Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364805 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Son Dakika - Gaziantepspor maçı biletleri bugün 16:00'da satışa sunulacak. Fiyatları 90-130-180 TL

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Senol Hocaya karsi cikan tek bir kisi vardi oda @Necmi abi :kop: :kop:
Olay var, ben mısırımı alıp geliyorum  :halay:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Son Dakika - Gaziantepspor maçı biletleri bugün 16:00'da satışa sunulacak. Fiyatları 90-130-180 TL

zamlanmış mı  :alala:

Çevrimdışı kyiv

Şenol Güneşe karşı olmamakla birlikte itiraf ediyorum koyu bir Lucescu cuydum. Allah hep böyle yanıltsın Beşiktaş konusunda :bandit:

Bir tek Cenk konusunda yanılmayacağız galiba asla Beşiktaşın 1. hücumcusu olamayacak!

Çevrimdışı Koa_lAA

yok yav ne tek kişisi... forumda feryat figan gidiyodu... hemşericilikten dem vuran mı ararsın, loser diyenmi ararsın..neler neler..

Çevrimiçi Necmi

Ismail er mi ne birisi vardi habire kolpa haber yapardi, bizim taraftar adama kufur ederdi, cok cok eskiden forzada baya bi mucadelesini vermistim birakin adam haber yapsin, kolpa olsun besiktas haberi cikiyor hurriyette, diye dinletememistim sonralari hurriyet gazetesinin besiktas habersiz ciktigi gunler oldu tabi. Dusunun bu oyle bir pacavradir ki fbnin antreman macina yildiz vermeye kadar gider bu isin sonu zamanin fotomaci yapardi oyle haberler. Lisede falandik galiba bu fotomac fotospor yeni cikiyordi, yuh arkadas antremanda 3 gol atan oyuncuya 4 yildiz falan cakiyorlardi.
allahtan yazılı basının bir gücü kalmadı artık sosyal medya tüketti onları. o devirler bitti
artık güç direk taraftarın eline geçti. Sosyal medyayı iyi kullanan bunların hepsinin çenesini kapatıyor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hayret Adriano ile İnler yılın kavgasını etmişler hiç konuşmuyorsunuz.  :bandit:
Ufak tefek seyler bunlar yahu Antrenman bitiminde olay tatliya bağlanmış sarılıp barismislar oyizden konusacak bisey yok :bandit:

Tabii bu ufak tefek surtusmede Bas aktor Q7 olsaydi suan 3 sayfa bu konu konuşulmuş ve yerden yere vurulmus ve edilmeyen hakaret kalmamıştı bunu eklemeden gecemeyecegim :bandit: :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

zamlanmış mı  :alala:
En ucuz bilet 75 den 90 a çıkmış  :tabe: Pahalandırmışlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı taner37

2017-2018 Şampiyonlar Ligi sezonu şekillenmeye başladı! 🏆
✅ 1. Torba: Real Madrid, Bayern, Chelsea, Juventus, Benfica, Monaco, Spartak Moscow, Shakhtar Donetsk
2. Torba: Barcelona, Atletico Madrid, PSG, Dortmund, Manchester City, Porto
3. Torba: Tottenham, Basel, Anderlecht
4. Torba: Beşiktaş,Feyenoord, Leipzig

Torbalar belli oluyor :)
Spartak
Porto
Basel
Beşiktaş

😂

O bal bir kere olur

Real
PSG
Totthem
Beşiktaş

Olur 😎😁
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Serhat Akkaya

En ucuz bilet 75 den 90 a çıkmış  :tabe: Pahalandırmışlar  :tabe:
Ahaha bi de haber çıkmıştı yönetim ikiye bölündü kendi seyircimize az bilet ayırdık diye meğer talebin fazlalığını görünce daha çok geçirelim demişler :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Olay var, ben mısırımı alıp geliyorum  :halay:
Yok ya niye olay çıksın oda kabul ediyor zaten @Necmi abi kendisiyle barisik bir insan :biggrinking:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mayıs 2017, 15:29:48
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Son Saniye - yolunacak kazı bulduk 2 gündür fiyatları artırıyoruz kusura bamya...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı taner37

Şenol hoca yi seviyoruz eyvallah ama gençleri de oynatmaya pek yanaşmıyor kendisi. Umarım seneye daha çok oynar gençler
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mayıs 2017, 15:32:09
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Şenol hoca yi seviyoruz eyvallah ama gençleri de oynatmaya pek yanaşmıyor kendisi. Umarım seneye daha çok oynar gençler
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O konuda ben de kırgınım kendisine :) pek çok genci Türk futboluna kazandırmış birisi olarak ama rekabetçi arenanın şartları da onu buna zorluyor biraz düzene uymak zorunda kaldı, kendi prensiplerinden ödün verdi. Umarım bu süreçte 1 veya 2 genci en azından 18 lik kadroda görürüz zaman zaman, Utku'dan başlayabilir bence bu sene..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Yok yok iki cocuk daha vardi biri gomuculerin zeusu @Armağan Bozkurt idi galiba 7. Oluruz demisti oburunu de hatirlayamadim nikini imzasinda "sonunu getirebilecegine insnmsdigim hocamiz" yazmisti galiba @Necmi abi linc etmisti cocugu. Hatirlamiyom aksam okuyacam daha. Romanin en heyecanli yeri fabri transferi geliyor yavas yavas.

Hergun bi sayfa yaziliyordu foruma bugun 7 sayfa yazi cikti, iyi hareketlendi buralar

Çevrimiçi Necmi

ben Şenol hocanın hocalık yeteneklerine tek kelime etmedim açın tapelere bakın.
halada dünya kupası nedeniyle affetmiyorum onu. O fetöcüler bitik halleriyle oynarken
ilhan nihat falan kulübede oturuyordu. O döneminde en iyi oyuncularıydı bunlar. Belki nedenleri vardır
ama hiç bir şey açıklanmadı. şimdi düşünüyorum bu bir fetö baskısıda olabilir diyorum sonuçta
o zamanlar himmetle şampiyon oluyorlardı. Ne olursa olsun ilhana nihata yazık etti.

Çevrimdışı murat

Babel geldiği zaman yazılanları da biliyoruz. Neleeeer neler söylendi :D

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önemli olan bir öngörün vardır arkasında durursun ve sen yanılırsın  bir öz elestiri yaparsın bunuda herkese yapmana gerek yok.özelestiri=edit degildir bu arada.

Kaliteli genç varda şenol hocamı oynatmıyor :D

Çevrimdışı atalay

Oyuncu Haziran 2019'a kadar kulübünde oynayacak. Çalışma izni alamayacağı için 18 yaşını doldurana kadar bu şekilde anlaşma yapabiliyorlar. @taner37

Çevrimdışı taner37

Kaliteli genç varda şenol hocamı oynatmıyor :D
Gençleri göremedik ki kaliteli mi değil mi
Duyduğumuza göre Sedat Muhammed Enes Fatih ve Oğuzhan en yetenekli 4 genç. Umarım bu isimler Kocaeli birlik spor a gider orda oynarlar
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

O konuda ben de kırgınım kendisine :) pek çok genci Türk futboluna kazandırmış birisi olarak ama rekabetçi arenanın şartları da onu buna zorluyor biraz düzene uymak zorunda kaldı, kendi prensiplerinden ödün verdi. Umarım bu süreçte 1 veya 2 genci en azından 18 lik kadroda görürüz zaman zaman, Utku'dan başlayabilir bence bu sene..
Senol gunesin takiminda oynayamayan genc oyuncu once aynaya bakmali. Kerim firay agliyordu
Oynayamiyorum diye, ikinci ligde de oynayamadi ustune kume dusuyorlardi az kaldi, dua etsin cok sempatik cocuk cok severim kendisini zinerji yapmadim, yoksa ragbiden beter ucuncu lige dusecekti o fizikle.
Kume dusme ve zinerji dedim aklima geldi bu gomezi nabiyoz simdi, surunduruyor muyuz yoksa birakayim mi yakasini?

Gençleri göremedik ki kaliteli mi değil mi
Duyduğumuza göre Sedat Muhammed Enes Fatih ve Oğuzhan en yetenekli 4 genç. Umarım bu isimler Kocaeli birlik spor a gider orda oynarlar

Sen oynatırmısın ?

Şampiyonlar liginde veya ligde ?

ZTK'da oynattı hoca işte yeter :D

Çevrimdışı taner37

Oyuncu Haziran 2019'a kadar kulübünde oynayacak. Çalışma izni alamayacağı için 18 yaşını doldurana kadar bu şekilde anlaşma yapabiliyorlar. @taner37
Öyle oluyorsa şayet güzel.
Kuzey Amerika da 16-17 yaşında gencler var oraya yönelir inşallah scout ekibi
Şampiyon Beşiktaş

Etiketler: