Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 261 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162523 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı özgür

Kısa ve net sezon özeti; Gomis bizde olsa en az 10 puan farkla şampiyonduk.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

6 7 hafta önce gs nin daha ic sahada trabzon basak ve bizle macı var mutlaka birinde kaybederler diyorduk. Ücünüde kazandı herifler. Sadece 1 gol yediler. O da son dakikada şans golüydü. Ic sahada 16 macta 15 galibiyet 1 beraberlikleri var. Ic sahanın onemi bu işte.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ligde içerde dışarda yendiğimiz takım sayısı 4. Ya varya şu 3 yıl içinde en kolay şampiyon olabileceğimiz seneydi bu sene insan kahroluyor düşündükçe. İçerde akhisarla trabzonu yensek şimdi gsnin önündeydik olaya bakar mısın? Kime ne denirki akhisarla trabzon ya. Biri penaltıyı atsa biri yanına pas verse şimdi neler konuşuyorduk.
85 te gol yedigimiz sacma sivas deplasmanı var. En azından 1 puan alabilirdik orada.

Çevrimdışı kyiv

Ortada o kadar net bir gerçek var ki. Beşiktaş tarihi boyunca kazandığı şampiyonluklarda hep gol kralı çıkarmamış fakat Beşiktaştan gol kralı çıktıysa o sene şampiyon Beşiktaş olmuş.

Onun için diyoruz Santrafor santrafor santrafor şu takım ite kaka gitse bile adam gibi bir santraforu olsaydı bu işi kotarırdı.

Ders olsun trafsfer döneminde önce santrafor temin edilir sonra kalan mevkilere bakılır. Bana santraforunu söyle sana nasıl bir takım olduğunu söyleyeyim.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fb nin bursa ve konya maçları kolay geçmeyecek. Belediye bu hafta sivasa kaybedecek. Akhisar da rahatlamalı. O yüzden ümidim var
Fb bursaya en az 3 tane atar. Bursa ligin en kötü top oynayan takımı

Çevrimdışı mylife1903

Kısa ve net sezon özeti; Gomis bizde olsa en az 10 puan farkla şampiyonduk.
Gomis ile negredoyu yer degistir dun
3-0 alirdik maci
Adam kaplumbagadan agir

Çevrimdışı mylife1903

85 te gol yedigimiz sacma sivas deplasmanı var. En azından 1 puan alabilirdik orada.
Dakika bir gol attik yanci hakem ofsayt verdi
Kimdi acaba?

Çevrimiçi Necmi

Avcı iyi bir seçim olur bence, ama önceliğim Şenol hocanın kalması.
Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
valla şenol hocanın ayrılacağına dair bilginin geldiği yerden
avcıya teklif gittiği ama kabul etmediği bilgiside gelmişdi. zaten
neden gelsinki şl ye katılacak.

Çevrimdışı tangaz

herkes aleks taşcıoğluna odaklanırken sinsi hiçler diğer yardımcıyı bağlamış gözünün önünde tacı rakibe verdi adriyano bir topu fegfuliden sektirip çıkardı onu da es geçti ve penaltı pozisyonunda da ofsaytı atladı ayrıca fırat önce elini sol cebine götürdü sarı verecekti tosiçe kulağına bişey üflendi elini sağ cebine götürdü.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

herkes aleks taşcıoğluna odaklanırken sinsi hiçler diğer yardımcıyı bağlamış gözünün önünde tacı rakibe verdi adriyano bir topu fegfuliden sektirip çıkardı onu da es geçti ve penaltı pozisyonunda da ofsaytı atladı ayrıca fırat önce elini sol cebine götürdü sarı verecekti tosiçe kulağına bişey üflendi elini sağ cebine götürdü.
Firatboy dagilmisti abi
Belhandaya gosterdigi kartta yuzune hareket ve mimiklerine bak
Sonra sariyi cikartiyor ve bakiyor karta, lan cikartirken bilmiyon mu karti
Ici rahat degil orda, tak kirmizi o hareket cunku

Çevrimdışı yoruk

Herkes oyuncu gönderiyor da.Bize asıl gerekli olan tüm oyuncuları satıp takım toplamak değil ! Zaten bunu yapamayız.

3-4 nokta adam almak-gençleri ilave etmek. Aydoğan gibi gençler değil bahsettiğim.Sahi Bir Oğuzhan Aydoğan vardı mesela ne oldu ona ? Oğuzhan-Kerim-Töre bunları nasıl bulup oynattıysan böyle adamları yine bulacağız.Tıpkı 4 yıl öncesi yani.
Ve de çok daha önemlisi takım teknik kadrosunda profesyonel bir adam/kadro bulundurmak.Bizi takım olarak teknik kadro olarak kafaca hazırlayacaklar maçlara.Mental olarak hiç sağlam kalamıyoruz.Hemen dağılıyoruz.Bunların olmaması lazım.Basın ile ilişkilerde takım ile ilişkilerde bu tür adamlar şart.Bulup yurtdışından getireceksin bu adamları.

Çevrimdışı tangaz

Dakika bir gol attik yanci hakem ofsayt verdi
Kimdi acaba?

tarık ongun
cem satman
cevdet kömürcüoğlu
kemal yılmaz
serkan ok

başta olmak üzere kaç tane yancı hiç itnelik yaptı bu sene ama hepsi pırlanta maşallah tektaş da değil beş taş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Dunku mactan sonra konusan yonetici oldu mu?
Nedir durum?

Çevrimdışı tangaz

Dunku mactan sonra konusan yonetici oldu mu?
Nedir durum?

muhtemelen yattadırlar reis ama bu sefer viski+puro yerine rakı+cigara görülmüş ellerinde

Çevrimdışı tangaz

sene başında negredo yılın bidon adayı dedim die ceza yemiştim forumu gece geriden gelerek okudum herkes bidon konusunda birlik olmuş  :bandit:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Adam akıllı derbiye konsantre olamadık bu Kadıköy köpekleri yüzünden.
Şikeci beyinsizler resmen gs'nin kuklası oldu, saldılar üzerimize, bunlarda aradan sıyrıldı gitti.
Şimdi seviniyorlar 3.olduklarında gs CL ye gideceklerini sanıyorlar ama NAH gidersiniz o ön elemeleri geçip  :upto:

Çevrimdışı underworld

Ligde içerde dışarda yendiğimiz takım sayısı 4. Ya varya şu 3 yıl içinde en kolay şampiyon olabileceğimiz seneydi bu sene insan kahroluyor düşündükçe. İçerde akhisarla trabzonu yensek şimdi gsnin önündeydik olaya bakar mısın? Kime ne denirki akhisarla trabzon ya. Biri penaltıyı atsa biri yanına pas verse şimdi neler konuşuyorduk.

en kolay şampiyon olabileceğimiz seneydi bu sene 
mançester siti gibi ligi ilk devreden bitirecektik

Çevrimdışı EMİR EMRE

Ezeli rekabeti bir 10 seneligine ortadan kaldirmamiza izin verilmedi. Taktik transfer vs. konusmayalim.

Gladiator filminde son dovuse cikmadan onceki gibi hancerlediler bizi gecen hafta. Cik da yen dediler filmdeki gibi. Yenemedik. Eminim 2018 yili Türkiyesinde Russell Crowe da olsa bu sartlarda yenemezdi.

Senol Hocanin mactan onceki surati islerin dusundugumuzden daha derin oldugunu gosteriyor. Bu ulke iyi guzel futbolla basarili bir kez iki kez olursun ucuncude pislikle her turlu yildirmayla her turlu kanaldan gelerek elinden alirlar.

Negredoya da Lense de Babele de kizmiyorum. Ilk ikisinin Besiktas ta yeri olmasa da tum camiaya helal olsun. Hala maca cikin baskisi olduguna eminim.

Çevrimdışı tuncaboylu

valla şenol hocanın ayrılacağına dair bilginin geldiği yerden
avcıya teklif gittiği ama kabul etmediği bilgiside gelmişdi. zaten
neden gelsinki şl ye katılacak.
Averaj takımı olacak, katılsa ne olur?

Beşiktaş'a gelirse, 5 senenin 4'ünde CL'ye katılır.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

tarık ongun
cem satman
cevdet kömürcüoğlu
kemal yılmaz
serkan ok

başta olmak üzere kaç tane yancı hiç itnelik yaptı bu sene ama hepsi pırlanta maşallah tektaş da değil beş taş
Beji bir jerde gejirdiler abi

Çevrimdışı mylife1903

sene başında negredo yılın bidon adayı dedim die ceza yemiştim forumu gece geriden gelerek okudum herkes bidon konusunda birlik olmuş  :bandit:
Bidon degil abi ici bos sise, sahada beklentileri karsilayamayan futbolcular icin trappatoninin kullandigi benzetme

Bidon mesela bidon degildir sadece
Sen hic bidonkari dusundun mu abi
Icine koyarsin dolar
Icine koyulana kendi seklini verir
Bir goturgectir bidon

Negredo seni biyere goturemez, giydigi formanin sekline bile burunemedi, atanamamis santraforumsu

Çevrimdışı ultras

Çevrimdışı underworld

akhisar : 15 dk
kayseri : 45 dk
fb (kupa : 20 dk
başak : 35 dk

rakip 1 eksikle odluğu halde bizim hiç br şey yapamadığımız bölümler  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Herkese iyi günler.

ultras ultraslanın kısaltması gibi olmuş

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ben de dikkat ettim ona. O japon arkadaş birşeyler söyledi Fırata ondan sonra çıkarttı kırmızıyı.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Etiketler: