13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum| 13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 0-0 Beşiktaş Tarih : 03.12.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Hüseyin Göçek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 87976 defa] 13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı goktasoktay

Şu volkan şen kadar itici bir insan var mıdır dünyada

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Mavi Tuna

Hasan Ali tam bir çirkef bu takıma gelen adamın ruhu değişiyor.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

Çevrimdışı Luccâ

Duran topları etkili kullanacak 1 tane topçumuz yok..

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yasin02

Söylemeyeceğim diyordum ama gerçekten Ozzy eksi oynuyor bugün
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Orhan_

Uzun top nedir ya? Şenol Güneş bundan memnun mu acaba?

Çevrimdışı OnizukaSensei

Hep yazmam ama nedense 1 tane atip kazanacagiz diye hissediyorum. Insallah oyle de olur ☺

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı artena_condari

Bu kadar kötü Beşiktaş olur mu ya!

Çevrimdışı tangaz

tolgay ozzy out ginler necip in
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Luccâ

Ben galibiyeti geçtim beraberlik mucize olur. Adamlar tek kale oynuyor..

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Jukebox

Çevrimdışı Orhan_

Tosic iyi stoper diyenlere bu pozisyon ibret olsun =). Bunu 2. kez yapıyor.

Çevrimdışı tangaz

hep söylüyorum oğuzhan tolgay falan büyük takım ortasahası değiller çok üzülüyorum buna ama malesef durum bu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yasin02

Böyle bitmeyeceği kesin hakkımızda hayırlısı
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Tolgay -------> Inler

Yapip uzun topa donemeliyiz artik arti olarak Inler direnc katacaktır..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serhat Akkaya

hep söylüyorum oğuzhan tolgay falan büyük takım ortasahası değiller çok üzülüyorum buna ama malesef durum bu
Sosa ve Gomez olmayınca takım bildiğin sıradan anadolu takımına döndü iyi oyun anlamında, tamam yenilmiyor muyuz eyvallah ama futbol namına bu sene hiç bişi görmedim sahada.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yasin02

Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı EagleForce

Senol hoca'nin mudahale etmesi lazim. Orta sahayi aldi adamlar tamamen.

Çevrimdışı tangaz

ayıyı bir kere bile yatıramadık hala

Çevrimdışı Orhan_

Şimdi. yaklaşık 2 dakika kendi kalemizin önünde kaleci-stoper-kanat bek paslaşması yaptık. Adamlardan biri kaleciye baskı kurdu. O arada bizim ilerideki oyuncuların hiçbirinin oyunla ilgisi yok. Sonra kalecimiz uzun top atmak zorunda kaldı ve tabiki duvara çarpıp döndü. Bu nasıl bir taktiktir?. Bu defansif oyun mudur? Böyle mi oynanır defansif oyun? Takımın yarısını bu sistem pasifize ediyor.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

İkili mücadelelerde de yokuz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şimdi. yaklaşık 2 dakika kendi kalemizin önünde kaleci-stoper-kanat bek paslaşması yaptık. Adamlardan biri kaleciye baskı kurdu. O arada bizim ilerideki oyuncuların hiçbirinin oyunla ilgisi yok. Sonra kalecimiz uzun top atmak zorunda kaldı ve tabiki duvara çarpıp döndü. Bu nasıl bir taktiktir?. Bu defansif oyun mudur? Böyle mi oynanır defansif oyun? Takımın yarısını bu sistem pasifize ediyor.
Bu sene organize atakla bulduğumuz gol sayısı çok az, frikik, duran top veya kapılan toplardan atılan bir kaç gol dışında organize bir atak oyunumuz yok, böyle olunca da büyük maçları kazanamıyorsun, sene sonunda bu maçları çok arayacağız..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

ortada kalan bir topu bile alamıyoruz şaşkın şaşkın bakıyor bizimkiler gözüne fener tutulmuş tawşan gibiler

Etiketler: