22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor
22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor Tarih : 23.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Atilla Karaoğlan - Ceyhun Sesigüzel - Abdullah Bora Özkara - Ömer Faruk

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 6494 defa] 22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 23.01.2024
Saat : 20:00
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Atilla Karaoğlan - Ceyhun Sesigüzel - Abdullah Bora Özkara - Ömer Faruk Turtay
VAR : Mustafa İlker Çoşkun - Koray Gençerler - Esat Sancaktar
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı ankarakartal06

onur, Tayfur, cenk 'in oynamadığı bir maç ve 4 yemedigimiz bir maç olsun

Çevrimiçi kartalizma190399

Yine 4-3-3 cikacaksak
Yine Umut, Onur, Tayfur (orta sahada) oynayacaksa
Yine Cenk oynayacaksa tek forvet olarak
Yine Zaynutdinov stoper olacaksa

Elestiririm. Skordan bagimsiz.
Soyle bir kadro'yla cikmak imkanimiz da var sonucta:

----------------------------------Mert-------------------------------------

Svensson-------------Tayyip Talha-----------Aytug/Necip----------Emrecan

------------------------Demir Ege------------Gedson---------------------

Rashica----------------------------Semih-------------------------Rebic

------------------------------------Muleka---------------------------------

Çevrimdışı Unnamed

Dahi Santos yeni transfer Zlatan Cenkovic'i oynatır 5 atarız

Çevrimdışı Unnamed

Cenk'i ilk 11'de başlatacak kadar ne görmüş olabilir acaba dahi Santos :)) Rıza Çalımbay neden gitti ki?

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Mac baslamadan yazayim. Kadro yine berbat.
Onur kadrodan cikmis, o iyi.
Bakhtiyar'in as stoper olarak cikip Tayyip Talha'nin yedekte oturmasi sacmalik. Elimizdeki tek orijinal kaliteli stoper Talha ve yedek.
Umut Meras'in hala ilk 11'de cikmasi (Emrecan ve Tayfur alternatif olarak dururken) sacmalik.
Butun sezon takimimiza uymadigi gozumuze sokulmusken hala israrla 4-3-3 dizilisinde cikmamiz sacmalik.
Bizden evvel orta saha'da performans verememis, kanatbeki Tayfur'u hala israrla orta saha olarak cikarmamiz sacmalik.
En azindan fiziksel mucadele sergileyip pozisyona girebilen Muleka dururken bitik Cenk'in cikmasi sacmalik.

Bu sacmaliklara 1-2 mac tahammul edebilirsin, ama Santos'un izledigi 4. mac olacak. Takimin basinda bulundugu 3. mac.
Hala bu tur basit seyleri analiz ekibiyle tespit edip duzeltemiyorsa umutlu falan olmaya gerek yok.
Ya hazirlanmamistir teknik ekibiyle birlikte ya da liyakat sahibi degildir.

Simdiden yazayim, skor yazarligi yapmayi sevmiyorum. Is isten gectikten sonra konusmayi da herkes yapar.
Ben simdiden soyluyorum dusuncelerimi.
[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2024, 19:42:16 kartalizma190399 ]

Benim adim Fernando Santos. Ben Pendik'ten 4 yerim, ertesi mac hicbirsey degistirmeden ayni kadro'yla cikarim.
Cunku tazminat pesinde kosarim. Benim adim Fernando Santos.

Çevrimdışı Savaş

Maçın başlamasına 15 dakika var 6 tane mesaj var. İnsanlarda heyecan da bırakmadılar.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Maçın başlamasına 15 dakika var 6 tane mesaj var. İnsanlarda heyecan da bırakmadılar.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semih ve Demir Egenin heyecanı bir yere kadar. Yazılacak çok şey var da inşallah haksız çıkarım. Benim anladığım old school hocanın yabancısı da aynı oluyormuş.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Umut ısınırken sakatlanmış, Emrecan giriyor.

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimiçi Talisca1903

ATAĞI FAULLE KESİVERDİ HAKEMSİ

Çevrimiçi Talisca1903

ads nin kaleci çeçenlere benziyor

Çevrimiçi Talisca1903

15 dk itibari ile kötü değiliz derli toplu oynuyoruz

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

tayfur'u kaçırıp bağlayıp zorla saçını 3'e vurmak lazım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

cenk azıcık servis yapmaya çalışınca çok göze batmadı

Çevrimiçi levitate

gedson'un duran top kullanmayı becerebilmesi çok garip geliyor

Çevrimiçi levitate

ohaaa çocuğun takımlara vurdu eleman sarı verdi yuh

Çevrimiçi uğur07

cenk ve tayfur kosmuyor bile ya inanilmaz

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ferdi1903

Girmiyor (Küfür Yasak)₆ girmiyor

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Necmi

Adana leş ötesi bir takım olmuş bi bunlara bile üstünlük kuramıyoruz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tayfur zorla kırmızı görecek.

Etiketler: