesim geliyor
ben bu yaşımda çıksam ondan fazla koşarım Bak ben ömer için Beşiktaşın oyuncusu değil demiyorum
adam PTT birinci lig oyuncusu bile değil  @Kemal
Mustafaya takıksınız ama kötü oyuncu değil ve yedeklerinde olmalı adamın kötü yanı sürekli sakatlanması
3 maç oynuyor 3 ay yok yoksa Beşiktaştaki en hırslı ve savaşçı oyunculardan biri oynayamamasıda onda psikolojik sorun
yaratıyor hırsı olumsuz etki yapıyor. Başka bir takıma gitse gönderdiğine pişman olursun tutsan tuttuğuna pişman oluyorsun öyle
bir oyuncu Mustafa
Olcaya gelince Türkiyede yerinde daha iyisi yok bu güne kadar onun verdiği istatisliği veren sol açıkmı gördük
biraz daha iyi olsa zaten elimizde tutamayız şimdi evlendi hayatıda düzene girecek çok daha verimli olacaktır
Mustafadan hiçbir şey olmaz Necmi abi
Yazık 2019'a kadar bir gereksizi daha besliycez
Olcayın da yoklukta gideri var işte biraz

Çevrimiçi Samet Ç

İyi ilişkiler dediği gitmiş bir tane loca almış maçlarını izliyor işte sadece bu