22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor
22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor Skor : Beşiktaş 2 - Balıkesirspor 2 Tarih : 01 / 03 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeniken Asaş Osmanlı Stadı Hakem : Halis Özkahya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor  [Okunma sayısı 107032 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 20:55:01
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Daha çok şey olur bitti mitti hikaye de böyle iş olmaz.

120 dk oynayan takıma rotasyon yapmıyorsun. Hiç oynamamış takıma Eskişehir'de rotasyon yapıyorsun.

Bunlar çok kritik hatalar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Hicbise demiyorum.dalga gecersen sonu boyle olur.60. Dkya kadar 3-0 olmasi gereken mac buralara kadar geldi.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Sedat_BJK

Neden sosa 70 dakika oyunda kalir. Neden bu takim ligin en zayif takimina 2 forvetle cikmaz. Neden herkes calim manyagi.  Neden neden neden.... Benim sampiyonluk umudum bu mac itibariyle son buldu..
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Tolga

Daha çok şey olur bitti mitti hikaye de böyle iş olmaz.

120 dk oynayan takıma rotasyon yapmıyorsun. Hiç oynamamış takıma Eskişehir'de rotasyon yapıyorsun.

Bunlar çok kritik hatalar.
Geçen hafta burada o kadar söyledim rotasyon yapılacak maç varsa o Balıkesir maçıdır diye.

Gitti Bilic Eskişehir maçında yaptı rotasyonu geçen hafta 3 bu hafta da 2 puan bıraktık.

Gerçek olan şu ki bizim şansımız baya baya azaldı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Geçen sene gsye 2.liği verdik bu sene de şampiyonluğu veriyoruz LAN!! :s20: :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Töre dışında bir oyuncu bile ayakta duramıyor.

Bikic Eskişehir'de yaptığı hatanın bedelini resmen hala ödüyor.
Töre  bizi  bu gece yakan adam.Show  yapacam diye.

Çevrimdışı Yusuf

Ben bu maç için takıma çok fazla kızamıyorum açıkçası.Futbolcularımızın ayakta duracak hali yoktu gerçekten.Perşembe günü 120dk maç yapan takımın maçı neden pazar günü olur onu da anlamış değilim.Her ne kadar rakipten daha kaliteli olsak da adamlar bizden 2 kat daha diriydiler.Puan kaybetmeyi hakettik ama önümüzdeki hafta muhakkak daha iyi bir takım görürüz sahada.

Çevrimdışı melyet

avrupayla ligi bir arada götürecek futbolcu topluluğuna sahip değiliz şöyle takım bulmuşssun karşında 5 lik yapman gerekirken zar zor berabere bitiriyorsun yazık
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimiçi Samet Ç

geçen hafta ve bu hafta şampiyonluk maçlarıydı bunlar da hep puan kaybettik geçmiş olsun lider ile aramızda üç puan fark var kapanır mı kapanır ama çok ekstra işler yapmamız lazım hem feneri hem gsyi yenmemiz lazım bu da çok zor artık

Çevrimdışı Oktay

geçmiş olsun liverpool turu bize 5 puana mal oldu ...takımda töre hegomanyası başlamış bakın bunu burda söylüyorum biyere not alın

Çevrimiçi Samet Ç

Ben bu maç için takıma çok fazla kızamıyorum açıkçası.Futbolcularımızın ayakta duracak hali yoktu gerçekten.Perşembe günü 120dk maç yapan takımın maçı neden pazar günü olur onu da anlamış değilim.Her ne kadar rakipten daha kaliteli olsak da adamlar bizden 2 kat daha diriydiler.Puan kaybetmeyi hakettik ama önümüzdeki hafta muhakkak daha iyi bir takım görürüz sahada.
polyannacılığa devam diyorsun

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 20:58:47
  • Beşiktaş / Bodrum
Töre  bizi  bu gece yakan adam.Show  yapacam diye.

Abi ne şovu atacak adam bulamadığı için o top sürekli ayağında kaldı kimse yaklaşmıyor adama.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kutay

Bir haftamız yine zehir gibi geçecek
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Deniz

Su sosayi ilk 11 de baslatmak ve bu kadar sure vermek takimi bu hale getirdi.9 tane korner atmis 9 u da rakibe.

Tolgay-olcay değişikligi son derece yanlisti 10 dk boyunca tolgay ne yapacagini sasirdi.

Maci ciddiye almazsan sonu boyle olur.

Son sozum de su mustafa pektemekle sozlesme yenileyenlere.YAZİKLAR OLSUN.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf

polyannacılığa devam diyorsun
Hocam polyannacılık değil bu dediğim perşembe günü 120dk oynayan takımın ne yapmasını bekliyordunuz ki.Yapabileceğimiz buydu ve yaptık.Öne de geçtik ama son yarım saat oyundan düştük ve puan kaybettik.Adamlar bizden çok daha fazla koştular ve puanı hakettiler.

Çevrimdışı Paolo Maldini

Şu son çizgiye geçip kanat oyuncumuz ve bekimiz yanyana paslaşıp duruyorlar ya beni bu deli ediyor derbilerde filanda aynısını yapıyoruz top bizde belki ama hiç bir işe yaramıyor

Çevrimdışı Nihat (2)

Arkadaşlar kusra bakmayın sert konuşmayayım diyorum ama Bilic'i boş boş eleştirip durmayın adam kaç defa bu lafları bize yedirtti, yedirtmeye de devam edecek bu takım sezon sonunda Bilic ile şampiyon olacak

Çevrimdışı melyet

sevincin bi başka üzüntün bi başka BEŞİKTAŞIM bi kez daha canın sağ olsun
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı Tolga

Maalesef 2 kulvarı bile kaldıracak kadromuz yok.

1-2 oyuncuyu değiştirmeye kalksak bile takım sahada ne yapacağını şaşırıyor açıkçası Avrupa'da devam edecek olmamız nedeniyle daha çok böyle puan kaybederiz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Geçmiş olsun Cumlemize ..
Bu sefer Şampiyonluk Harbiden Gitti !!
Biliç Oyuna Mustafayı aldığı An Maç bitti zaten !!! Gol atma Ozurlusu bir forvetimiz var !! Bu Biliç ne anlıyor neden bu kadar Seviyor bu Mustafayı Anlamak mümkün değil !!! Biliç iyi teknik direktör değil dedigimizde kızıyorsunuz bize !! Biliç le Şampiyonluk Hayal Hayal Hayal !!!! Yğne Yanlış değişiklik ve yine Gitti Maç :s20: :s20: :s20:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:00:53
  • Beşiktaş / Bodrum
Şu son çizgiye geçip kanat oyuncumuz ve bekimiz yanyana paslaşıp duruyorlar ya beni bu deli ediyor derbilerde filanda aynısını yapıyoruz top bizde belki ama hiç bir işe yaramıyor

Sağ iç ortasaha gelip üçgen yapmazsa buna mahkum olursun.

Sorun Atiba'nın hücumu düşünmemesinde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Haftaya kesinlikle Sivas'ı yenmeliyiz ve fenerin gs maçında da ya beraberlik ya da fener galibiyeti çıkması lazım bunların aksi bir şey olursa lig biter bir de şu takıma artık 2 gün izin versinler ben bu sezon hiç hatırlamıyorum takımın 1-2 gün de olsa izin yaptığını

Çevrimdışı Türkay

Bu hafta bu takım full dinlenecek ve gs fb hem kupa hem derbi oynayacak. İki rakibimizden biri her türlü yara alacak. Biz gelecek hafta Sivas deplasmanına gidiyoruz zor olacak ama kazanmamız şart. 3 puan alırsak

Fener Gs ye 3 puan takarsa Gs ile puanımız eşit oluyor averajla lider oluyoruz.

Berabere biterse gs ile 1 puan farkımız kalıyor. Bu da böyle giderse şampiyon 33. hafta da ki derbide belli olacak.

Gs kazanırsa büyük sıkıntı.

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:01:41
  • Beşiktaş / Bodrum
Maalesef 2 kulvarı bile kaldıracak kadromuz yok.

1-2 oyuncuyu değiştirmeye kalksak bile takım sahada ne yapacağını şaşırıyor açıkçası Avrupa'da devam edecek olmamız nedeniyle daha çok böyle puan kaybederiz.

Kaldıracak kadro var çok rahat kaldırır hem de ama iyi planlama ile.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bilic avrupada finale kadar gidebilir buna benim şüphem yok.
Ama ligde şampiyonluk için olmuyo ligimizi bilmiyo :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: