25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü
25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü

Beşiktaş Forum|25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü Skor : Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü Tarih : 06.03.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Arda Kardeşler - Mehmet Cem Hanoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü  [Okunma sayısı 101775 defa] 25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%100]
1 puan
0 [%0]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi levitate

Takımı beğenmedim. Derbi öncesi olduğu içindir belki.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk
kart yemeyelim diye aşırı pasif oynadık + ankaragücü fazla iyiydi

3 puana şükür diyelim geçelim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Averaj hala tek hane
Mart geldi
Nasi bi batakliksa
4 maç sonra 10 olur abi

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

Ljajic takım oyuncusu değil net. Skorer bir oyuncu fakat bir takımda 37 yaşında atiba varken Burak ve Ljajic mücadele etmezlerse gerçekten saygısızlık olur. Ben Atibanın yerinde olsam bunlara selam bile vermem.

Ljajic takım oyuncusu talisca değildi mesala sosa'da takım oyuncusu idi ljajicte takım oyuncusu.

geçen sene 9 gol 14 asist.
Seri A'da 6 gol 12 asist.Ondan önce ki sene 12 gol 7 asist.

Bu sene kötü diyoruz 4 gol 7 asist.

Çevrimdışı mylife1903

4 maç sonra 10 olur abi
Haftaya 10 yapalim
Boyle helva gibi oluruz

ankara mamalanmıs.

Çevrimdışı mylife1903

ankara mamalanmıs.
La adam kume dusuyor
Mamalanmasina gerek yok
Top tufek son mermisine kadar sikiyor

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ankara mamalanmıs.

büyük takım olduğu için ekstra performansla çıkmışlar elbet fakat sadece bu kadar kolay açıklarsak kendimizi kandırırız.

Sergen hoca ve takım bu maç oyunu hiç tutamadı, bu konuda kendimizi geliştirmemiz gerek.
Çok pasif oynadık, bir sonraki maçı her şeyi bağlamak, kafaların orda olması o kadar iyi değil. Profesyonel bir takım sıradaki maça bakar mental olarakta çok kötüydük.

Çevrimdışı mrred

Evet güzel bir noktaya değindin. Biraz da ondan ısıramadık
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ljajic takım oyuncusu talisca değildi mesala sosa'da takım oyuncusu idi ljajicte takım oyuncusu.

geçen sene 9 gol 14 asist.
Seri A'da 6 gol 12 asist.Ondan önce ki sene 12 gol 7 asist.

Bu sene kötü diyoruz 4 gol 7 asist.
Talisca ile Ljajic kıyas kabul etmez.
Talisca 2 gömlek falan üstün adam saf yetenek. Raket gibi ayağı var gerilmeden topa vuruyor. Ölçülü pasları var top sürerken hızlanıyor mermi gibi vuruyor kafa vurmayı biliyor ikili mücadele de Ljajic kadar yılmıyor. O yüzden Talisca üzerine oyun da kurulur takım da kurulur defansif olarak zaafiyeti Ljajic kadar yok.
[ Son Düzenleme: 06 Mart 2020, 22:25:42 mrred ]
The great gig in the sky

La adam kume dusuyor
Mamalanmasina gerek yok
Top tufek son mermisine kadar sikiyor

Katılıyorum, ölü eşşek falan dediler hatta.
Elbette büyük takımla oynuyorlar ekstra performansları olacak, ama sen Beşiktaş isen ve kendi evinde oynuyorsan, bu kadar silik performansa karşı takım mamalanmış diye basitçe açıklayamazsın.

Çevrimdışı mylife1903

Katılıyorum, ölü eşşek falan dediler hatta.
Elbette büyük takımla oynuyorlar ekstra performansları olacak, ama sen Beşiktaş isen ve kendi evinde oynuyorsan, bu kadar silik performansa karşı takım mamalanmış diye basitçe açıklayamazsın.
Guzel mac oldu
Fazla hakemlik bisi olmadi
3 puani aldik derbiye bakacaz
Sanki her mwc cikip gelene gecene 4-5 cekiyoz
Averaj tek hane hala

Çevrimiçi tolga1903

Atiba acayip bişey ya nazar değmesin. Yaşını büyük mü yazdılar bu adamın insanüstü şu yaptığı şey son dakika o nasıl bir azimdir abi nasıl depardır maşallah

Çevrimiçi levitate

ankara mamalanmıs.
yok be abi adamlar küme düşüyor mecbur oynayacaklar

gs'den puan alır bunlar şimdiden diyeyim

Çevrimdışı mrred

Ljajic Beşiktaş tarihinin en yüksek bonservisi bedeli ödenen futbolcusu . Herkes bunu unutuyor. Ljajic kendine gelsin diye 18 hafta falan beklemez kimse
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

yok be abi adamlar küme düşüyor mecbur oynayacaklar

gs'den puan alır bunlar şimdiden diyeyim
Gs maci nerde
Mustafa hocam hoplatsin gsyi
Bu hafta riza bi hoplatir insallah
Boyle 2-3 yuk koysun gs kalesine

Ljajic Beşiktaş tarihinin en yüksek bonservisi bedeli ödenen futbolcusu . Herkes bunu unutuyor. Ljajic kendine gelsin diye 18 hafta falan beklemez kimse

Bugün galibiyeti ljajic getirdi atmasa emin ol abi yiyecektik. Ama o golden sonraki hareket ve bir an önce gitmesi falan neydi anlamadım. Neyse bilgiler geldikçe değerlendireceğim fakat bugün galibiyeti ljajice yazarım.

Gs maci nerde

Ankaragücü deplasman onların ama hiç bir şey yapamazlar.

Çevrimiçi levitate

Gs maci nerde
gs maçı ankarada

alanya deplasmanından sonra oraya gidiyorlar ooof

Çevrimiçi tolga1903

Ya duygusal adam bu. Abdullah avcı zamanı ıslıklanmıştı sanırım ondan sonra da doğru düzgün futbol oynamadı bugün girdi attı saçma bi reaksiyon verdi üstüne gitmeyip yazın sessiz sedasız güzel paraya satmak lazım. Fazla sorun olmaya başlarsa bu bize de zarar. Sene sonuna kadar bir kaç maç böyle gol falan atsın piyasasını düşürmesin yeter

Çevrimiçi levitate

Evet güzel bir noktaya değindin. Biraz da ondan ısıramadık
aaynen normalde takımın çoğu sarı görmüştü

burak nkoudou faul yapardı vs. bugün uzak durdular sürekli

Çevrimdışı mylife1903

gs maçı ankarada

alanya deplasmanından sonra oraya gidiyorlar ooof
Offff bi o koysun bi bu koysun
Sonra hepsi feteye

Çevrimdışı mrred

Bugün galibiyeti ljajic getirdi atmasa emin ol abi yiyecektik. Ama o golden sonraki hareket ve bir an önce gitmesi falan neydi anlamadım. Neyse bilgiler geldikçe değerlendireceğim fakat bugün galibiyeti ljajice yazarım.
Son 20 dakikalarda girsin diriyken faydalı olur. Adam güçsüz yıkılıyor hemen. Bir pozisyonda sağ kanattaydı önü bomboştu topu sürmeye korktu . Gözlerime inanamadım. Nkudu varken solda falan da oynayamaz. Boateng varken forvet arkası da oynayamaz. Sıkışık maçlarda son 20 30 dakika girsin seneye de vedalaşalım. Sene başından beri top oynadığı yok. Böyle sorunlu kaprisli adamların rehabilitasyon merkezi mi bu takım ? Burak bir yandan Caner bir yandan kuvarejma bir yandan Oğuzhan bir yandan şimdi de Ljajic çıktı başımıza
The great gig in the sky

Çevrimiçi Zafer55

3 puan alındı,kart cezalısı yok.Sakatlık yok.Gs maçı öncesi önemli olan bunlardı. İyi oynamadık ama bu canımı sıkmadı.