2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 231 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477388 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kursad_Duran

Tolgay Arslan 3 milyon euro karşılığında Fenerbahçe'ye transfer oldu (YasaklıSite)
Bence iyi olmuş. Maaş yükünden kurtulduk.

Çevrimiçi MUSTAFA_

yarın q7 de gider yerine kimse gelmez.
O zaman tahminler doğru olacak. Son gün Q7 gider, zaman kalmadı transfer yapacak denir ve transfer dönemi kapanır  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

O zaman tahminler doğru olacak. Son gün Q7 gider, zaman kalmadı transfer yapacak denir ve transfer dönemi kapanır  :tabe:

sene sonuda 10.culuk hayırlı olsun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu kadar aptalca bir transfer haberi yapılamaz  :ebebe: Kagawa Monaco'ya gitti bunlar Beşiktaş'a gelecek diyor  :ebebe:

FLAŞ! Beşiktaş, Kagawa için 6 aylık kiralama teklifinde bulundu. Sezon sonu satın alma opsiyonu 2 milyon euro. (Futbol Arena ÖZEL)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

yarın q7 de gider yerine kimse gelmez.
Yönetim baskette yakaladığı istikrarı futbol takımı için de başaracak çok az kaldı
Başkan seni yaptığın stadla hatırlayalım , al Şenol hocanı ve yanındaki akraba ve ne işe yaradığı belli olmayan adamları, adını güzel analım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tolgay yaklaşık 500.000 Euroya yakın alacağını bıraktı. 3 Milyon Euro bonservisle beraber 3.5 Milyon Euro kasaya girmiş oldu..

Hocanın Şener hakkındaki açıklaması ve Şener’inde parasal konuda ekstra bir ücret daha talep etmesi üzerine Tolgay Arslan 3 Milyon Euro’ya Fenerbahçe’ye transfer oldu. Şener işi yattı.

Yönetim Kagawa’da tüm şartları zorlamış. Hocaya sunmuşlar. Monacoda işin içinde. Bunuda mı istemiyoruz?

FLAŞ! Roma Sportif Direktörü Monchi: Domagoj Vida için bir şey söyleyemem. Transfer penceresi yarın kapanıyor. Teknik direktörümüz ile görüşüp ne yapacağımıza dair bu gece karar vereceğiz. (via. Ertuğrul Aytek)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Tolgay yaklaşık 500.000 Euroya yakın alacağını bıraktı. 3 Milyon Euro bonservisle beraber 3.5 Milyon Euro kasaya girmiş oldu..

Hocanın Şener hakkındaki açıklaması ve Şener’inde parasal konuda ekstra bir ücret daha talep etmesi üzerine Tolgay Arslan 3 Milyon Euro’ya Fenerbahçe’ye transfer oldu. Şener işi yattı.

Yönetim Kagawa’da tüm şartları zorlamış. Hocaya sunmuşlar. Monacoda işin içinde. Bunuda mı istemiyoruz?

FLAŞ! Roma Sportif Direktörü Monchi: Domagoj Vida için bir şey söyleyemem. Transfer penceresi yarın kapanıyor. Teknik direktörümüz ile görüşüp ne yapacağımıza dair bu gece karar vereceğiz. (via. Ertuğrul Aytek)
Sat Vidayı da, zaten joker Necip ve Pektemek her yerde oynayabiliyorlar.

Çevrimdışı murat

tolgay için 3 milyon alacakmışız şenersiz bence bu daha olumlu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

FLAŞ !!!

Beşiktaş, Kagawa (kiralık) ve N’Jie ile anlaşmaya vardı..
(N’jie’nin uçak bileti dahi alınmış)

Başkan Fikret Orman, hocanın “transfer istemiyorum” açıklamaları nedeniyle transfer komitesine “bekleyin” talimatı verdi..

Kagawa için ciddi şekilde Monaco’da devrede.
Bir an önce konuyla ilgili karar verilmesi gerekiyor.. (via. Fırat Günayer)
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2019, 21:25:45 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ekrembaser

Yönetim sezon sonu gidecekse adam falan almasınlar yazık günah daha fazla yemesinler kulübü

Çevrimiçi Savaş

Hoca resmen tripleniyor. Kagawa'ya burun kıvırmak nedir ya?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Akil Emre

FLAŞ !!!

Başkan Fikret Orman, hocanın “transfer istemiyorum” açıklamaları nedeniyle transfer komitesine “bekleyin” talimatı verdi..

Başkanla hoca sanırım anca yapılan röportajlarda birbirlerinden haber alıyolar, kara komediyi geçti iyice

FLAŞ !!!

hiç inanasım gelmiyor nedense.

Çevrimiçi 38life

Beşiktaşın tek bir mevkii için yüksek maaşlı futbolcu alma hakkı varsa bunu neden ortasaha için kullansın?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Fenerbahçe Tolgay Arslan transferi için Beşiktaş’la anlaştı. Sarı lacivertliler Tolgay için 3,2 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.

kaynak : trtspor

3.2 diyor trtspor bu arada bonservis ücretini.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca resmen tripleniyor. Kagawa'ya burun kıvırmak nedir ya?

Ambiyans ve hazır değil etkisi ile sezon sonu oynatacaksa almayalım daha iyi. Ancak bu iki transferi yapmazsak istifa sesleri yükselir ki twitterda şimdiden başlamışlar  :tabe: Bu gece uzun olacak eğer yazılanlar gerçekse. Ben transferi birini göndermediğimiz sürece kapattık gözüyle bakıyorum.

Bir de şöyle bir şey var. Uzak doğuya açılma yönünden Kagawa çok değerli bir transfer olur. Bunu hocaya sormanın bir gereği yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

hiç inanasım gelmiyor nedense.
Ben bu saatten sonra sadece birilerini göndeririz diyorum  :tabe: Gelen olması için Vida ve Roco'nun aynı anda gitmesi lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Savaş

Ambiyans ve hazır değil etkisi ile sezon sonu oynatacaksa almayalım daha iyi. Ancak bu iki transferi yapmazsak istifa sesleri yükselir ki twitterda şimdiden başlamışlar  :tabe: Bu gece uzun olacak eğer yazılanlar gerçekse. Ben transferi birini göndermediğimiz sürece kapattık gözüyle bakıyorum.

Bir de şöyle bir şey var. Uzak doğuya açılma yönünden Kagawa çok değerli bir transfer olur. Bunu hocaya sormanın bir gereği yok  :tabe:
Şunu soralım. Kagawa yerine Mustafa Yumlu desek hoca onay verir miydi acaba?

Bence verirdi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu gece veya yarın Kagawa ve N'jie açıklanırsa sürpriz olmasın. Kritik saatler Beşiktaş'ta... (via. Ali Aydın)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ekrembaser

Beşiktaşın tek bir mevkii için yüksek maaşlı futbolcu alma hakkı varsa bunu neden ortasaha için kullansın?

Çünkü orta sahamız yol geçen hanı

Çevrimiçi MUSTAFA_

tolgay için 3 milyon alacakmışız şenersiz bence bu daha olumlu.
Bence de daha olumlu. Sağ bekten daha öncelikli eksiklerimiz varken ve biz kimse gelmezi konuşurken Şener'e maaş bağlamak hata olur. Ayrıca seneye Gökhan'ı yedek yapacak birini almamız daha iyi olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi 38life

Beşiktaşın hiçbir senaryoda ilk 5'e gireceğini düşünmüyorum. Kagawa alınsa da bu değişmez. Yapılması gereken şey forma adaleti olmayan Şenol Güneşi gönderip takımı Gutiye emanet etmek ve sezon sonuna kadar genç futbolculara şans vermek. Ve bir an önce önümüzdeki yaz için teknik direktör arayışlarına başlamak.

Çevrimiçi 38life

Çünkü orta sahamız yol geçen hanı

Kagawa defansif ortasaha mı?

Çevrimdışı ekrembaser

Kagawa defansif ortasaha mı?

Ljajici çekersin arkaya top çıkmıyor orta sahadan belki o değişir
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2019, 21:40:01 ekrembaser ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çıkan Kagawa haberlerine karşı Murat Özen'in yorumu:

Dün akşam bu haberi yaptığımda inanmayan çoktu :) Bence hala zor. Monaco çok ciddi ilgileniyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: