2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183433 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi tolga1903

Ülkemizi bu kadar aşağılaman çok yersiz olmuş. Bunlar ilk defa olan görüntüler değil ki. Bu görüntülerin çok benzeri başka ülkelerde de oluyor. Ne yani bu olaylar olmasa 4.5 alan oyuncu 1.5'a mı oynayacak. Beğenmiyorsan pılını pırtını toplayıp gidersin bu ülkeden. Bu kadar aşağılamana gerek yok.

Sana kalmadı yaşadığım ülke insanının yaptığı barbarlığı eleştirdim diye ülkeden çek git demek sen kimsin? Hangi ülkede kurucusuna yazılmış marş söylendi diye terörist muamelesi yapılır al http://www.ajansbesiktas.com/konyaspor-taraftarindan-cirkin-tezahurat-pkk-disari-12284h.htm

Ülkeyi kötülemekmiş ülkeyi kötüleyen ben miyim elinde kelebekle sahaya dalan mı? Ülkeyi bu hale getiren senin gibi 90 dakika terörist gibi torpil patlatanları elestirdiler diye git diyen güruh işte. Her ülkede yaşanıyo diye bahaneniz batsın sizin.

Çevrimdışı El Nino

Yorumlarından anladığım kadarıyla epey görmüş geçirmiş birine benziyorsun.

Hangi ülkede sahaya kelebekle giriyorlar, bizi de bilgilendirsene.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başka ülkelerden bize ne kardeşim. Biz içimizdeki çözemedikten sonra. Diyorumki daha öncede bu tür olaylar oldu. Rize maçında tribünde bıçaklanan çocuk bile genç yaşında hayatını kaybetti. İtalya'da maçlarda yaşanan olayları buraya yazsam sayfalar yetmez. Polis bile öldürüldü yani o derece. Ama bu insana ülkesini aşağılamak yetkisi vermez.

Çevrimdışı sermet00

Ne olursa olsun işin ucunda ödül olarak baklava bile olsa resmî bir turnuva finalini bireysel olarak çok üstün olduğun takıma karşı kaybetmeyeceksin.Bazı oyuncuların isteksiz ve hedefi küçümser oyunları çok can sıkıcıydı.Birkaç oyuncuyla yolları ayırmakta geç mi kaldık diye sormadan edemiyor insan.Gerçekten misyonunu kafada tamamlamış oyuncular var takımda.Senenin ilk maçlarında bu görüntüden uzaklaşırlar umarım.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ahmetemre

Bunlar Türkiye kupasında da sahaya atladılar bitiş düdüğüyle. Ceza verilmiş miydi bunlara.
Eğer verilmediyse adamlar atlar tabi nasılsa ceza yok.
O bıçak saplansaydı UEFA 5 yıl Türkiye ye avrupa dan men verirdi aynı İngiltere ye verdikleri gibi.
Ülkenin demografik yapısını anlatmamıza gerek yok kural tanımaz,  kurallara uymayana ceza vermez bir ülkeyiz...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Orhan_

Ülkemizi bu kadar aşağılaman çok yersiz olmuş. Bunlar ilk defa olan görüntüler değil ki. Bu görüntülerin çok benzeri başka ülkelerde de oluyor. Ne yani bu olaylar olmasa 4.5 alan oyuncu 1.5'a mı oynayacak. Beğenmiyorsan pılını pırtını toplayıp gidersin bu ülkeden. Bu kadar aşağılamana gerek yok.

Keşke şu konyaspor taraftarı gibi insansılar s..tir olup gitse şu güzel ülkeden. 10 seviye falan yukarı çıkarız anında.

Çevrimdışı tuncaboylu

Başka ülkelerden bize ne kardeşim. Biz içimizdeki çözemedikten sonra. Diyorumki daha öncede bu tür olaylar oldu. Rize maçında tribünde bıçaklanan çocuk bile genç yaşında hayatını kaybetti. İtalya'da maçlarda yaşanan olayları buraya yazsam sayfalar yetmez. Polis bile öldürüldü yani o derece. Ama bu insana ülkesini aşağılamak yetkisi vermez.
Sen "başka ülkelerde de oluyor" demedin mi?

Şimdi "başka başka ülkelerden bize ne" diyorsun? :alala:

Hesabın mı hacklendi, yoksa iki kişi mi kullanıyorsunuz?

Çevrimdışı El Nino

Sana kalmadı yaşadığım ülke insanının yaptığı barbarlığı eleştirdim diye ülkeden çek git demek sen kimsin? Hangi ülkede kurucusuna yazılmış marş söylendi diye terörist muamelesi yapılır al http://www.ajansbesiktas.com/konyaspor-taraftarindan-cirkin-tezahurat-pkk-disari-12284h.htm

Ülkeyi kötülemekmiş ülkeyi kötüleyen ben miyim elinde kelebekle sahaya dalan mı? Ülkeyi bu hale getiren senin gibi 90 dakika terörist gibi torpil patlatanları elestirdiler diye git diyen güruh işte. Her ülkede yaşanıyo diye bahaneniz batsın sizin.

Vaktinde sokağa çıkıp haykırdınız mı? O zaman neredeydi bu tepkileriniz? Sustunuz mu konuştunuz mu? Sen konuşuyorsun şimdi yönetim uyuyor bak. 1-2 sözde onlara söyle bence.

Tekrar söylüyorum futbolun içinde siyaset olduğu sürece hiçbir şey olmaz. Burası BeşiktaşArena burada siyaset olmaz diyen @Necmi bakalım bu olanlara ne diyecek. Ben buradan önceki üyeliklerimden birinde Aziz Yıldırım'ın ağzı ile fenerbahçe dediğim için üyeliğim silindi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene daha dikkatli olmamız lazım Çağrı'nın dediği gibi.

Bu sezon çok kritik. Üst üste 2 ile üst üste 3 arasında çok fark var. Bütün takımlar üstümüze oynayacak bugün fragmanı gördük.

Durumun farkındalar. Beşiktaş önümüzdeki 5-6 seneyi domine edecek bu planlama ile. Bu sezon bunu durduramazlarsa bir daha durduramazlar.

O yüzden bu sezon topla tüfekle saldıracaklar. Herkes tek vücut olmalı işin şakası yok. Gereksiz eleştiri ve yıpratmadan mutlaka kaçınılmalı.

(via. Çağrı Asarlı)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı El Nino

Sen "başka ülkelerde de oluyor" demedin mi?

Şimdi "başka başka ülkelerden bize ne" diyorsun? :alala:

Hesabın mı hacklendi, yoksa iki kişi mi kullanıyorsunuz?

Başka ülkelerde de oluyor. Sen dediğimi anlamıyorsun herhalde. Hangi cümleyi okuyorsun. İtalya'da polis bile öldürüldü diyorum.

Çevrimdışı caner.eryigit

Konu başlığı siyaset oldu o zmn offline.!hayırlı geceler herkese!

Çevrimdışı Onur Küçük

Başka ülkelerde de oluyor. Sen dediğimi anlamıyorsun herhalde. Hangi cümleyi okuyorsun. İtalya'da polis bile öldürüldü diyorum.
Kötüden emsal olmaz . Emsal yapmaya çalışırsan yarın o taraftar grubu ya da başkası senin güvenlik gücünü de öldürmeye kalkışır.

Çevrimiçi levitate

Maçı izleyemedim de sahada ne olay oldu anlatabilir misiniz?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı El Nino

Kötüden emsal olmaz . Emsal yapmaya çalışırsan yarın o taraftar grubu ya da başkası senin güvenlik gücünü de öldürmeye kalkışır.

Ben emsal yapmaya çalışmıyorum. Öyle bir derdim de yok. Diyorum ki futbolun içinde siyaset olursa böyle olur diyorum. Anla artık be abicim. Daha ne söyliyeyim. Üstü kapalı belirttim işte. Canı cehenneme hepsinin mi diyeyim yani.

Çevrimdışı tuncaboylu

Maç esnasında mı öldürüldü polis, stadın içinde?

Maç esnasında sahaya kesici maddeyle dalan taraftar haberi varsa, bana yollar mısın?

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Futbol konusamayacagiz anlasilan , ulke kiyaslamakta kolay gelsin size , iyi geceler.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi tolga1903

Vaktinde sokağa çıkıp haykırdınız mı? O zaman neredeydi bu tepkileriniz? Sustunuz mu konuştunuz mu? Sen konuşuyorsun şimdi yönetim uyuyor bak. 1-2 sözde onlara söyle bence.

Tekrar söylüyorum futbolun içinde siyaset olduğu sürece hiçbir şey olmaz. Burası BeşiktaşArena burada siyaset olmaz diyen @Necmi bakalım bu olanlara ne diyecek. Ben buradan önceki üyeliklerimden birinde Aziz Yıldırım'ın ağzı ile fenerbahçe dediğim için üyeliğim silindi.

İyi ya şikayet et silerse silsin hatam varsa. Söylediklerimin arkasındayım gözümüzün içine sokulan iğrençlikleri eleştiriyoruz diye siyaset oluyo ülke karalama oluyosa diyecek bişey yok. Ve herkesin hür iradesiyle kendi fikirlerini sunduğu platformda "çek git ozaman" demek de kimsenin haddi değil. Hadi eyvallah.

Çevrimdışı Ayberk

Futbolcumuza sahada bıçak atılıyor. Maç bitiyor, yönetim uyuyor. Nerdesin Fikret Başkan. Çıkıp konuşsana.
çıkmış minareye başlıyormuş birazdan
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Orhan_

Maçı izleyemedim de sahada ne olay oldu anlatabilir misiniz?

Konyaspor taraftarı daha maç başlamadan hazırlığını yapmış, maç boyunca sahaya meşaleler, kelebek bıçak vs gibi şeyler attılar. Goller sonrası sahaya inenler vardı. Maç bitiminde tüm tribün aşağıya indi. Arada bizim taraftara Pkklar dışarı gibi bişeyler söylediler. Baya bi küfür ettiler. Hatırlayabildiklerim bunlar... Ha bir de o zemin rezildi ve güvenlik diye bir şey yoktu.

Çevrimdışı Karabay

Maçtan yarım saat önce geldim. Biraz gördüklerimi yazayım.

Kaybettik evet. Çok önemli mi önemli elbette ama daha önemli bir yol var önümüzde. Çok üzüldüm mü evet ama asıl üzüldüklerim başka. Bu satada daha 15 gün önce başkabir organizasyona gelmiştik ve insanlığımızdan utanmıştık. Bu gün gördüm ki insanlık falan hikaye. Bir anlamı yok gerçekten insan olmanın. Koca bir stadyum günler öncesinin demeçleriyle nasıl kutuplaştırılır onu gördüm. Daha gencecik ergenliğini tamamlamamış kişilerin içler acısı halini gördüm ümitsizliğe kapıldım.

Çevrimiçi levitate

Konyaspor taraftarı daha maç başlamadan hazırlığını yapmış, maç boyunca sahaya meşaleler, kelebek bıçak vs gibi şeyler attılar. Goller sonrası sahaya inenler vardı. Maç bitiminde tüm tribün aşağıya indi. Arada bizim taraftara Pkklar dışarı gibi bişeyler söylediler. Baya bi küfür ettiler. Hatırlayabildiklerim bunlar... Ha bir de o zemin rezildi ve güvenlik diye bir şey yoktu.
Şu Konya'yı övüyolardı bide muazzam taraftar diye sincandaki kekolar daha usludur bunlardan
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yorumlarından anladığım kadarıyla epey görmüş geçirmiş birine benziyorsun.

Hangi ülkede sahaya kelebekle giriyorlar, bizi de bilgilendirsene.

Takım içeriye girmeli demiştim.  Eksik söylemişim aslında. Hakem can güvenliği olmadığı gerekçesiyle içeri girmeli ve maçı tatil etmeliydi. Zira olaylar süreklilik arz eder bir duruma gelmiş. İşin bir başka vahim yönü  o bizim görebildiğimiz kelebekti ve muhtemelen görmediklerimiz de vardı. Şükür ki es kaza galibiyet golünü atmamışız. Şimdi sakin kafayla düşündüğüm de tarihe geçecek ve can kaybıyla neticelenmesi muhtemel bir facianın eşiğinden dönmüşüz. Ayağına sağlık Pepe.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Ayberk

maç öncesiden ve maç sonrasına kadar saldırı var. görüntüler heryerde
futboldan konuşsan ne geçer eline. planlı ve plansız üstümüze geliniyor
bu gecenin kazananı biz olduk, hem tahriklere kapılmadık hem de saldıralarda
ve saha zemininde zaiyat vermedik. bu utanç gecesini çok ucuz atlattık
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Konya ile sıradaki maçımız ne zaman?

Etiketler: