2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11689842 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kadir G.

Biraz da gelecekleri konuşalım bilenler bir iki bir şey söylesin.

Çevrimdışı burak gül

Töre ve Sosa bugün Porto'da direkt oynarmı?

Almak isteseniz kaça alırsınız?

Çevrimdışı GÖRKEM

Tamam. Gökhan 4 gol 4 asist yaptı çok kötü. Olcay 9 gol 11 asist yaptı çok iyi, Gökhan'dan daha iyi, Beşiktaş'ın en verimli kanat oyuncusu. Daha fazla konuşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Alıntı yapmazsanız sevinirim. Konu burda kapansın. Olcay > Töre. Tamam.

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

:lol:

Çevrimdışı Viviano

Sivok hiçbir zaman iyi bir stoper olmadı.

Sivok aslında hiç stoper de olamadı.

Sivok devşirme. Ön liberoydu Udinese'de 3-5 maç ardından bizde stoper oldu.

Atılan her ara top gol oldu. Toraman ile zaten facia bir ikiliydi ama Toraman gittikten sonra da atılan her ara top gol oldu.

Sivok karakterli adam gibi adamdı ama çok daha önceden ayrılmalıydı bu takımdan.
Sivok iyi ya da kötü demedi ki kimse Çağrı. Britos'un bu Töre'den fazlası ne onu merak ettim ben. Şimdi bu Britos, Sivok'tan çok daha mı iyi bir oyuncu da, peşinden bu kadar koşuluyor? Sivok kadar bile değil bence bu Britos. Birileri fazla dolduruyor gibi taraftarı bu arkadaşın transferinde. Bir de Kone'de var aynı durum. İkisi de iyi futbolcular gibi lanse ediliyor ama adamlar tam soru işareti.

Çevrimdışı Türkay

Töre ve Sosa bugün Porto'da direkt oynarmı?

Almak isteseniz kaça alırsınız?

Töre Porto da 11 oynasa almaya tenezzül bile edemeyiz :D
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

Senelerdir şu ızdırabı çekmedik mi biz?

Rüştü'nün gözleri görmediği için uzaktan her vurulan gol oldu. Üstüne savunmaya bağırdı.

Toraman'ın hava hakimiyeti olmadığı için kafa ile tonlarca gol yedik yan toplardan.

Sivok stoper olmadığı için atılan her ara top gol oldu.

Hilbert bek olmadığı için hep pozisyon hatası yaptı anormal kartlar gördü goller yedirdi sağdan.

Holosko kanat forvet olmadığı için anormal hücum fauller yaparak baskı yapacağımız yerde rakibi rahatlattı. Kornet bayrağının orada adam itilir mi ulan ?!!

Almeida forvet olmadığı için karşı karşıya her topta Volkan'ın böğrüne ayı gibi tepti topları.

Bakınca nelerin atlanıldığını görmek zor değil. Adam akıllı kaleci, adam akıllı stoper ve forvet öncelikle.

Bir kez düzgün forvet aldık bakın neler yaptı hangi paraya gitti. Stoper ve kaleye aynı özeni gösterirsek bu takım çok farklı bir takım olur.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Kaleye netoyu al 2 seneye 10+ milyona sat şenol hocam.

Çevrimdışı Çağrı

Sivok iyi ya da kötü demedi ki kimse Çağrı. Britos'un bu Töre'den fazlası ne onu merak ettim ben. Şimdi bu Britos, Sivok'tan çok daha mı iyi bir oyuncu da, peşinden bu kadar koşuluyor? Sivok kadar bile değil bence bu Britos. Birileri fazla dolduruyor gibi taraftarı bu arkadaşın transferinde. Bir de Kone'de var aynı durum. İkisi de iyi futbolcular gibi lanse ediliyor ama adamlar tam soru işareti.

Britos Sivok'a alternatif olarak alınmıyor ki. Ersan'ın yerine alınıyor.

Britos solak ve sert olmayan kayarak oynayan stoper tiplemesi.

Sivok'un yerine sert hava hakimiyeti daha iyi lider olan stoper bakılmalı zaten.

İkisi birbirinden bağımsız Sivok ve Britos'un ben sadece Sivok hakkında görüşümü yazmak istedim.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ONUR KOLCU

30 yasinda ki butun adamlari satin seneyede burda aglarsiniz takim tecrübesiz diye

Çevrimdışı burak gül

Töre Porto da 11 oynasa almaya tenezzül bile edemeyiz :D

Teşekkür EDERİM
Sanırım Töre kalmalı Tezimi doğruladın
25 milyon eurodan aşşağı satılırsa aptallıktır 1 sene sonra göreceğiz piyasasını

Çevrimdışı Türkay

O değilde bakarsınız bu yıl Tolga ilk geldiği zaman ki gibi bi kaleci olur  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Britos Sivok'a alternatif olarak alınmıyor ki. Ersan'ın yerine alınıyor.

Britos solak ve sert olmayan kayarak oynayan stoper tiplemesi.

Sivok'un yerine sert hava hakimiyeti daha iyi lider olan stoper bakılmalı zaten.

İkisi birbirinden bağımsız Sivok ve Britos'un ben sadece Sivok hakkında görüşümü yazmak istedim.

Abi Samba konusunda, yönetimde adı geçtiyse bile şöyle bi bakıp "Bu ağır stoper koşamaz, geri dönemez" denmiştir bence :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Bence 3 transfer yapılır.Forvet,Sağ Bek,Stoper
Dördüncüsü olursa süpriz olur.Ersan satılırsa bir stoper daha alınır.Ya da kiralanabilir

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu arada şu %60 işi nedir @Çağrı ?

Demba'dan gelen 14ün sadece 8inimi kullanıcaz yani?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi ferdi1903

Sivok hiçbir zaman iyi bir stoper olmadı.

Sivok aslında hiç stoper de olamadı.

Sivok devşirme. Ön liberoydu Udinese'de 3-5 maç ardından bizde stoper oldu.

Atılan her ara top gol oldu. Toraman ile zaten facia bir ikiliydi ama Toraman gittikten sonra da atılan her ara top gol oldu.

Sivok karakterli adam gibi adamdı ama çok daha önceden ayrılmalıydı bu takımdan.

sana katiliyorum, sivok öyle bizim cocuklarin abartigi gibi kral bir stoper deildi, yani bir zago ronaldo ayarinda deildi hic bir zaman

Çevrimdışı Kadir G.

Samba Britos tandeminin çok uyumlu olacağını düşünüyorum ben.

Çevrimdışı Çağrı

Bu arada şu %60 işi nedir @Çağrı ?

Demba'dan gelen 14ün sadece 8inimi kullanıcaz yani?

Yok yahu öyle bir durum.

O  sadece yönetimin kendi politikası olabilir.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Viviano

O değilde bakarsınız bu yıl Tolga ilk geldiği zaman ki gibi bi kaleci olur  :bandit:
Tolga'dan kaleci falan olmaz. Her auttan sonra ayağını sakatlayan, her kurtarıştan sonra omzu çıkan adamdan kaleci mi olur yahu? Bir de her topa uçuşundan sonra yere düştüğünde omzunun çıktığını belli eden yüzünde bir ifade beliriyor ya ben ona bitiyorum. Yüzünde o ifade çıkınca zaten adam sakatlanıyor. Bu yıl kaleci almayacaksak Günay kumarına girmeliyiz bence. Cenk'ten de, Tolga'dan da daha iyi ve potansiyelli. Son haftalarda da iyi oynamıştı zaten :D

[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2015, 22:07:50 Viviano ]

Çevrimdışı aa.aslan

Bence sosa gidebilir 6 milyona teşekkür ederiz gidebilir ama töre kalmalı.
Oğuzhan denenebilir bence sosa yerine. Konoplanka gelirse iyi olur her iki kanatta.
2 stoper şart. Pedroya 3 veriyorsa porto hemen göndersinler. Atınç iyi bir stoper olacak bence kalmalı 6 milyon çok iyi ama kalmalı. Britos , vlaar olursa tamam.
Sağ bek şart. Kim gelecek hala belli değil.
 Ersan gider herhalde onada teşekkür ederiz. Forvet dzeko falan olsa mükemmel olur ama çok zor. Mitroglu birşeyler eksik gibi geliyor hep.
Tüm takıma teklifler var ama o kadar oynanırsa takımla kötü olur. Ba , ersan, sosa, pedro gidebilir yerlerine daha iyileri bulunur demba ba hariç .
Şampiyon BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yok yahu öyle bir durum.

Eyvallah :)

Twitter'da haber olarak paylaşıyolar da tepem attı milletin moralini bozuyolar :akuma:

Çevrimdışı f_madida

Madem BABA gitti, o zaman forvete iyi alternatifler lazim, benim tercihim Leandro Damiao olur... 1.87 boyunda, ayagina da hakim, Brezilya milli takiminda oynadi gecen donem.

25 yasindaymis hem de sonra satmak mumkun. Cruzeiro'dan Aralik'ta ayrilacakmis galiba, iyi bir pazarlikla ucuza getirebiliriz hem Brezilya'da ekonomi kotu gidiyor bu aralar, klup icin de firsat olur...

Hatta Dede'yi de 2. stoper olarak alabiliriz bu ara...Dede biraz ara verdi sakatligindan oturu, piyasasi da indi simdi, ama tedavisi bitiyor, hazirlik donemini gecirir bizimle, fit bir sekilde baslar..

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı TØLGA

Yok yahu öyle bir durum.

kalan %40 stadyuma heralde  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Çağrı

Madem BABA gitti, o zaman forvete iyi alternatifler lazim, benim tercihim Leandro Damiao olur... 1.87 boyunda, ayagina da hakim, Brezilya milli takiminda oynadi gecen donem.

25 yasindaymis hem de sonra satmak mumkun. Cruzeiro'dan Aralik'ta ayrilacakmis galiba, iyi bir pazarlikla ucuza getirebiliriz hem Brezilya'da ekonomi kotu gidiyor bu aralar, klup icin de firsat olur...

Hatta Dede'yi de 2. stoper olarak alabiliriz bu ara...Dede biraz ara verdi sakatligindan oturu, piyasasi da indi simdi, ama tedavisi bitiyor, hazirlik donemini gecirir bizimle, fit bir sekilde baslar..

İkisine de fitim hatta çok iyi olur da 18-20 milyona gelir ikisi mümkün değil yani.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Bu hafta belli olsun artık gelecek bir iki kişi. Taraftar gidenlerin yerini dolduğunu görünce seneye de satılmasına karşı çıkmaz.