Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364669 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

O daha bizim santraforlarla tanismadi aksama panter emel gibi olur o

Yapayim vuduyu kurtulalim

hayatının topunu oynar kendini affetirme misyonu ile sahaya çıkar, abi riske girmeyelim batır iğneyi bencede
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

O daha bizim santraforlarla tanismadi aksama panter emel gibi olur o

Yapayim vuduyu kurtulalim
panter emel ne yahu  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Bu bek olayi ilginc. Fander fil dolandirilmis. Kandirildim demis, dilekce vermis adam.
Arkadas bek oynayan oyuncuya once ayku testi yapacaksin, 4.5 milyon dolar kandirilmis adam, turk adaletine guveniyormus. Fikra degil yahu, gercekten kandirilmis, aldatilmis.

Iste hanimini duzgun sececen arkadas, mesela bizim adriyanonun hanimi degil 4.5 milyon dolar 4.5 dolar kandirilmaz.

Konusulmamis ama bu realin attigi gole ne diyecez, bi ali palabiyik yetistirememis koca ispanya dudukten once topa vurdu diye sari kart versin. Zaten ispanyanin butun anneleri toplansa boyle ali palabiyik gibi bir tosucuk doguramaz.

Henri ile messinin attigina benziyor, sipoyler verem

Çevrimdışı atakan eraslan

Beşiktaşlı taraftara alkol muayenesi yapılıyormuş

Çevrimdışı abdusta

GÜLELİM
Alıntı
Beşiktaş Taraftarı Tosic'in Eşine Çağrıda Bulundu: 3 Hafta İlişkiye Girme 1 saat önce
Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'ya Bursaspor maçı öncesi uyarıda bulunan bir taraftar, "Ne olur Tosic'le 3 hafta içinde hiç cinsel ilişkiye girme" çağrısında bulundu.

BEŞİKTAŞ TARAFTARININ İSTEĞİ OLAY OLDU

Beşiktaşlı  Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'ya  Bursaspor maçı öncesi siyah beyazlı bir taraftar sosyal medyadan ilginç bir istek geldi.

"TOSİC'LE İLİŞKİYE GİRME"

Sosyal medyada  Bursaspor maçı öncesi  Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'ya "Ne olur Tosic'le 3 hafta içinde hiç cinsel ilişkiye girme. 3 hafta sonra her şeyi yapabilirsin" diye yazınca Jelena Karleusa ise gülümseyerek şaşıran bir tweet attı.

saygılar

Çevrimdışı taner37

Beşiktaşlı taraftara alkol muayenesi yapılıyormuş
İyi yapıyorlar.
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Teknik direktör Şenol Güneş, 2. sezonunu geçirdiği Beşiktaş'taki 100. resmi maçına çıkacak.

Maç: 99
Galibiyet: 59
Beraberlik: 24
Yenilgi: 16
Atılan gol: 188
Yenen gol: 107

Çok yemişiz maç sayısına göre.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı arda

taurasi ve taylor isimli 2 kadın basketçi evlenmişler, daha evvel fener ve gese de oynamışlar  :icool:

Isabet olmuş :D
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

tüm deplasman taraftarları için rutin bir uygulama mı bu sence? bursalılar gelirken yapılmışsa ne ala @taner37
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 19:14:37 atakan eraslan ]

Çevrimdışı taner37

tüm deplasman taraftarları için rutin bir uygulama mı bu sence? bursalılar gelirken yapılmışsa ne ala @taner37
Valla bilmiyorum ama BJK taraftarı içiyor maalesef. Maça giderken içme bari. İçerideki maçta alkolden uyuya kalan olmuyormus maçta
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı arda

Doping testi de yapsınlar! Algı operasyonları manipülasyonlarıyla gelsinler!

Beşiktaş tek onlar Hepsi!

Siyah Ulan!!
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı tangaz

Doping testi de yapsınlar! Algı operasyonları manipülasyonlarıyla gelsinler!

Beşiktaş tek onlar Hepsi!

Siyah Ulan!!

beyaz ulan!!!

Valla bilmiyorum ama BJK taraftarı içiyor maalesef. Maça giderken içme bari. İçerideki maçta alkolden uyuya kalan olmuyormus maçta

ben her maç staddayım en azından eski açıkta alkolden uyuya kalan görmedim, olay da çıkmadı eski açık üstte. alkoş alıp gelen çoktur belki, insan gibi izleyip gidiyoruz. bursaya giden taraftar benim tahminim kulüpçe özel olarak dikkatlice organize edilmiştir, alkol muayenesi yapılıyor ise kışkırtmadan başka birşey değil. ben kırk yılın başı bi bira içen iki birayla sarhoş olan biri olarak bu alkol meselesindeki aşırı hassasiyetin altında başka şeyler arıyorum artık. almanyada herkes alkol alıp gider maça, stadda da içer hiçbişi de olmaz. senin insan kaliten kötüyse alkolsüz de bir sürü manyaklık yaşanır. bu kadar diyeceğim bu konuda

Çevrimdışı tangaz

ben her maç staddayım en azından eski açıkta alkolden uyuya kalan görmedim, olay da çıkmadı eski açık üstte. alkoş alıp gelen çoktur belki, insan gibi izleyip gidiyoruz. bursaya giden taraftar benim tahminim kulüpçe özel olarak dikkatlice organize edilmiştir, alkol muayenesi yapılıyor ise kışkırtmadan başka birşey değil. ben kırk yılın başı bi bira içen iki birayla sarhoş olan biri olarak bu alkol meselesindeki aşırı hassasiyetin altında başka şeyler arıyorum artık. almanyada herkes alkol alıp gider maça, stadda da içer hiçbişi de olmaz. senin insan kaliten kötüyse alkolsüz de bir sürü manyaklık yaşanır. bu kadar diyeceğim bu konuda

ne güzel yazmışsın bak ben süper içerim mesela hayatımda içip de birisini rahatsız ettiğim tek örnek yoktur mesele kendini bilmek bizim taraftar bu konuda eskiye nazaran çok iyi seviyede görünüyor bence ki ben o dönemlerde de sızıp uyuyup kalan görmemiştim.

Çevrimdışı solar

Deplasmandan öte kendi taraftarlarında da dikkat ediyorlar. Maç öncesi staddan alkollü olduğu için atılan Bursasporlu tanıdığım var. Yeşil Bursa.

Çevrimdışı arda

Çevrimiçi 38life

Şampiyonluk maçı başlıyor... Canınızı ortaya koyun, alın.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Berat

Yıllarca emekle kurulan takım yapımızdan bir sene içinde nasıl farklı bir yere geldik inanamıyorum.

Olcay'a saygılar. Şu Quaresma denen adamı geri getirenlere de içten(!) selamlarımı söylüyorum.
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 21:06:45 Berat ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yıllarca emekle kurulan takım yapımızdan bir sene içinde nasıl farklı bir yere geldik inanamıyorum.

Olcay'a saygılar. Şu Quaresma denen adamı geri getirenlere de içten(!) selamlarımı söylüyorum.
İlk geldiğinde yazdıklarım aynen geçerli. Sadece gömmek için sezonun bitmesini bekliyorum. Sana da tavsiyem bekle  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağatay

Quaresma bizim canimizdir
Bu gidisle onu bu hareketlerine rağmen oyundan almayan hocamiz da canimiz olacak
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Berat

İlk geldiğinde yazdıklarım aynen geçerli. Sadece gömmek için sezonun bitmesini bekliyorum. Sana da tavsiyem bekle  :tabe:

Valla saymıyorum bile artık, defans hattına birkaç lafım olacak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Valla saymıyorum bile artık, defans hattına birkaç lafım olacak.
Dur orası senelerin problemi. Kanayan yaramızı kaşıma...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Librarius

Golumuz yayinci kurulusa cok dokunmus. Durmadan faul var demeye getiriyorlar.  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi 38life

Adriano tribünden atılan şişeleri havada yakalayıp sallıyor Bursa tribünlerine :D
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 22:09:26 Tolga ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: