22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği Tarih : 22.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 121467 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Çevrimdışı brkntcnr

Gomez bir an önce gol atayım psikolojisinde her aldığında şut atıyor oysa orda topukla olcaya bi bıraksa gol. Ayrıca İsmail mis gibi top oynuyor sol bekte sosa biraz daha yaklaşıp ikili oyun yapsa içeri girip pas çıkartabilir.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Librarius

Ilk yarilari hep heba ediyoruz malesef. Hele hele ilk 15 dakika bizim icin tamamen olu zaman dilimi; oyuncularimiz bu ilk 15 dakika da buyuk bir konsantrasyon sorunu yasiyor.

Ayrica Genclerbirligi maclari hep benzer geciyor: bastiriyoruz, bastiriyoruz, kolay yenecekmisiz gibi gorunuyor ama skor anlaminda hep kisir kaliyoruz. Insallah yenecegiz... Olcay o pozisyonu gol yapmaliydi...

Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı cursedofdragon

Takım tempolu ancak çok basit tercih hataları var.

Gomez yine formda değil gol stresi var üstünde anlamadığım şekilde. Oğuzhan da yine yeterince iyi değil.

Sosa takımın en iyisi. Quaresma bazen çok iyi işler yapıyor bazen yine aşırı bencil.

İsmail'den zorlamaya devam etmeliyiz sonunda oradan bulacağız golü.

ya çağrı burda bile halen quaresma'ya laf sokuşturdun ya pes olcay'a da 1-2 kelime edeydin bari.

Çevrimdışı Tolga

Eski Gomez olsa o son topa vurmak yerine geriye çıkartırdı.

Üstünde gereksiz bir şekilde baskı var. Gol atarsa rahatlar.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Savaş

Şöyle bi Tolgay girse, Sosa kanada kaysa, Sosa'nın yerine de Oğuzhan geçse.... Fena olmaz mıydı?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı EMİR EMRE

35. dakikadan itibaren yetiştim, izlediğim kadarıyla oyunu domine ediyoruz. Gomez'in gol sıkıntısı çok net ortada bu maç gol atması lazım inşallah gol de atar maçı da alırız.

Yanlız Gençlerbirliği'nin kontralarında tehlike unsuru oyuncular var. Dikkat etmek lazım Djalma, El Kebir felan sakat adamlar.

Quaresma ve İsmail'in maşallahı var, illa ki gol gelecek. Haydi Beşiktaşım.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2016, 20:54:23
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
ya çağrı burda bile halen quaresma'ya laf sokuşturdun ya pes olcay'a da 1-2 kelime edeydin bari.

Quaresma da iyi değil çünkü Gülhan. Olcay da aynı şekilde top ile çok kötü yine.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cbi

Ayrıca kalecinin her kale vuruşu en az 30 saniye.
Şu yarıya 1 dakika uzatma vermek işgüzarlıktır.

Çevrimdışı Kemal

Gomez Allah aşkına bırak adama vursun niye dikiyosun topu havalara bilmiyorum biz bugün nasıl gol bulacak. Penaltı falan alsak bari 2 li paslarla içeri girerek

Çevrimdışı kartal43

ya rakipler bizi çözdü ya da bizimkiler formsuz. her maç pas yapa yapa gol atamayız. çözüm üretemiyoruz bir türlü bu duruma.

Çevrimdışı brkntcnr

Zeminde bir problem olmalı çünkü hadi ismail düştü olcay düştü onlara dengesiz diyorlar -ki alakası yok- Gomez de mi Oğuzhan da mı Sosa da mı Atiba da mı dengesiz?

Çevrimdışı b.damatoglu

Sakin Beyler gol gelir ikinci yarı. Deli ibo yürekli takım yapmış

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı OrhanAker

Yemeyelimde klidi bir şekilde açarız.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Elbet bir gün bu forumda da Olcay övücülüğü bitecek, inanıyorum.
Bugün Olcay'ı öven bir tane mesaj görmedim :)

Çevrimdışı cisse557

Şöyle bi Tolgay girse, Sosa kanada kaysa, Sosa'nın yerine de Oğuzhan geçse.... Fena olmaz mıydı?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tam da bunu yazacaktım.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Factatum

Olcay çok kötü. Gomez formsuz. Oğuzhan motive değil.

Maç sonlarına kalmadan gol atmalıyız.

Çevrimdışı Tolga

Zeminde bir problem olmalı çünkü hadi ismail düştü olcay düştü onlara dengesiz diyorlar -ki alakası yok- Gomez de mi Oğuzhan da mı Sosa da mı Atiba da mı dengesiz?

Zeminde bir sıkıntı var kesinlikle. Bizimkiler sürekli kaydılar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Quaresma da iyi değil çünkü Gülhan. Olcay da aynı şekilde top ile çok kötü yine.

olcay'ın iyi oynadığı maçı merakla bekliyorum çağrı.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Takım fena değil ama basit hatalar var. Panik halindeler oysa öyle olmaması gerek. İkinci yarı daha derli toplu olmak gerek panik bize yaramıyor.

Note 3  N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Çevrimdışı Aykan19o3

Oğuzhan ve Gomez'de ciddi anlamda form düşüklüğu var.  En kritik dönemde noluyo futbolcularımıza anlayamıyorum.

Çevrimdışı Tolga

Geriye düşmeyelim de bir şekilde gol atarız ondan şüphem yok.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Zeminde bir sıkıntı var kesinlikle. Bizimkiler sürekli kaydılar.

Neden sadece bizimkileri etkiledi ki :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı kartal43

tolgay maç oynamadan nasıl hazır duruma gelecek. başlasın artık bu maçla birlikte. risk ise risk. yoksa her maç sosanın ayağına bakmaya doğru gidiyoruz

Etiketler: