Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 258 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5154735 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

17 sinde Fetö ayağa kalk diye bir mesaj yayınlıyor Necip Fazıl dan esintiler falan.Gs 8 puan öndeyken neden ayağa kalksın bu 2.ayrıca beyaz tv de Rocky 3 filmi var.bu kadar tesadüf üst üste hayırdır fetö buradan ne mesajı gönderiyor?söz konusu kanalın sahibinin sarayla arasının ne durumda olduğu da belli.biraz komple teorisi gibi oldu ama araştırılmalı bence üzerine gidilmeli.bizim başkan hakkında nasıl bu tarz haberler yaptıklarını da az çok gözden kaçmasın.konu dışı olabilir ama bence önemli arkadaşlar.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ekim 2017, 22:47:03
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
17 sinde Fetö ayağa kalk diye bir mesaj yayınlıyor Necip Fazıl dan esintiler falan.Gs 8 puan öndeyken neden ayağa kalksın bu 2.ayrıca beyaz tv de Rocky 3 filmi var.bu kadar tesadüf üst üste hayırdır fetö buradan ne mesajı gönderiyor?söz konusu kanalın sahibinin sarayla arasının ne durumda olduğu da belli.biraz komple teorisi gibi oldu ama araştırılmalı bence üzerine gidilmeli.bizim başkan hakkında nasıl bu tarz haberler yaptıklarını da az çok gözden kaçmasın.konu dışı olabilir ama bence önemli arkadaşlar.

Bu köpekler 1 yıl önceden reklamla darbenin haberini vermediler mi? Hersey olabılır.
Sosyal Medya'dan yaymak üzerine gitmek lazım bunun.

Çevrimdışı tuncaboylu

Qatar airways ile anlaşırız abi birtek uçak thy'nun mu :)

Protesto yaparız turkuazmedya grubunu yaptığımız gibi akılları başlarına gelsin bi :D
Fenerbahçe hala Avrupa maçlarına Borajet reklamı ile çıkıyor, Borajet iflas etti. Çok mühim değil yani.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı caner.eryigit

Yok abi yok vallahi Yok.yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.kanal kanal gezip sırf sahaları kapatılmasın diye ağlıyorlar.işin ilginç yanı TRT de olabilir fln dediler şaka gibi.bizim şampiyon olmamız için herşeyi yapacaklar.yrn herşey yeniden başlayacak inş.bahane fln yok o rotasyon çocuklarını sahaya gömmezsek bu da bizim ayıbımız olsun.

Çevrimdışı yoruk

Bu köpekler 1 yıl önceden reklamla darbenin haberini vermediler mi? Hersey olabılır.
Sosyal Medya'dan yaymak üzerine gitmek lazım bunun.
Gecen haftaya bakmak lazım.Gecen hafta 2.filmi oynanmış ise gayet normal aslında.Hem niye direk 3.filmi versinler ki yoksa?  :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ekim 2017, 23:06:29
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Acayip demoralize olmuşlar.  :lol:
Besıktask maçında liderliği bırakırız dıyorlar.
Sadece bir mac yettı bakın.
 Biz CL'den Ceyrekte elenip lige asıldıgımızda olacakları siz düşünün  :halay:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Gecen haftaya bakmak lazım.Gecen hafta 2.filmi oynanmış ise gayet normal aslında.Hem niye direk 3.filmi versinler ki yoksa?  :D
Rocky 3 ile alakayı anlayamadım ben
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı caner.eryigit

Rocky 3 ile alakayı anlayamadım ben
Abi şöyle izah etmeye çalışayım.Rocky karakteri Pennsylvania dan yetişen bir karakter orada heykeli de var ayrıca.bu ayın 17 sinde fetö ayağa kalk diye bir mesaj yayınladı Necip Fazıl’ın bir eserinden de alıntılar yaparak fln.gs koreografisi de Rocky ile ilgili olunca üstüne de Gökçeğin kanalında da Rocky yayınlandı o esnada.herkesin sorduğu soru 8 puan öndeyken ne ayağa kalkması fetönün mesajı ve ayrıca gökçeğin sarayla ilgili sıkıntıları ve bu filmin yayınlaması sosyal medya da bayağı bi infial yarattı.durum bundan ibarettir abi umarım anlatabilmişimdir

Çevrimdışı Berat

Yalnız Mete'nin orası burası ayrı oynayacak yarın.

Çevrimiçi levitate

İşimize bakmak zorundayız, diğerlerine değil.

Beni şaşırt Şenol Hoca lütfen.
amin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Abi şöyle izah etmeye çalışayım.Rocky karakteri Pennsylvania dan yetişen bir karakter orada heykeli de var ayrıca.bu ayın 17 sinde fetö ayağa kalk diye bir mesaj yayınladı Necip Fazıl’ın bir eserinden de alıntılar yaparak fln.gs koreografisi de Rocky ile ilgili olunca üstüne de Gökçeğin kanalında da Rocky yayınlandı o esnada.herkesin sorduğu soru 8 puan öndeyken ne ayağa kalkması fetönün mesajı ve ayrıca gökçeğin sarayla ilgili sıkıntıları ve bu filmin yayınlaması sosyal medya da bayağı bi infial yarattı.durum bundan ibarettir abi umarım anlatabilmişimdir

ben hiç bi halt anlamadım  :D
gerçi sabah 10dan beri dışardaydım bi halttan haberim yok ama genelde yakalardım bişiler satır aralarında bu hikayeden bi mok anlamadım  :D
açık hava ve bir büyüğümüz çarptı galiba beni
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Snooker finalinin tekrarını izlerim diye Eurosport'a baktım, Almanya-Brezilya U17 maçı var.
17 Yaşında bebenin çektiği şutu Ozzie' de görsek fiyatı 30 m euro deriz.

Bu arada bebeler 17 yaşında ama fizikler adam fiziği.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Her 2 takımda da çok iyi oyuncular var.
Brezilyanın sağbeki Wesley özellikle dikkatimi çekti.

Çevrimdışı yoruk

Yani bir şey bulmak için iyice deşmişler resmen.Buluttan nem kapmışlar fena halde.

Çevrimdışı atalay

Snooker, Go ve Satranç. Bu üçünü belli bir seviyede oynayabilen kişilerin bende büyük kredileri var. @Osvaldonun Saçı
[ Son Düzenleme: 22 Ekim 2017, 23:57:02 atalay ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sosyal medyada Virüs gibi yayılmaya başladı

Bu Gece ULTRAASLAN tayfası Sorguya alınabilir böyle devam ederse
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yok abi yok vallahi Yok.yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.kanal kanal gezip sırf sahaları kapatılmasın diye ağlıyorlar.işin ilginç yanı TRT de olabilir fln dediler şaka gibi.bizim şampiyon olmamız için herşeyi yapacaklar.yrn herşey yeniden başlayacak inş.bahane fln yok o rotasyon çocuklarını sahaya gömmezsek bu da bizim ayıbımız olsun.

Saha kapatılırmıdan ziyade kaç maç kapatılırı konuşmak ve konuşturmak lazım. Maçın o dakikada tatil edilmemesi ayrı bir rezalet zaten. İnsan kılıklılar yan hakeme dizüstü çöktürmüş atılan maddelerden. Daha ötesi mi var. Bi şekilde müdahil olmak lazım usulünce.  En son biz bu toplara girmeyelim dediğimizde 101. yılımızdı ve  tekrarlanan Rize maçı sonrası süreçte malum...

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Yani bir şey bulmak için iyice deşmişler resmen.Buluttan nem kapmışlar fena halde.
Çok büyük tesadüfler var

3 gün önce Fetönün ayağa kalkın vaazı

Bugün beyaz tv de (Gökçeğin kanalı) Rocky 3 filmi

Rocky Pennsylvania doğumlu ve heykeli var

Ve GS nin tam 8 puan öndeyken Ayağa kalk koreografisi yapıp , Kreografinin tam ortasına Rock koyulması ??

Bu kadar tesadüfün bir araya gelmesi çok ilginç değil mi sence ??

Buluttan nem kapiyoruz , haklısın :)

Çevrimdışı yoruk

Çok büyük tesadüfler var

Ve GS nin tam 8 puan öndeyken Ayağa kalk koreografisi yapıp , Kreografinin tam ortasına Rock koyulması ??

Bilmiyorum gerçekten.Ama bizim milletin huyudur dediğim yazdığım olay yani sen de belki hak verirsin ?
O ayağa kalk yazısı sanırım geçen senede konuşulmuştu galiba.
Rocky filmi gösterilmesi de tesadüf olabilir.Geçen hafta oynamış ise eğer 2.film bu tez de çürümüş olur bence.Evet geçen haftalarda da önceki filmleri gösterilmiş zaten baktım şimdi.
Hem direk neden 3.filmi koysunlar ki  :D
[ Son Düzenleme: 23 Ekim 2017, 00:14:11 yoruk ]

Adebayorun Videosu güzel olmus :tabe:

Çevrimdışı tangaz

Çok büyük tesadüfler var

aaa uuu şimdi ayıldım ve mevzuyu çaktım fetöcüler işte eyleme geçmişler bbende ultraosurukdan aslanların şeedilmesini olumlu buluyorum sorguya çekilmesini bu gese fetöcüleri atamamıştı kongrede oylamaylan sonra başkanları tırsıp cb bizi öpmesin die aidat borçları var die atmoşlarıcb.de dalga mı geçiyosunuz demişti.

bu gese dalga geçme işini abarttı pis fetöcüler
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Bilmiyorum gerçekten.Ama bizim milletin huyudur dediğim yazdığım olay yani sen de belki hak verirsin ?
O ayağa kalk yazısı sanırım geçen senede konuşulmuştu galiba.
Rocky filmi gösterilmesi de tesadüf olabilir.Geçen hafta oynamış ise eğer 2.film bu tez de çürümüş olur bence.Evet geçen haftalarda da önceki filmleri gösterilmiş zaten baktım şimdi.
Hem direk neden 3.filmi koysunlar ki  :D
Peki bu suphelerimiz GS nin Feto den mimli olması olabilir mi ?

Yahu daha 2 ay önce kongrelerinde Fetoculeri Üyelikten atmadılar , atamadilar bunlar Açık açık bu millete ve bu devlete Hakaret ettiler

Bunlar Feto ye Vefa gösteriyor , Fetönün yıllar önce Dua ile himmet ile GS yı ayağa kaldıracağız röportajı da var

Ben tesadüf olduğuna inanmıyorum
[ Son Düzenleme: 23 Ekim 2017, 00:21:38 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı murat

İki takımı da ilk kez 90 dakika izledim. Ve bir daha izlememe kararı aldım. Ronnie O'Sullivan - Kyren Wilson maçı varken kötü tercih. Bu durumu Marsilya - PSG maçı ile kompanse etmek gerek.
futbol adına bişey beklemediğim için seyretmedim.yanıltmamışlar.

Çevrimdışı tangaz

Peki bu suphelerimiz GS nin Feto den mimli olması olabilir mi ?

Yahu daha 2 ay önce kongrelerinde Fetoculeri Üyelikten atmadılar bunlar Açık açık bu millete ve bu devlete Hakaret ettiler

Bunlar Feto ye Vefa gösteriyor , Fetönün yıllar önce Dua ile himmet ile GS yı ayağa kaldıracağız röportajı da var

Ben tesadüf olduğuna inanmıyorum

kesinlikle mesaj içerikli o koreografi raki ne alaka (Küfür Yasak)₆ gesenin eski solbeki mi papazın çayıında bayrağı diken herif mi? ne alaka raki  :alala: amaç belli mesaj belli...

aaa uuu şimdi ayıldım ve mevzuyu çaktım fetöcüler işte eyleme geçmişler bbende ultraosurukdan aslanların şeedilmesini olumlu buluyorum sorguya çekilmesini bu gese fetöcüleri atamamıştı kongrede oylamaylan sonra başkanları tırsıp cb bizi öpmesin die aidat borçları var die atmoşlarıcb.de dalga mı geçiyosunuz demişti.

bu gese dalga geçme işini abarttı pis fetöcüler
Gökçek ile Sarayın durumunu da giz önüne getirince şüpheler iyice ayyuka çıkıyor abi @tangaz

Etiketler: