2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11690064 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı yigitcan1903

töreyi satmayın töre giderse kim gelecek kılıçdaroğlu mu
Olcan Adın gelir
Bol küfürlü maçlar izleriz
Gerçekten yerini doldurabilecek adam geleceğine inanıyorlar :D
[ Son Düzenleme: 19 Haziran 2015, 18:08:37 yigitcan1903 ]

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Abi ben gördüğümü söylüyorum sadece. Bu kadar önemli bir oyuncumuzu bu kadar kolay kestirip atmamalıyız benim savunduğum şey gökhanın şahsı değildir bu düşüncedir.

Yahu kim diyor feshet sözleşmeyi yada 1-2 ye sat.

12 milyon euro demiş ANÇ. e ne güzel para işte. 5 e aldığını 12 ye sat. daha ne olsun.

Sen Türk takımısın, kimse senden gelip benfica ya yaptıkları gibi 30-40 milyon eurolara oyuncu almaz. Bunu kabullenin artık.

Çevrimdışı Deniz

Tore mevzusu oldukça basit oyuncu ayrilmak istiyorsa +10m getirir,biz yollamak istiyorsak +10m teklif getirene veririz.onun haricinde bizle devam eder..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Nartallo

İlk onbire 3 tane net transfer gerekli...

Ba ile beraber 4 olacak, e Töre'yi de satarsan 5 olacak... Hocan yeni. Kadro bu kadar değişirse nasıl yarışmacı ve üzerine koyan bir takım olacaksın.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Olcan Adın gelir
Bol küfürlü maçlar izleriz
Gerçekten yerini doldurabilecek adam geleceğine inanıyorlar :D
Duzutsak gelirse yeri fazlasıyla dolar :bandit:
Tabi gelirse :icool:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı yigitcan1903

Duzutsak gelirse yeri fazlasıyla dolar :bandit:
Tabi gelirse :icool:
Gelir gelir kesinn gelir

Çevrimdışı f_madida

Töreyi satmayalım şampiyonluğa giderken o bizi satsın

Yahu bir karar verin, Bilic mi satti? Gokhan Tore mi satti? Demba Ba mi satti? Her hafta baska birine piyango vuruyor. Boyle devam ederse Fikret Orman'a kadar gidecek bu sozler..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Skywalker

Sen adamla sözleşme imzala ayı- günü- alacağı ücret- bonusları vs belli olsun birsürü vaadlerde bulun getirene kadar. Ondan sonra 6 ay maaşını ödeme ve üzerine emek harcamasını bekle sene 2015, herhalde 80'lerde falan oluyordu futbolculardan bu beklenilen şeyler :) Kusura bakmayın da Töre suçlu falan değildir arkadaş, aldığı ücret yüksek bir meblağdır Türkiye standartlarında eyvallah ama sözleşmeyi imzaladıysan gereğini yerine getireceksin. Adamın parasını vereceksin ki kötü performans sergilediğinde hesap sormaya yüzün olsun. Hanginiz 6 ay bedava çalışırsınız ? Yöneticiler televizyonlarda poz vereceklerine yöneticilik vasfının gereğini yerine getirsinler futbolcuların maaşları için kaynak yaratsınlar personellerini mağdur etmesinler.
Gerçeğin mayası gözle görülmez...

Çevrimdışı TURKahvesi

Yahu kim diyor feshet sözleşmeyi yada 1-2 ye sat.

12 milyon euro demiş ANÇ. e ne güzel para işte. 5 e aldığını 12 ye sat. daha ne olsun.

Sen Türk takımısın, kimse senden gelip benfica ya yaptıkları gibi 30-40 milyon eurolara oyuncu almaz. Bunu kabullenin artık.
ve ilave edeyim kardeşim müsaade edersen
bu bahsettiklerin çok doğru evet
bir de bu oyuncu satışları aşama aşama ilerler
yani bugün sattığın futbolcuyu onun getirdiği olumlu rüzgarla daha bir böyle güven aşılarsın ilerisi için
bir oyuncu almak kolay ama satmak zor biz bunu aşamıyoruz
tabi burada sattığın oyuncunun yerini doldurmak şartıyla
bunu da iki amaçla yaparsın ya yatırım amaçlı ya da sattığın oyuncunun ayarında veya daha iyisini örn:top class düzeyinde almaya kalkarsın üstüne para koyarak.

Çevrimdışı Türkay

Bir de şu var. Mustafa Pektemek'in neredeyse hiç bir vasfı yok, takıma fayda sağlamıyor ve 26 yaşında. Bu adam 1.6 alıyor. Töre 1.4 alıyor bildiğim.

Töre'nin yerinde olsam itiraz ederim. Yüzüme küfür etseler daha iyi.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Skywalker

Bir de şu var. Mustafa Pektemek'in neredeyse hiç bir vasfı yok, takıma fayda sağlamıyor ve 26 yaşında. Bu adam 1.6 alıyor. Töre 1.4 alıyor bildiğim.

Töre'nin yerinde olsam itiraz ederim. Yüzüme küfür etseler daha iyi.
İşte o kadar..!  :ok:
Gerçeğin mayası gözle görülmez...

Çevrimdışı Hicks

Büyütmeyin arkadaşlar futbolcuları bu kadar, sonra indiremiyoruz. Bir Töre'dir gidiyor ya, nedir abi Töre, ne yapmış? Ne başarısı var? Önce bir topunu oynasın, kupa kaldırsın bakalım da sonra parasını konuşsun...
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimdışı yigitcan1903

Sen adamla sözleşme imzala ayı- günü- alacağı ücret- bonusları vs belli olsun birsürü vaadlerde bulun getirene kadar. Ondan sonra 6 ay maaşını ödeme ve üzerine emek harcamasını bekle sene 2015, herhalde 80'lerde falan oluyordu futbolculardan bu beklenilen şeyler :) Kusura bakmayın da Töre suçlu falan değildir arkadaş, aldığı ücret yüksek bir meblağdır Türkiye standartlarında eyvallah ama sözleşmeyi imzaladıysan gereğini yerine getireceksin. Adamın parasını vereceksin ki kötü performans sergilediğinde hesap sormaya yüzün olsun. Hanginiz 6 ay bedava çalışırsınız ? Yöneticiler televizyonlarda poz vereceklerine yöneticilik vasfının gereğini yerine getirsinler futbolcuların maaşları için kaynak yaratsınlar personellerini mağdur etmesinler.
İşte buna da "yönetmek"le "idare etmek" arasındaki fark diyoruz
+Herkes tü kaka
-Eee sen?
+İyi olan her şeyi ben yaptım panpa
-Kötü şeyler?
+Onlar hep federasyon,hakemler,takımını satan oyuncular,içimizdeki nikaragualılar vs.

İş ülkenin yönetiminde olduğu gibi propagandayla götürülüyor
"Biz" çabalıyoruz "biz" yırtınıyoruz "biz" çalışıyoruz
"Onlar" yıkıyor "onlar" bozuyor "onlar" satıyor
"Biz" ve "onlar"ın da mensupları zaman zaman değişebiliyor
Karşında bir düşman yarat,koşullara ve zamana göre bu değişsin
Ama hep iyi şeyler senden
Kötü şeyler düşmandan gelsin
Böylece çoğunluğu yanında tut
Dediğim gibi ülke yönetiminin projeksiyonu   

Çevrimdışı musacn1903

Forumda bi töre tutturmuş gidiyor 2 saattir töre konuşuluyor nerde bu duyumcular özledik onları :D

Çevrimdışı Deniz

İyi bari en azindan Töreyi satan Besiktas i satar diyen cikmadi daha  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı talha

Ederini bulan herkes satılabilir sıkıntı yok. Ama takımı da çok dağıtmamak lazım.Yoksa toparlaması çok zor olur.  :lol:

Mesela Demba+Atınç+Ersan satılabilir.

Gerekiyorsa Pedro'da satılabilir. Ama Sosa ve Töre şimdilik dursun.

Demba+Atınç+Pedro zaten nerden baksan 20M para eder. Çok şey etmemek lazım. :)
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı yigitcan1903

İyi bari en azindan Töreyi satan Besiktas i satar diyen cikmadi daha  :)
Toraman için diyen olabilir ben ümitliyim
Onu diyeni yanında toraman,sezer ve süzenle ıssız adaya tatile yolluyoruz

Çevrimdışı talha

Toraman için diyen olabilir ben ümitliyim
Onu diyeni yanında toraman,sezer ve süzenle ıssız adaya tatile yolluyoruz

Toraman için Kaptan'ı satan bizi kaybeder diyen gördüm ben.  :kop:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Hicks

Bu işin en önemli noktası para, yönetimin ilk işi futbolcunun parasını ödemek olmalı. Şenol Hoca daha ilk dakikada ne dedi, gerekirse benim paramı vermeyin ama futbolcuların parasını ödeyin. Şenol Hoca bunu sembolik olarak söylüyor, bu noktanın önemini vurguluyor. 25-30 tane futbolcu var, hepsinin karakteri farklı, biri sesini çıkartmaz, biri ihtar çeker, biri oynamaz, diğeri basına açıklama yapar. Bunların hepsi ile başa çıkamazsın, yapılacak iş ne, buna meydan bırakmamak, tamam işler planladığın gibi gitmedi o zaman alacaksın karşına tek tek futbolcunu, borcunu yapılandıracaksın, sana şu tarihte söz verdik ama durum bu, bu kadar ödeme yapabiliyoruz, şu zamanda da şu kadar yapacağız, bitti gitti, olması gereken bu ama sen karşındakini insan yerine koymazsan, konuşmazsan, iletişim kurmazsan cart diye ihtarnameyi görürsün masanda. Yönetici olmak zor iş, hakkıyla yapmak için ciddi şekilde ince düşünmek zorundasın, yönettiğin insan çünkü...
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimdışı Jukebox

Dudak hiçbir yere gitmemiş.Gidin anlaşın adamla işte. :boxin:
Bizi defalarca reddetmiş adamın peşinde koşuyoruz hala.

Çevrimdışı f_madida

Simdi soylenenler birbirini tutmuyor... Bir yandan Gokhan Tore Besiktas'in sampiyonlugunu satti deniyor bir yandan da ederini bulana kadar elimizde tutalim...

Yahu bu adam Besiktas'in sampiyonlugunu sattiysa dediginiz gibi, yani buna inaniyorsaniz gercekten, o zaman bu oyuncuya teklif gelmese bile gondermeniz gerekir... Yani takimi satan adami teklif gelmedi diye takimda tutar misiniz?

Ha yok ama boyle bir duruma inanmiyorsaniz o zaman zaten oynatirsiniz bir iki sene daha, ligde, avrupada, milli takimda kendini gosterir adam gibi bir fiyata gondeririz Avrupa'ya.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Mehmet57

Atinc cok az sure alip, 4,5 milyon euroluk teklif geliyorsa oturup dusunmek gerek. Ilgilenen takimlarin PSV ve Hertha Berlin oldugu soyleniyor. Lakin, PSV gercekten Atinc'i istiyorsa ve oraya giderse, fazla degil en gec 2-3 seneye Premier League'e yuksek paraya gider. Modern stopperlerde ne gerekiyorsa Atinc'da var. Ama bir sezon oynatip parlatmak varken simdiden 4,5 satmak hata olur. Potansiyelde en iyi stopperimiz Atinc. Ondan once Besiktasin seviyesinee olmayan, oynadigi her mac ikramiye veren Ersan satilmali.

Ba ve Gokhan Töre, bu takima 25 milyon euro civarinda bir gelir getirecekse neden satilmasin? Hele ki Ba, 30 yasina gelmis. Satmazsan seneye nekadar ederi olacak? Ozaman gitmek isterse bu miktari nerden bulacaz? Veya kotu, sakatlikli sezon gecirirse? Ben sahsen gecen sezon Ba'yi izlerken teklif gelirse satilmali dedim. Yildiz statusu olsa da, cok deneyimli olsa da bircok macta bir santroforun yapmasi gerektigini yapamadi. Ikili mucadelelerde hep yerde kaldi, oyundan kopuk.

Her oyuncu satilabilir degerini bulursa. Gökhan kalsa sevinirim, ama kendisi gitmek ister ve 10+ teklif gelirse gitmesinde sakinca gormuyorum.

O paralarla kiralik + free + bonservisle takima bircok takviye yapabiliriz.

Çevrimdışı Ersoy

Transferler hakkında son duyumlar nedir ?
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı TURKahvesi

Dinamo Moskova avrupa kupalarından men edilmiş
şu Dudçak transferi için yönetimi uyarmak gerek
ben dayanamayacağım kulüp binasını  basacağım alın bunu diye  :)

Çevrimdışı Kadir G.

Hala takım içi dengeler diye saçma bir konu var ortada. Mustafaya 1.6 verip atibaya 1 vermek mi denge oluyor.

Mustafa dan ptt futbolcusu olmaz Beşiktaşı geçtim. Farklı meslekler deneseydi keşke.