20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük
20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük Tarih : 13.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mert Güzenge - Serkan Olguncan - Bahtiyar Birinci - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 4108 defa] 20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

mert tüm takımın atamadığı pası attı. nerdeyse de asist oluyordu

Çevrimiçi levitate

aylardır oynatmayanlar utansın ne diyelim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Hoca kazanan takımı bozmak istemedi anlıyorum ama oyuna müdahale etmesi gerekiyor artık.

Çevrimdışı zubeyirbaya

takımın orta sahası top kazanma konusunda korkunç ya. karagümrük'ten topu almak saatler sürüyor. demir ege'nin oyunun iki yanında da bir faydası yok. salih inanılmaz istikrarsız. gedson da bugün hayalet geçen maç alan bulup biraz silkinmiş görünmüştü.

Çevrimiçi Samet Demir

aylardır oynatmayanlar utansın ne diyelim
Cenk varken Mulela varken neden oynatsın Şenol hocam. Ondan iyi mi biliyorsun.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Salih ve Cenk değişikliği lazım.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Teknik heyet gol yemeden müdahale edemeyengillerden sanırım.

Çevrimdışı Savaş

Orta saha yok koca takımda şaka gibi

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rashica bugun bizim beklerden daha fazla defans yaptı.

Çevrimdışı zubeyirbaya

şu ikinci yarının 10 dakikasında izlediğim nedir lan oha bir dakika top göstermedi adamlar bize

Çevrimdışı Unnamed

Sahil Ucan'ı takımda görmek KAOS sebebi.

Çevrimiçi Samet Demir

Teknik heyet gol yemeden müdahale edemeyengillerden sanırım.
Şenol Güneşin Portekiz şubesi.

Çevrimiçi sEuL

Şenol Güneşin Portekiz şubesi.
Daha ilk mac, onun için birsey demek istemiyorum ama çok kötüyüz ve rakip ustumuze ustumuze geliyor. Doğal olarak insan bi müdahale bekliyor teknik ekipten

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rakibin 4 numarasi an itibari ile ikinci sari kartlik faulunu yapti.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi Samet Demir

Semih olmasa ayvayı yedik. Şükürler olsun.

Çevrimiçi Samet Ç

Semih çok büyük topçu olacak.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Gooooooollllll

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Etiketler: