2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 824 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11356200 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı GÖRKEM

Tolga ile 3 yıl uzatan yöneticinin iq su kaç acaba... Adam yeteneksiz refklesleri zayıf bir de üstüne 2. Pektemek oldu başımıza kimse istemiyor bu adamla 3 yıl uzatanlara yazıklar olsun

Iste bu. Herkes Hocaya salliyor ama Yönetimi Tolga konusunda elestiren yazi göremiyorum. Asil hata Yönetimde.

Çevrimdışı GÖRKEM

Yenilen iki Golde de bas aktör Tosic'tir.

Çevrimdışı 38life

Iste bu. Herkes Hocaya salliyor ama Yönetimi Tolga konusunda elestiren yazi göremiyorum. Asil hata Yönetimde.

İkisinde de eşit. Fabri alındı ve Fabri kampta ve oynadığı hazırlık maçınd agayet iyi güven verdi ama Şenol hoca tercih etmeyi aklının ucundan bile geçirmiyor. Fabri yerine neden daha iyisi alınmadı Tolga ile neden uzatıldı olayı yönetimin hataları ama burada da "müthiş" bir hata veya yanlış var.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Şimdi beni vurmayın ama ben bu maçta Tolga'ya pek suç atamıyorum. İlk golde Tosic ofsaytı bozuyor ve top arka direğe, gidebileceği en iyi yere gidiyor. İkinci golde dizilişte hata var, adam paylaşımında var. Yani yediği goller üzerinden değerlendiriyorsak eğer Tolga bugün için benden pek kötü söz işitmedi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

altı pasa düşen bir topa kaleci çıkmak zorunda çıkmaz çizgide beklersen ordan vurulan kafa gol olur
hiç bir topa hamle yok sürekli çizgide bekliyor. En hasta olduğum şeyde ayağının dibinden geçen topa uçması.

Çevrimdışı canU

Hocaya sallıyoruz ama Tolga'nın arkasında dıran kaleciler ne durumda bilmiyoruz. Yani daha kötü olabilirler ki boyko daha kötü.

Tolga'yı ıslıklamak çözüm değil sorun. Ben de hep diyordum ama bunu geçen sene yapacaktık şimdi çok geç. 3 senelik anlaşmayı yapıltırdılar. Şimdi ıslık hiçbir işe
Yaramaz

Bunların olacağı belliyken 1 sene daha sözleşmesi varken kim yangından mal kaçırır gibi şampiyonluk rehavetinde 3 yıllık imzayayı yapıştırdı 36 yaşına kadar tolgayla sözleşme yaptı buna bakalım.

Çevrimdışı GÖRKEM

Gelelim Cenk'e. Severim kendisini ama bu Takimin birinci degil ikinci Forveti olacak Kapasitede bile degil.

Çevrimiçi Samet Ç

Tolga'dan daha kötü kaleci El Salvador liginde bile yoktur. Konyalı oyuncu ikinci yarıda bir şut atıyor cepheden bizim Tolga efendi top auta gittikten sonra uçuyor adamın refleksleri ölmüş.

Çevrimdışı GÖRKEM

Tolga simdi gönderilse Dünya kadar Para cöpe gitmis olur. Asil sorulmasi gereken soru su: Tolganin sözlesemesinin uzatilmasini Senol Hoca'mi istedi? israr mi etti yoksa?

Çevrimdışı ismail

Gelelim Cenk'e. Severim kendisini ama bu Takimin birinci degil ikinci Forveti olacak Kapasitede bile degil.
Bilerek gol atmıyor. bugünkü attığı golde balıklama gol.gomezden bişey ogrenememis...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Librarius

bu yazı bu gün okuduğum en objektif ve en sağduyulu yazı

Kardes ne sagduyusu? Eger Tolga'nin berbatliginda hemfikirsek, bunun yerine daha iyisinin alinmamasini nasil aciklayacagiz? Eger Senol hoca dediginiz gibi elindeki en iyi opsiyon olan Tolga'yi seciyorsa, peki neden ondan daha kotu oldugunu dusundugu Fabri'ye ok veriyor? Kaldi ki Fabri'nin Tolga'dan kotu oldugunuda dusunmuyorum. Zira Tolga'dan daha kotu kaleci nasil olur onu bile tahayyul edemiyorum. Kalemize tehlikeli gelen her top gol oluyor. Tolga efendi sadece uzerine geleni celiyor. Eee bende aynisini yaparim herhalde.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Kuntz

Yavaş beyler ya... 7 yıl sonra şampiyonluğumuzu kutladığımız maçın üzerinden daha 3 tane resmi 90 dakika geçti...

Boyko son derece kötü bir kaleci... Şans verdikçe düzelse de kumaşı belli... Tolga'dan iyi bir kaleci değil. Çok net. Önceki takımında da böyleydi, bizde de böyle... Fabri'yi bir hazırlık maçında izledik. Bir tane süper kurtarış yaptı. Hakkında bildiğimiz tek şey bu... Teknik direktör neden 4 kaleci arasından en kötüsünü oynatmakta ısrar etsin, psikopat mı bu adam... Sabah akşam bu oyuncularla birlikte... Takımda kaleci antrenörleri var, bir teknik ekip var.

'Boyko madem kötü, neden alındı' diyenle transfer konusu tartışılabilir... Ama 'Allah belanı versin Tolga, Karabük maçında seni ıslık manyağı yapacağız' gibi yaklaşımlarla hiçbir yere varamayız.

Transfer haberi çıkıyor, 'büyük başkan', haberi delinin biri yalanlıyor, '(Küfür Yasak) başkan'...

3 puan alınıyor, 'büyüksün Şenol Hoca', 'adam her şeyden önce öğretmen abi', 'Şenol Hoca bizi şampiyon yaptı, adamsın adam' falan... Hop bir maçta 2 puan gidiyor, 'gerekirse Tolga'yı da alır gidersin'...

Yapmayın allahaşkına...

Tespitlerin çoğuna katılıyorum.Bir beraberlikle şampiyon takım gömülmez.Geçen yılda 2. hafta mağlubiyet almıştık.Bunlar olabilir.Bu takımın daha iyi hale geleceğini ve potansiyelinin olduğunu herkes biliyor.Bu takım bu senede şampiyonluğun en büyük adayı.Yanar döner olmaya,maç maç farklı ruh hallerine bürünmeye gerek yok.

Fakat şu kısmı atlamamak lazım.Tolga bu taraftar için kafada bitti.Güven vermemesini,oyunu başlatamamasını falan geçtim,vücut dili bile taraftarı irite ediyor.Elbette Beşiktaş forması giyen adamı yuhalamaya kalkmak saçma bir hareket.Ama gerek yönetimin gerek hocanın bu doku uyuşmazlığını artık görmesi ve anlaması lazım.Bu işin önü alınmazsa olmayacak yerde çok saçma bir durum patlak verecek ve buda tüm takımı olumsuz etkileyecek.

Çevrimdışı GÖRKEM

İkisinde de eşit. Fabri alındı ve Fabri kampta ve oynadığı hazırlık maçınd agayet iyi güven verdi ama Şenol hoca tercih etmeyi aklının ucundan bile geçirmiyor. Fabri yerine neden daha iyisi alınmadı Tolga ile neden uzatıldı olayı yönetimin hataları ama burada da "müthiş" bir hata veya yanlış var.

Fabri'yi simdi yine oynatirsin mesele degil. Hatanin en büyügü sözlesmeyi uzatmakti. Tolga'ya giden Paralarin hesabini kim verecek soru bu.

Çevrimiçi Necmi

Gecen sezon Senol hoca Tolgayi kayırıyor hemsehricilik yapıyor dedigim de LINC edildim , IFTIRA atmakla suçlandım ama ben sözümun arkasinda KAPI gibi durdum her zaman ki gibi :busted_cop:

Ama aylar geçtikçe bakiyorum da herkes benim gibi düşünmeye başlamış :busted_cop:
dikkat ette kırmayayım o kapıyı ama

Çevrimdışı Librarius

Şimdi beni vurmayın ama ben bu maçta Tolga'ya pek suç atamıyorum. İlk golde Tosic ofsaytı bozuyor ve top arka direğe, gidebileceği en iyi yere gidiyor. İkinci golde dizilişte hata var, adam paylaşımında var. Yani yediği goller üzerinden değerlendiriyorsak eğer Tolga bugün için benden pek kötü söz işitmedi.

Besiktas taraftari yillardir berbat kalecilere maruz kaldigi icin iyi bir kalecinin ne demek oldugunu unutmus.

Bak soyle dusun. Mesela Muslera'nin kurtardigi bir cok pozisyon vasat kaleciler icin yenilebilecek goller. Yani onlari yese herkes adam ne yapsin der. Fakat ne oluyor, Muslera o toplari da cikariyor ve bu yuzden cok iyi kaleci diyoruz.

Tolga ise koseye giden her topu yiyor, veya duran toplarda hep tereddutte kaldigi icin hamle bile yapamiyor, kalakaliyor. Sonra cikip adam ne yapsin deniyor. Tolga vasat alti bir kalecidir ve vasat kaleciler ekstra kurtaris yapamaz. Buyuk takimlarin vasat kalecisi olamaz, olursa buyuklugune yakismayan hallere duser. Hasili Tolga Besiktas seviyesinde bir kaleci degil.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı GÖRKEM

Bilerek gol atmıyor. bugünkü attığı golde balıklama gol.gomezden bişey ogrenememis...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gol atmayi gectim Oyuna da hic bir katkisi yok. zarari var.

Çevrimdışı Kuntz

Artık Tolga'nın hatalı gol yemesi yememesi durumu falan taraftarın gözünde önemli değil gibi Murat.Etkisiz eleman gibi görülüyor. Vücut dili sıkıntılı.Sürekli bir yerlerini tutması.Somurtması.Bir kaptana yakışmayacak hal ve tavırları birikmişlik yarattı.Bugün gollerde hatası vardır diyemem bende senin gibi.Ama ben şahsen adamı kalede gördüğümde negatif vücut dili beni inanılmaz rahatsız ediyor.Tolganın kaleciliğinin tartışılması eşiğini falan geçtik gibi.O kısım çoktan bitti.İsmail ve Pektemek'te oluşan sorunun aynısı var Tolga ile taraftar arasında.Ve birilerinin artık bu duruma el atması gerekiyor.

Çevrimiçi Necmi

Tolga simdi gönderilse Dünya kadar Para cöpe gitmis olur. Asil sorulmasi gereken soru su: Tolganin sözlesemesinin uzatilmasini Senol Hoca'mi istedi? israr mi etti yoksa?
Benim duyduğum Çebi uzatmış. Kimsenin bilgisi yok diye duydum.

Çevrimdışı GÖRKEM

Yanlis hatirlamiyorsam 33. dakikaydi. OLcay'a savunma arkasina uzun bir Top atildi ve o Topu zeminin de biraz yardimiyla cok iyi önüne aldi ve topu ortadaki Cenk'e aktarmaya calisti yalniz savunmaci araya girdi. O Pozisyonda Gomez olsaydi illa ki bir yaniltici kosuyla kendini daha müsait bir Pozisyonda bulurdu. Cenk'de o kurnazlik yok bir kere.

Çevrimdışı MrtBlgc

altı pasa düşen bir topa kaleci çıkmak zorunda çıkmaz çizgide beklersen ordan vurulan kafa gol olur
hiç bir topa hamle yok sürekli çizgide bekliyor. En hasta olduğum şeyde ayağının dibinden geçen topa uçması.

O pozisyonda Tolga'dan önce Tosic'in hatası var yalnız. Uzak direğe koşu yapan oyuncuyu fark edip geriye hamle yapıyor fakat
topa müdahele edemediği gibi ofsaytı da bozuyor. İkinci golde zaten yapabilecek bir şey yok, kısa mesafeden düzgün sert bir vuruş.

Çevrimdışı GÖRKEM

Benim duyduğum Çebi uzatmış. Kimsenin bilgisi yok diye duydum.

Bundan büyük yanlis olamaz. Bundan sonra ne desek bos bu konuda. Olan olmus bir kere.

Çevrimiçi Samet Ç

Tolga'nın oynatılmasının arkasında Anç var bence şahsi düşüncem.

Çevrimiçi Necmi

1- Tolga Zengin         (Türkiyede Yetişen)
2- Fabri
3- Utku                 (Türkiyede Yetişen)
4- Rhodolfo
5- Marcelo
6- Adriano
7- Gökhan Gönül         (Türkiyede Yetişen)
8- Beck
9- Necip                 (Altyapı)
10- Atiba
11- Oğuzhan
12- Talisca
13- Tolgay
14- Olcay
15- Fatih Aksoy          (Altyapı)
16- Quaresma
17- Aras
18- Cenk
19- Aboubakar
20- Caner               (Türkiyede Yetişen)
21- Nasri
22- StoperX
23- Eslem                (Altyapı)

Bu kadrodan Ars veya Tolgay'ı çıkartıp Eto'yu yazarsın.
bence caneride koymayın henüz inter para istiyormuş diye duydum.

Çevrimdışı Besiktasincocugu

Bugun maci kendi elleriyle veren senol hocadir baska kimse degil. Tolgayi hermac hemsehrisi diye oynatan, necip israrla stoper oynatan, olcayin hayrani olan senol hocadir. Bugun inanilmaz hatalar yapti necip basbas bagriyordu kirmizi gorecegim diye sari kart gordugu anda cikarmaliydi, necip sahadeyken tolgayi cikarmasi ben iyice cileden cikardi, takim 10 kisi kalmis cift forvete donmesi tam komediydi allahtan konya atamadi yoksa ilk maglubiyeti almistik.
Yonetimin senol hocaya mesaj verecegini ben hic sanmiyorum burada gorev yine taraftara dusuyor, taraftar ne istedigini belli etmezse iddaa ediyorum sampiyonlar ligi maclari dahil butun sezon sonuna kadar butun maclarda tolga kalede olacak.
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 02:30:09 Besiktasincocugu ]
Besiktask!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: