Beşiktaş 3-0 Anagold 24Erzincanspor Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 1.Maç
Beşiktaş 3-0 Anagold 24Erzincanspor Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 1.Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-0 Anagold 24Erzincanspor Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 1.Maç Skor : Beşiktaş 3-0 Anagold 24Erzincanspor Tarih : 05.12.2019 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Bahattin Şimşek - İlker Tatbak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-0 Anagold 24Erzincanspor Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 1.Maç  [Okunma sayısı 20505 defa] Beşiktaş 3-0 Anagold 24Erzincanspor Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur 1.Maç
Anket
Beşiktaş, 24Erzincanspor maçı nasıl sonuçlanır?
Kazanır
5 [%83.3]
Berabere biter
0 [%0]
Yenilir
1 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi murat

Muhtemel 11: Utku, Gökhan, Necip, Roco, Rebocho, Oğuzhan, Elneny, Lens, Güven, Boyd, Umut (Goal)
elneny ve gökhanın oynatılmasını anlayamadım.ne gerek var.

Çevrimiçi murat

Olması gereken

----------------------Ersin----------------
Kerem--Erdoğan---Necip--------Rıdvan

------------oğuzhan----kayra-----------
lens--------------muhayer------boyd
----------------umut-------------------
necipi slip rocoyu yazarsak oraya daha iyi maç eksiğini tamalasın roco

Çevrimdışı Volkan

Uefaya yedek kadroyla çıkıp şu kupada şu rakibe tam kadro çıkmaz herhalde?

Çevrimiçi sEuL

Bu maçta da oynatılmadıysa hoca hazır olduğunu düşünmüyordur. Bunun başka açıklaması yok  :tabe:

Oguzhan'in hazir oldugu bir dunyada Muhayyer'in olmama ihtimalini cok ama cok dusuk goruyorum. Umarim Muhayeer'i orta sahada, Kerem'i de sag bekte izleriz bugun. Bu cocuklar bu mactada oynamazlarsa eger buyuk bir hayal kirikligi olur benim icin.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Utku, Rebocho, Roco, Necip, Erdoğan, Elneny, Muhayer, Lens, Boyd, Güven, Umut

Çevrimdışı cursedofdragon

Utku, Rebocho, Roco, Necip, Erdoğan, Elneny, Muhayer, Lens, Boyd, Güven, Umut
ozzy kesik yemiş  :ebebe:

İyi kadro yenmemiz lazım :)

Elneny oynuyo cidden ya. Hocam ne yapmaya çalışıyorsun Allah aşkına.

Elneny oynuyo cidden ya. Hocam ne yapmaya çalışıyorsun Allah aşkına.

kartal oynasa daha iyi olurdu ama sigorto koymak istemiş herhalde 1 tane  :tabe:

ozzy kesik yemiş  :ebebe:

İyi kadro yenmemiz lazım :)

Ozzy hafta sonu ilk 11 mi çıkacak acaba ??? Ben bu kadrodan caner ve oğuzhanın ilk 11 çıkacağı sonucunu çıkardım. Ben kadroyu beğenmedim roco elimizdeki son 2 stoperden birini bu maçta riske atmak saçma, erdoğan kaya stoper onu stoperde oynatmak yerine gidip sağ beke koymuş. Elneny sakatlanırsa bunu hesabını kim verecek elneny şuan elimizdeki en iyi oyunculardan biri.

Edit: Oğuzhanın sakatlığı varmış galiba takımdan ayrı çalışmış en son, o yüzden riske atılmak istenmemiş büyük ihtimal.

Ayrıca baba kıyağıyla gelmiş kaleci niye oynuyor ??

Kesinlikle ama kesinlikle ersin daha yetenekli ve daha genç.

Çevrimiçi sEuL

Ozzy hafta sonu ilk 11 mi çıkacak acaba ??? Ben bu kadrodan caner ve oğuzhanın ilk 11 çıkacağı sonucunu çıkardım. Ben kadroyu beğenmedim roco elimizdeki son 2 stoperden birini bu maçta riske atmak saçma, erdoğan kaya stoper onu stoperde oynatmak yerine gidip sağ beke koymuş. Elneny sakatlanırsa bunu hesabını kim verecek elneny şuan elimizdeki en iyi oyunculardan biri.

Umarim Oguzhan'i ilk birde oynatma gibi bir dusuncesi yoktur hocanin, herseyin yolunda gittigi bir donemde kendi ayagina sikmak gibi birsey olur.

Buyuk ihtimal Necip'i sag bekte ve Erdogan'ida stoper mevkiisinde goruruz bu aksam. Erdogan'in sag bekte oynayacagini dusunmuyorum, Erdogan'i sag bekte oynatirsa Kerem'e yazik olur.

Edit: Oğuzhanın sakatlığı varmış galiba takımdan ayrı çalışmış en son, o yüzden riske atılmak istenmemiş büyük ihtimal.

oğuzhan yedekte bile yok garip  :alala:

Caner zaten haftaya ilk 11 de olur formda :) Oğuzhan sanmıyor ilk 11 olacağını.Erdoğan stoper oynar necip sağ bek oynar bence.Ruiz dönüyormuş kasımpaşa maçından sonra sıkıntı olmaz.El neny sağlam bence öyle kolay kolay sakatlanacak görüntü vermedi bana sakatlanacak olduktan sonra lig maçında da sakatlanabilir  :tabe:

oğuzhan yedekte bile yok garip  :alala:

Caner zaten haftaya ilk 11 de olur formda :) Oğuzhan sanmıyor ilk 11 olacağını.Erdoğan stoper oynar necip sağ bek oynar bence.Ruiz dönüyormuş kasımpaşa maçından sonra sıkıntı olmaz.El neny sağlam bence öyle kolay kolay sakatlanacak görüntü vermedi bana sakatlanacak olduktan sonra lig maçında da sakatlanabilir  :tabe:

Sakat çünkü riske atılmak istenmemiş.

Bence erdoğanı sağ bek deniyecek olmazsa necipi oynatacak.
Ruiz dönüyorda kasımpaşa maçında hala adam yok olduda gitse elneny ve ikisi değer mi ??? Saçma bir risk olmuş.
Kerem rıdvan erdem gayet iyiylerdi bu maç oynayabilirler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yedekler as kadro olmuş tamamen  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi uğur07

Bu maç iyi kadro çıkarıp ilk maçta turu geçip ikinci maça yedek çıkmak lazımdı bence.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maç iyi kadro çıkarıp ilk maçta turu geçip ikinci maça yedek çıkmak lazımdı bence.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu kadro da bir zahmet yeterli skoru alsın. Alamazlarsa da kapı açık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

stad boş.
Süt Kupası maçında dolacağını düşünmüyorum. Belki iyi bir takımla karşılaşırsak dolabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu 1  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Abi cikar su adami gereksiz sakatlanacak sonra yine orta sahada Oguzhan'a Necip'e kalicaz.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Güvenin çok çalışması lazım çok.Su maçta bu kadar top kaybi akıl alir gibi degil.Ilk dokunusu da iyi degil