Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç
Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç Skor : Beşiktaş 0-1 Wolverhampton Tarih : 03.10.2019 Saat : 19:55 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Harald Lechner, Andreas Heidenreich,

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç  [Okunma sayısı 24434 defa] Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç

Çevrimiçi levitate

orada stoperler neye bakıyor acaba çok merak ediyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Artik koymuyor bile yenilmemiz, aliskanlik oldu. Gelen gecen 3-4 attigi icin 1-0 iyidir diyip geciyorum.
Yazik, 40 gun 40 gece oynansa gol atacagimiz yoktu zaten.
Rakip ceza sahasina giremiyoruz bile

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ya bırak git artık anamızı ahlattın be anamızı aglattın :s20: :s20: :steamed: :steamed:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Artik koymuyor bile yenilmemiz, aliskanlik oldu. Gelen gecen 3-4 attigi icin 1-0 iyidir diyip geciyorum.
Sistem dehası hocamız sağolsun
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Top cizgiyi gecmedi sürece hic biseyin kiymeti yok, gol atma özürlüsü bir takimimiz var

şutumuz yok nasıl gol atcaz 2.devre 2 pozisyon var vidanın kafası hani şu gömülen orta kafa gol teşebbüsü oda
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi ferdi1903

Aynen öle sonsuza kadar sürse bu mac yinede gol atamasin bu kafayla

Çevrimdışı Karabay

Çevrimiçi levitate

ne güzel geride karşılıyoduk pres yapın diye bağırdı 80 tane pozisyon verdik

bunları tv başında görebiliyoruz hoca saha içinde nasıl göremiyor anlamıyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tam Abdullah Avcı sonu oldu maç. Top çevirmekten başka bir şey yapmadığımız maçta son yakıştı bize. Çok iyi oynuyoruz diye açıklamaların devamı gelir. Takımın bütün psikolojisini bozdu. Sonuç alamayan büyük takımlar krize girer. Sonuca yönelik top oynatması lazım. BU Caner ile oyun kurma işinden vazgeçmek lazım. Caner takımın kriptonitidir.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı ALDENYX

Şu hücum hattıyla olmaz zaten. Yönetim fiyasko transferler yaptı. Hücumcuların alayı fiyasko :akuma:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı tangaz

Tam Abdullah Avcı sonu oldu maç. Top çevirmekten başka bir şey yapmadığımız maçta son yakıştı bize. Çok iyi oynuyoruz diye açıklamaların devamı gelir. Takımın bütün psikolojisini bozdu. Sonuç alamayan büyük takımlar krize girer. Sonuca yönelik top oynatması lazım. BU Caner ile oyun kurma işinden vazgeçmek lazım. Caner takımın kriptonitidir.

takım süpermen caner bozuyor diyorsun  :alala:

Çevrimiçi levitate

ilk yarı tertemiz oynuyoduk niye bozuyor düzeni anlamadım ki

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı tangaz

3 kanat birden transfer ettik 2si yok biri yedek eskisini çıkarıp yerine gg oyuna sokuyor 80de

sigortalar yandı benim...

Çevrimdışı EMİR EMRE

Dk 1 veya 90 fark etmez kaleye gelen ilk top gol olur. (ofsaytsa yenisini atarlar)

Çevrimdışı Zafer55

Çevrimiçi MUSTAFA_

alışkanlık yaptı :(
Atamayana atarlar. Avrupa kupalarına ikinci maçtan havlu attık. Abdullah Avcı'nın Avrupa'da sonuç alamamasını normal karşılarız diyorduk. Ligde bu kadar kötü olmamız neticesinde bu maç sonunda gitmesi gerekenler listesine girdiğini düşünüyorum. Sezon başından beri bir işimiz doğru gitmedi. Bu krizi yönetemedi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

doğru düzgün tek transferimiz yok ve bunlara 17 milyon bonservis gömdük

Çevrimdışı Zafer55

3 kanat birden transfer ettik 2si yok biri yedek eskisini çıkarıp yerine gg oyuna sokuyor 80de

sigortalar yandı benim...
Hepsini toplasan quaresmanın sol ayağı etmez.ilhan cavcav bunların kalitesindeki adamları afrikadan karın tokluğuna getiriyordu

Çevrimdışı EMİR EMRE

Allahtan golü 90 da yedik de devamı gelmedi..

Çevrimdışı ALDENYX

ben bu kadar kötü kadro görmedim izlemek işkence
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı tangaz

Hepsini toplasan quaresmanın sol ayağı etmez.ilhan cavcav bunların kalitesindeki adamları afrikadan karın tokluğuna getiriyordu

aynen öyle ormanın kişisel egosu yüzünden Q7de gitti en azından orta kafa gol oynayabiliyorduk

Çevrimiçi MUSTAFA_

ben bu kadar kötü kadro görmedim izlemek işkence
İşkence olduğu için tribünlerin yarısı boştu zaten  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz