Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Özgür Gültekin, Talisca1903 ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1766740 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı kyiv

30 milykn gsliyi test ediyirlarmis
Bu likte oynamamizi istemiyorlarsa soylesinlermis

Nerden biliyon lan  :D istemiyoz sizi...Yeminle Galatasaray kulübü kapansın veya defolup ligue 2ye gitsinler 100 fakir doyururum :bandit:

Çevrimiçi tolga1903

Aynisi bizim macta olsun alehimize gsliler penalti der
Oyle de dansozdur bunlar
Ben acik konusmak gerwkirse ortadayim bu pozisyonda
Hakem olsam vermemek icin sebep ararim
Ama ters ayakla giriyor adam verene de bisi diyemem
1988 kupasinda vanbastene verilen penaltiya benziyir

Abi net penaltı bence bizim medel'in konya maçında yaptığı penaltıysa bunun tartışacak yanı bile yok. Gs futbolcuları afedersin öküz gibi girmeye alışmış ceza sahasında rakibe tesadüf mü iki maçta bir penaltı yiyorlar bunlar topa müdahale edeyim derken rakibi biçmeyi normal zannediyor taraftarının da futboldan anladığı yok demişsin ya aynı pozisyon bize fenere vs olsa yeminle twitter'da hakemi en çok bunlar korur. Yatabare oyuna girdi solda top sürüyordu tehlikeli atakti paldır küldür girdi bitanesi ayağına adamın hakem avantaja bıraktı oyun durdu sarıyı vermedi net sarıydı bunların futbolcusu topa müdahale etmekten bi haber elleme yesinler her maç darısı haftaya.

Çevrimdışı cursedofdragon

mıstafa cengiz gene kenetlenmekten bahsetmiş doyamadılar kenetlenmeye :evillol:

40 milyon gs'li kenetlendiler! :D  :evillol:

Çevrimdışı kyiv

Daha durrr! Haftaya biz kenetlenecez onlara arkadan :bandit:

Çevrimiçi levitate

jahovic dünyaları kaçırmış
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

40 milyon gs'li kenetlendiler! :D  :evillol:

laannnn bunlar böle böle çoğalıolar lannn  :evillol: :evillol: :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi sozkul

Penalti 50-50 abi
Kirmizi ampul gibi
Herif hakemle yakan top oynadi ustelik isabet ettirdi ama huso once toou tuttu can aldi sonra birakti, az dusundu serdara gelisine cakti kirmiziyi

Penaltı ama yeni kurala göre topa müdahale etmeye çalışırken düşürürse sarı, formasından çeker düşürürse kırmızı..
Bize karşı olsaydı kırmızı 5 maç.. o ayrı.. ben avrupai ölçüden konuşuyorum, türk hukuku sistemine göre değil. 😀

Çevrimiçi sozkul

Penalti 50-50 abi
Kirmizi ampul gibi
Herif hakemle yakan top oynadi ustelik isabet ettirdi ama huso once toou tuttu can aldi sonra birakti, az dusundu serdara gelisine cakti kirmiziyi

Şimdi anladım, kırmızı penaltı pozisyonuna değildi yani?

Çevrimiçi Necmi

Şimdi anladım, kırmızı penaltı pozisyonuna değildi yani?
yoo hakeme top attı :D

Çevrimiçi Necmi

bu kenetlenmenin sonucunda 200 Milyon gsli bekliyorum.

Çevrimdışı tangaz

bu kenetlenmenin sonucunda 200 Milyon gsli bekliyorum.

yok be yaw bunlar 2 eliyle bi şeyi bile kenetleyemiyolar paso çoğalıyolar normalde kenetlenseler tek fücut olurlar sayı 50 milyona düşer :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

yok be yaw bunlar 2 eliyle bi şeyi bile kenetleyemiyolar paso çoğalıyolar normalde kenetlenseler tek fücut olurlar sayı 50 milyona düşer :evillol:
Aciklamalar super be abi ama isliyor bu ulkede
Artik yavas yavas 30milyonuz diye konusmaya baslar bunlar

20 milyon gsli iktidar partisine oy veriyir diyirdu baska baskanlari

Çevrimdışı tangaz

Aciklamalar super be abi ama isliyor bu ulkede
Artik yavas yavas 30milyonuz diye konusmaya baslar bunlar

20 milyon gsli iktidar partisine oy veriyir diyirdu baska baskanlari

operasyon war diyorlar bir de utaanmadan ulan geçen sene nasıl şampiyon olduk der susar insan diyecemde insan değil tabi bu fetöcüler

Çevrimdışı mylife1903

operasyon war diyorlar bir de utaanmadan ulan geçen sene nasıl şampiyon olduk der susar insan diyecemde insan değil tabi bu fetöcüler
Abi kimse oynamiyor feto kartini
Bunlar boyle konusmaya devam ederse fikret ormanin derbi oncesi feto sciklamasi anca ortami dengeler
Bunlara cat cakacan, fetocu futbolcular varken hic bagirmiyordunuz diyecen
Bunlsr iyice cildiracak
Fetocu uyelerini bile atamiyorsunuz diyecen
 O ara fb mudahil olur kendi sasi gozunu gostermemek icin 3 temmuzla yuklenir, duruma gore pozisyon alip fetocu savci kartini kullanacan ya da kullanmayacan

Bunlar boyle devam etsin agzimizla kus tutsak bi macligina reali getirsek o mac berabere biter.

Hemen topa girmek lazim
Bizim taraftarimiz tepki verirken gs tffyi mhkyi koruyordu, diye soze baslayacaksin da bizim yonetimde kim bunu soyleyebilir onlar taraftara posta koyuyor, aslinda utanmamak lazim turk milleti unutkandir cikip vuracaksin gs topuna

Çevrimdışı mylife1903

Herifler amma agladi
Her televizyinda bi gsli agliyor
Huso bizi deli ederken sahaya indirip operasyon yaparken super hakemdi
Seref haysiyet yok adamlarda

Onbinyuzmilyonbaloncuk taraftari varmis

22 23 100milyon yildiz takacaklarmis

Lan kavaslar bize olurken guluyordunuz, noldi

Yahu normal yonetim var macta abuk sabuk bisiler de olmadi
Bu heriflerin maclari bizim sitandartta yinetilse toplu intihar edecekler

Çevrimdışı tangaz

Abi kimse oynamiyor feto kartini
Bunlar boyle konusmaya devam ederse fikret ormanin derbi oncesi feto sciklamasi anca ortami dengeler
Bunlara cat cakacan, fetocu futbolcular varken hic bagirmiyordunuz diyecen
Bunlsr iyice cildiracak
Fetocu uyelerini bile atamiyorsunuz diyecen
 O ara fb mudahil olur kendi sasi gozunu gostermemek icin 3 temmuzla yuklenir, duruma gore pozisyon alip fetocu savci kartini kullanacan ya da kullanmayacan

Bunlar boyle devam etsin agzimizla kus tutsak bi macligina reali getirsek o mac berabere biter.

Hemen topa girmek lazim
Bizim taraftarimiz tepki verirken gs tffyi mhkyi koruyordu, diye soze baslayacaksin da bizim yonetimde kim bunu soyleyebilir onlar taraftara posta koyuyor, aslinda utanmamak lazim turk milleti unutkandir cikip vuracaksin gs topuna

bu işte bi bit yeniği var reis fener bile fetö kartıyla gelişine çakmadı bunlara derinlerden bi yerlerden bi talimat mı var nedir garip.

hiç bir camia da çıkıp ya bunların fetöyle kazandıkları seneler nolacak demedi ben bizden değil ama azizden bekliyordum bunu o da çıkarıp vurmadı masaya kartları

Çevrimdışı tangaz

Herifler amma agladi
Her televizyinda bi gsli agliyor
Huso bizi deli ederken sahaya indirip operasyon yaparken super hakemdi
Seref haysiyet yok adamlarda

Onbinyuzmilyonbaloncuk taraftari varmis

22 23 100milyon yildiz takacaklarmis

Lan kavaslar bize olurken guluyordunuz, noldi

Yahu normal yonetim var macta abuk sabuk bisiler de olmadi
Bu heriflerin maclari bizim sitandartta yinetilse toplu intihar edecekler

yahu yahoviç çaksaydı golleri maç 4e 5e gidecekti hiç onları konuşmuyolar bugün birtek serkan korkmaz yazmış maçın berabere bitmesine konya üzülmüştür die yazının sonunda

heryerde operasyon die yazmışlar

geçen sene vardı esas operasyon bunları şampiyon yapmak için bir yönetici de çıkıp 2 satır konuşmuyor geçen seneki bir kaç kritik gese lehine bariz hata fotosu vidyosu koyacaklar sadece yoruma bile gerek yok altına yazısız de servis et sosyal medyadan yeter.

Çevrimdışı mylife1903

yahu yahoviç çaksaydı golleri maç 4e 5e gidecekti hiç onları konuşmuyolar bugün birtek serkan korkmaz yazmış maçın berabere bitmesine konya üzülmüştür die yazının sonunda

heryerde operasyon die yazmışlar

geçen sene vardı esas operasyon bunları şampiyon yapmak için bir yönetici de çıkıp 2 satır konuşmuyor geçen seneki bir kaç kritik gese lehine bariz hata fotosu vidyosu koyacaklar sadece yoruma bile gerek yok altına yazısız de servis et sosyal medyadan yeter.
Abi suan tAm “gecen sene bu hakemlerle sampiyon olurken iyiydi” zamani
Bir muhabire atesleyecen 3/5 mac sonrAsi soracak
-efenim gs camiasi buyuk isyanda, siz ne dusunuyorsunuz

-baska camialar hakkinda konusmamaliyiz kendi gorusleridir ama gecen sene lehlerine hatalar olup sampiyon olurkende bu hakemler vardi, mutluydular

Çevrimdışı mylife1903

bu işte bi bit yeniği var reis fener bile fetö kartıyla gelişine çakmadı bunlara derinlerden bi yerlerden bi talimat mı var nedir garip.

hiç bir camia da çıkıp ya bunların fetöyle kazandıkları seneler nolacak demedi ben bizden değil ama azizden bekliyordum bunu o da çıkarıp vurmadı masaya kartları
Abi aziz basgan derdi ama sonra boy boy kendi pisligi servis edilirdi. Fetoculere taktik verirken falan
Aziz hesabini yapip oynamamistir kartlari, bizimkilerin ise aklina gelmemistir

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Biz havlu atmasaydık bunlar 2-3 sene önce ki hallerine dönerlerdi hem de bu maaş yüküyle. 1 tane golcü alamadık sene başı ah ah.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst, federasyondaki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

Tff conconlardan temizleniyor güzel :D

Çevrimdışı mylife1903

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst, federasyondaki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

Tff conconlardan temizleniyor güzel :D
Algi oyunlari baslasin
Heriflerin adami oldugu belli
Bizim camiadan biri tffdeki besiktaslilara istifa et desin, tffdekiler duymaz bile
Gs formasini cikarmamis sadece gs cikari icin calismis
Isini beceremeyincede merkeze cekilmis

Algi oyunlari baslasin
Heriflerin adami oldugu belli
Bizim camiadan biri tffdeki besiktaslilara istifa et desin, tffdekiler duymaz bile
Gs formasini cikarmamis sadece gs cikari icin calismis
Isini beceremeyincede merkeze cekilmis

aynen öyle :D

[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2018, 15:31:07 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

bu maç yusufu aklama maçıydı bakın geseyi kollamıyor aksine katlediyor temalı bir senaryodu

TFF'DEN TARİHİ KARAR!

TFF, Galatasaray-Atiker Konyaspor maçındaki tartışmalı penaltıya ve bu pozisyonun ardından yaşananlara duyarsız kalmayarak el koydu.

Konuk takıma 1 puanı getiren 87. dakikadaki penaltı pozisyonunu inceleyecek olan TFF Yönetimi, salı günü yapacağı toplantıda, orta hakem Hüseyin Göçek ile VAR hakemi Halis Özkahya arasındaki konuşmaları dinleyecek. Türkiye Futbol Federasyonu, yapılan inceleme sonrası hatalı bulduğu kişi ya da kişilerle yollarını ayıracak.

bak sen bizim maçlarda o kadar hatalı kararlar oluyor niye böyle birşey yapılmadı!