2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 526 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336203 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

gomez gelse ben de  hiç bir şey yasamamışız gibi yeniden aşkla bağlanırım. Aldatmalarını unutur, erkek adamın elinin kiridir derim 😊

:lol: :lol: :lol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı MrtBlgc

@Mehmet Ali C.  Kiralık olarak gelir büyük ihtimalle çünkü potansiyeli olan bir oyuncu ama belli de olmaz. Forvet ve kanatlarda oynayabildiği için Şenol Hoca tercih edebilir. Yalnız ben daha tecrübeli bir oyuncuya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gomez gelmez maalesef yerine iyi bir oyuncu şart en kötü eto gelsin

Çevrimdışı sosyalkartal

sosyalkartal efsanesi geri döndü bir kono yüzünden linç edildim  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı tangaz

başkan bi almanyaya gitse gomezi ve babasını bi çiçekle ziyaret etse  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Jukebox

Abi allah var bilemedin falan ama duyumlarin vs. olsun forumu heyecanlandırıyordun konoplyanka gelmezse daha da yazmam dedin,yazmadın. :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

başkan bi almanyaya gitse gomezi ve babasını bi çiçekle ziyaret etse  :icool:
Gelmez abi ospina diyor muyum ben unuttum artık sizde gomez demeyin o tren geçti

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Hoşgeldin

Çevrimdışı atalay

Kulüpte 'izleme komitesi' adı altında yıllardır para kazanıp, dünyanın dört bir yanına lüks seyahatler yapan kişilerden fena rahatsızım. 

Çevrimdışı sosyalkartal

Abi allah var bilemedin falan ama duyumlarin vs. olsun forumu heyecanlandırıyordun konoplyanka gelmezse daha da yazmam dedin,yazmadın. :D
kono olayı çok ters köşe yaptı son anda olmadı mesela bu sene herkes kolarov derken ben adriano gelecek diye duyum aldım buraya yazacak cesareti bulamadım facete transfer dedikoduları sayfasına yazdım kolarov haberlerinin altına adriano gelecek diye yok neymar felan dediler soğudum artık bu olaylardan içimde tutuyorum duyumculuk zor meslek  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Ersoy

sosyalkartal efsanesi geri döndü bir kono yüzünden linç edildim 
Hoşgeldin

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı anılnr

kono olayı çok ters köşe yaptı son anda olmadı mesela bu sene herkes kolarov derken ben adriano gelecek diye duyum aldım buraya yazacak cesareti bulamadım facete transfer dedikoduları sayfasına yazdım kolarov haberlerinin altına adriano gelecek diye yok neymar felan dediler soğudum artık bu olaylardan içimde tutuyorum duyumculuk zor meslek  :lol:
Bu sene aslında tam duyumculuk yapılacak sene.Salla sallayabildiğin kadar sonra terör,darbe,eşi korkmuş,babası izin vermemiş tamam yırttın :D

Çevrimdışı tangaz

Gelmez abi ospina diyor muyum ben unuttum artık sizde gomez demeyin o tren geçti

kaleye adam aldık. faRbi...
AMA
biz daha santrafor almadık gomezde bi yere imza atmadı hala umut var  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

bu arada kolarov işi gerçekten de 15 temmuz nedeniyle bozulmuş.

NOT: duyumcu değilim hatırlı yerlerde tanıdıklarım war  :eyes

Çevrimdışı onurturan

Kulüpte 'izleme komitesi' adı altında yıllardır para kazanıp, dünyanın dört bir yanına lüks seyahatler yapan kişilerden fena rahatsızım.
Kulübün başkanı başkası olsa ben de endişe duyardım ama bizim başkan bu komitenin faydasını görmese boşa para harcatmaz gibi geliyor..

Çevrimdışı mylife1903

Mustafa pektemekin yakin akrabalaridir beslenme zincirinde. Pektemekgillerden, besiktas kani emici ailesinden, isyapmaz gamsiz sinifi, yeteneksiz ve vasifsiz yeni turkiye calisani

Çevrimdışı sosyalkartal

şimdi duyumculuk çoluk çocuğun eline kaldı   :lol: mesela şu transfer dedikoduları sayfası hiç net bir şey söylemiyor şimdi yazmış gökhan inler gündemde bu ne la böyle duyumculuk mu olur  :lol: gökhan inler bizde diyeceksin  :kop:

Çevrimdışı atalay

Geçen sezon Sosa - Oğuzhan ikilisi ile merkezden ve koridor oyunları ile etkili pozisyonlar geliştiriyorduk. Temel problem hücuma genişlik katmadaki sıkıntılardı. Bu da daha çok beklerin profili ile alakalıydı. Öyle ki Beşiktaş'ın hücum pratiğinin dışındaki Quaresma, zaman zaman Beşiktaş'ın bir numaralı hücum planına dönüştü. 

Sosa'nın boşluğunu dolduramaz, Oğuzhan da düşerse takım geçen sezon ki en önemli hücum pratiğini kaybetmiş olacak. Şöyle bir avantajımız var. Hoca'nın alamet-i farikası merkezde oynayan oyunculara verdiği rol. Yine de Sosa yerine doğru profili seçmek kritik olacak.

Çevrimdışı Berat

Bu arada Q7'yi de Beşiktaş eşofmanlarıyla özledik nerde kaldı bu adam :D

3 Ağustos'ta kampa katılacak.

Çevrimdışı tangaz

Kulübün başkanı başkası olsa ben de endişe duyardım ama bizim başkan bu komitenin faydasını görmese boşa para harcatmaz gibi geliyor..

komitenin bi faydası yok ki a.bulut işi götürüyor. komite kimi izledi ve aldırdı??? şöyle bi düşünüyorum da izleme komitesi transferi gibi duran 2 isim var biri pedro franco diğeri miloseviç ikisini de izleyen komiteyi ben bir daha semte sokmam...

Çevrimdışı atalay

Faydası var. Ekiple beraber seyahat edip, oyuncu izliyor.  :eyes

Çevrimdışı mylife1903

kaleye adam aldık. faRbi...
AMA
biz daha santrafor almadık gomezde bi yere imza atmadı hala umut var  :bandit:
Benim hala umdum var, mazhar tonlamasiylan

Bence gelmesin abi, ben fena kil olmus durumdayim, resmen tadimi kacirdi herif.

Vizyon mizyon zirladi sonra bahane uydurup getti

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kim yaptı lan bunu :kop: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Bishamon

Türkiye'de zaten menajer tavsiyesi dışında transfer olmuyor ki

Çevrimdışı Berat

komitenin bi faydası yok ki a.bulut işi götürüyor. komite kimi izledi ve aldırdı??? şöyle bi düşünüyorum da izleme komitesi transferi gibi duran 2 isim var biri pedro franco diğeri miloseviç ikisini de izleyen komiteyi ben bir daha semte sokmam...

Alexis ? :D

Etiketler: