Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5937442 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@vodafonearena twitter hesabına bu resmi gönderin beyler, baskı kuralım  :ok:

Facebook Hesabına göndersek olur mu İsmail Abi :alala:
Twitter hesabım Yok , kullanmayı da düşünmüyorum  :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi murat

görsellik konusunda bir itirazım yok zaten benimki sayısal etkiyi merak sadece. 500-600 gibi bir rakam çıkarsa şimdi olmasa bile ilerisi için işimize yarayabilir.
yaklaşık 400 koltuk.

Çevrimdışı Serkan7738

azcık konu dışına çıkayım mı zira daha başlığı aktif edilmemiş trabzon maçı biletleri satışa çıktı ben gidicem maça forum olarak bi organizasyon olacakmı ona göre alayım biletimi

@vodafonearena twitter hesabına bu resmi gönderin beyler, baskı kuralım  :ok:

Abi Gerçekten ne yapıp edip Başkanı bundan vazgeçirmeliyiz , Gerçekten çok kötü duruyor ve Taraftar bütünlüğünü bozuyor , Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik , Kuyrukta tıkamayalım :by2:

Yasaklı Link[/member] senden bir ricam var bir daha çatallı merdivenlerin olacağı bölümlerin resimlerini çekme lütfen, geriliyorum  :s20:  :lol:

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı FARUK

yaklaşık 400 koltuk.

o kadar olmaz abi 200-250 arası
bizim için en üst düz alana koltuk konulması ve yeni açık altta en üst düz kısma koltuk konması daha değerli

Çevrimdışı FARUK

tüm siyah koltuk için önceden yapmış olduğum deneme

Muazzam :bandit:
Ama Alt beyaz
üst Siyah Yapacaklar maalesef  :by2:

Çevrimdışı ALI RIZA

siyah süper görünüyor... @FARUK
ama çatala karşıyız  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi murat

o kadar olmaz abi 200-250 arası
bizim için en üst düz alana koltuk konulması ve yeni açık altta en üst düz kısma koltuk konması daha değerli
haklısın faruk ben her yeri yeni açık gibi hesapladım.diğer tribünler alttan kısa  :ok:

Çevrimdışı ahmet türker

çok güzel olmuş faruk kardeşim. :)

İmza forum kurallarına aykırı

Çevrimdışı toonch

@Efe 'cim bu nedir Allah aşkına, kabusum oldu, koltuklardan fazla merdiven var. Dünyada böyle bir benzeri var mıdır diye merak ediyorum.
Kahroluyorum  :s20: :s20: :s20:

Bende tam tersine mutluyum :D
Umarım merdiven boşlukları,koltuk aralıkları vs çok olur.
Sonuçta kapasite bugün için 41903.
Bir gün birileri gelir merdiven boşluklarına koltuk koyar.
Eski açığı yükseltir.
Koltukları sıklaştırır.
Bir bakmışsınız kapasite olmuş 50000.
Safları geniş tutalım beyler :D

Çevrimiçi murat

ben düz siyahı beğenmedim.aradaki prekastın grileri siyahı bozuyor.prekastlarda siyah olursa :ok:

Çevrimdışı ahmetx

süpermiş neden beğenmedin bunu @FARUK
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

@FARUK  merdiven yollarını kırmızı BJK yazısını beyaz yapabiliyor musun?
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi murat

faruk bunun sahadan veya loca hizasından bir render i olsa daha güzel fikir verirdi ama sanırım yok :alala:

Çevrimdışı ahmetx

Alıntı yapılan: MURAT link=topic=1004.msg107466#msg107466 date=1417185668
ben düz siyahı beğenmedim.aradaki prekastın grileri siyahı bozuyor.prekastlarda siyah olursa :ok:
[/quote
üstten çekim olduğu için öyle.

Çevrimdışı FARUK

süpermiş neden beğenmedin bunu @FARUK

abi bence üst siyah alt beyaz çok yakışıyor, tam bizi yansıtıyor

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı FARUK

faruk bunun sahadan veya loca hizasından bir render i olsa daha güzel fikir verirdi ama sanırım yok :alala:
yapıcam abi çizim dosyasını kopyalayıp siyah örnek denicem.

Çevrimdışı idil

O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı SDemirsoy

twitter da katılım çok az
ben diğer hesaplarla görüştüm foto olarak yaydık geneli anlamıyor abi bu ne diye soruyor  :D @ahmetx

Çevrimdışı ahmetx

yapıcam abi çizim dosyasını kopyalayıp siyah örnek denicem.
merdiven ve çıkışlar da kırmızı olsa da bir görsek. :D