Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 337 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5160442 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı İhsan

Oğuzhan'ı bozan Talisca'ymış. Hayırdır daha önceden Ozi 15 gol 15 asist ile oynuyor da biz mi görmüyorduk :)

Pas bağlantı noktası olarak bence de Talisca zayıf kalıyor.
Talisca gollerine devam eder ama akan oyunda yardımcı olmuyor.

Bundan dolayı forvetlere gol pasları veremiyoruz
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Arkadaşlar sakin hepimiz gerginiz üzgünüz kırmayalım birbirimizi hepimizin ortak paydası Beşiktaş sonuçta gerek Yok.... @mylife1903 @tangaz abinin gelip bu ortamdaki gerginliği dağıtması gerektiğini düşünüyorum.görevden kaçılmaz abiler

Bana seslenen mi oldu  :steamed:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bizi bu ekim ayları hep kötü geçiyor.

Geçen sene de böyleydi.
geçen sene 5 maç oynadık ekimde 4 galibiyet 1 beraberlik aldık.

Çevrimdışı Berat

İstanbul'da deplasmanda
Koştuk her zaman yanına
Beşiktaş'ı sevmeyenin
....

Çevrimiçi tolga1903

2016/2017: 2017:2018:

BJK 3:0 ANT 2:0
K.Paşa 2:1 BJK 2:2
BJK 2:1 Bursa 2:1
Karabük 2:1 BJK 0:1
BJK 5:1 Konya 2:0
FB 0:0 BJK 2:1
BJK 2:1 TS 2:2
G.Birliği 1:1 BJK 2:1

14 puan.

Her ne kadar puan kaybetceklerini düşünsem de şuan kıstas bizim geçen sene sonuçlarımız değil bu seneki gs. Bizim geçen seneyle bu sene arasında görünürde fark yok anlıyorum senin de ispat etmek istediğin bu, üstüne şampiyonlar liginde 2de 2 yapmışız ama adamlar öyle veya böyle bir an da 8 puan fark attı bizim 2 yıldır görmedigimiz bu. Ha bu fark kapanır mı çok rahat kapanır ben diğer takimdaslar gibi karamsar değilim o kadar ama oynanan oyun çok uzuyo taraftarı bunu anlamak lazım. Bir ara gençler 10 şut 6si isabetli biz 4 şut 0 isabettik yakışıyor mu 2 yılın şampiyonuna lig sonuncusu takıma istatiki de olsa ezilmek? Taraftar takım yönetim hepimizin bir an önce silkinmesi lazım yoksa kaçan balık büyük olacak işin özeti bu.

Çevrimiçi underworld

1-0 lik maçlar başlıyor vaziyet alalım

Çevrimiçi mellfred

bu arada tam sezonunu hatırlamıyorum bu arda'nın gs'de olduğu bir sıra
gs yine sezona uçarak başlamıştı.
medya bunları öyle pohpohluyordu ki 2000 sezonuyla kıyaslıyorlardı. hagili gs mi döver ardalı gs mi diye kıyaslayanlardan geçilmiyordu kanallar
net hatırlamıyorum yine bunlar o sezonu 4 ya da 5'inci bitirdiler
hızlı giden atın boku seyrek düşer demiş atalarımız ve bu sözler asla istisnai değildir.
gs hzılı başladı ama biz de bu işi bırakmış değiliz.iyi takımız ve geri döneceğiz
ve göreceksniz bu yılın şampiyonluğu dillere destan olacak çok tatlı olacak

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Farkin 8 puan olmasi beni zerre endiselendirmiyor, beni endiselendiren bizim bosvermis halimiz. Gese simdi ruzgari aldi gidiyor ama sezon sonunu goremez.

Belkide farkin acilmasi Senol ve oyuncularin da gozlerinin acilmasina vesile olur de adam gibi top oynarlar.

Bugün aynı şeyleri hissetim.Sihirli değnek mi değiyor noluyor bilmem ama gerekirse cl yedekle çıkalım ama bundan sonra puan kaybı yapmayalım.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

medya bunları öyle pohpohluyordu ki 2000 sezonuyla kıyaslıyorlardı. hagili gs mi döver ardalı gs mi diye kıyaslayanlardan geçilmiyordu kanallar
hızlı giden atın boku seyrek düşer demiş atalarımız ve bu sözler asla istisnai değildir.
gs hzılı başladı ama biz de bu işi bırakmış değiliz.iyi takımız ve geri döneceğiz
Işık lazım ışık.Allahım inşallah böyle olur, bu sefer gsyi hem maddi hem manevi anlamda fbden sonra bitirmiş oluruz.

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı artena_condari

Yediğimiz iki golün de mimarı olan Tosic'in artık yedek olması dileğiyle. Mitrovic, Medel hatta hiçbiri olmuyorsa Fatih'in başlaması dileğiyle.

Çevrimdışı kyiv

Rakibin alacağı sonuçlara bağlı kaldık bizim için kötü olan bu. Bu kalitedeki kadronun kendi işini kendisi yapması gerekirdi.Bir de rakibin ilk 11 i tamamen yabancı oyunculardan kurulu bunu es geçmeyelim. Türk futbolcular olsa kesin tökezlerler ama yabancı futbolcular yerlilerinden daha kaliteli kabul edelim.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

hayır baş sorumlu falan değil baş sorumlu ona 80 dakika tahammül eden hocadır
oziyi zamanında değiştirse maç gene dönecek dönülmez noktaya geliyor anca
aklına geliyor değiştirmek. Daha ilk yarım saatte ne olduğu belli oldu.
haftalardır ozi böyle yenide değil ama kaybetmeyince göze gelmiyor konuştuğumuzda
hemen korunmaya başlıyor. sezon başından beri onun lakayt oyununu eleştiriyorum
bu maçta zirve yaptı. orta saha işlemeyince biz esas tepki göstermemiz gereken yerlere göstermeyip gene ileri uç elemanlarını gömüyoruz. burda taraftarın yaptığı iki büyük hata var. Birincisi sürekli
ileri uç elemanları topun ağzına gelirken esas sorunlu olan göbek dikkate alınmıyor
öndeki adamları yıpratıyoruz hakedeni değil.
ikinciside tosice saldırı tosic yanında caner olduğu sürece bu hataları yapacak tıpkı
ismailin stoper tükettiği gibi yıllarca caner isteyenlere bunu anlatmaya çalıştım sırf orta
açıyor diye bek oyuncusu istenmez bekin asli görevi savunmaktır bu kısımda caner hiç yok
bir pepe daha bulursan o zaman caner sırıtmaz yoksa kimi stoper olarak koyarsan koy caner öğütecektir onu.
sadece savunma zaafıda değil sürekli orta açma iştahı orta sahayıda olumsuz etkiliyor.
tamam asistte yaparsın sezon sonu hanende 15 asist görünür ama bu yeterli olduğunu asla göstermez
o asistleri yaparken bütün takımı oyundan düşürür. bu nedenlede yapacağı 15 asistin katkısı olmaz
neden quaresmaya bir sene ateş püskürdük çünkü bu oyun tarzı takımı oyundan düşürüyor
Beşiktaşı çıkmaza sokuyordu. quaresmaya ver orta açsın bütün takım tembelleşti sürekli kolay olana gidiyor
takım hücum yapamaz hale geldi şimdi neden çuvallıyoruz quaresma geçen seneki gibi oynamıyor
sonuç ikinci bir hamlemiz yok başı kesik tavuk gibi olduk. Avrupada başarılı neden çünkü çözemediler
quaresma hala iş yapıyor. ama ligde artık bu opsiyonu kapattılar sezon başından beri böyle orta açtırmıyorlar
zaten orta oranı düşüktü orta açtırmayınca rakam düşüyor ve bu artık golle sonuçlanmıyor. 8. hafta
oldu 0 asist. biz geçen sene bunu görüyorduk.
şimdi neden lens diyoruz evet belki takıma uyum sağlayana kadar kötü görünecek ama lensin 11 deki
varlığı oyun şeklimizi değiştirecek. opsiyonlarımız artacak hala insanlar anlık olaylara göre dalgalanıyor
bizim vodafone arenada iki 90 dakika oynatmamıza bakar lens ve negredo verimli hale dönüşmesi
ama hoca hala cenkden golcü yaratma sevdasını bırakmalı geçen sene onun önüne altın tepsiyle
sunuldu bir şey yapamadı.
negredo yavaşmış yavaş falan değil aynı muhabbet geçen sene abou içinde yapılıyordu bizim sorunumuz
rakip ceza sahasında çoğalamamak ve bütün defans oyuncularının tek bir oyuncumuza odaklanmasını sağlamak
göbeği kitle yeter zaten bir kişiyle mücadele ediyorsun ne kadar hızlı olursan ol 4 oyuncudan hızlı olamazsın
babel opsiyonuda olmayınca gördük akşam çünkü babel en azından kutuya hamle yapıyor
dikkat ederseniz babel genelde boş kalır rahat vuruşlar yapar babel çok hızlı olduğu için değil
bizim oyun şeklimizden rakip otomatiğe bağlıyor hepsi forveti tutuyor nasılsa başka opsiyon yok
babel az girer ama o nedenlede boş kalır rakip ters köşe olur lens işte burda önem kazanıyor
patlayıcı gücüde var babel negredo lens rakip ceza sahasını mikser yapar burda taliscada rahatlar bu sefer yay bomboş ona kalır. şimdi göbeği kapatıp duvar oluyorlar başkada opsiyonumuz olmadığı için duvara çarpıyoruz
ozi zaten gelmemeye yeminli ligin başından beri kutunun kenarlarından sıfıra inip içeri kaç top kestiğimizi hatırlıyorsunuz cenkin leipzig maçında yaptığı gibi ben düşündüm aklıma gelmedi rakibin en savunmasız kaldığı atak biçimi ama bunu yapmıyoruz yapamıyoruz. Bir tane var sanırım ondada esas golü atması gereken forvetimiz yaptı yarım yamalak birde canerin vardı sanırım tam olmasa bile biz uğraşalım bir oyuncuyla göbekten delmeye belki delersen bir tane sıkıştırırız
Abi dün maç bittiğinden beri bunu yazıyorum bende

Devre arası Babel - Q7 değilde Tolgay-Q7 ile başlayıp Lensı biraz daha tutsak maçı alırdık

GB çok kapaniyordu  e bu durumda Adam eksiltecek ve yan top - orta kesecek oyuncuya ihtiyacımız vardı oyuzden Tolgay ve Q7 elzemdi

Ama Hoca takımı 10 kişi oynatmayı tercih etti Babel de atılınca 9 kişi oynadık
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sermet00

Romantizme gerek yok iş bitti.Bu sene mükemmel futbol oynayan bir takım yok ligte ne gs ne de biz iyi futbol oynamıyoruz Gs’nin skor ve oyun yapan 2-3 oyuncusu var gerisi vasat oyuncular bizde kalite var ama skor yapacak oyun ve oyuncu yok.

Şu şartlar altında ilginç bir tablo oluştu ve 8 puan fark yedik hem hakem kararları hem de teknik direktör hataları buna sebep oldu.TD olarak hakeme sövmeyeceksin söveceksen yardımcı alacaksın almadın 2 puandan ettin,geldin Ankara’ya saçma sapan anlamsız bir kadro çıkardın 3 puandan ettin.

Gs temel oyuncuları eksik kalmadan maç kaybetmez ligte kalite namına hiçbir şey yok ki zorlansınlar.Haftaya feneri de ondan sonra Trabzonu da eğer tam kadro oynarlarsa rahat geçerler.Bizim için aynısını söyleyemiyorum çünkü topu içeri atacak oyuncu yok Gomis ve alternatif bir 10 numaramız olsa 8 puan biz ilerde olurduk.Bizim kendimizi salmamız lazım yine de pota da kalıp ligi 2.bitirmek gerekiyor çünkü gs’nin serüveni gelecek yıl devam etmez öyle bir takım yok ortada.

Çevrimdışı tangaz

ben hakem de hakem diyorsam var bir bildiğimiz gördüğümüz, bu sakalları değirmende ağartmadım. bakın gesenin 2 haftadır nasıl hakemle kazandığını görüyorsunuz geçen hafta karabükün 2 penaltısı verilmedi bu hafta atılan gol ofsayt penaltıları karikatür kılıklı özgür yandanverdinin uydurması. sene başından beri maicon mariano ndiaye kaç defa direkt kırmızı yada çift sarıdan atılmalıyken tek kırmızı görmediler. bizim başkanın gidip o namoğlunun ensesine mi olur artık neresine  olur bi patlatması lazım rezalet kepazelik dizboyu bizim taliscanın kuckayla temasını saatlerce günlerce yazan konuşan fenerli mallar gese lehine yapılan hataları hiç konuşmuyorlar mallar diyecem de mal falan değiller bildiğin kardeşler işte ipneler
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı benyv-

Sezon başından beri söylüyorum bu sene ŞL'de iş yapmak ve ligde 2. olmak bizim için başarıdır. Gs'nin gösterdiği enerjiyi ve motivasyonu biz sadece Avrupa'da gösterebildik, oyuncuların 2 sene şampiyonluktan sonraki hedefi doğal olarak bu oldu. 1 maç kazanıp ligin yarısı kadar prim alıyorlar. Tabiki maç seçip orayı düşünecekler. Bu işi böyle yönetirsen doğal olarak bu olur. Hakem hatasının %1 bile etkisi yok bizim üzerimizde. Geçen 2 sezon takır takır şampiyon olduk.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Romantizme gerek yok iş bitti.Bu sene mükemmel futbol oynayan bir takım yok ligte ne gs ne de biz iyi futbol oynamıyoruz Gs’nin skor ve oyun yapan 2-3 oyuncusu var gerisi vasat oyuncular bizde kalite var ama skor yapacak oyun ve oyuncu yok.

Şu şartlar altında ilginç bir tablo oluştu ve 8 puan fark yedik hem hakem kararları hem de teknik direktör hataları buna sebep oldu.TD olarak hakeme sövmeyeceksin söveceksen yardımcı alacaksın almadın 2 puandan ettin,geldin Ankara’ya saçma sapan anlamsız bir kadro çıkardın 3 puandan ettin.

Gs temel oyuncuları eksik kalmadan maç kaybetmez ligte kalite namına hiçbir şey yok ki zorlansınlar.Haftaya feneri de ondan sonra Trabzonu da eğer tam kadro oynarlarsa rahat geçerler.Bizim için aynısını söyleyemiyorum çünkü topu içeri atacak oyuncu yok Gomis ve alternatif bir 10 numaramız olsa 8 puan biz ilerde olurduk.Bizim kendimizi salmamız lazım yine de pota da kalıp ligi 2.bitirmek gerekiyor çünkü gs’nin serüveni gelecek yıl devam etmez öyle bir takım yok ortada.

Kardeşim o zmn besiktası değil git galatasarayını takip et ne işin varki senin besiktasla

bu iş bitmiş miş bak bak sen suna..

dogru galatasaray öyle bi takım ki kim gelse tutamaz zaten ligde 26 da 26 yapıp namaglup sampiyon olurlar.

Şimdi diyeceksin ki görünen köy klavuz istemez falan.

neyse uzun uzun anlatırdım da gereksiz görüyorum .

Çevrimdışı mylife1903

Kardeşim o zmn besiktası değil git galatasarayını takip et ne işin varki senin besiktasla

bu iş bitmiş miş bak bak sen suna..

dogru galatasaray öyle bi takım ki kim gelse tutamaz zaten ligde 26 da 26 yapıp namaglup sampiyon olurlar.

Şimdi diyeceksin ki görünen köy klavuz istemez falan.

neyse uzun uzun anlatırdım da gereksiz görüyorum .
Rakip takim degerlendirmesi normal cunku gerideyiz kendi maclarimizi kazanmamiz hedefe ulasmak ocin yeterli degil.
Ilkyari bitiminde liderlik koltugunda olursak kendi isimize bakariz.
Gs de cok puan kaybedecek kor topal gidiyorlar suan. Kesin puan kaybedecekleri maclari kazandilar biz de kesin puan alacagimiz maclari kaybettik makas azicik acildi.

Onumuzde 26 hafta var ve gun itibariyla 79 puani sampiyonluk puani kabul edersek gsnin toplamasi gereken 57 bizim toplamamiz gereken 65. 20 galibiyet 5 beraberlik. Cok zor bir durum. Bu yuzden gsnin puan kaybetmesini beklemek normal. Onlarda bi dusus oldugu da gercek seri puan kayiplari yakindir.

Muhim olan bizim puan toplamamiz biz almamiz gerekeni alamiyoruz

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

8 puan cok buyuk bir fark degil. Daha GS ile 2 macimiz var. Daha 8. haftadan 8 puan fark diye dusunmek yanlis cunku ayni sekilde devam edecegini varsaymak oluyor bu. Devre arasina 8 puan geriden giriyor olsak daha endise verici olurdu, tersine 8 haftada 8 puan daha iyi. Unutmayin GS daha Fenerbahce, Besiktas, Trabzonspor, Basaksehir maclarina cikacak.

Onemli olan bizim FB macini unutmamiz. Tartismasiz o mac 2. Samsun vakasiydi, takim her seye ragmen cok guclu oldugundan o kadar dagitmadik. Haftaya Basaksehir'i yenersek puan farki 5'e iner, GS derbisini de alirsak puan farki iki olacak ve FB de bir sekilde yenilmemeyi becerir, yenilse de GS o mactan da kirmizisiz sakatliksiz cikamaz artik. Kadrolari yetersiz ve su ana dek tek kulvarda gidiyorlar. Bir Gomis sakatlansa bitti gittiler, ayrica kupa basladiginda sakatlik ve yorgunluk da olacak. Senol Hoca'nin FB macini acilen unutmasi, oyunculardan Basaksehir maci icin 100% verim istemesi lazim. Onumuzdeki hafta ortalik toz duman olacak, kazanmamiz sart ne pahasina olursa olsun. Ayrica Turkiye kupasi basladiginda hocanin sacmalamamasi ve tamamen genc takim + sans bulamayan adamlarla cikmasi lazim.

Onumuzde 26 hafta var ve gun itibariyla 79 puani sampiyonluk puani kabul edersek gsnin toplamasi gereken 57 bizim toplamamiz gereken 65. 20 galibiyet 5 beraberlik. Cok zor bir durum. Bu yuzden gsnin puan kaybetmesini beklemek normal. Onlarda bi dusus oldugu da gercek seri puan kayiplari yakindir.

79 puanla sampiyonluk olacak diye bir sey yok. Ligde oyle domine eden bir takim yok su an. GS'nin puani 22 olsa da henuz basa oynayan takimlarin hic biriyle maclari olmadi.

Çevrimiçi levitate

İlk yarıda kalan bütün maçları ekleyip bir görsel hazırladım maçlar oynandıkça skorları güncelleyip paylaşacağım.

Çok zor ama 9'da 9 yapsak efsanevi bişey olur
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Ayrica transferlerin hic biri kotu degil. Hoca bu sene cok sacmaladi, oyunculari daha erken takima monte etmesi lazimdi. Hocanin yanlis planlamasi ve tercihleri yuzunden yeniler hem strese girdi hem sevkleri kirildi ayrica medya ve bazi kimselere firsat dogdu transferlerimiz hakkinda suphe uyandirmak icin. Ozellikle GB macindaki tercihleri akil alir gibi degildi.

Bakmayin GS'nin ahim-sahim oynadigi yok. Sadece Gomis ekstra oynuyor, tamamen onun ayagina bakiyorlar. Bir sakatlik olursa birden dibe vurmalarina hic sasirmam.

Galatasaray macina kadar butun maclari kazanir, GS macinda kendi sahamizda Kadikoy'de yedigimizden beter bir dayak atarsak GS dagilir, devreye lider gireriz. Yarindan itibaren FB'yi GS macina bilemek, ortami germek lazim. Ayrica bizim sahamiza geldiklerinde Kadikoy'de yasadiklarimizin benzerini GS'ye yasatirsak dagilmalari kacinilmaz. Macta mutlaka kavga cikmali, bize 1-2 kirmiziya dahi mal olsa bu olmali cunku GS'nin gorecegi kirmizilar ve alacagi cezalar onlar icin cok buyuk bir dezavantaj. Yok sudur budur demesin kimse, efendiyiz efendiyiz dedikce dayak yiyoruz. Kuzu degil kurt olmamiz lazim, baska turlu cakallarla bas edilmiyor.

Etiketler: