Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 355 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8400263 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Berat

Bu kural daha çok canımızı sıkacak bu gidişle...

Adem Büyük incoming..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adem Büyük incoming..
Gönderdiğimiz oyuncuları geri almaya çalışmamız çok kötü. Bence bizim seviyemizde bir oyuncu değil. Alırsak kural yüzünden alacağız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Berat

Gönderdiğimiz oyuncuları geri almaya çalışmamız çok kötü. Bence bizim seviyemizde bir oyuncu değil. Alırsak kural yüzünden alacağız.

Transfer sezonu açılmadan isim zikretmek istemiyorum da iş görmeyen yabancılar yerine iş yapmayan yerli kalsın daha iyidir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer sezonu açılmadan isim zikretmek istemiyorum da iş görmeyen yabancılar yerine iş yapmayan yerli kalsın daha iyidir.
Gökhan İnler gibi yüksek ücretlere kalacaksa yabancı kalsın daha iyi. En azından yabancıların her türlü piyasası oluyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Berat

Gökhan İnler gibi yüksek ücretlere kalacaksa yabancı kalsın daha iyi. En azından yabancıların her türlü piyasası oluyor  :tabe:

Maaş skalasını 1.2 ve aşağısı olarak varsayıyorum, İnler emekliliğini yaşıyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maaş skalasını 1.2 ve aşağısı olarak varsayıyorum, İnler emekliliğini yaşıyor.
Feda sezonundaki Sezer Öztürk gibi Beşiktaş'ın çocuğu kontenjanından alındı. Yine de katkısı oldu baya. Kenarda oturup sorun çıkartmadı en azından. Ancak bu olaydan vazgeçmeliyiz artık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Savaş

Bu forma'da fena değil.

Niye illa çizgi oluyor şunlarda ya düz siyah yapamıyorlar mı? Yap simsiyah bi forma işte ne atraksiyona giriyosun. Sadelik iyidir.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Fatih_

Fransa Ligi'nde takip ettiğim sol stoper JORIS GNAGNON un twitlerine bakarken ne göreyim : )

Bizim guti nin imza törenini ve taraftarın videosunu RT etmiş. 😎

Adamın hoşuna gitmiş demek ki :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)/likes
Yanliz Guti nin ustundeki forma efsane unutmustum bu formayi.

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Şampiyonlar Ligi finalinin ev sahibi Cardiff'te şehrin kalesine kupadaki 32 takımın da afişi asılırken Beşiktaş'ı Quaresma temsil etti.

Çevrimdışı taner37

BJK FB maçını özetini izledim ilk defa..

Bunlardaki bal arı da yok yemin ediyorum..
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı taner37

Seneye manşetler böyle olur muhtemelen 😂
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı sozkul

siz bilmezsiniz tabi daha sezona başlamadan şampiyonun belli olduğu diğer takımların ikincilik
mücadelesi verdiği dönemleri.
biz bu günleri geçmişde yaşamıştık artık sizde 50 yaşınıza geldiğinizde o zamanki
ergenlere anlatırsınız bunları. Bizim sizi ikna etmeye uğraştığımız gibi o zamanda sizde
ergenleri Beşiktaşın büyüklüğüne ikna etmeye çalışırsınız artık :D
ömrüm olursa bende uzaktan sırıtarak izlerim :evillol:

inşallah dediğin gibi olmaz @Necmi, 25 sene sonra kimseyi ikna etmeye ihtiyaç duymayacaklarını umuyorum. Bir YD dönemini daha kaldırmaz bu bünye.

Çevrimdışı ilhan mansız

23.05.2017 17.30 itibarıyla Passolig sayıları

1)Fenerbahçe: 525.669
2)Galatasaray: 503.840
3)Beşiktaş: 503.163
passolig sayıları Çok anlamlı, demek ki Twitter da uydurduktan 8 milyon takipçiye ulaşmakla olmuyor bu işler. Beşiktaş inşallah önce gs sonra da feneri geçecek. Bu arada asıl konu inşallah şampiyon olur olmaz formalara yüklenmek, çok önemli, eğer kısa sürede 1 milyon gibi bir rakama ulaşılırsa yönetime, klübe be taraftara büyük moral olur, fb ve gs yi ilk andan itibaren çökertiriz. Beko reklamındaki gibi aslında imkanı olanın siyah ve beyaz olarak iki tane alması ve önümüzdeki yıl takıma göre bu formaların giyilmesi çok ince ve akıllıca bir planlama,

Çevrimdışı ilhan mansız

Ayrıca şunu da belirtmek gerek, bülent uygun gibilere cevap vermeye çalışmak son derece Lüzumsuzdur. Bizim başka şeyleri planlama ve büyük zaferleri hayal etmeye ihtiyacımız var. Başkan'ın dediği gibi Toprakları'nda güneş batmayan bir imparatorluk olabiliriz ki Başkan zaten o gözle bakıyor, hani zamanında Beşiktaş'ı küçültmekle suçlanan Başkan,, bence biz de artık bu şekilde düşünmeliyiz.

Çevrimdışı Mahmut

passolig sayıları Çok anlamlı, demek ki Twitter da uydurduktan 8 milyon takipçiye ulaşmakla olmuyor bu işler. Beşiktaş inşallah önce gs sonra da feneri geçecek. Bu arada asıl konu inşallah şampiyon olur olmaz formalara yüklenmek, çok önemli, eğer kısa sürede 1 milyon gibi bir rakama ulaşılırsa yönetime, klübe be taraftara büyük moral olur, fb ve gs yi ilk andan itibaren çökertiriz. Beko reklamındaki gibi aslında imkanı olanın siyah ve beyaz olarak iki tane alması ve önümüzdeki yıl takıma göre bu formaların giyilmesi çok ince ve akıllıca bir planlama,

En azından benim etrafımdaki insanlardan gözlemim şu:
Evet türkiye'de herkese sorulsa gs ve fb taraftarı bjk taraftarına nispeten daha çoktur, ama genelde bu fazlalığı oluşturan
kişiler en fazla tv'den izleyip forma almayan, maçlara stada gitmeyen kişilerdir. Zaten bu yüzden de passo almaya gerek duymamışlar ki
passo sayıları da birbirine yakın.
Aktif taraftar olarak 3 kulüpte birbirine yakındır ama yine de gs ve fb'nin aktif taraftar sayısının bizden az da olsa yüksek olduğunu düşünüyorum. Türkiye'deki aktif taraftar sayısı(forma alabilen, maça gidebilen) olarak gs %35, fb %35, bjk %30 civarıdır diğer rakip taraftarları dikkate almazsak.
Tabi şu an öyle değil bizim taraftar çok daha aktif, rakip taraftarlar yönetimlerine küskün ve çoğu pasifleşmeyi seçti. Tüm şartlar eşit olduğunda benim tahmini oranlarım.
[ Son Düzenleme: 24 Mayıs 2017, 00:29:20 Mahmut ]

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Formalarda güzel bi rakam istiyorsak fiyatı da biraz uygun belirlemek lazım. Eğer söylendiği gibi 180 tl olacaksa forma da istenen patlama olmaz. Yine güzel rakamlar yakalanacaktır ama fiyatı-gerekirse kaliteden biraz ödün vererek- 100 civarına çekebilirsek rekor bi satış rakamı görebiliriz bence.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı cagdas44

Formalarda güzel bi rakam istiyorsak fiyatı da biraz uygun belirlemek lazım. Eğer söylendiği gibi 180 tl olacaksa forma da istenen patlama olmaz. Yine güzel rakamlar yakalanacaktır ama fiyatı-gerekirse kaliteden biraz ödün vererek- 100 civarına çekebilirsek rekor bi satış rakamı görebiliriz bence.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaliteden ödün verilerek forma satışı olacağını sanmıyorum, belki ikinci bir grup çıkartılır benzer olur ama forma denmez

Çevrimdışı Kuntz

Seneye hazırlık kampına tüm transferler yetişirse bu takım farkı baştan açıp çok daha rahat şampiyon olur. İçimde öyle olacak gibi bir his var  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Seneye hazırlık kampına tüm transferler yetişirse bu takım farkı baştan açıp çok daha rahat şampiyon olur. İçimde öyle olacak gibi bir his var  :evillol:
Dun basladim gecen senenin transfer basligini okumaya 23 mayisa geldim cok bombalar var.
sikerteli isteyenler
Notsitater diyenler
Vander vik yazanlar
Acayip arsiv yaptim simdi fabri transferinin patladigi gunler bi gelsin hele
@sallapati @besiktas taraftari varmis bir suru aktif olmayan uyeyi hatirladim
Iki sene oncenin transfer basligi da superdi tabii

Editlemeyin haaa imaj aldim fena yaparim

Alexisi koruyan gonderilmemesini isteyen de benden baska yok hala, ismaili tutanlar takimda falan
@Mehmet Ali C. Ahmet calik icin super transfer olur, yazmis sikrin aldim

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Dun basladim gecen senenin transfer basligini okumaya 23 mayisa geldim cok bombalar var.
sikerteli isteyenler
Notsitater diyenler
Vander vik yazanlar
Acayip arsiv yaptim simdi fabri transferinin patladigi gunler bi gelsin hele
@sallapati @besiktas taraftari varmis bir suru aktif olmayan uyeyi hatirladim
Iki sene oncenin transfer basligi da superdi tabii

Editlemeyin haaa imaj aldim fena yaparim

Alexisi koruyan gonderilmemesini isteyen de benden baska yok hala, ismaili tutanlar takimda falan
@Mehmet Ali C. Ahmet calik icin super transfer olur, yazmis sikrin aldim
kandırıldım abi  :D 1.5 m civarlarına biterse en iyi yerli stoper demiştim  :evillol: İsmail'i ben tutmadım valla

Çevrimdışı mylife1903

kandırıldım abi  :D 1.5 m civarlarına biterse en iyi yerli stoper demiştim  :evillol: İsmail'i ben tutmadım valla
Kuzenin yazmistir belki, ahmet calik demedim ahmet musa dedim, der gecersin yahu

Etiketler: