Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2716508 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Geçen sezon gs'yi aklayıp pakladık. Kendini scout, menajer sanan sahadaki koşamayan oyuncuyu en küçük sorunu  bile göremeyip Hocaya akıl veren tipler sistem, taktik diyerek güzelce akladı bu kirli düzeni kuranları. Kendimize bakalım kendimize deyip sonra da Hocayı gömerek yapması gereken işleri yapmayan yöneticileri koruyarak, taraftarlık yerine scout, menajerlik yapan saçma sapan mantıkla 3-5 bilgiyle maçlara kadro yapıp transfer yapan taraftarla bu sene başına tekrar gelecek olan şey de buydu işte.

Bu sene de gs, MHK yetmez bir de Bülent Yıldırım'ı aklayacağız. Gelecek sene de başkası çıkacak. Sende böyle yönetim ve taraftar olduktan sonra her sene birileri çıkar.
Gecensene firat kesip bicmis
Tosici gomduler falan
Obur hafta firat bursanin (Küfür Yasak)₁₃ kadikoyde oyle bir mac cok az izledim bu gs macindan beterdi
Sen firati aklarsan dorduncu olursjn sonra bu sene bulo gelir
Hocaydi nejiptinderken buloyu aklarsan seneye umit ozturk gelir pala gelir

Pala daha gecen vodafona geldi
Karsilayip elini sikanin eli kirilsin

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ha baskan neden maca gitmemis
Takimi neden yalniz birakmis
Bu yapilacaklardan haberi mi varmis
Onu da konusmak lazim

Senol gunes hakemi biliyorduk bekliyorduk diyor bu kadarini beklememistir tabi, baskan bilmiyor muydu ne onlem almis bu yonetim de ortaktir bu rezalete
Eğer ölmemişsen veya ölüm döşeğinde değilsen hani derler ya iki elin kanda dahi olsa Beşiktaş başkanı o maça gelmek zo-run-da kardeşim.Kazansan şampiyonsun, gs başkanının yanında oturanı görünce sinirlerim ayrı zıpladı. Şunu da ayrıca belirtmek gerekir ki yıllardır derbilerde Beşiktaş aleyhine bi ton fırıldak çevrilir ve eyyam yapılır. Bunu hepimiz biliyoruz ama o akşam iş başka boyuttu, epeydir bu şekilde kanırta kanırta yapılmamıştı.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Türk futbolunun önündeki en büyük engel MHK denen kurumdur. MHK'yı tamamen kaldırıp özellikle EPL'den hakem ihraç etsek Türk futbolu çağ atlar. Hadi bütün masrafları da bizden olsun klüp olarak memlekete hizmetimiz olur. Başımızın gözümüzün sadakası olur.
Hakemlerden olustukca bu kurum bu duzen devam eder
30 senedir ayni
Her sene basarilarimizi caliyorlar
Sonra kadroydu hocaydi diye algiyla bizim tayfayi gazliyorlar
Hoca degis kadro degis derken borc degisiyor sadece
Sonraki sezon gene bastan basla

Fikret orman butun hafta ne yapti onu anlatsin
Fb bile aciklama yapti fb bile
Fb bosuna mi aciklama yapti duyum almadi mi saniliyor
Azicik tanidigi olan herkes biliyordu

Çevrimdışı mylife1903

Eğer ölmemişsen veya ölüm döşeğinde değilsen hani derler ya iki elin kanda dahi olsa Beşiktaş başkanı o maça gelmek zo-run-da kardeşim.Kazansan şampiyonsun, gs başkanının yanında oturanı görünce sinirlerim ayrı zıpladı. Şunu da ayrıca belirtmek gerekir ki yıllardır derbilerde Beşiktaş aleyhine bi ton fırıldak çevrilir ve eyyam yapılır. Bunu hepimiz biliyoruz ama o akşam iş başka boyuttu, epeydir bu şekilde kanırta kanırta yapılmamıştı.
Gecen sene gs maci ayarindaydi
O macin tek tek vidyo analizi var internette
Bununla yarisir
Senol gunesin havasi seymis yahu sana da msctan once haber gelse senin de yuzun oyle olur

Çevrimdışı mylife1903

Elin fanatik fblisi yaziyor sunlari
Besiktastan gecinen besiktaslimsi parazit yazarlar iki kelam etsin
Neyin korkusu

Bazı hakemler futbol toplumunun en büyük ahlaksızlığı haline gelmişse, kabadayılık futbolun derin devleti olmuşsa, orada yeni bir dünya kurulmuştur.
O dünyada emeğin ve alın terinin hükmü yoktur. Silah şeklindeki düdüklerin ya da düdüklerin içindeki silahların hükmü vardır.
İtibar; haksızlıkla ölçülür olmuştur.
Eyyamcılığa yabancı olmayanların katliam ruhuna nasıl tanıdık olduklarını zaten biliyoruz.
Hafızamızı da yitirmedik vicdanımızı da!

* * *

Sen Bülent Yıldırım!
Saati kurmak bile seni kurmaktan zordu ama pazar gecesi sahanın ortasına bir zalim gibi kurulurken kendini ele verdin.
Maçın sonucunu daha ilk yarıda belirledin. Bu kusurlu cinayet sana afiyet olmuştur eminim.
Eskiden olsa "aynaya nasıl baktın?" diye sorardım ama gereği yok.
Eskiden Türk futbol tarihine adını kara bir leke olarak yazdırdığını haykırırdım ama senin gibiler düştükçe güçleniyor artık.
Bir gecede şampiyonu belirleme gücüne sahip olmak nasıl da gurur vericidir kim bilir!
Geçen sezon Ümit Öztürk bu sezon sen!
Sadece şunu sormak istiyorum.
"İnsanlardan korkuyorsun da Allah'tan niye korkmuyorsun?"

* * *

Bu ülkede çok şeyleri kaybettik ve bir daha kazanamayacağız. Adalet; medyanın görüş alanının dışında, onlar meselenin ziyafet tarafında.
Koca adamlarda olmayan cesaret bu saatten sonra var olabilir mi?
Eski yılların güzelliklerini anlatarak şimdiki zamana asalet katmanın da modası geçti.
Şimdi tozu dumana katarak her istediğini elde edenlerin devri.

* * *

Ligin ikinci yarısında muhteşem bir çıkış yakalayan Beşiktaş'ın böyle bir virajda sırtından vurulması gerekiyordu ve aynen öyle oldu.
Bir derbide özne hakem olmuşsa, futbolun nesini konuşacağız!
Ama haksızlığa karşı bile zarif duruş gerçeği vardır ya, ben meselenin o tarafındayım!
Sevgili Şenol Güneş!
Başını yastığa koyduğunda hesaplaşması başlar insan olanın.
Seni baştan çıkaramayan düzene bakıp kendinle gurur duyarsın.
Ne korkuyla işin vardır ne tehditle.
Hakem katliamından sonra bile zariftir konuşmaların. Zerre kadar kötülük ve haram dilenmezsin.
Hiçbir şeye değişmezsin helalinden kazancı, senin gözlerinde asalet tüter.
Sen insansın, insanlığın rütbesi onurdur. Senin ruhuna doğan "Güneş" yeter!

* * *

Kaybettikleri zaman öfke kusanlarla, her sonuçta zarif biçimde susanların mücadelesine katılan kalleşlikler ne olacak?
"Beni konuşturmayın, Başakşehir'i şampiyon yapacaklar" diyenler şimdi konuşsun bari.
Peki, medyada "Başakşehir şampiyon olacak" diye verilen mesajlar sebepsiz miydi sanıyorsunuz?
Yazdıklarımın arkasındayım.
"Çelik yelek giysen de seni vuracaklar Abdullah Avcı" diye kaç kez yazdım.
Ne yani iki maçlık kötü futbol mu Başakşehir'i liderlikten etti?
Abdullah Avcı final adamı değil öyle mi? Final adamı olmak için kaç Bülent Yıldırım gerekiyor?
Biz bu filmi geçen sezon da izledik, aynı zamandı mevsim bahardı!

* * *

Sonuç olarak bu sezon da insanlığın damarları tıkandı. Bir kez daha adalet, korkuya gelin oldu.
Şu zorbalığın ve paranın gözü kör olsun, yine her dediği oldu!

Çevrimdışı Liquidator

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Tff yi Beşiktaş resmi hesapı ve bir kaç BJK-li spor yazarlarını teg edip paylaştım bunuda
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı mylife1903

Tff yi Beşiktaş resmi hesapı ve bir kaç BJK-li spor yazarlarını teg edip paylaştım bunuda
Yaw sen taraftarsin sana ne
Isine bah isine
Bukent yildirim pirlantadir

Çevrimdışı f_madida

Ben konuşuyorum. Bu ligin ne halt olduğunu bilmiyor musun?
Çıkma o zaman maça. Şenol Güneş bile diyor ki hakemin böyle davranacağını zaten biliyorduk.
Sanki Mars' ta yaşıyoruz da ilk defa GS derbisine deplasmanda çıkıyoruz. Sen git adamların sahasında oynamaya çalış yani zayıf oldukları yerde.
Zorla onları, hataya zorla. En güçlü oldukları yerde en düz oyuncularınla karşılarsan sonuç bundan farklı olmaz.
Ağır Bülent Yıldırım lafını da kendi adıma iade ediyorum.

Hataya zorladi zaten. Taktik olarak hocanin kafasindakilerin yarisini dahi anlamayan adamlar gelmis burada yaziyor. gsnin en kuvvetli top cevirdigi nokta ortasahasiydi, macin basinda bu alani kitledi hatta onemli bir muddet hucum presle adamlari cikartmadi, top caldi. Bulo dayanamayip olmadik yerde faul bile verdi sirf bu sekilde top kaybi yasamasin gs diye.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hataya zorladi zaten. Taktik olarak hocanin kafasindakilerin yarisini dahi anlamayan adamlar gelmis burada yaziyor. gsnin en kuvvetli top cevirdigi nokta ortasahasiydi, macin basinda bu alani kitledi hatta onemli bir muddet hucum presle adamlari cikartmadi, top caldi. Bulo dayanamayip olmadik yerde faul bile verdi sirf bu sekilde top kaybi yasamasin gs diye.

Hocanın kafasındakilerin yarısı? GS nin en güçlü yeri orta saha?
Neyse boşver yorum yok.

Çevrimiçi murat

Elin fanatik fblisi yaziyor sunlari
Besiktastan gecinen besiktaslimsi parazit yazarlar iki kelam etsin
Neyin korkusu

Bazı hakemler futbol toplumunun en büyük ahlaksızlığı haline gelmişse, kabadayılık futbolun derin devleti olmuşsa, orada yeni bir dünya kurulmuştur.
O dünyada emeğin ve alın terinin hükmü yoktur. Silah şeklindeki düdüklerin ya da düdüklerin içindeki silahların hükmü vardır.
İtibar; haksızlıkla ölçülür olmuştur.
Eyyamcılığa yabancı olmayanların katliam ruhuna nasıl tanıdık olduklarını zaten biliyoruz.
Hafızamızı da yitirmedik vicdanımızı da!

* * *

Sen Bülent Yıldırım!
Saati kurmak bile seni kurmaktan zordu ama pazar gecesi sahanın ortasına bir zalim gibi kurulurken kendini ele verdin.
Maçın sonucunu daha ilk yarıda belirledin. Bu kusurlu cinayet sana afiyet olmuştur eminim.
Eskiden olsa "aynaya nasıl baktın?" diye sorardım ama gereği yok.
Eskiden Türk futbol tarihine adını kara bir leke olarak yazdırdığını haykırırdım ama senin gibiler düştükçe güçleniyor artık.
Bir gecede şampiyonu belirleme gücüne sahip olmak nasıl da gurur vericidir kim bilir!
Geçen sezon Ümit Öztürk bu sezon sen!
Sadece şunu sormak istiyorum.
"İnsanlardan korkuyorsun da Allah'tan niye korkmuyorsun?"

* * *

Bu ülkede çok şeyleri kaybettik ve bir daha kazanamayacağız. Adalet; medyanın görüş alanının dışında, onlar meselenin ziyafet tarafında.
Koca adamlarda olmayan cesaret bu saatten sonra var olabilir mi?
Eski yılların güzelliklerini anlatarak şimdiki zamana asalet katmanın da modası geçti.
Şimdi tozu dumana katarak her istediğini elde edenlerin devri.

* * *

Ligin ikinci yarısında muhteşem bir çıkış yakalayan Beşiktaş'ın böyle bir virajda sırtından vurulması gerekiyordu ve aynen öyle oldu.
Bir derbide özne hakem olmuşsa, futbolun nesini konuşacağız!
Ama haksızlığa karşı bile zarif duruş gerçeği vardır ya, ben meselenin o tarafındayım!
Sevgili Şenol Güneş!
Başını yastığa koyduğunda hesaplaşması başlar insan olanın.
Seni baştan çıkaramayan düzene bakıp kendinle gurur duyarsın.
Ne korkuyla işin vardır ne tehditle.
Hakem katliamından sonra bile zariftir konuşmaların. Zerre kadar kötülük ve haram dilenmezsin.
Hiçbir şeye değişmezsin helalinden kazancı, senin gözlerinde asalet tüter.
Sen insansın, insanlığın rütbesi onurdur. Senin ruhuna doğan "Güneş" yeter!

* * *

Kaybettikleri zaman öfke kusanlarla, her sonuçta zarif biçimde susanların mücadelesine katılan kalleşlikler ne olacak?
"Beni konuşturmayın, Başakşehir'i şampiyon yapacaklar" diyenler şimdi konuşsun bari.
Peki, medyada "Başakşehir şampiyon olacak" diye verilen mesajlar sebepsiz miydi sanıyorsunuz?
Yazdıklarımın arkasındayım.
"Çelik yelek giysen de seni vuracaklar Abdullah Avcı" diye kaç kez yazdım.
Ne yani iki maçlık kötü futbol mu Başakşehir'i liderlikten etti?
Abdullah Avcı final adamı değil öyle mi? Final adamı olmak için kaç Bülent Yıldırım gerekiyor?
Biz bu filmi geçen sezon da izledik, aynı zamandı mevsim bahardı!

* * *

Sonuç olarak bu sezon da insanlığın damarları tıkandı. Bir kez daha adalet, korkuya gelin oldu.
Şu zorbalığın ve paranın gözü kör olsun, yine her dediği oldu!
Ortada fis bir tezgah kurulmuş başağın bu denli kötü olması kötü olmasını geç bu kadar puan kaybetmesini normal bulmuyorum.yine kenar süsü yapıldık yoksa daha önce ipimizi çekerlerdi.başağın puan kaybettiği gsnin durmadan kazandığı iki takımlı bir kurgu daha dikkat çekerdi.

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı Liquidator

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, MHK Başkanı Sabri Çelik ile görüşme yaparak Bülent Yıldırım'ı şikayet edecek. (Sabah)

:kop: :kop:
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu arada başakşehirin şansı arttı 1 ay daha halk ekmekten para akışı devam edicek.

gönlümüz seninle başakşehir.

şuanda tek aday hürser tekinoktay demi ?

Çevrimdışı mylife1903

“Kurdu ite boğdurmak”

Bunu gelecek sezon gs maci oncesi soyunma odasina asmayan besiktasliyim demesin

Çevrimdışı ALDENYX

Beşiktaş Kadın Futbol

Kadınlar 1.Ligi’ni ALG Spor ile aynı puanda bitiren Beşiktaşımız, şampiyonun belirlenmesi adına 12 Mayıs Pazar günü Manavgat Atatürk Stadı’nda play-off maçı oynayacak. Mücadele saat 16:00’da başlayacak. Tüm taraftarlarımızı bekliyoruz.👊💪💥
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, MHK Başkanı Sabri Çelik ile görüşme yaparak Bülent Yıldırım'ı şikayet edecek. (Sabah)

:kop: :kop:
adam emekli oluyor neyin şikayeti

12'ye giden öğrenciyi tuvalette basıp disiplin vermek gibi birşey :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Buloya 3 hafta ceza verdik derler
Bunlari cok gorduk
Muhittin bisat
Orhan erdemir
Sabri celik
Hepsi biyle uctu emeklilik ikraniyesi alarak yani bilmiyorum anlatabildim mi

Alanya macinda bicmezler buyuk ihtimal hatta kayirabilirler
Ts macinda ise dilim dilim

Çevrimdışı f_madida

Bunu gelecek sezon gs maci oncesi soyunma odasina asmayan besiktasliyim demesin

Aynen bu fotografin renkli fotokopisini cekip mac onu stadta dagitmak lazim.
The world is better in black and white, and red.

emekli oluyor diye suçu varsa serbest mi bırakalır zannediyorsun ?

Bende sana askerlikten bir örnek vereyim o zaman ?

Askerliğin son günü bitiyor artık saatleri sayıyorsun bir suç işliyorsun askerliğin 3 ay daha uzuyor nasıl ?

Sen şikayet et ne tv de yorumculuk yapabilsin diğerlerine de emsal olsun.

Çevrimdışı Orhan_

12'ye giden öğrenci nasıl bir şey yahu? Yaşlanmadım daha ama çok garip geldi :D.

Çevrimdışı mylife1903

emekli oluyor diye suçu varsa serbest mi bırakalır zannediyorsun ?

Bende sana askerlikten bir örnek vereyim o zaman ?

Askerliğin son günü bitiyor artık saatleri sayıyorsun bir suç işliyorsun askerliğin 3 ay daha uzuyor nasıl ?

Sen şikayet et ne tv de yorumculuk yapabilsin diğerlerine de emsal olsun.
Aman aman bizim yonetik sikayet etmesin buloyu
Hakemligini uzatirlar seneye de tokatlar bizi

Aman aman bizim yonetik sikayet etmesin buloyu
Hakemligini uzatirlar seneye de tokatlar bizi

bizim yönetim seçim derdine düştü şimdi.

bide yazın tatil planlarını yapıyorlardır mikonos bekler yine.

Çevrimdışı mylife1903

bizim yönetim seçim derdine düştü şimdi.

bide yazın tatil planlarını yapıyorlardır mikonos bekler yine.
Insallah ispanya yaparlar
Ibiza valensiya falan
Ozellikle bize renkli hayrani diyen sevgili yoneticimiz futbolcu izlemeye gider insallah
B

Çevrimiçi tolga1903

Necip'in oynaması ile Lajic' te pasifize oldu, göremiyor musun?
Adamın pas yüzdesi %69
Evet en acı tarafı en sönük iç saha maçıyla bizi geçtiler.
Necip'in kaptığı topu da sonuna kadar izle zaten ayağımıza dolaştırıp pozisyon ölmüştü.
GS' nin kendi evinde hakemle seni dövmek için hazır olduğunu 5 yaşındaki çocuk biliyor, Şenol Güneş de biliyor ama gidip ringde köşede bekliyor.

Ankaragücü maçında da pasifize oldu ljajic ben necip'in o maçta oynadığını hatırlamıyorum. Oyuncu kariyerinin çoğunu italya'da geçirmiş olsa bile yumuşak oyuncu rakibe teslim olduğumuz hangi maça bakarsanız bakın ljajic sahadaysa zaten pasifizeydi. Gerçekten aşırı takıntılı bizim taraftar maç öncesi necip'i görünce küfür eden mi ararsın izlediği maçtan sonra bir tane oyuncuya tüm sonucun faturasını kesen mi ararsın ne ararsan var. Ya adam kötü oynamadı kendinden bekleneni yaptı gs'ye rahat oyun kurdurmamak planlandı ve bunun için de necip kullanıldı medel olsa medel'i oynatırdı. Planın işleyememesinin sebebi de adamlara ilk faulünü dakika 30'da çalan ve bizim şok preslerimizi rakip takım edasıyla durduran bir adet botokslu yalakaydı. Gökhan sakatlanmasa oyundan alınacaktı sakatlandı mecburen beke çekildi. Ya göndersinler şu necip'i yazık adama da yazık nedensiz yere kimse sevmiyor bu adamı aldığı para belli kapasitesi belli oynamayınca asla ses etmiyor ve iyi kötü savunmada oynamadığı mevki kalmadı yine de nefret objesi oldu umarım gider.
[ Son Düzenleme: 07 Mayıs 2019, 18:35:42 tolga1903 ]