Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365659 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi tolga1903

90 dakika attığınız torpiller bi taraflarınızda patladı. Eğer şampiyon olursak ve bu aşşağlıklar düşerse en az şampiyonluk kadar sevincem. Yok bomba patladı barışalım falan yok abi. Bu adamlarla iki cihan bir araya gelse dost olunmaz. Yemyeşil bursanın bembeyaz oğlanları sizi.
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 22:09:37 Tolga ]

Çevrimdışı Orhan_

Bir haftayı daha erittik. Şampiyonluğa son 3...

Çevrimiçi 38life

Şampiyonluk maçı başlıyor... Canınızı ortaya koyun, alın.

Tahmin ettiğim gibi kolay olmadı ama oyun olarak hakim olduğumuz bir maç oldu. Böyle olacağı çok belliydi. Taraftarı arkasına alıp savunma yapacaklardı. Tam olarak beklendiği gibi bir maç oldu. Ve sonuçta beklenen gibi oldu. Bu arada çıkıpta tvlerde kimse Quaresma kırmızı kart görmeliydi bilmem ne demesin. Tribünler 90 dakika boyunca kale arkalarından maratonlardan tribünün bütüüüün bölgelerinden sahaya yabancı maddeler attılar. Ben böyle birşey görmedim. Maçın belli bölümlerinde atılır sonra biter normalde. 90 dakika arkadaş 90 dakika attılar. Top Fabriye geldi bi ara 55.ci dakika gibi bi baktım arkadan su şişeleri patlıyor yerde. Kimse oyüzden çıkıp da konuşmasın. Ahlaksızların haysiyetsizlerin hakeme sığınması komik oluyor zira. Bilalin ve Sivokun görmesi gereken kırmızıları hiç konuşmuyorum bile. Benden tavsiye bi tane emzik alıp onu emsinler, ağlamasınlar.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi mellfred

1 haftadır yazmıyorum be ! totem geldi :ok:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maç bitti goller devam ediyor  :evillol:

Ahmet Nur Çebi: "Bursaspor'a kümede kalma yarışında başarılar diliyorum."

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Haftaya 4-4-2 ile çıkalım xd
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı atakan eraslan

kalan 4 maç içinde en zor olacağını düşündüğüm maç buydu, zor da oldu saha dışı içi , aldık. artık şampiyonuz ben rahatım artık, daha pislik yapabilecekleri maç kalmadı kimlerse onlar. kasımpaşa değil süperlig karması gelsin farketmez, iş bitti benim için

Çevrimiçi mellfred

tek maçımız kaldı
kasımpayı 3'leyip şampiyon olacağız. o kadar. ötesi yok
antep osmanlı maçına kalmayacak

Çevrimiçi levitate

Bu arada Abou armayı falan gösteriyor ya çok hoşuma gidiyo devam koçum :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi 38life

Metin Tekin diyor ki "bu kıvamında gerginlik çok güzel" ne diceksin ki bu adama...

Çevrimdışı Mavi Tuna

Birilerinin çok çok zoruna gitmiş maçı kazanmamız...

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi 38life

Hafif bir yumuşama var. Kıvama geldi gelecek az kaldı :D

Çevrimdışı taner37

Beyler futbol arena isimli Twit hesabını Fikret Orman üstüne dökülen çay yada kahveyi sanki korkudan işemis gibi yakın çekim paylaşmış. ... Küfür edecem bunlara...

[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 22:31:49 Tolga ]
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Kalmış 3 hafta oyun üstünlüğü değil skor üstünlüğü önemli... Bülent yıldırım yerine adam gibi bir hakem olsa Bilal-Sivok ve Q7 ilk 30 dk da atılırdı ve bursa 3 kişi eksik kalırdı ama son 4 maçımızdaki en zayıf rakiple oynadık ve bu kadar zorlandık bunu da unutmamak lazım sezonun sonunda inş biz şampiyon oluruz...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Besiktas sayesinde en iyi sezonumuzu yasiyoruz ne demek ? Ben anlamadim  :alala:

Çevrimiçi 38life

İçerdekine, dışardakine...

Bugün özellikle Cenk girdikten sonra müthiş oynadı müthiş. Okadar çok oyunun içindeydi ve okadar akıllıca oynadı ki...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bilal-Sivok ve Q7 ilk 30 dk da atılırdı ve bursa 3 kişi eksik kalırdı

Dogru tespit...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Besiktas sayesinde en iyi sezonumuzu yasiyoruz ne demek ? Ben anlamadim  :alala:
Beşiktaş puan kaybetmesek ligin tadı kalmazdı demek istiyor heralde  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi 38life

Günün "çok iyi"lerinden biri de: Marcelo

Çevrimiçi mellfred

İçerdekine, dışardakine...

Bugün özellikle Cenk girdikten sonra müthiş oynadı müthiş. Okadar çok oyunun içindeydi ve okadar akıllıca oynadı ki...

bu çocuğun kabilesine çok sövdüm ilk haftalar. ama canı dişinde her maç. ben büyük hatalıyım kendisine mahcubum
abuobakar  kesinlikle kalbiyle oynayan bir oyuncu. beni bağışlasın ve lütfen kalsın

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Yada soyle olabilir. Bu Besiktas Mayis gelmeden sampiyonlugunu ilan edebilecekken takimi Q7'in oyuncagi yapti ve bizide sampiyonluk yarisana zorla davet etti.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi hasankale

Sezon sonu Quresma yollanmazsa seneye bu arkadas bizi kanser eder.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Oh be ne mactı , bugün sadece bursayı yenmedik stada giden öcü tayfası ve esra ceyda kardeslere tokat gibi cevap verdik
Sadece Beşiktaş

Etiketler: