22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği Tarih : 22.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 121467 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Çevrimdışı bjkferhat

Gomez 11 de başlamamalı yedek başlamalı gidişata göre oyuna alınmalı
Yok artık:D

Çevrimdışı Karabay

Genelde böyle hakem olayları bize olurdu ama bu kez şaşırttı doğrusu. Bu sene şampiyon olacağız ciddi ciddi

Çevrimdışı emrecakmak

3 puanlık maç sana oldu mu 5 puan. Bu fırsatı geri çeviremeyiz. Gençler tempo bulsa da Beşiktaş istedi mi tempo falan kalmaz  :steamed: :steamed:
@Rebel_Eagle1903  mailini kontrol eder misin? mesaj sınırına ulaşmışım mesaj atamıyorum siteden..

Çevrimdışı Tolga

Ben de herkesin aksine hakemin bizim oyuncularla ilgili karar verirken 2-3 kez düşüneceğini tahmin ediyorum çünkü herkesin gözü bu maçta olacak.

Halis bizim aleyhimize bariz hata yapmamak için çabalayacaktır. En azından ben öyle düşünüyorum.

[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2016, 00:56:37 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ogün

Ben de herkesin aksine hakemin bizim oyuncularla ilgili karar verirken 2-3 kez düşüneceğini tahmin ediyorum çünkü herkesin gözü bu maçta olacak.

Halis bizim aleyhimize bariz hata yapmamak için çabalayacaktır. En azından ben öyle düşünüyorum.
Ben de aynı fikirdeyim. Trabzon'un göz göre göre biçilmesiyle, bu işler artık o kadar kolay olmayacak. Umarım yanılmayız.

Çevrimdışı cursedofdragon

tam ben bunu yazmak için girmiştim buraya sırat köprüsünden geçiyor şuan hakemler,mhk,tff eyyam yapamaz yarın :)

Ama biz yinede tosic-serdar'ı oynatalım ben o pozisyonu sarı kart olarak değerlendirdim diyebilir.

Çevrimdışı can1903

Yarın bize hatalı bi karar veremezler ortalık yangın yeri zaten
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yarın Halis göze batmayım derken saçmalamasa bari. Özellikle lehimizde.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı raichu

bak bu olacak gibime geliyor ama hayırlısı

Çevrimdışı cursedofdragon

evet buda olabilir.

Çevrimdışı tangaz

lehimize olabilir sorun değil  :D alalım da şu maçı kartsız belasız hiç umrumda değil
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar halis dagilmaya musait bir hakemcik.

Dagilip macin ortasina edebilir. Cikip ilk yirmi dakikada 2-3 tane sallamak lazim yoksa isler terse donebilir.

Bizim en buyuk yanlisimiz anadolu takimlarinin yaninda duzgun saf tutamamamizdir.

Fb ve gs maclarinda lehlerine bir suru hata olur sonra besiktas maci oynanir ve hakemler bakin kardesim buyuk takimlari korumuyoruz masturbasyonu yaparlar. 6 faul yapilir 4 kart goruruz, rakip tekme yumruk oynar 30 faul yapar kart gormez. Fb ve gs bizim ustumuzden aklanir. Bu senelerdir degismez, turk futbolunun yazili olmayan kuralidir.

Çevrimdışı Savaş

Uyanın beyler!!! Liderin maçı var bugün!!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı raichu

Arkadaslar halis dagilmaya musait bir hakemcik.

Dagilip macin ortasina edebilir. Cikip ilk yirmi dakikada 2-3 tane sallamak lazim yoksa isler terse donebilir.

Bizim en buyuk yanlisimiz anadolu takimlarinin yaninda duzgun saf tutamamamizdir.

Fb ve gs maclarinda lehlerine bir suru hata olur sonra besiktas maci oynanir ve hakemler bakin kardesim buyuk takimlari korumuyoruz masturbasyonu yaparlar. 6 faul yapilir 4 kart goruruz, rakip tekme yumruk oynar 30 faul yapar kart gormez. Fb ve gs bizim ustumuzden aklanir. Bu senelerdir degismez, turk futbolunun yazili olmayan kuralidir.
katılıyorum hakeme fırsat vermeden 2 tane attık mı tamamdır..ancak başakşehir maçındaki gibi bol gol kaçarsa taraftara şimdiden sabır diliyorum

Çevrimdışı fani madida

biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Yasin A.

Evet Halis.... Gözümüz üzerinde bu akşam. Adam gibi maçını yönet, ortada ve gördüğünü çal.
Eyyamcı olma, bize de güzel gözükme rakibe de. Delikanlı ol.
Herkes seni izleyecek Halis bu akşam.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Evet Halis.... Gözümüz üzerinde bu akşam. Adam gibi maçını yönet, ortada ve gördüğünü çal.
Eyyamcı olma, bize de güzel gözükme rakibe de. Delikanlı ol.
Herkes seni izleyecek Halis bu akşam.
yabancı hakeme kadar gider bu iş ortada birkaç tane hakem dışında adam gibi hakem yok hepsi eyyamcı

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

passo'dan bakabilecek birisi var mı bilet satışları ne durumda

Çevrimdışı raichu

passo'dan bakabilecek birisi var mı bilet satışları ne durumda
ben bir sitede tükenmiş diye gördüm ne derece doğru bilmiyorum

Çevrimdışı Popular Demand

[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2016, 09:09:21 Popular Demand ]
          [img width=41

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

113 Yildir oldugu gibi bu aksamda SEREFimizle oynayip HAKKImizla kazanacagiz ins :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı raichu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

113 Yildir oldugu gibi bu aksamda SEREFimizle oynayip HAKKImizla kazanacagiz ins :ok:
her zamanki gibi  :) biletler ne durumda senin passo ligin vardır bir baksana :D

Çevrimdışı mülkübey

@Popular Demand maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturtmuşsun yalnız.  :icool:

Bu arada dünkü çekimleri yeni izleyebildim. Emeklerine sağlık.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı tangaz

bugün ilk yarı da 2-3 tane sıkıştırıp sınırdakileri çıkarmak lazım  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: