Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 163 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2690434 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

:lol:

hem lobi diyip hem mac konusabilirsin. Benim gibi yapin.

Bu arada mylife ilk yari-ikinci yari adem farkindan bahsettin,

Necip ile alakasi yok derken hocayi kucagimiza biraktigin icin tsk.

Kisilerden bagimsiz senol hoxa meraklilari 4 yilda bir ekran basina  :lol:

Çevrimdışı savaş altay

Bunu gelecek sezon gs maci oncesi soyunma odasina asmayan besiktasliyim demesin
Mantikli. Tac bizim diyor bir de.

Çevrimiçi levitate

emekli oluyor diye suçu varsa serbest mi bırakalır zannediyorsun ?

Bende sana askerlikten bir örnek vereyim o zaman ?

Askerliğin son günü bitiyor artık saatleri sayıyorsun bir suç işliyorsun askerliğin 3 ay daha uzuyor nasıl ?

Sen şikayet et ne tv de yorumculuk yapabilsin diğerlerine de emsal olsun.
valla abi yapmadığı şey kalmayanlar koca ülkeyi yönetiyor, hakeme falan işleyeceğini sanmam

adamın kariyerinde böyle bir ton maç var. ona rağmen kariyeri devam etmiş yıllarca, kimseye emsal olmamış ve ileride de olacağını da sanmam. maalesef düzen buna kurulu

ve başkanımız bu düzeni bozabilecek istekte ve yeterlilikte birisi değil
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı savaş altay

12'ye giden öğrenci nasıl bir şey yahu? Yaşlanmadım daha ama çok garip geldi :D.

:D

Çevrimiçi levitate

12'ye giden öğrenci nasıl bir şey yahu? Yaşlanmadım daha ama çok garip geldi :D.
abi sizin zamanınızda nasıldı bilmem ama 12.sınıflar sınava hazırlandığı için pek umursanmaz okul tarafından. onlarda ya ders çalışır ya okula fazla gelmezler ya da kudururlar :D

bazı arkadaşların kudurunca yaptıkları şeyler normalde disiplin uzaklaştırma vs. gibi şeyler gerektirir ama idare ''son seneniz diye bir şey demiyoruz'' der kapatır mevzuyu

bülonun mevzuda buna benzer diye bunu yazdım zaten bu maça verilmesinin asıl sebebi son senesi olması değil mi :D adam doğradı bizi hiçbir şey olmadan kaçıp gidecek

bu arada tool konserinde 2 yeni şarkı çalmış gözümüz aydın abi

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mylife1903

:lol:

hem lobi diyip hem mac konusabilirsin. Benim gibi yapin.

Bu arada mylife ilk yari-ikinci yari adem farkindan bahsettin,

Necip ile alakasi yok derken hocayi kucagimiza biraktigin icin tsk.

Kisilerden bagimsiz senol hoxa meraklilari 4 yilda bir ekran basina  :lol:
Sikorla da alakasi var yalniz
Biraz ibb macina benzeyecekti hakem salsa

Çevrimdışı cursedofdragon

seneye luka modric,kross,de bruyne ile gidelim sonuç yine aynı olucak.

Ayrıca kimse de demiyor neden 9 yıldır sürekli biz son maçlarda bunların evine gidiyoruz diye sorgulamıyor.

Beşiktaş, Alanyaspor ile yapacağı maçta konuk takım taraftarlarının yer alacağı tribünün adını "Josef Sural Misafir Tribünü" olarak değiştirdi.

Çevrimdışı mylife1903

Ne efsane bi salakmis bu
Guntekinmango ile yarisir
Biri demis nejipjani milli takimda da oynatsin
Yahu ne salakca bi yorum altina bir suru hiyar kosmus tuzu gorunce
Lan milli takim oyunculari ile besiktas bir mi?
Sanki adamin elinde emre irfan falan var nejip oynatiyor

Bu tivitte de sivamjs bu beyin ozurlu. Sanki taliska sosa var kadroda da adam nejiple cikti
Sonra turk basini neden boyle
Turk siporu neden boyle
Turkiye neden boyle

Ne nejipjanmis arkadas
Nejinho olsa yikama yaglama cekerlerdi

Çevrimdışı mylife1903

Ayrıca kimse de demiyor neden 9 yıldır sürekli biz son maçlarda bunların evine gidiyoruz diye sorgulamıyor.
Cikmazki onlar o maca
O haftaya kadar kirmizilari yapistirirlar
Baskan da cikar topcu kendine baksin kirmizi gormesin hakemler pirlantadir der

Çevrimdışı Orhan_

abi sizin zamanınızda nasıldı bilmem ama 12.sınıflar sınava hazırlandığı için pek umursanmaz okul tarafından. onlarda ya ders çalışır ya okula fazla gelmezler ya da kudururlar :D

bazı arkadaşların kudurunca yaptıkları şeyler normalde disiplin uzaklaştırma vs. gibi şeyler gerektirir ama idare ''son seneniz diye bir şey demiyoruz'' der kapatır mevzuyu

bülonun mevzuda buna benzer diye bunu yazdım zaten bu maça verilmesinin asıl sebebi son senesi olması değil mi :D adam doğradı bizi hiçbir şey olmadan kaçıp gidecek

bu arada tool konserinde 2 yeni şarkı çalmış gözümüz aydın abi

Gözümüz aydın.. Nihayet tool :super:

Bülo kaçıp gitmez. Hiçbir şey olmayacak kısmı net ve hatta zamanı geldiğinde bilirkişi bile yaparlar bunu.

Çevrimdışı kyiv

Bunu gelecek sezon gs maci oncesi soyunma odasina asmayan besiktasliyim demesin

Burası Beşiktaş burada herşey unutulur. İntikam, öç, rövanş, hesabını sorma bunlar lugatımızda yok. Hocana bak, sonra futbolcularına bak ve tabiki başkanına. Bize herşey müstehak.

Seni seviyorum Fikret Başkan ölene kadar başımızda kal 2019-20 sezonunun fikstürünü de Fatih Terimle yap, fikstürde seneye de son derbi maçları Galatasarayın sahasında olsun seneye de transferleri son gün yap ve sabri abini seneye de hiç üzme.

Çevrimdışı Ripley

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Tff yi Beşiktaş resmi hesapı ve bir kaç BJK-li spor yazarlarını teg edip paylaştım bunuda

Atibanın maçın başlarında pres yapıp kazanıp ceza sahasına girdiğinde cinconlu biri onu engelledi ama Atibacım düşmedi devam edip golü atmak istedi o pozisyonu hiç kimse irdelemedi nedense...O pozisyonu da ekleseydin iyi olurdu.

Çevrimdışı Ripley

Ortada fis bir tezgah kurulmuş başağın bu denli kötü olması kötü olmasını geç bu kadar puan kaybetmesini normal bulmuyorum.yine kenar süsü yapıldık yoksa daha önce ipimizi çekerlerdi.başağın puan kaybettiği gsnin durmadan kazandığı iki takımlı bir kurgu daha dikkat çekerdi.

Sene başından beri Başakların cinconun ve bizim maçların hepsini ful seyrettim başak süper giderken birden bire arka arkaya puan kaybetmesi ilginç oldu, ilk yarı da rakipleri başaklara kapanıyordu ama bir şekilde açıyorlardı ve rahat kazanıyorlardı içerde dışarda, 2. yarı puanları kaybetmeye başladıkları periyotta Visca gibi bir adam sürekli şanssızlık mı yaşadı acaba? Başakların bu kadar puan kaybetmesi bana da tuhaf geldi siz söyleyince, mesela Kayseri deplasmanında Visca dünyaları kaçırdı şanssızlık mı bilerek mi atmadı? Son maçlarda gol pozisyonlarına girilip kaçırılan bütün gollerde Visca var, Visca'dan şüphelenmeli miyiz bilemiyorum....

Çevrimiçi Liquidator

Fanatik gs’li Hıncal Uluç; Bülent Yıldırım ilk  45 dakikayı Galatasaray formasıyla yönetti!

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı savaş altay

Fazlasi ile fantezik bir aciklama  :uyucam:

Fazlasi ile fantezik bir aciklama  :uyucam:

Farklı bir ülke de yaşıyorsunuz o zaman.

Efsaneler ölmez, şekil değiştirir 🦅

bak yıllar geçse de hiçbir şey değişmiyor gördüğün gibi @savaş altay

Çevrimdışı savaş altay

Bu tweeti her kosesinden tutarsin. Oyuncularin yerinin dolmamasini

yonetime baglayan cikar ama yedekde kagawa oturuyordur; sustururlar :D

Kaybolan oyuncularin var, ozzy gibi. Kadro yeterli/yetersiz derken formasyon kitligi ceken bir

Teknik adamin var. Banane kafasindakinden sahaya yansimadiktan sonra diyen cikar. Gomulu oynayan

Derbi korkusu yasayan bir teknik adamin var. Eger kadro kaliteli ise kontrollu hucum ile derbi alirsin, aldikda.

Ama bazen elindeki kadroyu sen one itip, hucumda sekillendirirsin. Bulent ruzgar yapacak belli, ha hu eksik olmayacak belli,

cocuk bilir; gs sahasinda 2 ile 3. bolgeden top ciksin istemez. Oyunu yigamaz ise topu vurur top sendeyken rahat vermek istemez.

Dikatinizi cekti mi; gs den yerlesik duzende yedigimiz tum goller, bir oyuncumuzun bile basmadigi basketbol alan savunmasi tarzi savunma

yaparken yemisizdir! 9 kisi ceza sahasi cevresi ve icinde pozisyon alir ve o top sen bi halt edemeden iceri girer gol olur. Bir tanesi de ofsayt sayildi son mac.

Bu romantizm degil;sen Besiktassan derbi rakibinin itina ile vazgecmedigi bu taktige cozum ureteceksin. Defans oyuncusu yazarak kadroya gol yemeden tamamlanmiyor iste.

Olmayan kanatlari iptal et zaten kanata yonelecek rakibine ozel onlemi orada al ve kaptigin toplari merkezden hem adem hem kagava ile burak'a ulastir. Ne yapti lens ne yapti sol kanat oyuncun?

gs sahasinda kendi bolgende hem de tehlikeli bolgede savunma yapmak; su sezon bitsin ben gideyim demek. Guzel bir ugurlama toreni yapilsin agzimiz acik maclaf izletti, sampiyon yapti. Guzelce vedalasalim hoca ile..

Stadimizda kanatlara gelmemizi kolaylastirip orada carpisan ve kendi planini uygulayan bir takim vardi ligimizden. Puan da aldi sanirim emin degilim.
[ Son Düzenleme: 07 Mayıs 2019, 22:47:55 savaş altay ]

Çevrimdışı savaş altay

Farklı bir ülke de yaşıyorsunuz o zaman.
Evet Turkiyedeyim, sen de gel  :ebebe:

Evet Turkiyedeyim, sen de gel  :ebebe:
Türkiye değildir suriye filan olabilir bi daha bak :D

Çevrimdışı savaş altay

Türkiye değildir suriye filan olabilir bi daha bak :D
Hep yanlis koku aliyorsun konu bensem  :icool:

Biraz uzaklasiyorum forumdan iyi gelmiyor sana, en iyisi buralardan ayrilmiyim.

Çevrimiçi levitate

yok abi o zaman alırız bi zahmet :D

ama neciple oğuzhanla çıkarsak aynısı olur

o yüzden orta sahaya james ward-prowse'un alınması için sinerji başlatıyorum :D

Çevrimiçi levitate

Ne efsane bi salakmis bu
Guntekinmango ile yarisir
Biri demis nejipjani milli takimda da oynatsin
Yahu ne salakca bi yorum altina bir suru hiyar kosmus tuzu gorunce
Lan milli takim oyunculari ile besiktas bir mi?
Sanki adamin elinde emre irfan falan var nejip oynatiyor

Bu tivitte de sivamjs bu beyin ozurlu. Sanki taliska sosa var kadroda da adam nejiple cikti
Sonra turk basini neden boyle
Turk siporu neden boyle
Turkiye neden boyle

Ne nejipjanmis arkadas
Nejinho olsa yikama yaglama cekerlerdi

Bu tweeti her kosesinden tutarsin. Oyuncularin yerinin dolmamasini

yonetime baglayan cikar ama yedekde kagawa oturuyordur; sustururlar :D

Kaybolan oyuncularin var, ozzy gibi. Kadro yeterli/yetersiz derken formasyon kitligi ceken bir

Teknik adamin var. Banane kafasindakinden sahaya yansimadiktan sonra diyen cikar. Gomulu oynayan

Derbi korkusu yasayan bir teknik adamin var. Eger kadro kaliteli ise kontrollu hucum ile derbi alirsin, aldikda.

Ama bazen elindeki kadroyu sen one itip, hucumda sekillendirirsin. Bulent ruzgar yapacak belli, ha hu eksik olmayacak belli,

cocuk bilir; gs sahasinda 2 ile 3. bolgeden top ciksin istemez. Oyunu yigamaz ise topu vurur top sendeyken rahat vermek istemez.

Dikatinizi cekti mi; gs den yerlesik duzende yedigimiz tum goller, bir oyuncumuzun bile basmadigi basketbol alan savunmasi tarzi savunma

yaparken yemisizdir! 9 kisi ceza sahasi cevresi ve icinde pozisyon alir ve o top sen bi halt edemeden iceri girer gol olur. Bir tanesi de ofsayt sayildi son mac.

Bu romantizm degil;sen Besiktassan derbi rakibinin itina ile vazgecmedigi bu taktige cozum ureteceksin. Defans oyuncusu yazarak kadroya gol yemeden tamamlanmiyor iste.

Olmayan kanatlari iptal et zaten kanata yonelecek rakibine ozel onlemi orada al ve kaptigin toplari merkezden hem adem hem kagava ile burak'a ulastir. Ne yapti lens ne yapti sol kanat oyuncun?

gs sahasinda kendi bolgende hem de tehlikeli bolgede savunma yapmak; su sezon bitsin ben gideyim demek. Guzel bir ugurlama toreni yapilsin agzimiz acik maclaf izletti, sampiyon yapti. Guzelce vedalasalim hoca ile..

Stadimizda kanatlara gelmemizi kolaylastirip orada carpisan ve kendi planini uygulayan bir takim vardi ligimizden. Puan da aldi sanirim emin degilim.

şimdi ikinizde haklısınız bence ne diyeyim :D

savaş abi özetlemiş nereden tutsan elinde kalıyor ilginç bir tweet