2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Talisca1903, Samet Ç, Özgür Gültekin, Mehmet57, hasankale, kartal meriç, Serdar3444, NioHH, yaço58, mayguntr, underworld, uğur07, BlackEagle16, Cihan1903, Renton, golazokartal, Yancos, zafkan, blackeagle35, Sinan23, Monza, qp 383, tolga1903, eryigitcaner, İsmail Özyurt ve 140 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 46951 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Aynı fikirdeyim abi semihin egoist olmasının bir sebebide formayı çok geç vermemiz abou sahada yürürken muleka önündeki adama pas veremezken boş kaleye dokumamazken cenk hayalet gibi dolaşırken bile sezon başından beri şans bulamadı Semih yok sözleşme yok şu yok bu dediler genç oyuncuda dalda yetişip pismiyor ışık varsa oynayacaksın oynaya oynaya eksiklerini giderecek gelişecek biz çocuğu küstürdük yönetim değişmese gidenler kervanına katılacaktı.

Serdar Emirhan Rıdvan niye kaçar gibi gönderildi hepmi bu çocuklar suçluydu Necip kadar stoperlik yapamazmiydi serdar Salih kadar orta saha olmazmiydi Emirhandan ridvanla umut merasi kıyaslamiyorum bile. Velhasıl devir değişti bundan sonra iyi olan kendini gösteren şans bulacaktır ama şans bulmak yetmez bundan sonra daha çok çalışmalı özel hayatına gelişimine beslenmesine herşeyine dikkat edip önlerindeki iyi oyunculardan formayı almaları gerekecek bu vasat takımda bitik sezonda şans bulmak kolay seneye işler bir tık daha zor alt yapıdan gelenler için Semih yaşına göre fizik olarak çok iyi geliştirmiş kendisini bu yüzden ayrı tutuyorum biraz egoistligini azaltması birazda hızlanması gerek birazda hava hakimiyeti kazanırsa tamamdır. icardide çok uzun değil ama zamanlaması iyi Semihde kazanır bunu arkasından Hekimoğlunun gelmeside bizim için büyük şans Mansızdan sonra yerli golcü izleyemedik cinemrede bazı maçlarda Semih muci ikilisinin arkasında denenebilir. Keşke demiregede fiziğini bacaklarını kuvvetlendirip musratiden faydalansa oyunun içine girse keşke ihtiyacımız olan bek stoper kanat bölgelerinede alttan birileri çıksa bana ve birçok taraftara takımın iyi olmasının yanında alt yapıdan çıkan gençlerimizinde olması onların katkı verip başarıda rol alması kulübe para kazandırması ayrı bir mutluluk veriyor.
kardeşim semih geç falan forma bulmadı tam zamanında ısıtılıyor sözleşme yapmadan oynatılmamasıda doğru karardı açgözlü menejerlerin ekmeğine yağ sürülmez kaç kulüp vardır şu anda kapıda devre arası bedavaya giderdi şu çıkışı imza atmadan yapsaydı ön planda olan kulüp menfaatidir oyuncu değil birde şu rezaletin içine genç oyuncuları atmamakta doğru olandı giden oyuncular kayıp falan değil rıdvandan bek olmazdı emirhan menejerinin kurbanı oldu akıllı olsaydıda doğru adımı atsaydı elimizde emirhandan fersah fersah iyisi var yeterki doğru şekilde haraket edelim bu yönetimde doğru adımları atar demirege sakatlıktan sonra çok geriledi eski durumuna gelecektir gözden çıkarılacak oyuncu değil güçlenir ara ara forma giymeside iyi ne kadar eleştirsekte eleştirmeliyizde zaten ancak eleştiri onları ileriye iter kendilerini düzeltirler sonuçta gelişim evresindeler daha. Havaya girmeleri iyi değil biz hep gaz vererek kaybettik yetenekleri hala bunun doğru yol olmadığını öğrenemedik egoist diyorum millet ayağa kalkıyor ama bu huy onun futbol hayatını bitirir desteklenecek birşey değil gözünü kapatacağın şey hiç değil geçmişimizde örnekleri var eleştirmek genç düşmanlığı değildir tam tersine beşiktaşın geleceği oldukları için ve geleceğimizin doğru yolda ilerlemesi için yapmalıyız eleştiriyi konu genç oyuncu değil konu beşiktaşın geleceği olaya böyle bakmak gerekiyor ya düzelir beşiktaşa fayda sağlar yada yerine alttan fayda sağlayacak olan gelir aslolan beşiktaştır gençleri zengin etmek için mücadele etmiyoruz

Çevrimiçi murat

sanki yusuf yazıcıyı yamamak için yapılmış bir liste gibi geldi.

Çevrimiçi Samet Demir

Mikail Serinin futbol bilgisi çok iyidir ağabey, o işlere girmez. Bu sene Yazıcıda kıpırdama var.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

bu sene 10 gol 4 asist tarzı bir şey yaptı formda
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

bu sene 10 gol 4 asist tarzı bir şey yaptı formda
sözleşme sezonu kendini zorluyor demek ki.

Çevrimiçi Samet Demir

sözleşme sezonu kendini zorluyor demek ki.

Topa tutacaklar ama uygun bir maaşa rotasyon için isterim ben Yusufu :) :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Unnamed

Şunu yapmak zor olmamalıydı. Muleka yerine affedilir büyük ihtimal Abu yu da koyabilirsiniz.

lineup11-tactic-1" border="0

Çevrimiçi Samet Demir

Şunu yapmak zor olmamalıydı. Muleka yerine affedilir büyük ihtimal Abu yu da koyabilirsiniz.

Yusuf orada oynayamaz... Muleka nede 11 de?

Çevrimiçi Necmi

biz yusufun oynayacağı yere zaten muçi yi aldık sana göre bir oyuncu iyi diye koyduğun her yerde oynayabilirmi  üstelik beş para etmez bir oyuncu onu alacak takım son transferini yapar ve emekliliğe kadar maaş öder on otnatsan ne asist nede gol katkısı verir sağ açık oynatsan yine öyle beğenmediğiniz bahtiyarı on numaraya koyun yusufdan daha fazla gol asist katkısı yapar
Muçi beğenmeyip yusuf isteyen biriyle futbol konuşulmaz kusura bakma

Çevrimiçi Necmi

Yusuf orada oynayamaz... Muleka nede 11 de?
bu kadro bu akşam çıkan kadrodan bile kötü ön var arka var orta saha yok

Çevrimiçi murat

Teşhisi yanlış yapıp tedaviyi doğru beklemek aptallık olur.bu takımın eksiği ortasahada oyunu ele geçirecek oyuncular.ilk maç için bir şey demek doğru olmaz ama inşallah muçinin de verebileceği minimumu bu oyundur.çok 10 milyon verdik geleceğin yıldızını aldık gibi bir görüntüsü yoktu.gs ye geçen sene gelen romen futbolcular gibi olmaz inşallah.

Çevrimiçi underworld

Hoca tercihinde çok büyük hata yapıldı.
Şimdi çık bakalım işin içinden...

Çevrimiçi Akil Emre

Teşhisi yanlış yapıp tedaviyi doğru beklemek aptallık olur.bu takımın eksiği ortasahada oyunu ele geçirecek oyuncular.ilk maç için bir şey demek doğru olmaz ama inşallah muçinin de verebileceği minimumu bu oyundur.çok 10 milyon verdik geleceğin yıldızını aldık gibi bir görüntüsü yoktu.gs ye geçen sene gelen romen futbolcular gibi olmaz inşallah.
Saha zeminine göre ben muciyi beğendim durağan bir oyunu yok ve beklediğimden yetenekli, ancak necip, cenk, amartey ,onurun oynadığı ilk onbirden başarı beklemek bnce hayal. Joe ise gerçekten hantal ve sağ stoperim diye bağırıyor ama hocanın necip sevdası adamıda olduğundan kötü gösterecektir. Stoper tandemşnin joe ile bahtiyar olduğunu düşünüyorum. Rachica, al nusrati ve masuakunun takıma katılımı çehremizi değiştirecektir, ama hoca disiplin dışında oyuna çok dokunuş yapamadı.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Vallaha abi Muci bildiğin parıl parıl parladı çocuk baya yetenekli, Musrati önüne sosa tarzı ayakları iyi 8 numara lazım.

Muci dün hiç oynamadığı mevkiide oynadı, ben bu zeminde yanlış mevkiide olmasına rağmen ilk maç için beklenti üstünde kaldı.

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca semihte yaptığı hatayı muçi dede yapıyor. Bu adamlar ön alanda baskı yapabilir ama bu adamlara bek kovaltırsan golü kim atacak? Semih 1 defa adam akıllı ön tarafta baskı yaptı pozisyon bulduk. Muçi ve Semihin olduğu kadroda Cenk ve Muleka fazlalık. Muleka ve Cenk yerine her hangi birisi oynasaydı dünkü maçı alabilirdik. Hele hocanın uzun top ile oynamayı seçip ilerde hava topu alamayan adam ile geride uzun pas yüzdesi düşük adam üzerinden oyun kurdurmaya çalışması fecaatti. Hele hele Musratinin yedeklerde olması başlı başına skandal. Umarım hoca dünkü maçtan ders almıştır.

Çevrimiçi Samet Demir

Eren Dinkçi 5 milyona serbest kalır maddesi varmış...

Çevrimiçi murat

Vallaha abi Muci bildiğin parıl parıl parladı çocuk baya yetenekli, Musrati önüne sosa tarzı ayakları iyi 8 numara lazım.

Muci dün hiç oynamadığı mevkiide oynadı, ben bu zeminde yanlış mevkiide olmasına rağmen ilk maç için beklenti üstünde kaldı.
işte ben o parıl parıl parladı kısmına katılmıyorum.kötü bir kadro ve oyun sisteminde elbette parlamaması da normal ama beklentiyi de büyük tutmayalım hayal kırıklığımız da o denli büyük olmasın.

Çevrimiçi Serdar3444

Semih forvet oğlu forvet, Santos bu kadar ayağı çabuk, dönüşleri hızlı adama kanatta veya orta sahada yazık ediyor .
Semih iki maçtır oyunda görünmüyor ama iki maçtır tüm defansın tek planı Semih'i durdurmak, uyanmışlar, tekli basmıyorlar, ikili üçlü olarak kademeli basıyorlar, tek planları oynatmamak.
Santos Semih'i tek forvet oynatmadığı için ona basan defansın boş bıraktığı boşluk-kademe  gol bölgesinde değilde orta sahada oluyor ve rakip bunu telafi edilebiliyor. baskıyı daha ileri de, forvet oynarken yapsa açılan alanda  müthiş gol bölgecikleri oluşacak. Artık muçi de var, rashica var ve Tayfur'u beğenin beğenmeyin böyle boşlukların kokusunu alan adam, belki de tek esprisi bu,  patlama gücü yüksek adamları at ileri. Sonrası zaten akacak...

Çevrimiçi Necmi

işte ben o parıl parıl parladı kısmına katılmıyorum.kötü bir kadro ve oyun sisteminde elbette parlamaması da normal ama beklentiyi de büyük tutmayalım hayal kırıklığımız da o denli büyük olmasın.
futbol hayatının %60 ı forvet %30 u on numara %10 y sol forvet olarak geçmiş oyuncuyu üstelik on oynarkende sola kayış yapan oyuncuyu maç boyu sağda çizgide oynattın hemde yeni geldiği takımda ilk oyunu arkasındada onur varken üstelik bir oyuncuyu kötü göstermek istersen bunu yaparsın ama ortaya kaydığı anlarda etkili oldu en sevdiğim kısmı savunmaya kadar gelip top çıkartması oldu savunmada onurdan fazla topa müdahale etmiştir top kaybı yapmıyor ve çok hızlı ama driplinke çıkınca bitirmesi lazım çünkü ona yetişecek oyuncu yok akşamki bütün olumsuzluklara ramen ben çok beğendim on numara oynasaydı gol bulurdu
Ben beşiktaşta hoca diye koydukları insanları anlamıyorum bu kadarmı iş bilmez olunur birimi var orda hocaları özgür bırakmayan kadroyu kuran gerçekten şu akşamki yapılacak hata değildi mesela u16 da sol forvetimiz var mustafa onu kadroya aldık çocuğun ilk maçı avrupa deplasmanı oldu buda yetmedi sağ açıkta oynattılar taraftarda burun kıvırdı beğenmedik pozuna girdi
Hoca isterse bir oyuncuyu rezilde eder vezirde eder takımada küstürür şu cenke tahammül edilen kadroda rebiç süre alamadı aldığında cenkden çok daha iyiydi ama cenk oynadı o kulübede cenki seyretti bu oyuncuyu oynatabilirmisin ondan sonra şu cenk denen adam sahada oldukça kulübede oturan her oyuncuyu kaybederiz
Hocanın akşam yapacağı tek şey kadroya dokunmadan amartey yerine almusrati cenk yerinede muçiyi oynatmaktı o ne yaptı musrati kulübede sağ stoper joe solda sağda ıynamamış muçi sağ çizgide oyuna başladı oyuncularında takımında dengesini bozdu joe iyi stoper ama yerine alışana kadar 60 dakika geçti yadırgadığı bağırıyordu göremedi bunu
Ben her zaman söylüyorum cenke 11 de forma veren adam hoca değildir birde çıkarken posta koyuyor zaten neden sahada olduğu o çıkarken yaptığı haraketle açıklanıyor ben bu takımı hocaların yaptığına inanmıyorum ben bile yapmam bu takımı yapıyorsan ya baskı altındasın yada malsın demektir başka açıklaması yok bunun maç boyu ayağına değen topu sayabildiğimiz oyuncu sezon başından beri ilk 11 de ve ayağına top değmediği maçlar var  bir maçta 4-5 kez topla temas ettiği maç sayısıda çok fazla ve hala 11 çıkıyorsa bunu oynatanlar hoca değildir buna göz yuman yönetimde yönetim falan değildir biz cenk kazanacağız diye beşiktaşı kaybettik kontratında zorunlu oynar diye bir maddemi var acaba

Çevrimiçi murat

futbol hayatının %60 ı forvet %30 u on numara %10 y sol forvet olarak geçmiş oyuncuyu üstelik on oynarkende sola kayış yapan oyuncuyu maç boyu sağda çizgide oynattın hemde yeni geldiği takımda ilk oyunu arkasındada onur varken üstelik bir oyuncuyu kötü göstermek istersen bunu yaparsın ama ortaya kaydığı anlarda etkili oldu en sevdiğim kısmı savunmaya kadar gelip top çıkartması oldu savunmada onurdan fazla topa müdahale etmiştir top kaybı yapmıyor ve çok hızlı ama driplinke çıkınca bitirmesi lazım çünkü ona yetişecek oyuncu yok akşamki bütün olumsuzluklara ramen ben çok beğendim on numara oynasaydı gol bulurdu
Ben beşiktaşta hoca diye koydukları insanları anlamıyorum bu kadarmı iş bilmez olunur birimi var orda hocaları özgür bırakmayan kadroyu kuran gerçekten şu akşamki yapılacak hata değildi mesela u16 da sol forvetimiz var mustafa onu kadroya aldık çocuğun ilk maçı avrupa deplasmanı oldu buda yetmedi sağ açıkta oynattılar taraftarda burun kıvırdı beğenmedik pozuna girdi
Hoca isterse bir oyuncuyu rezilde eder vezirde eder takımada küstürür şu cenke tahammül edilen kadroda rebiç süre alamadı aldığında cenkden çok daha iyiydi ama cenk oynadı o kulübede cenki seyretti bu oyuncuyu oynatabilirmisin ondan sonra şu cenk denen adam sahada oldukça kulübede oturan her oyuncuyu kaybederiz
Hocanın akşam yapacağı tek şey kadroya dokunmadan amartey yerine almusrati cenk yerinede muçiyi oynatmaktı o ne yaptı musrati kulübede sağ stoper joe solda sağda ıynamamış muçi sağ çizgide oyuna başladı oyuncularında takımında dengesini bozdu joe iyi stoper ama yerine alışana kadar 60 dakika geçti yadırgadığı bağırıyordu göremedi bunu
Ben her zaman söylüyorum cenke 11 de forma veren adam hoca değildir birde çıkarken posta koyuyor zaten neden sahada olduğu o çıkarken yaptığı haraketle açıklanıyor ben bu takımı hocaların yaptığına inanmıyorum ben bile yapmam bu takımı yapıyorsan ya baskı altındasın yada malsın demektir başka açıklaması yok bunun maç boyu ayağına değen topu sayabildiğimiz oyuncu sezon başından beri ilk 11 de ve ayağına top değmediği maçlar var  bir maçta 4-5 kez topla temas ettiği maç sayısıda çok fazla ve hala 11 çıkıyorsa bunu oynatanlar hoca değildir buna göz yuman yönetimde yönetim falan değildir biz cenk kazanacağız diye beşiktaşı kaybettik kontratında zorunlu oynar diye bir maddemi var acaba
zaten çorba bir sistemde oyuncular verbileceği verimi veremiyor üstüne özgüven kaybı oluşuyor.bu sistemin içinde gelen oyuncuları da kaybederiz.yukarıda biri yazmıştı sergen isminsergen veya o mantalitede beşiktaş kimliğini bilen her maça kazanmak için çıkan bir hoca lazım.kazanırsın kaybedersin ama maçı domine edersin.büyük takım böyle oynar.ralip maça çıkarken tek planı olmalı o da  kontratak.ne yapıp edip baskılı tek kale futbol oynayacak yapılanmayı ve hocayı bulmamız lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hala transfer yapıyoruz :D İndirim yaptılar herhalde. Hemen aldığımıza gore.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Koa_lAA

Ön liberoya 12 m oyro harcadık... İyi para

Çevrimiçi Samet Demir

Braga Benficaya 30 milyona satmamış Musrati'yi :) Braga satıldığı için isyanda, Benficada biz 30 verdik bize neden vermediniz diye isyanda.

Çevrimiçi uğur07

Ara transfer limitinin 1 mn euro gitti. Ara transfer dönemi bitince de dalga geçer gibi geri kalanını bildirdik. Sen öyle kuralları uygularsan al sana limit

SM-X200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

transfer dönemi bitip yapınca limitleri aşmış oluyorsun zaten zorunlu satınalma dendiğinde almışız demişdim eğer üç ay sonrasına zorunlu satın alma koyuyorsan zaten bu birşeyleri aşmak içindir tff ile dalga geçmişiz resmen 😂

Etiketler: