2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Özgür Gültekin, gokhans, Serdar3444, kartalizma190399, Talisca1903, Gökhan Kurt, hasankale, levitate, İsmail Özyurt, Samet Demir, ergin, admsngl898, Renton, Mehmet57, yaço58, mayguntr, underworld, uğur07, Cihan1903, golazokartal, Yancos, zafkan, blackeagle35, Sinan23, Monza ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 47236 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

flick'te bayern'e dönecekmiş galiba haydaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

bu sağ bek weiser, adı geçen forvetler kanatlar, hermoso de vrij falan hepsi üçlü topçusu ALLAH ALLAH oluyorum içimden

çok karıştırmasınlar bence düz dörtlü devam etmek iidir şu an için
😁😁Fmci misin?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

bu sağ bek weiser, adı geçen forvetler kanatlar, hermoso de vrij falan hepsi üçlü topçusu ALLAH ALLAH oluyorum içimden

çok karıştırmasınlar bence düz dörtlü devam etmek iidir şu an için
başkan dün stüdyodan ayrılırken ters köşeleri severim demiş. Acaba bir luce, conte yada morinho gibi 3’lü savunma hoca hazırlığımı var? 3’lü savunmadan korkmayın bu kadar :)) tarihin en başarılı beşiktaş’ı 3’lü savunmayla oynadı luce ile.. ;)
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: