Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı
Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı Skor : Lokomotif Moskova 1-1 Beşiktaş Tarih : 22.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Lokomotif Stadı Hakem : Serge Gumienny (Belçika) Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 80686 defa] Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı

Çevrimdışı cursedofdragon

Bundan sonra ki 3 maç için tek umudum olcay'ın cezasının biticek olması.

Çevrimiçi 38life

Bu gruptaki, hatta Avrupa'daki en tehlikeli deplasman takımlarından birinin Beşiktaş olduğunun farkında değil mi herkes?
Hay ağzın bal yesin.

Sadece okuyorum ve sinitleniyorum
 cevap yazmiyorum çünkü nesine cevap yazacagimi bilmiyorum...

Avrupa farkında ama biz farkında değiliz galiba...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mehmetthedum

Bundan sonra ki 3 maç için tek umudum olcay'ın cezasının biticek olması.

Ceza sahasına giren ve de aynı zamanda defans ve pres de yapan bir joker olarak, benim de umudum olcayda.. quarejmanın değil de gökhanın yerine tercih edilse iyi olur. Töre bu aralar formsuz.. ayrıca quarejmanın oyundan çikarkenki yüz ifadesini beğenmedim. En azından avrupa maçlarında ilk 11 olsun da , hır çıkartmasın. Ayrıca sağ tarafta daha rahat. Gökhan ile beraber oynadığında ya aynı yere sıkışıyorlar ya da ters tarafta kalabiliyor.

Uyuz olduğum diğer konu da, hem töre hem quarejma beraber oyundayken, hangisinin öncelilli top oynayacağı veya hangisinin top taşıyacağı karmaşası hissediyorum. Hır çıkarmamak için yumuşak davranıyorlar ama iki tane aynı tip ve aynı kanat öncelikli (sağ kanat) oyuncu aynı anda luks. Ceza sahasına da girmiyorlar pek zaten. Olcayı koyalım olcayı.
[ Son Düzenleme: 22 Ekim 2015, 23:38:24 mehmetthedum ]
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi 38life

Bugün Moskovanin kırmızı kart yemesi bizim aleyhimize oldu. Moskova kart gormeseydi bu maçı alma şansımız çok daha yüksekti.

Eğer Lokomotiv Moskova dedikleri buysa biz bunları Olimpiyatta duman ederiz.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Karabay

ahanda buraya yazıyorum. moskova bu gruptan çıkamaz.

Çevrimdışı GÖRKEM

Cok sey kaybettik Bugün. Sonuna kadar savasmak zorunda kalacagimiz kesinlesti. Ligde bunun Yorgunlugunu cekecegiz.

Çevrimdışı Sedat.Y

Hay ağzın bal yesin.

Sadece okuyorum ve sinitleniyorum
 cevap yazmiyorum çünkü nesine cevap yazacagimi bilmiyorum...

Avrupa farkında ama biz farkında değiliz galiba...

:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı smtcglr

Ben maçta en çok Rodolhfo yu beğendim bana Ronaldo yu hatırlatıyor adam. Nedense anlam veremediğim bi olay var son 2 maçtır Gomes e top atılmaz oldu adama doğru düzgün top gelmedi son iki maçtır  :alala:

Takım çok kondisyonlu maşallah gomes oğuzhan atiba maşallah devamlı koştular gomes 2-3 defa forvetten defansa adam kovaladı.

Şimdi anlalya maçına kadar dinlenme zamanı  :busted_cop:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2015, 00:34:18
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Konu dışılar temizlendi.

Sadece Beşiktaşlılar olarak devam edebiliriz :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Konu dışılar temizlendi.

tosic fan'ı gitti mi :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Konu dışılar temizlendi.

Reis ayarı verdi :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı GÖRKEM

Biraz iyimser buldum bazi Yazilari. Sporting ve Moskova ile Berabere kalirsak Sporting'in Moskova'yi yenmemesi gerekir.

Yani kalan 3 Macin 2 tanesini kazanmak zorundayiz. Hatta bu bile yeterli olmayabiliyor Sporting'e yenilirsek. Sporting'i yenersek ise Moskova ve Iskenderbey Maclarindan 1er Puan gerekir sadece. Yani kisacasi en önemli Mac Sporting Maci diyebiliriz.

Çevrimdışı Onur Küçük

Oyun olarak her geçen gün üzerine koyarak ilerliyoruz ama halen halletmemiz gereken mevzular var.Kapanan takımlara karşı oyunu çözmekte sorun yaşıyoruz . Kenardan bindirme ve ortalarda , cepheden şutlarda , duran toplarda halen eksiklerimiz mevcut .

Evimizde Lokomotif'i yenip gruptan çıkacağımıza inanıyorum .En olası durum Lizbon ile Beşiktaş'ın gruptan çıkacağı şeklinde . Devre arasına kadar takım iyi giderse devre arasında da yapılacak takviyeler, takım olarak oyunumuzu daha da ilerletmek için yapılacak çalışmalar ile  ikinci yarı bizim için daha rahat geçecektir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2015, 00:49:25
  • Beşiktaş / Bodrum
Gomez attığı goller ile toplamda 11 puan kazandırdı bize.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Beşiktaşın kaderi almeidanın 2.5 milyonu kabul etmemesiyle döndü belki de.

Almeida sonrası Ba ilaç gibi gelmişti.

Gomez ise çok başka oynuyor Ba ile kıyas kabul etmez.
[ Son Düzenleme: 23 Ekim 2015, 01:10:01 Kadir Güney ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2015, 00:54:48
  • Beşiktaş / Bodrum

Gımez ise çok başka oynuyor Ba ile kıyas kabul etmez.

2-3 sene sonraki de Wilfred Bony olacak  :bandit:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Gımez ise çok başka oynuyor Ba ile kıyas kabul etmez.
Almeida teklifi kabul edip takımda kalsaydı ne geçen sezon ne de bu sezon yarışta olamazdık :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2015, 01:01:17
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Rakip eksik kaldiktan sonraki tutumumuz hic hosuma gitmedi. Her macta yapiyoruz bunu. Lakaytlik'ten bir Sürü Zaman geciriyoruz ve ancak sonlara dogru gereken Ciddiyet'i gösteriyoruz. Gereken'den fazlasini yapmiyoruz hic. Senelerden beri üzerimizden atamadik bunu. Gerekeni alabildigin sürece Sorun yok fakat bu Zihniyetle beklenmedik anda Gol yiyip cikaramadigin cok Mac olur.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2015, 01:05:01
  • Beşiktaş / Bodrum
Yılmaz Vural biz diyip duruyor Beşiktaşlı mı bilen var mı :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Onur Küçük

Yılmaz Vural biz diyip duruyor Beşiktaşlı mı bilen var mı :D
Ben Fenerli diye biliyorum ama baktı ki bu takımda ışık var , oyunu zevk veriyor Beşiktaş'a dönmüş olabilir.

Çevrimdışı Kadir G.

Çevrimdışı atalay

Rizespor maçının ilk 20 dakikası ve şu maçın 15 dakikası dışında gayet iyiydik.

Rize maçında rakibi geriye itip, atak devamlılığını sağlamamız ve gerideki 60 metreyi kusursuz savunmamız.

Bu maçta da pas oyunu oynayıp, topa hakim olmamız önemliydi.

Bizim ligde pek mümkün değil fakat bazı maçlarda 700 küsur pası görebiliriz.

Etiketler: