2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 567 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11338202 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Gidecek isimler (bence)

Veli (kiralık)
Aras (satılık)
Rhodolfo (satılık)
Olcay (satılık)
Utku (kiralık)
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Övünç Özdem: "Ryan Babel hazır değil!"
:kop: :kop: :kop:

Adam En formda oldugu dönemde geldi hazir degil diyor ya :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Bunlar ne içiyor ya , Mitrovic bizim izlediğimiz kadarıyla Boga gibi güçlü yikilmiyor 2.ci - 3.cu mudahaleyi bile yapıyor :bandit:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Fabri
Marcelo
Mitrovic
Rhodolfo
Beck
Adriano
Tosic
İnler
Atiba
Aras
Q7
Talisca
Babel
Aboubakar. Buradan gidecekler Aras ve Rhodolfo gibi duruyor.

Seneye buna Boyko-Milosevic-Pedro eklenecek.  :bandit:

Bu arada İnler milli takım tercihini kural değişiminden önce yaptığı için yabancı sayılmıyor. (TFF için)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı Bishamon

Fırat Aydınus, sezon sonuna kadar maç yönetemeyecek

TESTİ GEÇEMEDİ
Türkiye'nin en deneyimli ve kariyerli futbol hakemleri arasında yer alan Fırat Aydınus'tan, herkesi şaşırtan bir haber geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), profesyonel hakem kadrosunda yer alan Aydınus, Antalya'da yapılan atletik testi geçemedi.

Atletik testler sezon başında ve devre arasında yapıldığı için Fırat Aydınus sezon sonuna kadar hiçbir maçta görev alamayacak.

Ancak Aydınus sezon başında yapılan testi geçememiş, daha sonra yapılan bir açıklamada Aydınus'un ikinci defa teste tabi tutulduğu ve bunu geçtiği bildirilmişti.

Fırat Aydınus dışındaki diğer hakemlerin, FIFA ve UEFA'nın önemle tavsiye ettiği bu koşulardan başarıyla geçtiği öğrenildi.
TFF ile sezon başında 1 yıllık sözleşme imzalayan Fırat Aydınus, görev aldığı karşıaşmalarda aldığı maç başı ücret dışında 20 bin TL sabit maaş alıyor.

Çevrimiçi underworld

Golcü işi gene yalan oldu.

Çevrimdışı cursedofdragon

Gidecek isimler (bence)

Veli (kiralık)
Aras (satılık)
Rhodolfo (satılık)
Olcay (satılık)
Utku (kiralık)

Kiralık aldığımız utkuyu kiralık mı gönderiyorsun :)

Çevrimdışı GÖRKEM

TESTİ GEÇEMEDİ
Türkiye'nin en deneyimli ve kariyerli futbol hakemleri arasında yer alan Fırat Aydınus'tan, herkesi şaşırtan bir haber geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), profesyonel hakem kadrosunda yer alan Aydınus, Antalya'da yapılan atletik testi geçemedi.

Atletik testler sezon başında ve devre arasında yapıldığı için Fırat Aydınus sezon sonuna kadar hiçbir maçta görev alamayacak.

Ancak Aydınus sezon başında yapılan testi geçememiş, daha sonra yapılan bir açıklamada Aydınus'un ikinci defa teste tabi tutulduğu ve bunu geçtiği bildirilmişti.

Fırat Aydınus dışındaki diğer hakemlerin, FIFA ve UEFA'nın önemle tavsiye ettiği bu koşulardan başarıyla geçtiği öğrenildi.
TFF ile sezon başında 1 yıllık sözleşme imzalayan Fırat Aydınus, görev aldığı karşıaşmalarda aldığı maç başı ücret dışında 20 bin TL sabit maaş alıyor.

Fener Sampiyonluk yarisinda saf disi kalmis olur öyleyse.  :)

Çevrimdışı GÖRKEM

Gönderemiyorsak Sobol'u nasil aliyoruz?

Çevrimiçi Umutcan Kaya

:o_o: kiralık mı aldık..kaç sene talisca gibi 2 sene mi? yoksa 1 mi?
Sadece Beşiktaş

Gönderemiyorsak Sobol'u nasil aliyoruz?

Ben senin dediklerinden birşey anlamıyorum.

Bizim yabancı sayımız 14 şuan yabancı oyuncu göndermemiz gerekiyor utku ile ne işiniz var onu anlamadım zaten.

:o_o: kiralık mı aldık..kaç sene talisca gibi 2 sene mi? yoksa 1 mi?

1 sene

TESTİ GEÇEMEDİ

Fb en onemli oyuncusunu kaybetmiş :D

Lens sezonu kapatsa bu kadar koymazdi heralde Fblilere
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 20:46:33 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi Umutcan Kaya

1 sene
Sağol bilmiyordum acaba alıcaklar mı bonservisini tolga sene sonunda giderse 2inci ve 3üncü kalecimiz bakalım kim olur
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

xXx

Babel   -  Talisca -  Quaresma

Atiba - Oğuzhan

Adriano - Ersan - Marcelo - GG77

Fabri

Sobol
Beck
Aboubakar
Cenk Tosun
Mitrovic
Tolgay
Gökhan İnler
Tolga Zengin

Lig icin yeterli kadro uyum sağlarsa cok iyi işler yapar.Avrupa'da en az çeyrek final yapması lazım  :super: :super:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı LuceGel

Ersan dönecek  görünüyor ihtiyacımız olan stoper boşluğunu dolduramadık,tabi bu iş olursa 4.2 M u niye verdik deve arası diye soranda çok olur.Sobol  hayırlı olsun transferde daha çok hareket olacak gibi.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı 38life

Ersan profil resmine Beşiktaş formalı fotoğraf koyuyor, taraftarların tweet'lerini RT'liyor beğeniyor... Çocuk coştu.

Çevrimdışı GÖRKEM

Ben senin dediklerinden birşey anlamıyorum.

Bizim yabancı sayımız 14 şuan yabancı oyuncu göndermemiz gerekiyor utku ile ne işiniz var onu anlamadım zaten.

Ne Utkusu? Sobol kiralik oynamiyor mu Zorya'da?

Ya sen nediyon görkem ?

Umutcan utku'yu kiralık gönderelim demiş ben ona yazdım utku zaten bizim değil nasıl kiralık göndericez yazdım.

Sen onun altına gelmişsin "Gönderemiyorsak sobol'u nasıl alıcaz ?" yazmışsın.

Bizim söylediklerimizle senin söylediğin ne alaka ? 1.cisi

2.cisi zaten utku türk oyuncu bizim 14 yabancı oyuncumuz var yabancı oyuncu almamız için yabancı oyuncu göndermemiz gerekiyor.

Zaten başım ağrıyor iyice yoruyon insanı.

Çevrimdışı Bishamon

Kareyev'de Zorya'da kiralıktı.Zorya pilot takım benzeri gibi bir şey Ahmedov zaten oyuncuyu Beşiktaşa gönderiyorum dese Zorya başkanı bir şey diyemez

Çevrimdışı 38life

Ya sen nediyon görkem ?

Umutcan utku'yu kiralık gönderelim demiş ben ona yazdım utku zaten bizim değil nasıl kiralık göndericez yazdım.

Bizim söylediklerimizle senin söylediğin ne alaka ? 1.cisi

2.cisi zaten utku türk oyuncu bizim 14 yabancı oyuncumuz var yabancı oyuncu almamız için yabancı oyuncu göndermemiz gerekiyor.

Zaten başım ağrıyor iyice yoruyon insanı.

Ne alaka diyorsun da çok alakası var. Sobol şuan Zoryada kiralık oynuyor. Shatkar'ın oyuncusu. Yani Utku'nun durumuyla aynı. :)

Çevrimdışı GÖRKEM

Ya sen nediyon görkem ?

Bende diyorum ki Oyuncunun kiralik olmasi farketmez. Sonucta biz de baska yerde kiralik oynayan Oyuncuyu alabiliyoruz. Anlamadin.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

transfer sezonu ne zaman bitecek?

Etiketler: