Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007183 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Yeni açık tarafındaki köprülerin altınada yer döşeme yapılıyor :busted_cop: :busted_cop:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ZEKI

Yoksa o Zeki sen misin @ZEKI abi :P
Zeki Onatli' ya hakaret olur yok yok ama adasim olmasi nedneiyle kendisini cok tutardim  :biggrinking:
simovice attigi bazuka hala hafizalarimda

Çatının diğer tarafınada VODAFONE yazılacak mı? :alala: :alala: Yazılacaksa açılışa yetişmesi zor çünkü.

Çevrimdışı Caner

Bu arada giriş şarkısı konusu kapandı herhalde, ya da zaten kararlaştırılmıştır. Ama bence şu şekilde bir giriş çok güzel olurdu. Oyuncuların isimleri de tribünlerden söylenirdi, hem geçmiş oyuncularımız da yad edilmiş olurdu. Şarkı da güzel zaten:

Çevrimdışı Fatih Yağdoğan

http://www.ido.com.tr/tr/duyuru-hepsini-goster/922-vodafone-arena-acilisina-ozel-ek-sefer

bursadan benim gibi gidicek arkadaşlar dönüş gece yarısını geçeceği için hiçbir ulaşım olmicak taksi haricinde acaba otobüslerle ilgili bir çalışma varmı yoksa taksi tek çaremi heralde ordan benim ev 200 lira yazar gece rahat :(
Banane abi en büyük BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı burakkk1903

9- Mehmet Özdilek
8- Rıza Çalımbay
7- Feyyaz Uçar
6- ...?
5- Gökhan Keskin
4- Ulvi Güveneroğlu
3- ...?
2- Recep Çetin
1- Oscar Cordoba
3. Tayfur havutçu
6. Belki yasin sülün 🙃 Aklıma 6.numara giyen başka futbolcumz gelmedi 😅
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, Kimsenin adamı olmayın...
 Süleyman SEBA

Çevrimdışı ahmetx

Zeki Onatli' ya hakaret olur yok yok ama adasim olmasi nedneiyle kendisini cok tutardim  :biggrinking:

@ZEKI hocam o değilde bu gol efsaneydi ben masanın üstüne çıkmışdım , tribündekilerde resmen havada uçuyordu

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı BlackEagle26

Şu fotoğrafı Vodafone Arena'da istiyoruz yazarak twitterdan rıdvan akara ulaştıralım . Ne kadar çok kişi yazarsa o kadar dikkate alınır yapılması çokta zor olmasa gerek
[ Son Düzenleme: 01 Nisan 2016, 17:52:02 BlackEagle26 ]

Çevrimdışı idilahmet

http://www.ido.com.tr/tr/duyuru-hepsini-goster/922-vodafone-arena-acilisina-ozel-ek-sefer

bursadan benim gibi gidicek arkadaşlar dönüş gece yarısını geçeceği için hiçbir ulaşım olmicak taksi haricinde acaba otobüslerle ilgili bir çalışma varmı yoksa taksi tek çaremi heralde ordan benim ev 200 lira yazar gece rahat :(

nerede ev?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ilhancelebi

Kapasite isteyenler buraya gitsin. Yeni Nou Camp Bir milyon kapasite :)

Kaynak @StadiumDB twitter

Çevrimdışı saint_eagle

Değerli Arkadaşlar,

Cüneyt Özdemir, Başkan Fikret Orman'la stadın hikayesi üzerine röportaj yapmış.

3 Nisan'da akşam saat 21:00'de program başlayacak.

Bilginize... :)

Çevrimdışı Emre_ZA

Şeffaf membranlar kesin yetişecek arkadaşlar, Vodafone logosu da var üstte,bitmemiş bir çatı düşünülemez..Kulüp, sponsoruna bunu yapmaz zaten, endişelenmeyin.

Ben stadın oraya geçiyorum şimdi, içeri girmeyeceğim ama çevre düzenlemesini merak ediyorum fotoğraflamaya çalışırım.

Önümüzde herkesin unuttuğu bir Kasımpaşa maçı var. Ben bu tarz havaları hiç sevmem. Önce bu maça odaklanalım, merak etmeyin stadımızda her şey yolunda gidecek.

Herkese selamlar.

Bu sene...O sene...

Çevrimdışı ZEKI

@ZEKI hocam o değilde bu gol efsaneydi ben masanın üstüne çıkmışdım , tribündekilerde resmen havada uçuyordu

ben kac basamak asagiya dusmustum biliyormusun  :biggrinking:

walsh 6 numarami giymis
[ Son Düzenleme: 01 Nisan 2016, 17:56:55 ZEKI ]

Çevrimdışı idilahmet

beşyol-başaran

hocam ben dikkaldırımdayım, eski-minik bi araba var :) mudanyada bırakmayı düşünüyorum, bi çaresine bakarız merak etme :)

Çevrimdışı onder23

3  numarayı zago da giyiyordu ama 6 yı hakikaten soru işareti

hocam ben dikkaldırımdayım, eski-minik bi araba var :) mudanyada bırakmayı düşünüyorum, bi çaresine bakarız merak etme :)
[/ben kesin gidiyorumda 1 arkadaş daha var oda çekirge ssk arkasında oturuyor o acemlere kadar bile gelse kafi heralde buluruz o kadar beşiktaşlı dönen kişilerin içinde 2 koltuk diye düşünüyom eyv abi  sağolasın :)

Çevrimdışı Emre.Guler

İnsan demez mi o hibrit makinası oraya nasıl yansıyor diye?  :D

Demiyorlar işte demiyorlar  :s20:

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı panic13

Sanırım ilkokul 4'te idim. Bir hafta dalga geçmiştim GSliler ile o golden sonra. Bir de buna benzer Engin İpekoğlu'na yazmıştı. İyi topçuydu, BJK'de değilde GS veya FB'de olsa en az 15-20 defa milli olmuştu.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı ahmetx

Sanırım ilkokul 4'te idim. Bir hafta dalga geçmiştim GSliler ile o golden sonra. Bir de buna benzer Engin İpekoğlu'na yazmıştı. İyi topçuydu, BJK'de değilde GS veya FB'de olsa en az 15-20 defa milli olmuştu.
Zeki Bergamadan gelmişti ,Şifoda Maraştan şimdi alsak kıyamet kopar bank asya topçusu istemiyoruz diye .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı RevivaL

Gün  boyu en fazla 4-5 kez bakabildim foruma. Bu şekilde daha da mutlu oluyorum  :evillol:

Çevrimdışı panic13

Zeki Bergamadan gelmişti ,Şifoda Maraştan şimdi alsak kıyamet kopar bank asya topçusu istemiyoruz diye .

Yalnız kibar da 3 tane yazmış haa.golleri seyrettikçe hatırlıyorum.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari