Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365477 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

şuandan itibaren editleyen fenerli olsun diyim de işi sağlama alalım reis  :icool:
Alintilar editlenemedigi icin bir sekil patlayanlar var, editleyenler var gozumden kacmaz

Çevrimdışı Onur Küçük

@mylife1903 ; 'Beni konuşturmayın. Bir konuşursam yer yerinden oynar. Beşiktaş Arena çatırdar' potansiyeli görüyorum  :)
O sıkrinşatlar elindeyken herkes senden destur alıp öyle yazmalı.

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 ; 'Beni konuşturmayın. Bir konuşursam yer yerinden oynar. Beşiktaş Arena çatırdar' potansiyeli görüyorum  :)
O sıkrinşatlar elindeyken herkes senden destur alıp öyle yazmalı.
Ismail severler dernegi var yahu
Fbye gittigine ilk uzulene 3 yildizli forma hediye

Çevrimdışı Onur Küçük

Ismail severler dernegi var yahu
Fbye gittigine ilk uzulene 3 yildizli forma hediye
İsmal'i ben de seviyorum ama Fener'in oyuncusu olarak. Var böyle birkaç oyuncu sayabileceğim .

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

linç yemişim @mylife1903 abi durmak yok yola devam  :D :D

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mayıs 2017, 11:48:50
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
passo sayıları 2.sıraya yükseldik...
Fenerbahçe
525.809

Beşiktaş
504.798

Galatasaray
503.888

Trabzonspor
155.619
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Alintilar editlenemedigi icin bir sekil patlayanlar var, editleyenler var gozumden kacmaz
editleyip Null yazan kişiler var, edite karşıyım ne yazdıysam o  :D

Çevrimdışı mylife1903

linç yemişim @mylife1903 abi durmak yok yola devam  :D :D
Bunlar daha baslankic.
Haftaya antebe 6-7 tane yerlestirince napacaz butun hafta, yazdiklarimiz yazacaklarimizin teminatidir

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

An itibari ile Passolig satis rakamlarında Gs yi altimiza aldik :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Fenerbahçe
525.809

Beşiktaş
504.798

Galatasaray
503.888

Trabzonspor
155.619
Abuya da pasolik cikartalim da fbye yanassin arkadan usulca

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bunlar daha baslankic.
Haftaya antebe 6-7 tane yerlestirince napacaz butun hafta, yazdiklarimiz yazacaklarimizin teminatidir
arkandayım abi  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fenerbahçe
525.809

Beşiktaş
504.798

Galatasaray
503.888

Trabzonspor
155.619
önümüzdeki sene feneri geçeceğiz  :ok:

Çevrimdışı arda

önümüzdeki sene feneri geçeceğiz  :ok:

Yo! Yaptığım supersonic majestik psikolojik iterasyonlara göre, bu trendi korursak 8 haziranda sarıların üstüne üst üste koya koya yükseliyoruz.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

ADRİANO: "Rakibimizin düşmüş olması maçı bırakacakları anlamını taşımıyor. Hata yapma lüksümüz yok. Şampiyonluğu fazlasıyla hak ettik."

Çevrimdışı arda

ADRİANO: "Rakibimizin düşmüş olması maçı bırakacakları anlamını taşımıyor. Hata yapma lüksümüz yok. Şampiyonluğu fazlasıyla hak ettik."
:claps: :claps: :claps: :super: :super: :super:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı GD8

Juventus Sosyal Medya ekibi Youtube üzerinde ne güzel videolar yapıyorlar keşke bizimkiler 128 Bin Takipçili Youtube kanalını böyle videolar için aktif kullansa
Yunus Emre Ünal ve Kocaer7 kanalları gibi güzel Beşiktaş Videolarını resmi kanalda kullansalar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şenol Güneş, üst üste şampiyonluk yaşatan ilk Türk teknik direktör olarak kulüp tarihine geçecek.

Çevrimdışı arda

Şenol Güneş, üst üste şampiyonluk yaşatan ilk Türk teknik direktör olarak kulüp tarihine geçecek.

3 sene üst üste Şampiyon yapan 2. 4 sene üstüste yapan ilk 5 sene üst üste yapan one and only Olacak! Biz yeter ki safları sık tutalım!

Çevrimdışı atalay

Israrla görmezden geliyorum ama bu kadar ucuz olmayın. @MURAT @mylife1903 @Mehmet Ali C. Varsa bir sıkıntınız bana direkt yazın. İçinizde ne kaldı bilmiyorum mastürbasyonunuzu gidin başka yerde yapın. Ben yaparsam ağızda metalik tat bırakırım. @Librarius Anladın? Dolaylı yollardan göndermeler, kelimelerle oynayıp aklınca alay etmeler. Yaşınızın adamı olun biraz.

Çevrimiçi Necmi

Dun basladim gecen senenin transfer basligini okumaya 23 mayisa geldim cok bombalar var.
sikerteli isteyenler
Notsitater diyenler
Vander vik yazanlar
Acayip arsiv yaptim simdi fabri transferinin patladigi gunler bi gelsin hele
@sallapati @besiktas taraftari varmis bir suru aktif olmayan uyeyi hatirladim
Iki sene oncenin transfer basligi da superdi tabii

Editlemeyin haaa imaj aldim fena yaparim

Alexisi koruyan gonderilmemesini isteyen de benden baska yok hala, ismaili tutanlar takimda falan
@Mehmet Ali C. Ahmet calik icin super transfer olur, yazmis sikrin aldim
:D
su uçar yazı kalır.

Çevrimdışı Çağatay

Boylelikle yeni bir daire başkanlığı da acilmis oldu sanirim
Serhat onderliginde kurek ve gomme isleri daire baskanligindan sonra

Mylife1903 onderliginde ifşa isleri daire baskanligi
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi Necmi

Şu Sinan Engin'in Beşiktaş'lılığına inanan var mı  :lol: :lol: Pörsük ondan daha çok Beşiktaş'ı seviyodur  en azından adamın niyeti belli, çok sinsi bir adam Sinan Engin.
zaten Beşiktaşlı değilki o. Utanmasa gidip fenere kongre üyesi olacak
Aziz abisine Beşiktaşın maça çıkacak kadrosunu tiyo veriyor hiçmi tape okumadınız. :bandit:

Çevrimdışı Çağatay

Israrla görmezden geliyorum ama bu kadar ucuz olmayın. @MURAT @mylife1903 @Mehmet Ali C. Varsa bir sıkıntınız bana direkt yazın. İçinizde ne kaldı bilmiyorum mastürbasyonunuzu gidin başka yerde yapın. Ben yaparsam ağızda metalik tat bırakırım. @Librarius Anladın? Dolaylı yollardan göndermeler, kelimelerle oynayıp aklınca alay etmeler. Yaşınızın adamı olun biraz.

Yahu arkadaslar dur cok resmi olacak boyle
Lan olm siz manyk misiniz
Alti ustu forum lan burasi
Neyin kavgasini veremiyorsunuz anlamiyorum
Ben bile artik sıkıldım neredeyse biraktim forumu
Tek tuk giriyorum
Mutlaka bi kavgaya tartismaya denk geliyorum
Yada neyse ya hadi yiyin birbirinizi kola ve cekirdegimi aldim izliyom hadi
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı mylife1903

Futbolcu falan yazarken de boyle net yaz @atalay

Sence bende dolayli yoldan imalayacak bir tarz mi var? Ben gote got derim gerekirse modumu yerim, hep oyle olmustur boyle olacaktir, benim seninle ilgili bir surtusmem mi oldu, neden ben iteleklenmisim anlamadim ayni senin neden ustune alindigini anlamadigim gibi
Ne gerek var boyle masturbasyon yapip agzima bosalmaya, diyecem yasina veriyorum ama ben de yasimin adamiyim masturbasyonla ugrasmam adama analiz yapar iz birakirim

Çevrimdışı mylife1903

zaten Beşiktaşlı değilki o. Utanmasa gidip fenere kongre üyesi olacak
Aziz abisine Beşiktaşın maça çıkacak kadrosunu tiyo veriyor hiçmi tape okumadınız. :bandit:
Besiktasli gecinip besiktastan gecinen bi parazit

Etiketler: