Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 146 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5015939 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

açık konuşayımmı

ben begendim bu mavi loca koltuklarını:)) vallahi saka falan değil

ama işte siyah onlar ısıktan kaynaklı lacivert olması
bence beğenme  :alsaa: :pissed: :bur2:  :D zaten çekim çok kötü üst kattaki siyahlarda gri görünüyor sadece çekimden naylondan :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı martin40

Forum gittikçe geriye gidiyor  :D konu disilarmi siliniyor acaba  :claps:

Çevrimdışı ozan062

bence beğenme  :alsaa: :pissed: :bur2:  :D zaten çekim çok kötü üst kattaki siyahlarda gri görünüyor sadece çekimden naylondan :icool:

bi an kırmızıda olabilir dedim ama tabiki saçma:D

hayır biraz farklı renk ne bileyim gozume guzel gorundu simd:D
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Efe

Bence yönetimin Bursa maçına yetiştirmeye kasması bir hataydı. bırak sonraki maça aç, bursa kim ki onları eşik olarak koyup taraftarın hayalini o gün açmaya çalışıyorsun.

bilmiyorum. stadın içi bir şekilde biter 11 nisana kadar ledler, scoreboardlar ve şeffaf membran. ama dışarısı hala benim kafamda karamsar. yeni açık arkası allahlık, eski açıkta öyle. stadın içindeki eksikler ise ne durumda bilmiyorum.

hayırlısı.
para para  :icool: herşeyden para lazım eski açık ve yeni açıkta sadece taş döşeme işlemi var önemli kısmı bitti kapalı ve eski açık ön taraf müze kapısı tarafınıda hafta içi hallederler yeni açıkta ise sadece köprüleri ve hemen ön tarafını halletseler yetecek girip çıkmaya kalan sonra yapılır çevre düzenlemesi yeni açık dönüşte şuan taş döşeme bittimi yeni açığa girişicekler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yigitcan1903

Bence yönetimin Bursa maçına yetiştirmeye kasması bir hataydı. bırak sonraki maça aç, bursa kim ki onları eşik olarak koyup taraftarın hayalini o gün açmaya çalışıyorsun.

bilmiyorum. stadın içi bir şekilde biter 11 nisana kadar ledler, scoreboardlar ve şeffaf membran. ama dışarısı hala benim kafamda karamsar. yeni açık arkası allahlık, eski açıkta öyle. stadın içindeki eksikler ise ne durumda bilmiyorum.

hayırlısı.
Önemli olan 3 maç oynamaktı,siirt jetpa da olabilirdi rakip bursa oldu
Maça hazır hale geldi,milletin inşaa halindeki yerlere girmelerini de engellerlerse sorun çıkmaz

Bu arada 15,000 bilet satışı olmuş şimdiye kadar
Teklilerle ikinci öncelikle 30 bini geçer,sonrası can pazarı 

Çevrimdışı Efe

bence çevre düzenlemesi son gün saat 5 e kadar sürecek saat 5 e kadar ne kadarı biterse sonrada toparlanıp giderler  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı firewater

Maça hazır hale geldi,milletin inşaa halindeki yerlere girmelerini de engellerlerse sorun çıkmaz

İkinci önceliklilerden sonra bilet kalmaz @yigitcan1903

Çevrimdışı Aydemir54

hayırlısı.

Kulübe acil nakit para lazımdı bence..

Çevrimdışı Efe

ortalama 500 tl desek 7.5 milyon tl
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

güncel... loca bölümünü normal bölümden camla ayıracaklar heralde.. fotoda görülüyor alt kısımda.. metallerin arasına cam takılabilir

Çevrimdışı tugozcan

bilet rakamlarını nereden takip edebiliriz? (özellikle blok blok)
bence 30.000 kombinenin tamamı öncelikte biter.
8000-10000 bilet kalır zaten. o da ikinci öncelikte 3 lü alanlarla beraber biter benim tahminim.

Çevrimdışı sallapati

bizim şansımıza kalan 8 maçın 3 ü içerde 5 i dışarda... 4-4 olsaydı , 4 maç oynardık...

Çevrimdışı sallapati

skorbord u yerde bi deneselerdi çalışıp çalışmadığına baksalardı.. kaldırdıktan sonra sorun çıkmasın  :lol: :lol:  hem de biz de görmüş olurduk test yayınını  :iblush:

Çevrimdışı Kerememir

hayırlısı.

Olay Bursa maçının önemiyle ilgili değil sanırım gelir ihtiyacıyla ilgili. İlk maç Sivas da olsa Antalya da olsa fark etmeyecekti en erken 11 nisan maçıyla açılabiliyordu kulübün de finansal fair play açısından acil gelire ihtiyacı vardı, kombine satışlarıyla beraber 50 milyon TL civarı bir gelir oluştu bu sayede belkide olası bir ceza ihtimali bertaraf edildi.

Çevrimdışı worns

Stad muhteşem. Açılış tarihi konusunda hala endişelerim geçmedi.

Şampiyonluk yarışını alıştığımızı düşündüğüm Başakşehirde sürdürmek hep gözüme daha makul göründü. Vodafone Arena belki de stres faktörünün minimum olduğu bir anda çok daha keyifle açılabilirdi.

Tabi son 3 maça tam aksi yönde olumlu bir katkı sunması ihtimali de ciddi şekilde var. Ama yine de Başakşehir'de oynanacak olası bir Bursa maçı beni 11 Nisan'daki maçtan daha az korkuturdu.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mart 2016, 11:58:14
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
bursadan çekinmeyin bişey sanmasınlar kendilerini.kötü bir sonuç olunca bir hafta tantanasını ederler o kadar.ilk gece sendromu der geçeriz :evillol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Efe

engelli tribününede koltuklar baya takılmış numaralıda da çalışma sürüyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ozan062

bursadan çekinmeyin bişey sanmasınlar kendilerini.kötü bir sonuç olunca bir hafta tantanasını ederler o kadar.ilk gece sendromu der geçeriz :evillol:

aynen öyle sıkıntı yok olur yani her turlu sonucta dunyanın sonu değil:)
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı juggerhaunt

bu konuya da isyanım var abi. kombineliler öncelikle almakta haklı okey. ama benim gibi kombinesi olmayıp olimpiyata gelmiş adamlara neden 3 maç bilete öncelik verdiler? sebebi neydi? para mı, yahu zaten o stad sezon bitene kadar full çekecek.

ben bursa maçına bilet alayım, sonraki maça almayayım, yerime banko biri gelecek yani.

tam kombine alacağım zaman işsiz kaldım, 3 maça 300 tl vermek çok zorlar beni o yüzden tek bilete kasacam, kalır mı hiç bilmiyorum.
[ Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 12:04:05 juggerhaunt ]
İmza forum kurallarına aykırı

Çevrimdışı tayfunyasar

hayırlısı.

maç başı 7 milyon tl canlı bilet geliri var. kartal yuvası için sadece özel formadan 8 milyon tl ciro elde edilebilir. Bence kasmadılar kendilerini parçaladılar. Başkan herhalde işler yetişsin diye süekli tvye çıkıyor. Firmalara dolaylı yoldan baskı yapabilmek için.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı yatoraya

Beşiktaş'ın gelecek sezon başında Bayern ile Barcelona'yı davet edip şova dökerek açmaya niyetlendiği Vodafone Arena için sürpriz bir destek geldi. Barça'nın sponsorlarından THY ile Lassa, Katalan ekibinin bu tarz maçlara çıkmak için istediği 2 milyon Euro'luk ücreti ödeme konusunda Beşiktaş'a destek olacaklarını yönetime iletti. Beşiktaş'ın Bayern'in de açılışa gelmek için istediği 2 milyon Euro'luk ücreti için sponsor aradığı gelen bilgiler arasında.
Kaynak: Fotospor

bence bu paraları daha faydalı yerlerde kullansak daha iyi olur ;]
BeşiktAŞK!

Çevrimdışı SilverArrows

Stadın içi dışı nereden baksan 1 aylık daha iş var çok acele ediyorlar. Hala şantiye ortamı var. Bir sonraki maça açsalar iyi olurdu.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mart 2016, 12:03:58
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Stad muhteşem. Açılış tarihi konusunda hala endişelerim geçmedi.

Şampiyonluk yarışını alıştığımızı düşündüğüm Başakşehirde sürdürmek hep gözüme daha makul göründü. Vodafone Arena belki de stres faktörünün minimum olduğu bir anda çok daha keyifle açılabilirdi.

Tabi son 3 maça tam aksi yönde olumlu bir katkı sunması ihtimali de ciddi şekilde var. Ama yine de Başakşehir'de oynanacak olası bir Bursa maçı beni 11 Nisan'daki maçtan daha az korkuturdu.
yahu endişe etmeyin.
beşiktaş trabzon maçı için konyaya da gittik ve gördük.
atmosferden o kadar etkilendiler ki ersan topu ısıracaktı hırsından.
vodafonedaki atmosferden yedekler sahaya girer diye korkuyorum...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana